Poszukiwani medycy na manewry

Magazyn staroci
Eshealon
Generał Renegatów
Generał Renegatów
Posty: 1975
Rejestracja: 23 sty 2007, o 00:13
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa

Poszukiwani medycy na manewry

Post autor: Eshealon »

Słuchajcie, pacyfistyczne wampiry. Podejrzewam że nie wszyscy zaglądają do wątku manewrowego, dlatego też umieszczam tutaj ogólne ogłoszenie.
Wątek ten powstał w celu rekrutacji medyków na najbliższe IV manewry. Jeżeli nie lubisz strzelać, a masz chęć pobyć w naszym towarzystwie, i przeżyć kilka godzin ciekawej zabawy to zgłoś się jako medyk do:

a. Nocarzy
b. Watykańskich

Medyk to określenie umowne, nie potrzebujesz żadnej wiedzy medycznej. Podobnie nieważny jest Twój ród na forum, zombiaki również mile widziane.


Szczegóły: viewtopic.php?f=61&t=1072
Inne przydatne informacje: viewtopic.php?f=61&t=1068
Jeśli dalej czegoś nie wiesz: viewtopic.php?f=61&t=1052

Jeszcze jedna prośba odemnie:
Ja rozumiem że czas każdego jest cenny, ciesze się że manewry stają się coraz bardziej popularne i jest nimi zainteresowanych tak wiele nowych osób, ale poza organizacją manewrów mam również inne ważne zajęcia.
Dlatego bardzo proszę o zapoznanie się z powyższymi wątkami zanim zada mi się pytanie. Dziękuję z góry.

E.
I'm strong to the finish
cuz I eat my Spinach

Eshealon
Generał Renegatów
Generał Renegatów
Posty: 1975
Rejestracja: 23 sty 2007, o 00:13
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa

Re: Poszukiwani medycy na manewry

Post autor: Eshealon »

Kolejne zapotrzebowanie:
Osoby które lubują się w robieniu zdjęć, i mają żyłkę korespondenta wojennego, zapraszamy do wzięcia udziału w manewrach w roli fotoreportera.
Zadaniem takiej osoby jest podążanie za poszczególnymi oddziałami, i napstrykanie jak największej liczby zdjęć, które udokumentują naszą zabawę.
Wszystko czego potrzebujesz by się zgłosić, to:
- ubranie w mało krzykliwym kolorze, tak by nie zdradzać pozycji grupy z którą będziesz się poruszać
- okulary ochronne by krzywda Ci się nie stała
- własny sprzęt do robienia fotek.

Wstępnie jako pierwszy zgłosił się do tej roboty Tel.
Znajdą się inni? :)
I'm strong to the finish
cuz I eat my Spinach

ODPOWIEDZ