POLCON 2009 Komentarze

Magazyn staroci
Awatar użytkownika
Mcbet
Top secret
Top secret
Posty: 3235
Rejestracja: 11 lut 2007, o 20:44
Płeć: Mężczyzna

Re: POLCON 2009 Komentarze

Post autor: Mcbet »

Jaaasssnneeeee......

A tak ontopicznie to znalalz ktos siakosm recenzje/komentarz w necie apropo Polconu ?? Bo ja poza dwoma postami na forum fahrenheit'a to nic nie moge wyszperac. O tym konwencie nawet sie zle nie mowi o nim sie wogule nie mowi.
stasus UnKnow
Si quisquam pro me mori non volat, mihi non dice quemadmodum debo vivere
By Qadesh: "renegackie ścierwo, zawzięte i złe"

Awatar użytkownika
Nath
Licencjat
Licencjat
Posty: 226
Rejestracja: 7 maja 2009, o 23:34
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: POLCON 2009 Komentarze

Post autor: Nath »

Ech Delein, Delein. Nie dość, że ładnie na zdjęciach wyszłaś, masz mnogość fotek z kona, to jeszcze marudzisz ;).
Death metal - bo jak się człowiek spieszy to się diabeł cieszy :D.

Awatar użytkownika
Delein
Podpułkownik Nocarzy
Podpułkownik Nocarzy
Posty: 1801
Rejestracja: 18 lis 2007, o 19:31
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Poznań XIII
Kontakt:

Re: POLCON 2009 Komentarze

Post autor: Delein »

A zauważyliscie co na tym zdjęciu robią Silmeth ze Smoqiem? :P
Jak będziecie przewijać je szybko z poprzednim na zmianę to wychodzi fajny gif :D

+Even if the voices are not real, they have pretty good ideas.

|Pyrkon 2008||Polcon 2008|
|Falkon 2008||NIKTowa|
|Pyrkon 2009||Manewry IV|
|Ava V||Polcon 2009|
|Falkon 2009||Closterkeller|
|Pyrkon 2010||Tricon 2010|
|Falkon 2010| |Pyrkon 2011|

Awatar użytkownika
KoSa
--------
--------
Posty: 390
Rejestracja: 29 mar 2009, o 21:35
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: KRAKÓW
Kontakt:

Re: POLCON 2009 Komentarze

Post autor: KoSa »

" <Light Sword ATTACK>, Join to the dark Side of power SMOQU!!! " niach niach niach :mrgreen:
-----------------------------------------
Pyrkon 2009 - Completed
Pyrkon 2010 - Completed
Grojkon 2010 - Completed
Fornost 2010 - Completed
Grojkon 2011 - Completed
Fornost 2011 - Przygotowania w toku.

Awatar użytkownika
Dlahcim
Atomowy_Unikat
Atomowy_Unikat
Posty: 271
Rejestracja: 23 sty 2007, o 15:35
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: POLCON 2009 Komentarze

Post autor: Dlahcim »

Delein pisze:nie mam :< siedziałam grzecznie na miejscu, machałam mieczami wśród masy innych ludzi a przypetał sie jeden taki z aparatem i masz...

Czuję się jak ofiara.
biedactwo :-) :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Awatar użytkownika
gorim1
Krwiopijca
Krwiopijca
Posty: 165
Rejestracja: 14 sty 2007, o 11:27
Płeć: Mężczyzna
Kontakt:

Re: POLCON 2009 Komentarze

Post autor: gorim1 »

Moja opinia o Polclownie: merytorycznie tragedia, poślizg za poślizgiem, niedoinformowanie prowadzących o czasie prelekcji (nie każdy ma czas/chęć zerknąć do informatora :D wiem o której prowadzę spotkanie autorskie i to mnie interesuje), czy zwykły brak wody dla prowadzących, Gala Zajdlowa (Foko wybacz ale TWCa nie zapomnę) daleko do profesjonalizmu a to co przed konwentem schrzanili ehh spuśćmy na to zasłonę milczenia.

Towarzysko: miło było was chociaż na chwilę spotkać zamienić kilka zdań. Jeden wielki minus ZA DUŻO ZNAJOMYCH. Jak skończyłem się witać musiałem się zacząć żegnać ;/

Prywatnie: uzupełniony zapas książek hurra nie zdechnę z nudów :lol:
Pierwszym warunkiem nieśmiertelności jest śmierć.

