Strona 1 z 1

Dla niecierpliwych: "Syn marnotrawny"

: 22 paź 2008, o 22:11
autor: Madzik

: 23 paź 2008, o 01:21
autor: Drakkainen
Wcisnęło mnie w fotel :D . Szkoda tylko, że to takie króciutkie :cry: . Ehh, przejdzie poczekać, a cliffhanger niezły.

: 23 paź 2008, o 09:41
autor: Misieq
Ech, ja wiem że to forum Autorki, więc mają tu być same ochy i achy pod jej adresem, ale... Powiem wprost, ja Autorki nie cierpię!

Zapytacie dlaczego? Już wyjaśniam.

W pewien piątek, na jesieni zeszłego roku, wyszedłem z pracy na obiad. Zawadziłem o ulubioną księgarnię, i to był błąd. Wziąłem bowiem z półki książkę pod tytułem "Nocarz" i zacząłem czytać.
W rezultacie z obiadu wyszły nici, spóźniłem się na spotkanie, nie mogłem się przez resztę dnia skupić na pracy, wydałem forsę za na książki (Renegat stał obok), zarwałem nockę i sporą część soboty. A takie miałem na nią ambitne plany, np. pospać do czternastej, nic-nie-robić, itp. Ostatnią książką, która tak mnie wciągneła, była Instrukcja Obsługi Karabinu Szturmowego Beryl, stanowiąca aneks do Świętej Wojskowej Instrukcji Malowania Trawy Na Zielono. Ale to było w jeszcze w wojsku i byłem dopingowany przełożonego.

Potem nastąpił bolesny okres posuchy. Ostatniej części cyklu podła Autorka, ku utrapieniu czytelników, skończyć nie mogła. Ale dzięki temu wróciłem do pracy, nie miewałem podczas niej kłopotów z koncentracją, i ogólnie było dobrze. Aż do dzisiaj...

Cóż się takiego stało? Przyszedłem, włączyłem komputer, wszedłem na forum, a tam... Link do pierwszego rozdziału!
Rozpętało się piekło. Telefon dzwonił, koledzy marudzili nad uchem, maile wpadały do skrzynki z szybkością PK połykającego taśmę amunicyjną, a ja? A ja siedziałem i czytałem. Raz, potem drugi, ignorując przy tym otoczenie. Całkowicie. Po głowie cały czas przelatywały rozpaczliwe myśli - jak Ona mogła!? Tylko tyle!? A gdzie reszta!? Dopiero za tydzień!?

Więc się pytam - kto Autorce pozwolił pisać tak wciągające książki? Co sobie Autoka myśli, że kim niby jest? Autorką książki telefonicznej, że jej pozycje mogą odrywać naród od ciężkiej pracy i budowania potęgi Najjaśniejszej Rzeczypospolitej (trzeciej, czwartej, a nawet piątej)? Co?

I za to właśnie ja Autorki serdecznie nie znoszę! Mało tego, postanowiłem być twardy, i w ramach kary kupić ostatnią książkę Nocarzowej trylogii nie 31 października, a dopiero pierwszego listopada! Niech sobie Autorka nie myśli, że tu sami fanatycy, co to koczują pod księgarniami, żeby już w dzień premiery ową książkę kupić. O!

: 25 paź 2008, o 15:15
autor: Kasiula
(odkleja się od monitora, mówi niewyraźnie)
Oj. Ratunku. Zamówiłam w Merlinie.
Nie wiem, kiedy mi przyślą.
Takie krótkie! Takie wspaniałe! Co to było to o Nidorze?!
Jeszcze...
(pada)

: 25 paź 2008, o 17:49
autor: krn78
Hmmm... tak samo jak teraz bylo po tym, jak przeczytalem w ktoryms numerze Science-Fiction opowiadanie 'Nocarz'.
...tak samo...
A ja mam 31 pazdziernika wolne :) Wybiore sie z rana do Empiku... i lepiej zeby to tam bylo :)

: 25 paź 2008, o 22:10
autor: Miro
Przeorałem się przez to demo i wg mnie powinno być w CD-Action i Clicku. Tego jest lepsze niż lepsze.

: 27 paź 2008, o 13:27
autor: Luminara
AAAAAAAAAA, Madzik jak ja mam teraz wytrzymać do piątku!!!!!!!
SUPER SUPER SUPER~!!!!!!!!!!!! :boshe:

: 27 paź 2008, o 16:44
autor: Inkwizytor
To jest świetne!! Nie wytrzymam. Doczekać się już nie mogę bo pierwszy rozdział jest świetny (ach...powtarzam się :oops:......). Ciekawe jakie będą nastepne rozdziały.....