Gdzie by tu postrzelać ?

czym się różni Glock od PePeSzy i vice versa
Awatar użytkownika
X-76
Top secret
Top secret
Posty: 3174
Rejestracja: 23 lut 2006, o 20:25
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: znikąd
Kontakt:

Gdzie by tu postrzelać ?

Post autor: X-76 »

Korzystając z obecności ekspertów na forum..... :D
No właśnie..... Zakładamy przypadek człowieczka, który w wojsku nie przesiedział ani jeden dzień, broni w ręku nie trzymał no i przyszło mu do głowy, żeby sie moze nauczyc strzelać i podziurawic kilka tarcz.

- Gdzie takowe nauki mógłby przejśc ?
- Ile taka zabawa kosztuje ?
- Jakie warunki musi spełnić ?
▂ ▃ ▄ ▆ ▇ Cybernetyczny Bóg Chaosu Wersja: X-76 "Piromedyk" ▇ ▆ ▄ ▃ ▂
"Pierdolnięty chaos! Mikstura wybuchowa" by Delein
"IKS to chodzący chaos. Jak kiedyś będzie koniec świata to na pewno go zatrudnią" by Dante

Awatar użytkownika
Dunadan
--------
--------
Posty: 23
Rejestracja: 24 lut 2006, o 00:47
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: W-wa/Tomaszów Maz.
Kontakt:

Post autor: Dunadan »

Ja tam strzelam u babci w ogródku... z łuku :D fajna zabawa ale nie robi bum...
Bardzo fajne pytanie X-76, sam jestem ciekaw gdzie i jak mógłbym się "pobawić" tym i owym... tak, wiem to i owo nie służy do zabawy, ale... mimo wszystko :D
Nanye Dunedain

Awatar użytkownika
Kangur
--------
--------
Posty: 18
Rejestracja: 21 lut 2006, o 14:14
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Sydney / Gdynia
Kontakt:

Post autor: Kangur »

Czesc,

po pierwsze cała masę broni mozna kupic legalnie i bez pozwolenia - airsoft na przyklad to swietna zabawa, z wiatrowki mozna powalic do tarczny na 20-30 a nawet 50m (jak sie ma dobra), paintball tez masa uciechy. Naprawde polecam, 4 lata gralem zawodowo, zanim dali mi prawdziwy.


Co do broni "ostrej" - czyli takiej, ktora juz moze zrobic konkretna krzywde, to najlatwiej zrobic tak:

Wejsc na googla - znalesc najblizsze strzelnice (ostre) w naszym miescie, i zapytac sie czy maja opcje udostępnienia broni klubowej dla gosci. Na wielu strzelnicach dziala to tak ze mozna przyjsc, zrobic 10 minutowy kurs zapoznawczy (bezpieczenstwo etc) kupic amunicje, i w obecnosci instruktora postrzelac do tarczy z pistoletu typu Glock / CZ.

W Gdansku jest taka strzelnica - kursik kosztuje 75PL a potem 2PLN od pestki. Wiec za 200 PLN mozna sie fajnie pobawic jezeli ktos ma nagla potrzebe powachania prochu.

Druga opcja to wsiasc w samolot do Francji, wejsc na najblizszy posterunek policji , i ze slowniczkiem w reku wydukac: "wezcie mnie na najblizszy posterunek legi cudzoziemskiej"

po 5 latach wrocimy z naprawiona psychika, nowym spojrzeniem na swiat, i gwarantowanym obeznaniem z bronia ostra wszelkich kalibrow. Dobrze zainwestowane 5 lat zycia. nie spotkalem jeszcze nikogo komu sie nie spodobalo :-)

k.
SPECOPS
FIRST TO FIGHT
WWW.SPECOPS.COM.PL

Awatar użytkownika
X-76
Top secret
Top secret
Posty: 3174
Rejestracja: 23 lut 2006, o 20:25
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: znikąd
Kontakt:

Post autor: X-76 »

No to musze sie porozglądac za strzelnicą :roll: bo opcja legii cudzoziemskiej jakos mnie nie wiedziec czemu wogóle nie kręci :D

Dzięki za info Kangur
▂ ▃ ▄ ▆ ▇ Cybernetyczny Bóg Chaosu Wersja: X-76 "Piromedyk" ▇ ▆ ▄ ▃ ▂
"Pierdolnięty chaos! Mikstura wybuchowa" by Delein
"IKS to chodzący chaos. Jak kiedyś będzie koniec świata to na pewno go zatrudnią" by Dante