Stanisław Jerzy Lec "Myśli nieuczesane"

Renegat w remoncie. ;)

Awatar użytkownika
Dlahcim
Atomowy_Unikat
Atomowy_Unikat
Posty: 271
Rejestracja: 23 sty 2007, o 15:35
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: POLCON 2009 Komentarze

Post autor: Dlahcim »

Prywatna opinia o Polconie 2009:
Jak zwykle bardzo udane spotkanie towarzyskie w miłym miejscu i fajnym gronie. Niestety organizatorzy jak zwykle postanowili wszystko popsuć umieszczając jakieś ciekawe punkty w programie, co owocowało tym że trzeba było co jakiś czas wstać od piwa i przejść się do budynku. Jak wiadomo to żałośnie wygląda kiedy podczas zażartej dyskusji o chmurkach ktoś nagle powie "sorki dokończymy za godzinę bo teraz idę na spotkanie z XYZetm". Na szczęście w tym roku organizatorom nie za dobrze to wyszło :-) i dlatego konwent był udany :-)

Awatar użytkownika
Qadesh
Główny logistyk
Główny logistyk
Posty: 3778
Rejestracja: 16 kwie 2007, o 14:55
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: kraków

Re: POLCON 2009 Komentarze

Post autor: Qadesh »

X-76 pisze: :shock: *woot* :roll: ;> ZOSTAŁEM BOGIEM *h* :mrgreen: :kaput:
no to jesteś już trzeci :D

Kochani, Polcon był czterema dniami totalnej zabawy, odmóżdżenia, radochy, zajawki i czego tam jeszcze. A na punktach programu byłam dwóch ;>
Jedyne, czego mi brakowało - no to Was. Strasznie krótko byliśmy na kupie zusamen :P i już się tęskni za następną okazją.

...
Włażenie na szybę w chinolu było chyba traumatycznym przeżyciem - zwłaszcza dla siedzących w środku ;> Ale się nie martwcie, Madziku i Vilku, następnym razem zrobimy to samo ;>
Krasnola pisze: Co prawda dwie panny nam się nieco upiły, ale lajf is lajf :P
ja sobie wypraszam. ja się na...m. jak meserszmit. mam świadków. ;>

Tel
Magister
Magister
Posty: 212
Rejestracja: 31 mar 2009, o 12:13
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Wawa-Mokotów

Re: POLCON 2009 Komentarze

Post autor: Tel »

Swoją drogą gadałem z kumplem, który jeździ po Polconach od 1999 (ino nie zrzeszony i nie wiele działa - pewnie dlatego smokiem oficjalnie nie jest) i z jego punktu widzenia większośc tych niedociagnięć dla przeciętnego uczestnika była mało widoczna jezeli wogóle (poza akredytacją - ale sajgon na akredytacji to swojego rodzaju tradycja).

Eshealon
Generał Renegatów
Generał Renegatów
Posty: 1975
Rejestracja: 23 sty 2007, o 00:13
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa

Re: POLCON 2009 Komentarze

Post autor: Eshealon »

Pierdolnik z salami, kłopoty z informowaniem prowadzących prelekcje, wałki z akredytacją (sori, ale dorabianie "tasiemek" bo się smycze skończyły na największym konwencie w Polsce to lekkie niedociągnięcie), wałek z wydawaniem kart do głosowania dla jednodniowych uczestników, konwentowy bar zamknięty o 23.00, w porównaniu z Zieloną Górą zero zainteresowania tym gdzie się mają bawić uczestnicy konwentu po zakończeniu oficjalnego programu, ale i przed, bo gdzie jest najbliższy bar i bankomat udało mi się ustalić poprzez rozmowy z innymi uczestnikami, facet-drogowskaz stojący przy wejściu na teren Polconu z tablicą treści "Zakończenie konwentu - TAM", za to setny ubaw na samej gali kończącej imprezę, rozumiem że orgowie 5 minut przed 20.00 dowiedzieli się że będzie potrzebna zmiana sali, w związku z czym wszelkie przygotowania techniczne trzeba było zrobić już po zapełnieniu sali uczestnikami, literówki w prezentacji, błędy podczas czytania tytułów książek nominowanych.

Moje osobiste zdanie: Najgorzej przygotowany Polcon, nie wiem czy nie najgorszy konwent na którym byłem.
Albo może jestem po prostu bardziej spostrzegawczy.

Z tego miejsca chciałbym podziękować:
1. Panu z ochrony który wskazał nam bar "Peron 6", naprawde dobre miejsce, dzięki więc stokrotne.
2. Panom filmowcom, jedna z niewielu rzeczy która ten konwent ratuje.

Zdrówka życzę

E.
I'm strong to the finish
cuz I eat my Spinach

Awatar użytkownika
Dlahcim
Atomowy_Unikat
Atomowy_Unikat
Posty: 271
Rejestracja: 23 sty 2007, o 15:35
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: POLCON 2009 Komentarze

Post autor: Dlahcim »

Eshealon pisze:wałek z wydawaniem kart do głosowania dla jednodniowych uczestników
bo nie zrozumiałem o co ci chodziło czy o to że wydawano (niesłusznie) karty do głosowania "jednodniówkom" czy też o to że Ty (i/lub więcej osób z forum) nie dostałeś karty do głosowania (pomimo opłacenia akredytacji pełnej lub wspierającej)

