Kącik złamanych serc

Magazyn staroci
Awatar użytkownika
__Raven__
Krwiopijca
Krwiopijca
Posty: 662
Rejestracja: 23 wrz 2008, o 20:23
Płeć: Mężczyzna

Re: Kącik złamanych serc

Post autor: __Raven__ »

Qadesh pisze: ...i fetysze.
...i zip'y - kajdanki. :D
Nurbika pisze:_Raven_ - piszesz o podstawowej teorii psychologii ewolucjonistycznej , jeśli chodzi o kwestie doboru partnera.
Wiem, kocham ewolucjonizm - jest taki.. prawdziwy.
Nurbika pisze:bo może pomyśleć, ze chcesz jedynie wykorzystać jej sytuację i chwilę "słabości" i potrzeby by ktoś ja pokochał teraz zaraz.
Może nie powinienem się wtrącać, ale czy on właśnie tego nie chce zrobić..? :lol:

Zalecenie Wujka Ravena dla kolegi Nocarza:

Bądź blisko, przyczaj się, bezwzględnie musisz pokazać jej że potrafisz słuchać, cokolwiek zechce mówić. Znajdź wspólne zainteresowania i zajmuj jej czas, zabierz na niezobowiązujący spacer + gorąca czekolada i w odpowiednim momencie kiedy będziesz pewny że wydajesz jej się 100x lepszy od niego (niezależnie od tego że jesteś świnia skoro wykorzystujesz wady jej faceta do zaakcentowania tego jak zajebistym jesteś kandydatem.. Ale nie martw się, tak trzeba :lol: ) "przejdź do rzeczy".

Tu już kwestia Twojego wyczucia, bo jak za wcześnie to zrobisz, to spalisz, a jak za późno, to będziesz przyjacielem :lol:

Powodzenia nietoperku. :wink: :lol:

Edit: Mam nadzieję że moja kochana tego nie czyta.. :lol:
God grant me the serenity to accept the things I can not shoot,

The courage to shoot the things I can,

and the wisdom to hide the bodies.


Bądź erotomanem i bądź z tego dumny. / By Acry

Awatar użytkownika
Qadesh
Główny logistyk
Główny logistyk
Posty: 3778
Rejestracja: 16 kwie 2007, o 14:55
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: kraków

Re: Kącik złamanych serc

Post autor: Qadesh »

I oby Ci się to powiodło lepiej, niż dotarcie na niedzielna strzelankę, na której foty miałeś robić...

Awatar użytkownika
X-76
Top secret
Top secret
Posty: 3174
Rejestracja: 23 lut 2006, o 20:25
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: znikąd
Kontakt:

Re: Kącik złamanych serc

Post autor: X-76 »

__Raven__ pisze: zabierz na niezobowiązujący spacer + gorąca czekolada
CZEKOLADA ! TAK ! CZEKOLADA ! MAJÓW ! NA OSTRO !

Musiałem ;)

Jestem fanem czekolady pod każdą postacią :D

A zwłaszcza czekolady majów ;) patrz---> http://www.nocarz.pl/forum/viewtopic.php?p=11729#p11729

W Złotych Tarasach w pijalni Wedla mają taką podobną. Gęęęęęsta I sos tabasco jeszcze do niej dają :D

Ojjjjj mniaaam !

Ok, juz sobie idę :P
▂ ▃ ▄ ▆ ▇ Cybernetyczny Bóg Chaosu Wersja: X-76 "Piromedyk" ▇ ▆ ▄ ▃ ▂
"Pierdolnięty chaos! Mikstura wybuchowa" by Delein
"IKS to chodzący chaos. Jak kiedyś będzie koniec świata to na pewno go zatrudnią" by Dante

Awatar użytkownika
__Raven__
Krwiopijca
Krwiopijca
Posty: 662
Rejestracja: 23 wrz 2008, o 20:23
Płeć: Mężczyzna

Re: Kącik złamanych serc

Post autor: __Raven__ »

X-76 pisze: A zwłaszcza czekolady majów ;)

W Złotych Tarasach w pijalni Wedla mają taką podobną. Gęęęęęsta I sos tabasco jeszcze do niej dają :D
Tyś o Bożku Chaosu moim czekoladowym guru *sss*
Ale ja to lekko modyfikowałem jeszcze.

Oooo takkk.. Klasyczna z chili.
Ale wypróbuj też imbirową - nieźle.. rozgrzewa. :wink:
Ojj tak.. Raven wiee.. :lol:
God grant me the serenity to accept the things I can not shoot,

The courage to shoot the things I can,

and the wisdom to hide the bodies.


