Ciekawe Quizzy

Magazyn staroci
Awatar użytkownika
Tasiek
Porucznik Nocarzy
Porucznik Nocarzy
Posty: 318
Rejestracja: 12 lut 2009, o 23:58
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa

Ciekawe Quizzy

Post autor: Tasiek »

Coby nie offtopować proponuję zacząć dyskutować w przeznaczonym temacie. Żeby każdy był świadomy o co chodzi wrzucam screeny z photobloga:

Obrazek

Obrazek
http://noson.pl/

http://www.lastfm.pl/user/Metalizer_


|Pyrkon 2009|
|Manewry IV|
|Ava V|
|Fiolet|
|Nocarz-Premiera|
|Pyrkon 2010|

Nurbika

Re: Ciekawe Quizzy

Post autor: Nurbika »

następne.... :////
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Tel
Magister
Magister
Posty: 212
Rejestracja: 31 mar 2009, o 12:13
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Wawa-Mokotów

Re: Ciekawe Quizzy

Post autor: Tel »

Biorąc pod uwagę że rezultatów chyba jest 12... to jeszcze sporo do odkrycia...

Nurbika

Re: Ciekawe Quizzy

Post autor: Nurbika »

już nie. quizz został usunięty z FB

Awatar użytkownika
X-76
Top secret
Top secret
Posty: 3174
Rejestracja: 23 lut 2006, o 20:25
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: znikąd
Kontakt:

Re: Ciekawe Quizzy

Post autor: X-76 »

U mnie jeszcze działa
▂ ▃ ▄ ▆ ▇ Cybernetyczny Bóg Chaosu Wersja: X-76 "Piromedyk" ▇ ▆ ▄ ▃ ▂
"Pierdolnięty chaos! Mikstura wybuchowa" by Delein
"IKS to chodzący chaos. Jak kiedyś będzie koniec świata to na pewno go zatrudnią" by Dante

Awatar użytkownika
Viisaan
Podpułkownik Nocarzy
Podpułkownik Nocarzy
Posty: 31
Rejestracja: 12 sty 2010, o 21:19
Płeć: Mężczyzna

Re: Ciekawe Quizzy

Post autor: Viisaan »

Słuchajcie.... spójrzmy na to z drugiej strony: sam bardzo chciałbym być tak opisany, takie spojrzenie w krzywe zwierciadło daje wiele do myślenia i uczy dystansu do siebie :wink:
Skoro quiz zniknął, to po co dalej roztrząsać sprawę ?

Btw. szkoda że został usunięty... może miałbym szansę zobaczyć jak wyglądam na prawdę, a inni mieli by zabawę czytając to :mrgreen:
Pojechał tata, kto tu pozamiata?

Tata! Tata! Biją renegata!!

Musisz to się zesrać i umrzeć, reszta jest warunkowa.

Awatar użytkownika
Acerola
Na misji...
Posty: 980
Rejestracja: 23 sie 2006, o 22:58
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: NEMO scit
Kontakt:

Re: Ciekawe Quizzy

Post autor: Acerola »

Hmm... Przyglądam się rozwojowi sytuacji od dłuższej chwili i szczerze mówiąc dopiero po poście Viisaana czuję, że się w niej odnajduję - bo to pierwszy rozsądny głos.
Mam wrażenie, że trochę się nakręcacie. Na początku widziałam, że nie było zastrzeżeń - vide: post Lupusa w temacie "(...) z czego się cieszysz". Chwilę później zmiana zdania - pod wpływem natłoku negatywnych komentarzy.

Szkoda, że nie zdążyliśmy poznać wszystkich odpowiedzi - karykaturalny, kabaretowy sposób przedstawienia postaci mnie się osobiście podobał i po cichu liczyłam, że i ja się wśród wyników znajdę ;) I sądzę, że osoby opisane powinny w ten sam sposób do tego podejść.

Ochłońmy, a później spójrzmy z boku. Tak mi się przynajmniej wydaje.

EDIT: Zaznaczam, iż jest to moje prywatne zdanie, niezwiązane z pełnioną funkcją.
Wise men talk because they have something to say; fools, because they have to say something.

