Sklepy z militariami, gdzie warto kupować ?

czym się różni Glock od PePeSzy i vice versa
Awatar użytkownika
spinacz
Porucznik Nocarzy
Porucznik Nocarzy

Re: Sklepy z militariami, gdzie warto kupować ?

Post autor: spinacz »

siema,
kupował może koś ciuchy na aliexprse ? Rozmiary są zgodne z opisem i jest to coś warte ?
Kolega zakupił 2 plecaki i nawet robią robotę :)

Awatar użytkownika
LunaticProphet
Pułkownik Renegatów
Pułkownik Renegatów

Post autor: LunaticProphet »

To odrobina loterii. Zamawiałem kiedyś ghile które nigdy nie doszły, ale z kolei kubek dosłany był pierwszorzędny. Więc zależy - jak się nie śpieszy i dopuszcza się możliwość że trzeba będzie się kłócić to czemu nie :)
"Taka jest najokrutniejsza z oczywistości: śmierć -niepodważalny pewnik biologii, ponieważ wszystko co żyje, musi umrzeć -przejawia charakter ponadczasowy i metafizyczny zawsze jednak pozostawia trupa, nieustannie obecnego i rzeczywistego, będącego ośrodkiem głębokich przeobrażeń organicznych. Cóż więc trzeba, aby powstał trup? Co różni trupa od martwego ciała żywej istoty?"

Awatar użytkownika
spinacz
Porucznik Nocarzy
Porucznik Nocarzy

LunaticProphet z chinolami to my za dużo się nie napyskujemy :lol: Chyba ,że mistrzowie z dalekiego wschodu władają translatorem ale to może wyjść - mydło powidło ;)

Awatar użytkownika
Theo
Pułkownik Renegatów
Pułkownik Renegatów
Kontakt:

Post autor: Theo »

Kupuję sporo na Aliexpressie ( 6-8 paczek w miesiącu) i zasada głównie taka, by patrzeć jakie opinie ludzie wystawiają sprzedawcom. Jeszcze wtopy nie miałam z towarem oraz jego jakością.
What we loose in the fire we will find in the ashes.

Awatar użytkownika
spinacz
Porucznik Nocarzy
Porucznik Nocarzy

Czyli wybrac tylko dobrego sprzedawce i jazda.

Awatar użytkownika
Theo
Pułkownik Renegatów
Pułkownik Renegatów
Kontakt:

Post autor: Theo »

Owszem.
What we loose in the fire we will find in the ashes.

basiagryzek
--------
--------

Post autor: basiagryzek »

MrocznyPopiskiwacz pisze:
5 mar 2012, o 20:33
...odkopuję temat spod metrowej warstwy kurzu, ale może komuś z Mazowieckiego, lub bezpośrednio z Warszawy przyda się pare adresów...

Cytadela
http://cytadelaasg.pl/
...wg mnie zdecydowanie najlepszy sklep w Warszawie, z serwisem oczywiście...duża przestrzeń, spory wybór wszystkiego, bardzo profesjonalna obsługa, przystępne ceny...

PX Militaria
http://demobil.com.pl/index.php
...oprócz asg sprzęt nurkowy, medyczny, w dziale żywnościowym można nabyć suszoną wołowinę :) ...

Defcon
http://www.defcon.com.pl/
...sklep, serwis, wypożyczalnia...można na weekendowy wypad za rozsądną kasę coś pożyczyć i poszaleć...

...te trzy polecam z pełną odpowiedzialnością...

To ja odkopię z pod jeszcze większej, ale widzę speca a jestem nowa.
Jakby tak ktoś chciał spróbować z ASG to polecisz sprzęt na początek? Tak żeby nie za wiele wydać, ale żeby radocha była?
"Kobiety są prawdziwymi architektkami społeczeństwa"... A ja sprzedaję biustonosze...

daniel36Wilk12
--------
--------

Post autor: daniel36Wilk12 »

Witam ja polecam fajny sklep, który ma nie tylko elementy sportowe ale również rehabilitacyjne jak np ortezy na ramię Fajnie szybko przychodzi towar.

Awatar użytkownika
MrocznyPopiskiwacz
Głowa Rodu
Głowa Rodu
Kontakt:

Post autor: MrocznyPopiskiwacz »

Basia - wszystko zależy od budżetu. Na początek zwykle poleca się Cymę 028 i najtańszą gazową Berette od STTI. Ma to plusy: sprzęt jest tani, naprawy proste, a jak się nie wciągniesz, odsprzedaż bez problemu. Niestety, jak to z najtańszym sprzetem - na większości strzelanek będziesz mieć sprzęt najsłabszy, czyli z wynikami będzie kiepsko i frustracja, że Cię każdy kosi. Dobrym pomysłem jest poszukanie jakiejś grupy z okolicy, na pewno pomogą, może coś pożyczą na początek, co ograniczy koszty i pozwoli kupić coś lepszego. Jedna, absolutnie podstawowa kwestia - na ochronie oczu się nie oszczędza!
Widziałem rzeczy, w które wy, ludzie, nigdy byście nie uwierzyli...Wszystkie te chwile przepadną w czasie niczym łzy w deszczu... Pora umierać. Roy Batty
Na pohybel skur..ysynom. Zoltan Chivay

Pablo0x0
--------
--------

Post autor: Pablo0x0 »

czy ktoś robił zakupy w https://www.combat.pl i jest w stanie coś więcej powiedzieć ? jakieś opinie ?

ODPOWIEDZ