Bądź erotomanem i bądź z tego dumny. / By Acry

Awatar użytkownika
Falk
Major Nocarzy
Major Nocarzy
Posty: 2611
Rejestracja: 25 kwie 2006, o 13:47
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Tam, gdzie żyją Forfitery
Kontakt:

Re: Kącik złamanych serc

Post autor: Falk »

Więc wiem, co dziś zrobię, jak mnie dziś zakwalifikują do oddawania krwi. I też już sobie idę.
Głową muru nie przebijesz, ale jeśli zawiodły inne metody należy spróbować i tej.

J. Piłsudski

Awatar użytkownika
Nahya
Krwiopijca
Krwiopijca
Posty: 886
Rejestracja: 30 mar 2009, o 23:00
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Gdynia

Re: Kącik złamanych serc

Post autor: Nahya »

Damn..jakie to wszystko prawdziwe.. Miałam prawie identyczną sytuację: zerwanie z pewnym kolesiem, pocieszanie przez kumpla - który właśnie przez to stał się najlepszym przyjacielem, mimo że on oczekiwał czegoś innego... i mimo że ja do tej pory uważam go za ideał faceta - nie potrafiłabym z nim być, bo nie ma tego czegoś co kręci mnie właśnie w tych "złych chłopcach"... :roll:

Także KoSa uważaj...

Awatar użytkownika
Falk
Major Nocarzy
Major Nocarzy
Posty: 2611
Rejestracja: 25 kwie 2006, o 13:47
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Tam, gdzie żyją Forfitery
Kontakt:

Re: Kącik złamanych serc

Post autor: Falk »

Aleście mu białego szumu nasadzili. Konkluzja jest prosta: albo się uda, albo nie.
Głową muru nie przebijesz, ale jeśli zawiodły inne metody należy spróbować i tej.

J. Piłsudski

Awatar użytkownika
X-76
Top secret
Top secret
Posty: 3174
Rejestracja: 23 lut 2006, o 20:25
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: znikąd
Kontakt:

Re: Kącik złamanych serc

Post autor: X-76 »

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
I to jest to o czym ja zawsze mówiłem. Te wszystkie podchody, gierki, itp. sa g... warte :D
Jeden się narobi pełną czapkę a i tak partner/ka spuści go po brzytwie a drugi zrobi niewiele i beda zyć długo i szczesliwie :D

Co oczywiscie nie zmienia faktu, że ZAWSZE niezależnie od tego czy to kandydatka na coś więcej czy też koleżanka, można sobie razem pójść na..... CZEKOLAAADĘ ! :P
▂ ▃ ▄ ▆ ▇ Cybernetyczny Bóg Chaosu Wersja: X-76 "Piromedyk" ▇ ▆ ▄ ▃ ▂
"Pierdolnięty chaos! Mikstura wybuchowa" by Delein
"IKS to chodzący chaos. Jak kiedyś będzie koniec świata to na pewno go zatrudnią" by Dante

Nurbika

Re: Kącik złamanych serc

Post autor: Nurbika »

Nahya pisze:Damn..jakie to wszystko prawdziwe.. Miałam prawie identyczną sytuację: zerwanie z pewnym kolesiem, pocieszanie przez kumpla - który właśnie przez to stał się najlepszym przyjacielem, mimo że on oczekiwał czegoś innego... i mimo że ja do tej pory uważam go za ideał faceta - nie potrafiłabym z nim być, bo nie ma tego czegoś co kręci mnie właśnie w tych "złych chłopcach"... :roll:

Także KoSa uważaj...
o tymż mówiłam co siostra. Jak się przekroczy granice przyjaźni i zaufania (robi sie takie "klik" i switch na friendship)
to nie ma co liczyc na związek.

Awatar użytkownika
X-76
Top secret
Top secret
Posty: 3174
Rejestracja: 23 lut 2006, o 20:25
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: znikąd
Kontakt:

Re: Kącik złamanych serc

Post autor: X-76 »

