O bieliźnie, powitaniach i... New stanikowy wątek od str. 34

Magazyn staroci
Awatar użytkownika
Kasiek
Pułkownik Nocarzy
Pułkownik Nocarzy
Posty: 3683
Rejestracja: 30 sty 2007, o 17:35
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Post autor: Kasiek »

Ja też popieram! Stanowczo za mało dziewczyn ubiera się w spódnice i sukienki! A przecież tak fajnie w nich wyglądamy...
Pułkownik Majorka w służbie Lorda Ultora!

Manewry: I, II
Akcje: MTK, Urodziny Ukrytego, Polcon2007, "V", "K", Falcon2007, "S"

Ruda Wywłoka mająca pierdolca, którego nie zawaha się użyć!!!

Awatar użytkownika
Czosnek
Krwiopijca
Krwiopijca
Posty: 1324
Rejestracja: 12 lut 2007, o 18:23
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: okolice Warszawy

Post autor: Czosnek »

Lepiej niż w żakiecikach moro? Hmm... może i tak :wink: .
Wszystko zależy od okazji :D .
Okazja czyni złodzieja :P ...

Są jeszcze pończochy, pod sukienką lub spódnicą najlepiej spełniają swoją rolę :D .
Czosnka

Awatar użytkownika
Kasiek
Pułkownik Nocarzy
Pułkownik Nocarzy
Posty: 3683
Rejestracja: 30 sty 2007, o 17:35
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Post autor: Kasiek »

czosnek-wiesz co dobre. A żakiecik moro do mini jest super!
Pułkownik Majorka w służbie Lorda Ultora!

Manewry: I, II
Akcje: MTK, Urodziny Ukrytego, Polcon2007, "V", "K", Falcon2007, "S"

Ruda Wywłoka mająca pierdolca, którego nie zawaha się użyć!!!

Awatar użytkownika
Operator
Krwiopijca
Krwiopijca
Posty: 312
Rejestracja: 23 lut 2007, o 13:28
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: HQ Renegatów na Śląsku
Kontakt:

Post autor: Operator »

Wracając do sukienki. Moja luba chodzi w sukienkach, co niezwykle cieszy me oczy i serce :twisted:

A pończochy.... Bez komentarza.Mrrrraaauuu :twisted:
Show some respect, DOG!!!

Awatar użytkownika
Czosnek
Krwiopijca
Krwiopijca
Posty: 1324
Rejestracja: 12 lut 2007, o 18:23
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: okolice Warszawy

Post autor: Czosnek »

A co szczególnie cieszy Twe oczy i serce Operatorze? "Krótkość" sukienki, obcisłość, dekolt, ramiączka, wszystko to razem? A może jeszcze coś innego? Chyba nie kolor? :P

Dlaczego pończochy mają pozostać bez komentarza? Nie są go warte?
Samonośne mają przepiękne koronkowe zakończenia ale nie ma to jak tradycyjne... z podwiązkami :D .
Czosnka

Awatar użytkownika
Operator
Krwiopijca
Krwiopijca
Posty: 312
Rejestracja: 23 lut 2007, o 13:28
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: HQ Renegatów na Śląsku
Kontakt:

Post autor: Operator »

Co mnie cieszy? Może akurat moja luba :D Serio, to tak naprawdę po prostu te jej sukienki drive me crazy!!! :D Normalne sukieni, ale cóz... W końcu jest w nich ktoś dla mnie ważny, nie?

Co do pończoch... Stwierdzenie "bez komentarza" miało znaczyć, że są super :twisted:

(Składam uprzejmą prośbę o nietraktowanie powyższej wypowiedzi jako wypowiedzi fetyszysty, aczkolwiek pozdrawiam takowych :D )
Show some respect, DOG!!!

Awatar użytkownika
Alienor
Aurora Borealis
Aurora Borealis
Posty: 880
Rejestracja: 21 wrz 2006, o 17:48
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Alienor »

Kasiek pisze:Ja też popieram! Stanowczo za mało dziewczyn ubiera się w spódnice i sukienki! A przecież tak fajnie w nich wyglądamy...
Tylko w nogi zimno, i buty sukienkowe najczęściej wczesniej czy później rozwalają mi nogę :) I niepolitycznie różne przeszkody pokonywać. Za to z radością odnotowuję sympatię grona do pończoch, uważam że powinny zwyciężyć nad rajstopami.
Lecz gdyby mi kazały wyroki ponure
Na ziemi się meldować, by drugi raz żyć
Chciałbym starą wraz z mundurem wdziać na siebie skórę
Po dawnemu: wojować, kochać się i pić.
(Wieniawa)