Awatar użytkownika
Dunadan
--------
--------
Posty: 23
Rejestracja: 24 lut 2006, o 00:47
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: W-wa/Tomaszów Maz.
Kontakt:

Post autor: Dunadan »

Kangur pisze: Druga opcja to wsiasc w samolot do Francji, wejsc na najblizszy posterunek policji , i ze slowniczkiem w reku wydukac: "wezcie mnie na najblizszy posterunek legi cudzoziemskiej"

po 5 latach wrocimy z naprawiona psychika, nowym spojrzeniem na swiat, i gwarantowanym obeznaniem z bronia ostra wszelkich kalibrow. Dobrze zainwestowane 5 lat zycia. nie spotkalem jeszcze nikogo komu sie nie spodobalo :-)

k.
Legia cudzoziemska?... kurde, a trzeba tam ścinać włosy? bo jak trzeba to nie idę...
Nanye Dunedain

Awatar użytkownika
Kangur
--------
--------
Posty: 18
Rejestracja: 21 lut 2006, o 14:14
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Sydney / Gdynia
Kontakt:

Post autor: Kangur »

nie trzeba scinac, przeciez wszyscy normalni ludzi emaja wlosy 3-5mm w porywach.

k.
SPECOPS
FIRST TO FIGHT
WWW.SPECOPS.COM.PL

Awatar użytkownika
Dunadan
--------
--------
Posty: 23
Rejestracja: 24 lut 2006, o 00:47
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: W-wa/Tomaszów Maz.
Kontakt:

Post autor: Dunadan »

No ale są przecież tacy nienormalni :) co z nimi? ah, pewnie nienormalnych nie przyjmują :/ więc zostaje strzelnica...
Nanye Dunedain

Awatar użytkownika
Foka
--------
--------
Posty: 3
Rejestracja: 9 mar 2006, o 15:18
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: 3CT

Post autor: Foka »

X-76... Jakbys podał z jakiego miasta jesteś to może mógłbym coś podpowiedzieć ;)

Awatar użytkownika
X-76
Top secret
Top secret
Posty: 3174
Rejestracja: 23 lut 2006, o 20:25
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: znikąd
Kontakt:

Post autor: X-76 »

Ja sie tułam pomiedzy Piotrkowem Trybunalskim a Wawą ... mniej wiecej pół na pół :D
▂ ▃ ▄ ▆ ▇ Cybernetyczny Bóg Chaosu Wersja: X-76 "Piromedyk" ▇ ▆ ▄ ▃ ▂
"Pierdolnięty chaos! Mikstura wybuchowa" by Delein
"IKS to chodzący chaos. Jak kiedyś będzie koniec świata to na pewno go zatrudnią" by Dante

Awatar użytkownika
Foka
--------
--------
Posty: 3
Rejestracja: 9 mar 2006, o 15:18
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: 3CT

Post autor: Foka »

Czyli Łódź albo Wawa. W Łodzi osobiście nie znam strzelnic, ale tu masz liste (nie wiem na ile aktualną):
Łódź 90-645, 6 Sierpnia 71 WKS "Orzeł" WAM Łódź
Łódź 91-425, Północna 36A KS "Społem" Łódź
Łódź 92-318, Al..Marsz.J.Piłsudskiego 141 KSS "Strzelmistrz" Łódź
Łódź 93-373, Pryncypalna 94 SKOR "Kartacz" Łódź
Łódź 94-303, Konstantynowska 1 KS LOK "Dziesiątka" Łódź
Łódź 94-303, Konstantynowska 1 KSS "Strzelec" Łódź

W Wawie i okolicach polecam strzelnice w Czosnowie, Hutnik na Marymonckiej, Legia na Łazienkowskiej... Jest jeszcze hala Gwardii ale tam nigdy nie byłem...
Śpieszmy się kochać kobiety, tak szybko tyją...

