Szkolenia z czarnej taktyki

Wstęp tylko dla upoważnionych

Moderator: Annikki

Awatar użytkownika
Annikki
Głowa Rodu
Głowa Rodu
Posty: 1336
Rejestracja: 16 kwie 2007, o 13:38
Płeć: Kobieta
Kontakt:

Szkolenia z czarnej taktyki

Post autor: Annikki »

Drodzy,

Potrzebujemy szkoleń z czarnej taktyki.
Bowiem ci Nocarze, co się uczyli trochę zapomnieli, a mamy też dużo osób świeżych, które chętnie się nauczą (prawda, że chętnie? Jestem o tym święcie przekonana, że tak! A jak nie, to poproszę priv, porozmawiamy dlaczego się mylicie :twisted: ).

Dodatkowo w ramach współpracy międzyrodowej zapraszamy do treningów Naukowców, jako że nie branie pod uwagę ich szybko rosnącego potencjału byłoby ogromnym błędem.

A teraz szczegóły:
1. Treningi będą odbywać się nieregularnie: za każdym razem przy okazji jakiegokolwiek zjazdu będziemy organizować choćby godzinkę-dwie celem szkolenia.

2. Od tej pory każdy uczestnik będzie miał zapewniony sprzęt do szkolenia. Nie jest potrzebne taszczenie całego szpeju - wystarczy broń długa, krótka i ubranie, które nie krępuje ruchów i którego nie boimy się upaprać. Dodatkowo dobrze będzie mieć kamizelkę - większość z Was wie, że dobrze jest przyzwyczajać się do działania w niej.
W praktyce - osoby, które mają miejsce i możliwość zabierania sprzętu, zawsze niech pamiętają, aby zabierać ww. rzeczy nawet, jak nie jest nigdzie napisane, że szkolenie będzie. BO BĘDZIE. Kwestią jest tylko dobranie takiej godziny, aby jak najwięcej osób mogło w nim uczestniczyć.

Teraz ważne - osoby, które sprzętu nie mają albo trudno by było im go przywieźć (np. ciężko ekipie ze Szczecina będzie taszczyć broń ze sobą za każdym fucking razem) niech dają wcześniej znać - każdy swojemu GR.
Sprzętu mamy tyle, że każdy będzie miał go zapewniony bez potrzeby wożenia go przez pół kraju.

3. Nie bójcie się poziomu szkoleń. Będą tak pomyślane, aby tematem szkolenia był konkretny, mały wycinek materiału - np. nie będziemy od razu zdobywać całego budynku, a uczyć się tylko przechodzenia przez drzwi. Tylko i wyłącznie to, aż wszyscy zainteresowani będą czuli się pewni w tym temacie.

4. Prowadzący - jako, że ja sama potrzebuję uczyć się, a nie nauczać, będę zwykłym uczestnikiem, ramię ramię i błoto w błoto z Wami :)
Szkolenia będzie prowadził Dante, który ze swoim zacięciem będzie pełnił rolę naszego trenera. Oczywiście nie jest powiedziane, że inne osoby z odpowiednią wiedzą i w razie chęci nie przyłączą się do uczenia nas, za co będziemy oczywiście bardzo wdzięczni. Ale to już kwestia przyszłych ustaleń.

A więc odmaszerować i cieszyć się powyższymi informacjami!
"Nocarze i pretorianie drzemali (...). Vesper przyjrzał im się z zaciśniętym gardłem. Poszli między rannych, krwawiących ludzi. Udzielili pierwszej pomocy, uratowali im życie. I wrócili jak gdyby nigdy nic (...). Kiedyś też tak umiałeś, stwierdził z porażającym smutkiem wewnętrzny głos (...). Ale wybrałeś inaczej, renegacie. Ugiąłeś się przed Wężem, to teraz mu służ."
M.Kozak - Nikt

ODPOWIEDZ