Sklepy z militariami, gdzie warto kupować ?

czym się różni Glock od PePeSzy i vice versa
Awatar użytkownika
spinacz
Porucznik Nocarzy
Porucznik Nocarzy
Posty: 82
Rejestracja: 1 lip 2017, o 13:12
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Zawiercie

Re: Sklepy z militariami, gdzie warto kupować ?

Post autor: spinacz »

siema,
kupował może koś ciuchy na aliexprse ? Rozmiary są zgodne z opisem i jest to coś warte ?
Kolega zakupił 2 plecaki i nawet robią robotę :)

Awatar użytkownika
LunaticProphet
Pułkownik Renegatów
Pułkownik Renegatów
Posty: 223
Rejestracja: 2 lis 2015, o 14:48
Płeć: Mężczyzna

Re: Sklepy z militariami, gdzie warto kupować ?

Post autor: LunaticProphet »

To odrobina loterii. Zamawiałem kiedyś ghile które nigdy nie doszły, ale z kolei kubek dosłany był pierwszorzędny. Więc zależy - jak się nie śpieszy i dopuszcza się możliwość że trzeba będzie się kłócić to czemu nie :)
"Taka jest najokrutniejsza z oczywistości: śmierć -niepodważalny pewnik biologii, ponieważ wszystko co żyje, musi umrzeć -przejawia charakter ponadczasowy i metafizyczny zawsze jednak pozostawia trupa, nieustannie obecnego i rzeczywistego, będącego ośrodkiem głębokich przeobrażeń organicznych. Cóż więc trzeba, aby powstał trup? Co różni trupa od martwego ciała żywej istoty?"

Awatar użytkownika
spinacz
Porucznik Nocarzy
Porucznik Nocarzy
Posty: 82
Rejestracja: 1 lip 2017, o 13:12
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Zawiercie

Re: Sklepy z militariami, gdzie warto kupować ?

Post autor: spinacz »

LunaticProphet z chinolami to my za dużo się nie napyskujemy :lol: Chyba ,że mistrzowie z dalekiego wschodu władają translatorem ale to może wyjść - mydło powidło ;)

Awatar użytkownika
Theo
Pułkownik Renegatów
Pułkownik Renegatów
Posty: 166
Rejestracja: 30 sie 2010, o 01:29
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Llanelli
Kontakt:

Re: Sklepy z militariami, gdzie warto kupować ?

Post autor: Theo »

Kupuję sporo na Aliexpressie ( 6-8 paczek w miesiącu) i zasada głównie taka, by patrzeć jakie opinie ludzie wystawiają sprzedawcom. Jeszcze wtopy nie miałam z towarem oraz jego jakością.
What we loose in the fire we will find in the ashes.

Awatar użytkownika
spinacz
Porucznik Nocarzy
Porucznik Nocarzy
Posty: 82
Rejestracja: 1 lip 2017, o 13:12
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Zawiercie

Re: Sklepy z militariami, gdzie warto kupować ?

Post autor: spinacz »

Czyli wybrac tylko dobrego sprzedawce i jazda.

Awatar użytkownika
Theo
Pułkownik Renegatów
Pułkownik Renegatów
Posty: 166
Rejestracja: 30 sie 2010, o 01:29
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Llanelli
Kontakt:

Re: Sklepy z militariami, gdzie warto kupować ?

Post autor: Theo »

Owszem.
What we loose in the fire we will find in the ashes.

basiagryzek
--------
--------
Posty: 2
Rejestracja: 18 kwie 2021, o 11:32

Re: Sklepy z militariami, gdzie warto kupować ?

Post autor: basiagryzek »

MrocznyPopiskiwacz pisze:
5 mar 2012, o 20:33
...odkopuję temat spod metrowej warstwy kurzu, ale może komuś z Mazowieckiego, lub bezpośrednio z Warszawy przyda się pare adresów...

Cytadela
http://cytadelaasg.pl/
...wg mnie zdecydowanie najlepszy sklep w Warszawie, z serwisem oczywiście...duża przestrzeń, spory wybór wszystkiego, bardzo profesjonalna obsługa, przystępne ceny...

PX Militaria
http://demobil.com.pl/index.php
...oprócz asg sprzęt nurkowy, medyczny, w dziale żywnościowym można nabyć suszoną wołowinę :) ...

Defcon
http://www.defcon.com.pl/
...sklep, serwis, wypożyczalnia...można na weekendowy wypad za rozsądną kasę coś pożyczyć i poszaleć...

...te trzy polecam z pełną odpowiedzialnością...

To ja odkopię z pod jeszcze większej, ale widzę speca a jestem nowa.
Jakby tak ktoś chciał spróbować z ASG to polecisz sprzęt na początek? Tak żeby nie za wiele wydać, ale żeby radocha była?
"Kobiety są prawdziwymi architektkami społeczeństwa"... A ja sprzedaję biustonosze...

Awatar użytkownika
MrocznyPopiskiwacz
Głowa Rodu
Głowa Rodu
Posty: 376
Rejestracja: 10 gru 2011, o 19:03
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Sklepy z militariami, gdzie warto kupować ?

Post autor: MrocznyPopiskiwacz »

Basia - wszystko zależy od budżetu. Na początek zwykle poleca się Cymę 028 i najtańszą gazową Berette od STTI. Ma to plusy: sprzęt jest tani, naprawy proste, a jak się nie wciągniesz, odsprzedaż bez problemu. Niestety, jak to z najtańszym sprzetem - na większości strzelanek będziesz mieć sprzęt najsłabszy, czyli z wynikami będzie kiepsko i frustracja, że Cię każdy kosi. Dobrym pomysłem jest poszukanie jakiejś grupy z okolicy, na pewno pomogą, może coś pożyczą na początek, co ograniczy koszty i pozwoli kupić coś lepszego. Jedna, absolutnie podstawowa kwestia - na ochronie oczu się nie oszczędza!
Widziałem rzeczy, w które wy, ludzie, nigdy byście nie uwierzyli...Wszystkie te chwile przepadną w czasie niczym łzy w deszczu... Pora umierać. Roy Batty
Na pohybel skur..ysynom. Zoltan Chivay

ODPOWIEDZ