Prawdziwi wrogowie Wampirów...

Magazyn staroci
Awatar użytkownika
Kasiek
Pułkownik Nocarzy
Pułkownik Nocarzy
Posty: 3683
Rejestracja: 30 sty 2007, o 17:35
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Post autor: Kasiek »

Nie wiem, jak to jest z innymi wampirami, ale wydaje mi się, że gdyby miały symbionta, takiego jak wampiry z książek Madzik, to symbiont zatrzymałby proces zwilkołaczenia (:P) Tak mi się wydaje. Skoro powoduje zatrzymanie fnkcji życiowych (np rozmnażanie) to wydaje mi się że powstrzymałby i coś takiego. Nie można przecież być jednym i drugim, a potem jeszcze wypić eliksir i przyjąć naturę czegoś trzeciego. Bo właśnie o naturę chodzi. Ma się albo ludzką, albo wampirzą.
Pułkownik Majorka w służbie Lorda Ultora!

Manewry: I, II
Akcje: MTK, Urodziny Ukrytego, Polcon2007, "V", "K", Falcon2007, "S"

Ruda Wywłoka mająca pierdolca, którego nie zawaha się użyć!!!

Awatar użytkownika
Tamos
Krwiopijca
Krwiopijca
Posty: 870
Rejestracja: 6 mar 2007, o 17:04
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: Tamos »

Wiesz Kasiek, tego się nigdy nie dowiemy. Ja wiem tylko, że jeśli Wilkołak ugryzie Cię podczas pełni to i ty staniesz się nim. Nie mam pojęcia jak to działa na Wampiry, być może umierają...
Czosnek, stać się Wilkołakiem można przez jego ugryzienie podczas pełni!!! Myślałem, że wiesz...Atakuje on ofiary jak zwierze, rzuca się na nie jak jakiś pies na mięso można by rzec...

Są także Wilkołaki, którym zabijanie bardzo się spodobało i atakują ludzi nie tylko podczas pełni...W tym przypadku nie stajesz się Wilkołakiem, ale masz pewne jego cech...Możesz się np.zachowywać jak jakiś wilk (ryczeć do księżyca, drapać się jak pies czy coś w tym stylu:P)

Awatar użytkownika
Kasiek
Pułkownik Nocarzy
Pułkownik Nocarzy
Posty: 3683
Rejestracja: 30 sty 2007, o 17:35
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Post autor: Kasiek »

To ja wolę być wampirem. Nie chcę się drapać jak pies, a do księżyca wyć też nie za bardzo... Wolę patrzeć na niego leżąc na trawie :P
Pułkownik Majorka w służbie Lorda Ultora!

Manewry: I, II
Akcje: MTK, Urodziny Ukrytego, Polcon2007, "V", "K", Falcon2007, "S"

Ruda Wywłoka mająca pierdolca, którego nie zawaha się użyć!!!

Awatar użytkownika
Czosnek
Krwiopijca
Krwiopijca
Posty: 1324
Rejestracja: 12 lut 2007, o 18:23
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: okolice Warszawy

Post autor: Czosnek »

Ano widzisz Tamosie - podobnie jak Ty - ja nie muszę wiedzieć wszystkiego i wszystkiego nie wiem. Za to obawiam się. Obawiam się tego, że Wilkołak może rzucić się na Wampira zgodnie ze swoją dziką, zwierzęcą naturą... i nie będzie to miało nic wspólnego z rytuałem, który jest charakterystyczny dla Wampirów...
Czosnka

Awatar użytkownika
Tamos
Krwiopijca
Krwiopijca
Posty: 870
Rejestracja: 6 mar 2007, o 17:04
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: Tamos »

heh...myślę, że każdy...Wilkołak to zwierze a Wampir istota rozumna, choć i niektórych Wampirów czasem ponosi zbyt daleko.

Awatar użytkownika
Czosnek
Krwiopijca
Krwiopijca
Posty: 1324
Rejestracja: 12 lut 2007, o 18:23
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: okolice Warszawy

Post autor: Czosnek »

To się nazywa synchroniczne wysłanie postów

koniec offtopa... :P
Czosnka

Awatar użytkownika
Tamos
Krwiopijca
Krwiopijca
Posty: 870
Rejestracja: 6 mar 2007, o 17:04
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: Tamos »

To nie jest Offtop...rozmawiamy przecież o wrogach Wampirów, Czosnek!!!!!!!!!!!

