Wiewiórki, tygryski i inne zwierzaczki

Magazyn staroci
Awatar użytkownika
Kasiek
Pułkownik Nocarzy
Pułkownik Nocarzy
Posty: 3683
Rejestracja: 30 sty 2007, o 17:35
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Post autor: Kasiek »

Raczej śmieszne. Najlepsze jest wtedy kiedy młody nie wytrzymuje, robi wielkie oczy... A potem wybucha śmiechem. A Renegaci w popłochu uciekają bo się przestraszyli...
Pułkownik Majorka w służbie Lorda Ultora!

Manewry: I, II
Akcje: MTK, Urodziny Ukrytego, Polcon2007, "V", "K", Falcon2007, "S"

Ruda Wywłoka mająca pierdolca, którego nie zawaha się użyć!!!

Eshealon
Generał Renegatów
Generał Renegatów
Posty: 1975
Rejestracja: 23 sty 2007, o 00:13
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Eshealon »

dareko pisze:Ixi, to sie nazywa wyparcie :)
Nie wyparcie a projekcja :) Już to z Iksem kiedyś ustaliliśmy. To nie pierwszy przypadek gdy Iks ma podobny napad, może symbiont w ten sposób manifestuje brak wartościowego pożywienia w organiźmie. Dlatego tworzy takie zaburzenia...
Deliaard pisze:dareko juz nigdy nie przyniesie chluby renegatom. wrecz przeciwnie - okryje ten rod hanba. takze wojownicy go znienawidza,wszyscy, tak jak ja i moj brat Aremo, go nienawidzimy.
Deliaard, wy przypadkiem nie jesteście bliźniakami? Ty i Aremo? :twisted:
I'm strong to the finish
cuz I eat my Spinach

Awatar użytkownika
Falka Valiarde
Major Renegatów
Major Renegatów
Posty: 1001
Rejestracja: 1 kwie 2006, o 20:34
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Falka Valiarde »

Victus pisze:Falka, nie bierz tego za bardzo do siebie, ale rude często bywa ładne :roll: . W każdym bądź razie ja mam do rudego pewną, małą aczkolwiek zawsze, słabość.
Słabość powiadasz ? zaczyna się robić ciekawie :twisted:
Victus pisze:
Kasiek pisze:To już było okrutne...
Wiem, staram się jak mogę :twisted:




Tylko, zupełnie nie wiem czemu, Falka ostatnio zaczęła mnie trochę ignorować :cry: , a ja wciąż liczę na jakąś fajną ripostę nie zawierającą słowa "mydło".
Ja ? Ignorować ? Ciebie ??
Akurat ostatnio to mnie po prostu na forum nie było i właśnie zaległości wyrabiam ;P
Victus pisze:
Kasiek pisze:Ja się zastanawiam nad założeniem nowego tematu pt. Kasiek kontra wiewiórka, tylko nie wiem jak się na to Falka zapatruje. Temat ewentualnie może brzmieć Każdy kontra wiewiórka żeby nie było, że mam jakiś monopol na dręczenie wiewiórki. Co wy na to? Pierwsze głosy zostaną wzięte pod uwagę, potem będzie za późno...
Niby pomysł niezły, ale w gruncie rzeczy bezcelowy. W chwili obecnej Wiewiór kontra jest wszędzie, w każdym względnie nadającym się do tego temacie. A tak? Chcesz zamknąć ten wątek w jedno miejsce? To się chyba nie uda.
Zgadzam się z Victusem (o rany.. ja faktycznie to powiedziałam ? :shock: )
Kasiek pisze:No wiem, ale jakoś tak głupio wszędzie te offtopy z Falką prowadzić.