Awatar użytkownika
Kasiek
Pułkownik Nocarzy
Pułkownik Nocarzy
Posty: 3683
Rejestracja: 30 sty 2007, o 17:35
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Post autor: Kasiek »

Ja też dołączam. Są super. Niepolitycznie przeszkody pokonywać? Kochana, od tego nosisz sukienkę, żeby pokazać że jakiś Tfardziel powinien ci w tym momencie pomóc. I zawsze się jakiś znajdzie. Może nie zawsze jakoś przechodzi w jakość ale zawsze się jakiś znajdzie. A buty? Kup sobie w sklepie z obuwiem tanecznym. Za nic nie rozwalą ci nóg.
Pułkownik Majorka w służbie Lorda Ultora!

Manewry: I, II
Akcje: MTK, Urodziny Ukrytego, Polcon2007, "V", "K", Falcon2007, "S"

Ruda Wywłoka mająca pierdolca, którego nie zawaha się użyć!!!

Awatar użytkownika
Mcbet
Top secret
Top secret
Posty: 3235
Rejestracja: 11 lut 2007, o 20:44
Płeć: Mężczyzna

Post autor: Mcbet »

Dziewczna powinna wygladac jak dziewczyna tyle. Ja kocham wszytko co nie ma nazwy spodni u dziewczyn a zwlaszcza u takiej jednej co to powoli zaczyna byc zazdrosna o wampiry. :D Natomiast moim idealnym dodatkiem sa okularki moga byc optyczna, przeciw sloneczne nie wazna dobrze dobrane wygldaja super. Co do ponczoch to ok sa ladne fajnie wygladaja aczkolwiek az tak bardzo mnie kreca ( sorry dziewczyny :( ). Natomiast calosc musi pasowac i byc zgrabnie dobrana
stasus UnKnow
Si quisquam pro me mori non volat, mihi non dice quemadmodum debo vivere
By Qadesh: "renegackie ścierwo, zawzięte i złe"

Awatar użytkownika
Alienor
Aurora Borealis
Aurora Borealis
Posty: 880
Rejestracja: 21 wrz 2006, o 17:48
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Alienor »

Kasiek pisze:Ja też dołączam. Są super. Niepolitycznie przeszkody pokonywać? Kochana, od tego nosisz sukienkę, żeby pokazać że jakiś Tfardziel powinien ci w tym momencie pomóc. I zawsze się jakiś znajdzie. Może nie zawsze jakoś przechodzi w jakość ale zawsze się jakiś znajdzie.
Skutecznie powstrzymuje mnie świadomość, że gdyby się jakiś nie objawił, to we własnych oczach byłabym żałosna. Bo co innego skorzystać z jakże miłej i stosownej pomocy, co innego stracić jakąś okazję tylko dlatego, że NAPRAWDę nie jest się w stanie czegoś zrobić (żaden twardziel nie pomoże w sprincie za środkami transportu :).
Poza tym nie każdej pomocy sobie życzę... Wolałabym móc wybrać i żeby zależało to ode mnie, a nie od tego, że inaczej się nie da. I jeszcze jedno: wiele fascynujących rzeczy w sukience czy spódnicy robi się nad wyraz ciężko. Ale to już kwestia stylu życia.

Kobiety w męskich strojach potrafią wyglądać bardzo kobieco, a najbardziej ekscytujące według mnie jest połączenie kobiecości (która tak naprawdę od szmatek w 100% nie zależy) i męskiego stroju. Rzecz gustu.
Kasiek pisze:A buty? Kup sobie w sklepie z obuwiem tanecznym. Za nic nie rozwalą ci nóg.
Zapamiętam! W życiu takiego nie widziałam, ale poszukam.
Mcbet pisze:Natomiast moim idealnym dodatkiem sa okularki moga byc optyczna, przeciw sloneczne nie wazna dobrze dobrane wygldaja super.
O, to ciekawe, i chyba niezbyt częste.
Lecz gdyby mi kazały wyroki ponure
Na ziemi się meldować, by drugi raz żyć
Chciałbym starą wraz z mundurem wdziać na siebie skórę
Po dawnemu: wojować, kochać się i pić.
(Wieniawa)

Awatar użytkownika
Operator
Krwiopijca
Krwiopijca
Posty: 312
Rejestracja: 23 lut 2007, o 13:28
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: HQ Renegatów na Śląsku
Kontakt:

Post autor: Operator »

Mcbet pisze: Natomiast moim idealnym dodatkiem sa okularki moga byc optyczna, przeciw sloneczne nie wazna dobrze dobrane wygldaja super.
O to, to to, to!!!! Sign me in!! :twisted:
Show some respect, DOG!!!