Awatar użytkownika
X-76
Top secret
Top secret
Posty: 3174
Rejestracja: 23 lut 2006, o 20:25
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: znikąd
Kontakt:

Post autor: X-76 »

THX, własnie w necie tez znalazłem info o tej na Marymonckiej i chyba sie tam przejdę, bo to nawet z pracy mam po drodze.
▂ ▃ ▄ ▆ ▇ Cybernetyczny Bóg Chaosu Wersja: X-76 "Piromedyk" ▇ ▆ ▄ ▃ ▂
"Pierdolnięty chaos! Mikstura wybuchowa" by Delein
"IKS to chodzący chaos. Jak kiedyś będzie koniec świata to na pewno go zatrudnią" by Dante

Awatar użytkownika
Ninja
--------
--------
Posty: 4
Rejestracja: 13 kwie 2006, o 16:55
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Ninja »

Dla osób lubiących strzelać do ludzi polecam Air Soft i Paintball w pierwszym przypadku potrzebna jest właściwie ochrona tylko na twarz i duuuużo kulek :P a kwestia ceny ? za 130zł można zacząć zabawe z elektrycznum Ak-47 albo np. M4A1 i jeszcze kilkoma innymi :D i jeszcze jest cała gama pistoletów :D:D:D:D
do Paintball'a to raczej większy wydatek....maska, kamizelka - pancerz, pistolet, magazynek, kulki, naboje CO2.....wyjdze drogo... :/ same pistolety są drogie...

Dla osób lubiacych metal (naboje, broń itd.) to - 1)strzelnice 2)podwórko 3)wojsko
...z tymże że z wiatrówką (na śrut) można zacząć zabawe na podwórku (zachowując zasady bezpieczeństwa) a zabawe mozna zacząć od +- 150zł (ale zależy też od osiagów sprzętu i marki)

Ja np. mam w domu wiatróweczke :D i lubie sobie postrzelać do wszystkiego (nie do ludzi nie strzelam :twisted: ).
Mam też karabin AEG (elektryk) - M4A1 :D i z kumplami się nawalam po lesie :P I nie żal mi kasy którą wydałem - strzelanie baaardzo odstresowuje w szczególności kiedy zachodzi się wroga od tyłu i wali się mu serią po plecach BUA HA HA HA HA !!!!:twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
(śmiech szaleńca) :P TAK może to i nie honorowo ale pytanie czy on byłby honorowy jęzeli w gre chodzi o przetrwanie ? (nawet jeśli to tylko kulki :twisted: ) na wojnie nie ma reguł...zabija szybszy/lepszy (poczytajcie o doborze naturalnym :P)
Trzymaj przyjaciół blisko lecz wrogów jeszcze bliżej...

Azahiel
--------
--------
Posty: 4
Rejestracja: 16 kwie 2006, o 13:55

Post autor: Azahiel »

Jest jeszcze w stanach zjednoczonych strzelnica, gdzie płacisz 30 $ na godzinę i walisz ile i co chcesz... Na pamiątke dostajesz łuski w słoikach:D Ja miałem szanse wejść nawet do czołgu:D Ale m 16 to jest coś:P No i mp5 vespera:P

Decubitus
--------
--------
Posty: 1
Rejestracja: 13 maja 2006, o 17:20
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Decubitus »

Witam wszystkich.

Bardzo fajnie postrzelac mozna w jednej z podkrakowskich wsi, konkretnie w Paczółtowicach.
Strzelnica jest rewelacyjna, stanowiska do strzelania z pozycji stojac i lezac, a do tego spory wybor broni, jest i Glock i Makarov i sporo innych (MP5 niestety brak :) ) Co do cen to sa bardziej niz przystepne, za wspomniane juz 30 $ mozna by bylo sobie strzelic 120 nabojow... sloikow nie maja - trzeba by we wlasnym zakresie. Jest 10 zl za bron na godzine i pociski od 70 gr (do Glocka 1,50 zl)
Co do szkolenia to o ile ktos nie chce zostac profesjonalista, to chyba mozna sobie darowac. Przy pierwszym w zyciu strzelaniu i po 2 minutowym wstepie strzelajac z pozycji stoja mialem na 25 metrow cztery pociski w czarnym (siodemki i osemki) i jedna czworka. Moja dziewczyna jakies czworki, piatki i jedna dziewiatke. Potem bylo nieco gorzej bo nam sie troche zmeczyly lapki, ale generalnie na 50 pociskow moze z 3 byly poza tarcza.

Glock to dobra i prosta bron.

Awatar użytkownika
Acredor
--------
--------
Posty: 4
Rejestracja: 21 maja 2006, o 14:29
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Zabrze
Kontakt:

Post autor: Acredor »

-treść wiadomości usunięta -
Ostatnio zmieniony 4 kwie 2009, o 22:11 przez Acredor, łącznie zmieniany 1 raz.
"Uważasz się za tygrysa, a jesteś tylko psem Pawłowa"

ODPOWIEDZ