Najpierw przeczytaj!

Wstęp tylko dla upoważnionych

Moderator: Annikki

Awatar użytkownika
Annikki
Głowa Rodu
Głowa Rodu
Posty: 1338
Rejestracja: 16 kwie 2007, o 13:38
Płeć: Kobieta
Kontakt:

Najpierw przeczytaj!

Post autor: Annikki »

Ten dział zawiera wszelakie informacje przydatne dla Nocarzy. Znajdują się w nim przede wszystkim dane o naszym umundurowaniu i uzbrojeniu. Tutaj właśnie możecie znaleźć wskazówki, w jaki sposób najłatwiej skompletować nocarskie oporządzenie, do kogo zwrócić się w tej sprawie o radę i pomoc w zakupie.
Informacje te są zwłaszcza dla osób, które chciałyby bardziej zaangażować się w nasze forum i m.in. czynnie uczestniczyć w nocarsko-renegackich prelekcjach, oficjalnych spotkaniach i innych wydarzeniach. Oczywiście nie wymagamy, aby ktokolwiek zakupił całe oporządzenie od razu - często jest to kwestia wielu miesięcy.
Jeżeli nie zamierzasz nic kupować, ale chciałbyś/chciałabyś się zaangażować w forum, to także się nie krępuj. Chęć działania jest dużo cenniejsza, a my uwielbiamy poznawać nowe osoby!

Dla ułatwienia, poniżej podany jest skład osobowy Nocarzy odpowiadających za poszczególne sprawy:

Dexter – dowódca Nocarzy - aktualnie na misji
Annikki - PO dowódcy Nocarzy
Adam G, Xazax – technicy (umundurowanie, uzbrojenie)
Domel - grafik
wakat - zaopatrzeniowiec (tj. zamówienia wszelakie).

W razie pytań/chęci pomocy prosimy kierować się do odpowiednich osób.
"Nocarze i pretorianie drzemali (...). Vesper przyjrzał im się z zaciśniętym gardłem. Poszli między rannych, krwawiących ludzi. Udzielili pierwszej pomocy, uratowali im życie. I wrócili jak gdyby nigdy nic (...). Kiedyś też tak umiałeś, stwierdził z porażającym smutkiem wewnętrzny głos (...). Ale wybrałeś inaczej, renegacie. Ugiąłeś się przed Wężem, to teraz mu służ."
M.Kozak - Nikt

Zablokowany