Hyhyhy... i na ten tychmiast przypominają mi się wszystkie ankiety, wywiady i tym podobne cuda, w których pytano kobiety jaki jest ich idealny kandydat na męża :mrgreen: No ? Co najczęściej mówiły ? Czuły.... oczywiście, wyrozumiały..... oczywiście i jaki jeszcze jeszcze ? No ? MA BYĆ MOIM PRZYJACIELEM :lol: Tiaaaaa..... i weź tu człowieku dojdź o co kaman :D
I też na ten tychmiast przypominają mi się takie różne deklaracje kobiet, które mówią, ze faceci nie są zdolni do przyjaźni z kobietami :D Że taka przyjaźń jest niemożliwa :D Tiaaa....
A tu o ! 180 stopni :D
Więc..... Dla jednych jest dla innych nie. Jedne chcą związku z takim przyjacielem, inne nie... wniosek ? Nie ma pewników :D Czyli prawdziwe jest twierdzenie, że dobre rady nic nie kosztują i sa warte swojej ceny. Każdy związek jest tak indywidualny, że próba doradzania czegokolwiek jest moim zdaniem skazana na porażkę. Dlatego ja zawsze byłem do bólu bezpośredni. Pytałem zawsze o wszystko wprost. I takiej też odpowiedzi oczekiwałem. Prawda. Odzierało to początek związku z tej otoczki kombinatoryki stosowanej, ale dawało jasną sytuację i oszczedzało sporo zdrowia.

:mrgreen:
▂ ▃ ▄ ▆ ▇ Cybernetyczny Bóg Chaosu Wersja: X-76 "Piromedyk" ▇ ▆ ▄ ▃ ▂
"Pierdolnięty chaos! Mikstura wybuchowa" by Delein
"IKS to chodzący chaos. Jak kiedyś będzie koniec świata to na pewno go zatrudnią" by Dante

Lupus

Re: Kącik złamanych serc

Post autor: Lupus »

dobrze gada!;P

Nurbika

Re: Kącik złamanych serc

Post autor: Nurbika »

prawda Iksie, chodzi o indywidualność związku. Bo dla jednych kobiet liczy się czułość, poczucie bezpieczeństwa i stabilność z "przyjacielem życia", a dla innych pasja, pożądanie, wzajemne przyciąganie i uczucia z tym związane. Kwestia priorytetów ;)

Awatar użytkownika
__Raven__
Krwiopijca
Krwiopijca
Posty: 662
Rejestracja: 23 wrz 2008, o 20:23
Płeć: Mężczyzna

Re: Kącik złamanych serc

Post autor: __Raven__ »

X-76 pisze: Więc..... Dla jednych jest dla innych nie. Jedne chcą związku z takim przyjacielem, inne nie... wniosek ? Nie ma pewników :D
I chwała bogom pogańskim że nie ma pewników i idealnych rozwiązań an podryw, bo inaczej atrakcyjne, wolne kobiety byłyby (wybaczcie drogie panie.. ) "towarem" mocno deficytowym. :lol:
X-76 pisze: Pytałem zawsze o wszystko wprost. I takiej też odpowiedzi oczekiwałem. Prawda. Odzierało to początek związku z tej otoczki kombinatoryki stosowanej, ale dawało jasną sytuację i oszczedzało sporo zdrowia.
Ustalmy jedno: nie o to chodzi, by złapać króliczka, ale by gonić go.
Zwłaszcza w sytuacji, gdy króliczek nie tylko ucieka, ale i sam przychodzi zaciekawiony do (bez skojarzeń.. :lol: ) marchewki, którą mu się od czasu do czasu pomacha z daleka.

Przecież w tym cała przyjemność i zabawa, nie wiem jak można się tego pozbawiać :wink:
God grant me the serenity to accept the things I can not shoot,

The courage to shoot the things I can,

and the wisdom to hide the bodies.


Bądź erotomanem i bądź z tego dumny. / By Acry

Lupus

Re: Kącik złamanych serc

Post autor: Lupus »

__Raven__ pisze:
I chwała bogom pogańskim że nie ma pewników i idealnych rozwiązań an podryw, bo inaczej atrakcyjne, wolne kobiety byłyby (wybaczcie drogie panie.. ) "towarem" mocno deficytowym. :lol:
ano zgodzę się... dobrze, że nie ma pewników... co by było gdyby nie było tego dreszczu niepewności... tego stresiku:) "a co jesli to zrobie?" itp:P

Awatar użytkownika
X-76
Top secret
Top secret
Posty: 3174
Rejestracja: 23 lut 2006, o 20:25
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: znikąd
Kontakt:

Re: Kącik złamanych serc

Post autor: X-76 »

__Raven__ pisze:Ustalmy jedno: nie o to chodzi, by złapać króliczka, ale by gonić go.


Aha..... czyli jak jest już Twoja, to czar pryska, nie mo co gonić więc...... Gonimy nowego króliczka ?

Ok ustaliliśmy :P
▂ ▃ ▄ ▆ ▇ Cybernetyczny Bóg Chaosu Wersja: X-76 "Piromedyk" ▇ ▆ ▄ ▃ ▂
"Pierdolnięty chaos! Mikstura wybuchowa" by Delein
"IKS to chodzący chaos. Jak kiedyś będzie koniec świata to na pewno go zatrudnią" by Dante

ODPOWIEDZ