Wystąpię w roli adwokata nagrody ;-( regulamin Nagrody im. Janusza Zajdla mówi wyraźnie że głosować mogą wyłącznie ci który wykupili pełne akredytacje lub też akredytacje wspierające
patrz §2 Definicje, § 13 Wybór laureatów Nagrody,
ewentualne zastrzeżenia do formy i przebiegu głosowania należy zgłaszać do 12:00 w dniu wręczania nagrody patrz § 15 Zgłaszanie Zastrzeżeń do Nagrody pkt 3

Eshealon
Generał Renegatów
Generał Renegatów
Posty: 1975
Rejestracja: 23 sty 2007, o 00:13
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa

Re: POLCON 2009 Komentarze

Post autor: Eshealon »

Dhalcim, już wyjaśniam:
1. Wałkiem nazwałem pierwotnie wydawanie kart do głosowania, a następnie zaprzestanie tego w sobotę rano. Ci którzy wykupili akredytację, jednodniową dodajmy, w piątek - mogli bez przeszkód głosować. Co którzy kupili akredytację dzień później już nie. Czym się różnię od delikwenta który kupił akredytację parę godzin wcześniej?

Z resztą nie ukrywam że jestem tym faktem nieco zaskoczony. Gdybym wiedział wykupiłbym wcześniej akredytację wspierającą.
Na Polconie w Warszawie w 2007 roku, kupiłem akredytację również tylko na sobotę. Razem z nią otrzymałem kartę do głosowania. Jakaś zmiana przepisów?
I'm strong to the finish
cuz I eat my Spinach

Awatar użytkownika
Mexaris
Podporucznik Nocarzy
Podporucznik Nocarzy
Posty: 50
Rejestracja: 26 sie 2009, o 20:07
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Gdańsk

Re: POLCON 2009 Komentarze

Post autor: Mexaris »

Delein pisze:A zauważyliscie co na tym zdjęciu robią Silmeth ze Smoqiem? :P
Jak będziecie przewijać je szybko z poprzednim na zmianę to wychodzi fajny gif :D
A w tle mamy zastosowanie mocy w rzucie mieczem świetlnym :D
Tata! Tata! Biją renegata!

Awatar użytkownika
Elvarel
Kapitan Nocarzy
Kapitan Nocarzy
Posty: 1033
Rejestracja: 1 kwie 2009, o 10:31
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Las Ożywionego Mitu/Rogaty Gród

Re: POLCON 2009 Komentarze

Post autor: Elvarel »

Esh pisze:Pierdolnik z salami,
Cholera jasna. Do momentu jak przeczytałam słowo prelekcjami byłam święcie przekonana, że piszesz o jakiejś potrawie z kiełbasą *woot* :lol: ...
Esh pisze:facet-drogowskaz stojący przy wejściu na teren Polconu z tablicą treści "Zakończenie konwentu - TAM",
:lol: :lol: :lol:
Esh pisze:rozumiem że orgowie 5 minut przed 20.00 dowiedzieli się że będzie potrzebna zmiana sali,
O tym, że będzie zmiana sali oraz która to sala było podane do informacji pod koniec Forum Fandomu czyli o... <zerka w informator> czyli przed 14ą. Mam Nadzieję, że orgowie też wtedy o tym wiedzieli. :P Na Targi poszłam chyba zaraz po Forum i tam co jakiś czas na środek "placyku" hali targów wychodził ktoś z obsługi i wydzierał się o zmianie sali oraz o tym, że mapki jak tam dojść są m.in. przy stoliku-bramce na Targach. Byłam tam czas dłuższy, to dwa czy trzy razy byłam świadkiem wyżej opisanej sytuacji. Nie wiem jak było w Lodexie...
Esh pisze:za to setny ubaw na samej gali kończącej imprezę,
Dziękować, Esh, że mi przypomniałeś. Dowodów na galowy ubaw parę. Spójrzcie tylko na te roześmiane buzie :mrgreen: ...

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Załamana Kai :P

Obrazek
I znów uśmiechnięte buzie *:]]]* ...

Obrazek

Obrazek

Madzik miała rację: jeśli ktoś robi rozwal na widowni, to wiadomo, że to my :mrgreen: ...
Telien dagorbarth IV - Nenardhon
Plcn'09
Clstrkllr Ncrz
Prkn'10
Fiolet. Pzn
Prkn'12


Dzwoni Barbie do Cindy ]:-> ...

Cevi i Elv: Ej, przeszliśmy obok lampy i zgasła!
Mith: No! Jesteśmy w formie. :D

Kur*a, czemu wciąż mamy same najgorsze pomysły, zaklął Vesper w duchu.

Awatar użytkownika
Krasnola
Pośredniczka
Pośredniczka
Posty: 131
Rejestracja: 6 lip 2009, o 17:22
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Poznań - Zalasewo

Re: POLCON 2009 Komentarze

Post autor: Krasnola »

Elv!!!!!! :D
To była największa zwała konwentu :D
Too much is never enough.

ODPOWIEDZ