Awatar użytkownika
Tamos
Krwiopijca
Krwiopijca
Posty: 870
Rejestracja: 6 mar 2007, o 17:04
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: Tamos »

A tu mała historyjka o pewnym Wilkołaku :twisted:
(warto ją przeczytać)

Była sobie małe dziewczyna. Jej rodziców często nie było w domu toteż rodzice kupili jej małego szczeniaczka. Kidy dziewczynka się bała wyciągała rękę i piesek który zawsze był pod kołdrą lizał ją po ręce. Pewnej nocy Moniczka ( dziewczynka ) usłyszała jak otwierają się drzwi. Wyciągnęła rękę i poczuła jak pies liże ją po ręce. Uspokoiła się. Po chwili dobiegły ją odgłosy jakby ktoś wchodził po schodach. Wyciągnęła rękę i poczuła jak pies ją liże dlatego uspokoiła się. Po chwili słyszała jak ktoś otwiera drzwi od łazienki. Wyciągnęła rękę i ponownie poczuła jak piesek ją liże. Usłyszała jakby tłuczenie się szkła. Wyciągnęła rękę, ale tym razem nikt jej nie polizał. Przestraszona wstała z łóżka i poszła zobaczyć do łazienki. Pisnęła ze strachy. Na wieszakach wisiał nabity piesek. Szczeniak, który lizał ją po ręce gdy się bała. Popatrzała na napis na lustrze. Widniało na nim: ,,Wilkołaki także potrafią lizać"...

Awatar użytkownika
Czosnek
Krwiopijca
Krwiopijca
Posty: 1324
Rejestracja: 12 lut 2007, o 18:23
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: okolice Warszawy

Post autor: Czosnek »

Przeczytałam. I dzielę się pierwszą myślą: czyżby Wilkołaki były zazdrosne?

Dziś słyszałam taką teorię: jeśli Wilkołak ugryzie Wampira, ten zamieni się w "kupkę popiołu" - zostanie uśmiercony. Nie ma mowy o przemianie.

Nie wiem co o tym myśleć...
Co Wy myślicie? To bzdura?

Synchroniczno-offtopiczne było wysłanie posta o tej samej godzinie.
Czosnka

Awatar użytkownika
Kasiek
Pułkownik Nocarzy
Pułkownik Nocarzy
Posty: 3683
Rejestracja: 30 sty 2007, o 17:35
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Post autor: Kasiek »

Tamos, taką samą historię słyszałam dotyczącą staruszki, tyle, że lizał ją jeden z włamywaczy a drugi obrabiał dom. Pies był nabity na coś w łazience :/
Pułkownik Majorka w służbie Lorda Ultora!

Manewry: I, II
Akcje: MTK, Urodziny Ukrytego, Polcon2007, "V", "K", Falcon2007, "S"

Ruda Wywłoka mająca pierdolca, którego nie zawaha się użyć!!!

Awatar użytkownika
Magnus
Dowódca G.R.O.T.
Dowódca G.R.O.T.
Posty: 1957
Rejestracja: 22 mar 2007, o 16:50
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: z czarnej mgły
Kontakt:

Post autor: Magnus »

czosnek pisze: Dziś słyszałam taką teorię: jeśli Wilkołak ugryzie Wampira, ten zamieni się w "kupkę popiołu" - zostanie uśmiercony. Nie ma mowy o przemianie.
Tak tak, wczoraj nie tylko słyszałem tą teorię, ale i widziałem. W filmie. 'Van Helsing'. :twisted:
TKM!

Awatar użytkownika
Tamos
Krwiopijca
Krwiopijca
Posty: 870
Rejestracja: 6 mar 2007, o 17:04
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: Tamos »

Moim zdaniem ta informacja jest bezużyteczna...nie ma mowy o kupce popiołu...wiem Kasiek też kiedyś słyszałem tą historyjkę tyle że z małą dziewczynką i pedofilu :/

..Nie mam pojęcia co się może stać z Wampirem gdy go ugryzie Wilkołak i na odwrót...

Awatar użytkownika
Czosnek
Krwiopijca
Krwiopijca
Posty: 1324
Rejestracja: 12 lut 2007, o 18:23
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: okolice Warszawy

Post autor: Czosnek »

O! Skoro TA informacja jest bezużyteczna i nie ma mowy o kupce popiołu to dlaczego nie masz pojęcia co się może stać z Wampirem gdy go ugryzie Wilkołak i na odwrót? Zastanów się Tamosie, jestem pewna, że masz pojęcie.
Czosnka

Awatar użytkownika
Operator
Krwiopijca
Krwiopijca
Posty: 312
Rejestracja: 23 lut 2007, o 13:28
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: HQ Renegatów na Śląsku
Kontakt:

Post autor: Operator »

Moje zdanie jest takie: gdyby doszło do bezpośredniej konfrontacji wampir vs wilkołak to niestety Nasza rasa poszłaby do piachu. Niestety nawet najszczwańsy wampir nie ma szans w starciu z głodnym i wnerwionym wilkołakiem w starciu hand to hand. No chyba, że dysponowałby pistoletem lub peemem ze srebrną amunicją.
Show some respect, DOG!!!

Awatar użytkownika
Tamos
Krwiopijca
Krwiopijca
Posty: 870
Rejestracja: 6 mar 2007, o 17:04
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: Tamos »

Bez broni jesteśmy bez szans, ale to my myślimy a Wilkołaki nie, one kierują się instynktem...zwierzęcym :)

ODPOWIEDZ