Offtop v.1.05

Magazyn staroci
Awatar użytkownika
Kasiek
Pułkownik Nocarzy
Pułkownik Nocarzy
Posty: 3683
Rejestracja: 30 sty 2007, o 17:35
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Post autor: Kasiek »

Te ostrzejsze to miałaby katana. Lub/i półtorak.

I Esh, przez Ciebie parsknęłam kawą na klawiaturę. Nagroda Darwina...
Pułkownik Majorka w służbie Lorda Ultora!

Manewry: I, II
Akcje: MTK, Urodziny Ukrytego, Polcon2007, "V", "K", Falcon2007, "S"

Ruda Wywłoka mająca pierdolca, którego nie zawaha się użyć!!!

Awatar użytkownika
Khorne_S
Porucznik Nocarzy
Porucznik Nocarzy
Posty: 191
Rejestracja: 20 cze 2007, o 17:31
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszwa/Wrocław Wrocław/Warszawa
Kontakt:

Post autor: Khorne_S »

Falka Valiarde pisze:
Eshealon pisze:Deliaard, nie zczaiłem kontekstu. Damien był mały, wredny i złośliwy (z resztą większość ludzi niskich jest wredna i złośliwa), ja jestem trochę wyższy, i wprost brzydzę się przemocą, nie? :wink:
ekhu… ekhu… >.<


Przeziębiłaś się czy co? :shock: :twisted:[/quote]

Proponuje na przeziębienie skórkę wiewiórki nacieraną czosnkiem.Podobno zdrowa i smaczna.... :D
Blood for the Blood God !!
-----------------------------------------------------------
Souls in revolt on your side!
Fight Fight Fight Fight!
You are the one to decide!

Awatar użytkownika
Falka Valiarde
Major Renegatów
Major Renegatów
Posty: 1001
Rejestracja: 1 kwie 2006, o 20:34
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Falka Valiarde »

Khorne_S pisze:Proponuje na przeziębienie skórkę wiewiórki nacieraną czosnkiem.Podobno zdrowa i smaczna.... :D
Nie przeziębiłam się jeszcze >.<

A co do nagrody Darwina to chyba mam za dużą konkurencje ? Z cyzm ja tam mogę iść ? Pocięcie się do krwi plastikowym nożem ? Skręcenia nadgarstka siedząc przed komputerem ? ehh... nie uda się :cry:
"Jeśli zamierzasz czytać dalej, pamiętaj proszę, że słowa mogą krwawić."

Awatar użytkownika
Annikki
Głowa Rodu
Głowa Rodu
Posty: 1372
Rejestracja: 16 kwie 2007, o 13:38
Płeć: Kobieta
Kontakt:

Post autor: Annikki »

Ja mogę dostać z powodu potknięcia się kiedyś na nowym równiutkim chodniku...do dziś nie wiem jak to się stało...
"Nocarze i pretorianie drzemali (...). Vesper przyjrzał im się z zaciśniętym gardłem. Poszli między rannych, krwawiących ludzi. Udzielili pierwszej pomocy, uratowali im życie. I wrócili jak gdyby nigdy nic (...). Kiedyś też tak umiałeś, stwierdził z porażającym smutkiem wewnętrzny głos (...). Ale wybrałeś inaczej, renegacie. Ugiąłeś się przed Wężem, to teraz mu służ."
M.Kozak - Nikt

Awatar użytkownika
Khorne_S
Porucznik Nocarzy
Porucznik Nocarzy
Posty: 191
Rejestracja: 20 cze 2007, o 17:31
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszwa/Wrocław Wrocław/Warszawa
Kontakt:

Post autor: Khorne_S »

Annikki pisze:Ja mogę dostać z powodu potknięcia się kiedyś na nowym równiutkim chodniku...do dziś nie wiem jak to się stało...
A gdzie ty widziałaś w Polsce równy chodnik :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Blood for the Blood God !!
-----------------------------------------------------------
Souls in revolt on your side!
Fight Fight Fight Fight!
You are the one to decide!

Awatar użytkownika
Annikki
Głowa Rodu
Głowa Rodu
Posty: 1372
Rejestracja: 16 kwie 2007, o 13:38
Płeć: Kobieta
Kontakt:

Post autor: Annikki »

W Toruniu. Toruń się remontuje i przeobraża i milionie miejsc naraz. Nadrabiają czy co.... :P
"Nocarze i pretorianie drzemali (...). Vesper przyjrzał im się z zaciśniętym gardłem. Poszli między rannych, krwawiących ludzi. Udzielili pierwszej pomocy, uratowali im życie. I wrócili jak gdyby nigdy nic (...). Kiedyś też tak umiałeś, stwierdził z porażającym smutkiem wewnętrzny głos (...). Ale wybrałeś inaczej, renegacie. Ugiąłeś się przed Wężem, to teraz mu służ."
M.Kozak - Nikt

Awatar użytkownika
Max Sparrow
Rekrut
Rekrut
Posty: 23
Rejestracja: 20 cze 2007, o 21:33
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: from the darkness
Kontakt:

Post autor: Max Sparrow »

Taa... Niestety w Polsce NIE ma rownych idealnie chodnikow... przynajmniej nie dluzej niz tydzien. A o studzienkach, drogach, "autostradzie" itp nie mowie nic...