Awatar użytkownika
Kasiek
Pułkownik Nocarzy
Pułkownik Nocarzy
Posty: 3683
Rejestracja: 30 sty 2007, o 17:35
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Post autor: Kasiek »

Kasiek pisze:A buty? Kup sobie w sklepie z obuwiem tanecznym. Za nic nie rozwalą ci nóg.
Zapamiętam! W życiu takiego nie widziałam, ale poszukam.


Poszukaj.Naprawdę są superwygodne. Mają dość giętką podeszwę (w końcu w sambie są niesamowite wyginania...), bardzo miękkie paseczki które nie mogą obcierać i dokładnie tak jak trzeba umocowany obcas, który podpiera stopę. Moja koleżanka z kursu tańca sobie właśnie takie na ślub kupiła. Przetańczyła całe swoje wesele a następnego dnia powiedziała, że się czuła jakby chodziła niemal boso.Tak są wygodne.
Pułkownik Majorka w służbie Lorda Ultora!

Manewry: I, II
Akcje: MTK, Urodziny Ukrytego, Polcon2007, "V", "K", Falcon2007, "S"

Ruda Wywłoka mająca pierdolca, którego nie zawaha się użyć!!!

Awatar użytkownika
Falka Valiarde
Major Renegatów
Major Renegatów
Posty: 1001
Rejestracja: 1 kwie 2006, o 20:34
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Falka Valiarde »

Kasiek pisze:Poszukaj.Naprawdę są superwygodne. Mają dość giętką podeszwę (w końcu w sambie są niesamowite wyginania...), bardzo miękkie paseczki które nie mogą obcierać i dokładnie tak jak trzeba umocowany obcas, który podpiera stopę. Moja koleżanka z kursu tańca sobie właśnie takie na ślub kupiła. Przetańczyła całe swoje wesele a następnego dnia powiedziała, że się czuła jakby chodziła niemal boso.Tak są wygodne.
Ale buty takie faktycznie taneczne nie nadaja się raczej do chodzenia tak na codzień. Mają strasznie cienką podeszwę, bardzo szybko się ściera...
Na ślub faktycznie dobry pomysł, ale tak na codzień niekoniecznie (chyba). Chociaż może są w sklepach tanecznych takie buty które nadawałyby się do chodzenia, a nie tylko do tańczenia.

(mówie jedynie z doświadczenia siostry, która widzi jak buty po pół roku lekcji tańca wyglądają ;P )

Zaś jeśli chodiz o cały temat sukienek/ spódnic u kobiet... To muszę przyznać, że czasem mnie natchnie, że założe spódnicę... lecz nie jest to najwygodniejszy strój tak na co dzień. Poza tym jak jest zimno to już wogóle beznadziejnie...
Jakoś zawsze przedkładałam wygode i praktyczność stroju nad "kobiecy" wygląd.
"Jeśli zamierzasz czytać dalej, pamiętaj proszę, że słowa mogą krwawić."

Awatar użytkownika
Operator
Krwiopijca
Krwiopijca
Posty: 312
Rejestracja: 23 lut 2007, o 13:28
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: HQ Renegatów na Śląsku
Kontakt:

Post autor: Operator »

Jak buty to najlepiej kupic sobie trampki, albo glany :twisted: Ale serio.. Trudno mi się wypowiadac o kobiecym obuwiu, względy są oczywiste, ale moge powiedzieć tyle, że dobrze uszyte wojskowe buty (nie, nie desanty) są równie dobre na lato jak i na zimę. Moja kumpela musi w takowych chodzić (profil w szkole) i nie narzeka. Ale może to wyjątek....
Ostatnio zmieniony 11 mar 2007, o 13:58 przez Operator, łącznie zmieniany 1 raz.
Show some respect, DOG!!!

Awatar użytkownika
Czosnek
Krwiopijca
Krwiopijca
Posty: 1324
Rejestracja: 12 lut 2007, o 18:23
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: okolice Warszawy

Post autor: Czosnek »

Jakie taneczne, jakie glany, jakie trampki?
Obcasy! :D
Czosnka

ODPOWIEDZ