Buuu nie ma Falki dziś. Jakoś tak samotnie się czuję...
Normalnie ktoś za mną tęskni :shock: aż łezka mi się w wiewiórczym oku zakręciła :cry:
Kasiek pisze:Zapraszam do Umoralniających. Nowy temat czeka na gwiazdę. Ta jednak jak każda kapryśna gwiazda każe na siebie czekać ale to nic. Jeszcze ją dorwiemy...
O may god ! Jeszcze nie zdążyłam tam zajrzeć o.O Zaczynam się bać normalnie o.O
Kasiek pisze:No ja słyszałam o jakiejś zrzucie nocarskiej kapitanie, ale melduję, że nic nie dotarło jeszcze. Ani jedna paczuszka. Mam pytanie. Czy to mógłby być kisiel bananowo-cytrynowy albo żurawinowy? Ewentualnie wiśniowy.
Jak już ja mam brać w tym udział to muszę ustalić jakieś warunki...
Kisiel ma być żurawinowy... w razie wyjątku ujdzie cytrynowy... już całkiem wyjątkowo jabłkowy. :twisted:
Aremo pisze:Popatrzcie, co przysporzyl chwilowy brak naszej kochanej wiewioreczki... wszyscy tesknia! :D
Naprawdę ? :shock:
Naprawdę zaraz się wzruszę ...
Kasiek pisze:Dareko, nie kompromituj się już. Proszę. Nie pogrążaj w odmętach bezdennego oceanu jakichkolwiek resztek honoru renegackiego ( o ile takowy macie) i honoru wampira jako takiego.
Renegaci mają honor... powiedziałabym, że więcej mamy honoru niż nocarze... Lecz nie będę się na ten temat wypowiadać, bo nie wiem jak to z tym Waszym honorem jest... Wiem jakie pranie mózgów zafundował Wam Lord Kat...
mawete pisze:E tam udało... oni by własnego tyłka bez mapy nie znaleźli... a i jak mają mape to jest problem... :D
To, że Wy nie potraficie orientować się w terenie... a z mapą to i w Emowie się gubicie to nie znaczy, że u Nas też tak jest...
Kasiek pisze:Przez Renegatów. U nas każdy młody jest wywożony na akcję gdzie widzi jak Renegaci się plączą, jęczą, że się nie mogą zorganizować itp itd. Wrzeszczą jeden na drugiego, jeden drugiemu przylać potrafi... To jest armia Renegatów...To już pospolite ruszenie w Polsce lepiej wyglądało...
U nas niektórzy widzieli pospolite ruszenia w Polsce i innych krajach... zaś u Nocarzy czym możecie się poszczycić ? Że widzieliście w wiadomościach zamach na World Trade Center ? Niektórzy nawet pamiętają jak w Polsce na pułkach był sam ocet... Faktycznie powód do dumy i chwały ;P
"Jeśli zamierzasz czytać dalej, pamiętaj proszę, że słowa mogą krwawić."

Awatar użytkownika
mawete
Kapitan Nocarzy
Kapitan Nocarzy
Posty: 679
Rejestracja: 23 lut 2006, o 14:04

Post autor: mawete »

Widzę, ze hurtem odpowiadasz... a pomyśl ile byś mogła postów nastukac... :twisted:
Weneryczny i pijański,
To trzynasty pułk ułański.

Awatar użytkownika
Falka Valiarde
Major Renegatów
Major Renegatów
Posty: 1001
Rejestracja: 1 kwie 2006, o 20:34
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Falka Valiarde »

mawete pisze:Widzę, ze hurtem odpowiadasz... a pomyśl ile byś mogła postów nastukac... :twisted:
Wiesz nie było mnie chwile więc musiałąm hurtem odpowiedzieć ;P
wiesz tu forum i word obok i po kolei czytamy i odpowiadamy od razu ;P
"Jeśli zamierzasz czytać dalej, pamiętaj proszę, że słowa mogą krwawić."

Awatar użytkownika
Victus
Licencjat
Licencjat
Posty: 273
Rejestracja: 23 gru 2006, o 13:26

Post autor: Victus »

Falka Valiarde pisze:
Victus pisze:Falka, nie bierz tego za bardzo do siebie, ale rude często bywa ładne :roll: . W każdym bądź razie ja mam do rudego pewną, małą aczkolwiek zawsze, słabość.
Słabość powiadasz ? zaczyna się robić ciekawie :twisted:
Nie mogę się doczekać :twisted:
Falka Valiarde pisze:
Victus pisze:Wiem, staram się jak mogę :twisted:

Tylko, zupełnie nie wiem czemu, Falka ostatnio zaczęła mnie trochę ignorować :cry: , a ja wciąż liczę na jakąś fajną ripostę nie zawierającą słowa "mydło".
Ja ? Ignorować ? Ciebie ??
Akurat ostatnio to mnie po prostu na forum nie było i właśnie zaległości wyrabiam ;P
Nie chodziło mi o tak bliskie "ostatnio". Wcześniej też mi jakoś przestałaś odpowiadać.
Falka Valiarde pisze: Zgadzam się z Victusem (o rany.. ja faktycznie to powiedziałam ? :shock: )
he he he
:twisted:
Quidquid latine dictum sit altum videtur

Awatar użytkownika
Kasiek
Pułkownik Nocarzy
Pułkownik Nocarzy
Posty: 3683
Rejestracja: 30 sty 2007, o 17:35
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Post autor: Kasiek »

Falka, ponieważ ja ten temat założyłam zaraz potem jak poszłaś sobie i długo Cię nie było, Madzik go usunęła. Jako taki, który mógłby Cię obrazić. Jeśli tak było to przepraszam.

Zacytuj jeszcze Victusa który niżej napisał, żebym założyła ten temat :P Renegaty widzę czytają i cytują to tylko co dla nich wygodne :shock: :? :shock:
Pułkownik Majorka w służbie Lorda Ultora!

Manewry: I, II
Akcje: MTK, Urodziny Ukrytego, Polcon2007, "V", "K", Falcon2007, "S"

Ruda Wywłoka mająca pierdolca, którego nie zawaha się użyć!!!

Awatar użytkownika
Falka Valiarde
Major Renegatów
Major Renegatów
Posty: 1001
Rejestracja: 1 kwie 2006, o 20:34
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Falka Valiarde »

Kasiek pisze:Falka, ponieważ ja ten temat założyłam zaraz potem jak poszłaś sobie i długo Cię nie było, Madzik go usunęła. Jako taki, który mógłby Cię obrazić. Jeśli tak było to przepraszam.
Oj nie obraziłabym się na prawdę, moje zniknięcie nie miało z tym tematem nic wspólnego, bo nawet na patrzałki go nie zobaczyłam ;P
Kasiek pisze:Zacytuj jeszcze Victusa który niżej napisał, żebym założyła ten temat :P Renegaty widzę czytają i cytują to tylko co dla nich wygodne :shock: :? :shock:
Wiem, że Victus też o tym pisał, ale na tyle dużo cytowałam, że nie chciałam cytować dwa razy tej samej treści... Bo sama w sowim poście pewnie bym 10 razy mówiła jeszczez wtedy o tym samym...
Nie lubie pisać postów z tak długiego czasu i tak długiej rozmowy... bo potem własnie jest a czemu mnie zayctowałaś, a nie jego?" ;P Dobra żartuje, żartuje ;P
"Jeśli zamierzasz czytać dalej, pamiętaj proszę, że słowa mogą krwawić."

Awatar użytkownika
mawete
Kapitan Nocarzy
Kapitan Nocarzy
Posty: 679
Rejestracja: 23 lut 2006, o 14:04

Post autor: mawete »

Kasiek pisze:No to ładnie. Nie wiem, kto by sobie w takich majtkach zdjęcia robił, ja nie bo takich nie mam :P
Racja w duuużo ciekawszych masz... :D
Weneryczny i pijański,
To trzynasty pułk ułański.

Awatar użytkownika
Kasiek
Pułkownik Nocarzy
Pułkownik Nocarzy
Posty: 3683
Rejestracja: 30 sty 2007, o 17:35
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Post autor: Kasiek »

Jezu, z eMką o mnie rozmawiacie?
O moich majtach? Leczcie się.....
Pułkownik Majorka w służbie Lorda Ultora!

Manewry: I, II
Akcje: MTK, Urodziny Ukrytego, Polcon2007, "V", "K", Falcon2007, "S"

Ruda Wywłoka mająca pierdolca, którego nie zawaha się użyć!!!

Awatar użytkownika
mawete
Kapitan Nocarzy
Kapitan Nocarzy
Posty: 679
Rejestracja: 23 lut 2006, o 14:04

Post autor: mawete »

A mówiłaś gdzieś, że wszystko pamiętasz... :twisted:
Weneryczny i pijański,
To trzynasty pułk ułański.