Ostatnio jechalam z tatusiem w strone Zgorzelca od Wroclawia autem... Jechal spokojnie wsia, jakies 80-100km/h. Jedziemy, a tu nagle cos lepszego niz roller caster. Prawie zarylam o ta przednia szuflade (jako pasazer w prawym, przednim siedzeniu), tato prawie o kierownice. Po tym popatrzelismy na siebie i... wybuchnelismy smiechem.

To bylo poporstu... CUDOWNE, lecz i zalosne. Okazalo sie, ze to byly tylko zwykle - polskie TORY! Naprawde, gdyby ktos mial jakies jedzenie czy picie, to nie pozostalby juz suchy i czysty.

A o tej autostradzie A4 tez nic nie mowie, znam ja na pamiec, bo jezdze nia czasem. Jak mozna byc kims tak niekompetentym, by zbudowac "autostrade" z dwoma pasami, lecz bez pasa awaryjnego?! -.-

To ma byc EUROPEJSKA autostrada, to czemu ma tylko dwa pasy?
A jak oni chca pomiescic cala europe u siebie w Mistrzostwach Europy 2012? Przeciez to bedzie najwieksza porazka.

We Wroclawiu na przyklad. Tam i tak juz sa wielkie korki i stoi sie, lecz co bedzie jak przyjedzie tam na mecz 100.000 osob? To bedzie trzeba szalasy i namioty pod stadionem rozkladac tydzien wczesniej.

Wiem, ze w tych innych panstwach jest gorzej, lecz to NASZ kraj, w ktorym sie urodzilismy. Wiele osob mowi, ze wszystko bedzie dobrze i sa z tego dumni. Lecz spojrzmy na to z logicznej strony! Co powstalo w ciagu tych ostatnich lat? Nic...

Wiem, ze teraz troche obraze imie, lecz Polska moze wygrac walkowerem, bo nikt nie zajedzie na mecz z innych panstw...

To jest naprawde bardzo malo czasu te 5 lat... Ja boje sie myslec, czy w ogole uda im sie cos zrobic w ciagu tych lat. Przygotowac nasze Panstwo do ME2012...

Lecz coz, poczekamy, zobaczymy...

A co do drog... W Opolu odnowili (polozyli nowy asfalt) na jednej ulicy... Zrobili to tak, ze studzienka wychodzi 10cm nad droge! A sama droga jest krzywa i to juz, gdy swiezo zrobiona!

Nie mowie wiele o chodnikach, bo wiele razy zdazylo mi sie potknac... A w nocy, przy bieganiu nawet pare razy lezalam jak dluga... -.-

Co tu jeszcze mowic? ^^;
Jesteś tutaj zaledwie chwilę, jedyny raz zjawiasz się. Zrób co możesz, ale nie tyle, by cię ktoś zapamiętał źle. Pozwól sobie na zachwycenie, a znajdziesz sens, ufaj mi. Zrób, co jeszcze masz do zrobienia I cicho zamknij za sobą drzwi…

Awatar użytkownika
Falka Valiarde
Major Renegatów
Major Renegatów
Posty: 1001
Rejestracja: 1 kwie 2006, o 20:34
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Falka Valiarde »

Annikki pisze:Ja mogę dostać z powodu potknięcia się kiedyś na nowym równiutkim chodniku...do dziś nie wiem jak to się stało...
A skręcenie nogi wchodząc z ulicy na chodnik, albo idąc w Pizzy Hut ? ^.^
"Jeśli zamierzasz czytać dalej, pamiętaj proszę, że słowa mogą krwawić."

Awatar użytkownika
Deliaard
Kapitan Nocarzy
Kapitan Nocarzy
Posty: 534
Rejestracja: 11 lut 2007, o 01:55
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Zgorzelec/Wrocław/Szczecin
Kontakt:

Post autor: Deliaard »

Falka Valiarde pisze:
Annikki pisze:Ja mogę dostać z powodu potknięcia się kiedyś na nowym równiutkim chodniku...do dziś nie wiem jak to się stało...
A skręcenie nogi wchodząc z ulicy na chodnik, albo idąc w Pizzy Hut ? ^.^
bezcenne.