Awatar użytkownika
Kasiek
Pułkownik Nocarzy
Pułkownik Nocarzy
Posty: 3683
Rejestracja: 30 sty 2007, o 17:35
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Post autor: Kasiek »

Pamiętam wszystko i nic mi nie wmówisz.

A majtki rzeczywiście mam ciekawsze. O wiele ciekawsze :P
Pułkownik Majorka w służbie Lorda Ultora!

Manewry: I, II
Akcje: MTK, Urodziny Ukrytego, Polcon2007, "V", "K", Falcon2007, "S"

Ruda Wywłoka mająca pierdolca, którego nie zawaha się użyć!!!

Awatar użytkownika
mawete
Kapitan Nocarzy
Kapitan Nocarzy
Posty: 679
Rejestracja: 23 lut 2006, o 14:04

Post autor: mawete »

Wiem :D
Weneryczny i pijański,
To trzynasty pułk ułański.

Awatar użytkownika
Bachio
--------
--------
Posty: 67
Rejestracja: 20 lut 2007, o 22:14
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Kontakt:

Post autor: Bachio »

Okolice Dąbrowy Górniczej, a nawet mówią, że to jej dzielnica:P

Nie wiem czy tak ładnie i zielono jak za lasem jest koksownia i z 5-8 km do Huty Katowice:P także tak źle, a tak też nieodobrze:P

Łosień oczywiście, że Łosień, a nie jakiś Łośń :evil:
Ostatniej bitwy płomień
Palący zrodził gniew.
Bezwględnej ciężkiek karze
Ostateczny nada sens.
By sięgnąć po zwycięstwo,
By PRAWDZIE oddać ster.
Za głosem wiecznej rasy
Wieczna podąży krew.

Aremo
Kapitan Nocarzy
Kapitan Nocarzy
Posty: 508
Rejestracja: 11 wrz 2006, o 20:42
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Zgorzelec
Kontakt:

Post autor: Aremo »

Falka Valiarde pisze:
Victus pisze:Falka, nie bierz tego za bardzo do siebie, ale rude często bywa ładne :roll: . W każdym bądź razie ja mam do rudego pewną, małą aczkolwiek zawsze, słabość.
Słabość powiadasz ? zaczyna się robić ciekawie :twisted:
Ekhm... nastepny romansik? :mrgreen:
Kasiek pisze: No wiem, ale jakoś tak głupio wszędzie te offtopy z Falką prowadzić.
Buuu nie ma Falki dziś. Jakoś tak samotnie się czuję...
Normalnie ktoś za mną tęskni :shock: aż łezka mi się w wiewiórczym oku zakręciła :cry:
Aremo pisze:Popatrzcie, co przysporzyl chwilowy brak naszej kochanej wiewioreczki... wszyscy tesknia! :D
Naprawdę ? :shock:
Naprawdę zaraz się wzruszę ...
Nie plakaj tylko :(
Eshealon pisze: Deliaard, wy przypadkiem nie jesteście bliźniakami? Ty i Aremo? :twisted:
Dlaczego zaraz blizniaki, hum? Deliaard to moj rodzony braciszek ;)
Bachio pisze: Nie widzisz, że to jest placyk i bramka za szkołą w moim rodzinnym Łośniu:D Oj pożal się boże... nie po to sie pot przelewa żeby zakrywać to przed światem :oops: 8)
Co?! Za szkola w samych szortach? Co Tam robiles? Czekales na kogos? :mrgreen: Zawsze wiedzialem, ze renegaci maja rozne, dziwne sklonnosci :P I w ogole co to za krem, ktory nie pozwolil spalic skory?
mawete pisze:
Kasiek pisze:No to ładnie. Nie wiem, kto by sobie w takich majtkach zdjęcia robił, ja nie bo takich nie mam :P
Racja w duuużo ciekawszych masz... :D
Co racja, to racja ^^ Gacie po tacie? :mrgreen:
"Trudno jest być człowiekiem,
stać samotnie pośród wirujących
na szklanym oceanie gwiazd."
A.K.

ODPOWIEDZ