When you're gone
I never land
in neverland

Awatar użytkownika
Falka Valiarde
Major Renegatów
Major Renegatów
Posty: 1001
Rejestracja: 1 kwie 2006, o 20:34
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Falka Valiarde »

Deliaard pisze:bezcenne.
No nie wiem czy takie bezcenne... potrafie chyba zorbić sobie krzywde wszędzie i chyba o wszystko >.<

Wiesz ile problemów potem jak np musze iść już do lekarza i tłumaczyć mu, że mi komputer nie upadł na ręke tylko ja przed nim siedziałam? Albo jak tłumaczyłam jak to grzecznie musiałam wyjść na dach obok przez balkon i jakoś tak wyszło, że z całej siły przypierdzieliłam śródstopiem w barierke >.<

Albo jak kiedyś tłumaczyłam mojej kochanje polonistce i wychowawczyni zarazem w podstawówce, że to podbite oko to nie dlatego, że się z kimś biłam ... tylko, że koń mi przypierdzielił >.< Oczywiście wyjaśnić się nie dało... zakończyło się tym, że kazała mojej mamie przyjść do szkoły >.<
"Jeśli zamierzasz czytać dalej, pamiętaj proszę, że słowa mogą krwawić."

Awatar użytkownika
Khorne_S
Porucznik Nocarzy
Porucznik Nocarzy
Posty: 191
Rejestracja: 20 cze 2007, o 17:31
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszwa/Wrocław Wrocław/Warszawa
Kontakt:

Post autor: Khorne_S »

Falka Valiarde pisze: No nie wiem czy takie bezcenne... potrafie chyba zorbić sobie krzywde wszędzie i chyba o wszystko >.<
<ciach>

Albo jak kiedyś tłumaczyłam mojej kochanje polonistce i wychowawczyni zarazem w podstawówce, że to podbite oko to nie dlatego, że się z kimś biłam ... tylko, że koń mi przypierdzielił >.< Oczywiście wyjaśnić się nie dało... zakończyło się tym, że kazała mojej mamie przyjść do szkoły >.<
Współczuje.Ja mam to samo tylko ciut brutalniej.
3 razy kostki u rąk połamane uszkodzone stawy itp. Ale zwykle na kimś i przez przypadek :D I musiałem lekarza wychować by sie przestał dziwić skad te obrażenia :wink:
Blood for the Blood God !!
-----------------------------------------------------------
Souls in revolt on your side!
Fight Fight Fight Fight!
You are the one to decide!

Awatar użytkownika
Fumiko
Major Nocarzy
Major Nocarzy
Posty: 956
Rejestracja: 20 mar 2007, o 16:17
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Virtual Reality

Post autor: Fumiko »

Weźcie to spiszcie i wyślijcie na JoeMonstera - nocarsko-renegacki odcinek "Zabaw traumatycznych" gwarantowany...

Edit: moim siniakom nauczyciele przestali się dziwić, po tym jak do nich dotarło, że jestem modelowym wręcz przykładem chłopczycy (na konflikt z kolegą z klasy zaproponowałam rozwiązanie tego za szkołą jeden na jednego...)
Let the revels begin
Let the fire be started
We're dancing for the restless and the broken-hearted

Nocarski wydział PsyOps zaprasza do służby...

Awatar użytkownika
Kasiek
Pułkownik Nocarzy
Pułkownik Nocarzy
Posty: 3683
Rejestracja: 30 sty 2007, o 17:35
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Post autor: Kasiek »

No tak... To może ja też dołączę. Blizny. Powinnam dostać specjalny rabat na maści przeciw bliznom. Powód: zawsze się znajdę w miejscu, w którym nie powinnam się znaleźć. Powód 2: nie mogę myśleć o igłach, szyciu, przekłuwaniu itp. Ostatnio np facet zepchnął mnie ze schodów. Na szczęście wchodziłam, więc nie spadłam, ale uderzyłam kolanem o beton. Jak to w domu zobaczyłam to się słabo matce trochę zrobiło i powiedziała że jedziemy na chirurgie szyć (stare nawyki pracy w szpitalu...ech...). Kasiek beztrosko stwierdziła, że do wesela się zagoi i że nie ma mowy. (Jeszcze chirurg by powiedział żeby nie ruszać nogą za bardzo). I pojechała następnego dnia w góry. Co z tego że co pół godziny ledwie zasklepiona rana się otwierała.. Zabawa i tak była fajna :D :D :D Tyle, że blizna jest do dziś...
Pułkownik Majorka w służbie Lorda Ultora!

Manewry: I, II
Akcje: MTK, Urodziny Ukrytego, Polcon2007, "V", "K", Falcon2007, "S"

Ruda Wywłoka mająca pierdolca, którego nie zawaha się użyć!!!

ODPOWIEDZ