Blue skies!

Awatar użytkownika
Viisaan
Podpułkownik Nocarzy
Podpułkownik Nocarzy
Posty: 31
Rejestracja: 12 sty 2010, o 21:19
Płeć: Mężczyzna

Re: Ciekawe Quizzy

Post autor: Viisaan »

Nie zapominajmy również że podstawą inteligencji jest poczucie humoru i dystans do siebie :wink:
Pojechał tata, kto tu pozamiata?

Tata! Tata! Biją renegata!!

Musisz to się zesrać i umrzeć, reszta jest warunkowa.

Awatar użytkownika
Adam G
Pretorianin
Pretorianin
Posty: 503
Rejestracja: 3 lut 2007, o 00:20
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Ciekawe Quizzy

Post autor: Adam G »

W niektórych przypadkach może było to śmieszne, ale np wynik z Nurbiką jak dla mnie był atakiem personalnym i szczytem chamstwa... a quiz działa dalej..

Dreamy

Re: Ciekawe Quizzy

Post autor: Dreamy »

Myślę, że karykaturalny obraz podobał się każdemu, ale personalny atak już był po prostu przegięciem. Nie ma co ukrywać, że osoba Nurbiki została od góry do dołu obrażona, zjechana, etc. Nikt nie każe usuwać samego quizzu, ponieważ niektóre opisy faktycznie były zabawne, ale nie zapominajmy o granicy, balansując między delikatną ironią z przymrożeniem oka, a totalnym zjechaniem i obrażeniem kogoś. Trochę taktu i wyczucia.

Nurbika

Re: Ciekawe Quizzy

Post autor: Nurbika »

Viisaan, Ace - przeczytajcie opis mnie w wynikach. Moj dystans tego niestety nie umie objąć, a uważam, ze mam naprawdę duży w stosunku do siebie. I z tego wo widzę Quizz nie zniknął, została usunięta tylko nazwa i wstawione kropki..

Awatar użytkownika
Falk
Major Nocarzy
Major Nocarzy
Posty: 2611
Rejestracja: 25 kwie 2006, o 13:47
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Tam, gdzie żyją Forfitery
Kontakt:

Re: Ciekawe Quizzy

Post autor: Falk »

Ace, weź pod uwagę, że może i karykaturalny, ale jednak różniły się od siebie "kalibrem".

Dystans dystansem, ale pewne rzeczy są po prostu obraźliwe. O ile zgodziliśmy się, że Nadziej był swego czasu żałosny, to niektóre wyniki tego testu były przynajmniej na tak niskim poziomie.
Głową muru nie przebijesz, ale jeśli zawiodły inne metody należy spróbować i tej.

J. Piłsudski

Awatar użytkownika
Delein
Podpułkownik Nocarzy
Podpułkownik Nocarzy
Posty: 1801
Rejestracja: 18 lis 2007, o 19:31
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Poznań XIII
Kontakt:

Re: Ciekawe Quizzy

Post autor: Delein »

Rozumiem bardzo dobrze oburzenie Nurbiki, to było już przesadą, bo karykatura zawiera w sobie tez jakiś element pozytywnego opisu, dalej jednak przejaskrawionego i prześmiewczego, jak to miało miejsce w reszcie opisów (szkoda, ze się własnego nie doczekałam, tru ;)). Jeśli quiz został usunięty- to bardzo dobrze. Pomysł był fajny, ale z wykonaniem coś jednak nie wyszło. Nie wiem, kto go tworzył, ale chyba powinien naprawić swój błąd, nawet poprzez stworzenie nowego, mniej wyszydzającego- bo trzeba też potrafic rozróżnić jak bardzo podmiot jest w stanie tą autoszyderę wziąć na klatę, a jak bardzo to go zirytuje.

+Even if the voices are not real, they have pretty good ideas.

|Pyrkon 2008||Polcon 2008|
|Falkon 2008||NIKTowa|
|Pyrkon 2009||Manewry IV|
|Ava V||Polcon 2009|
|Falkon 2009||Closterkeller|
|Pyrkon 2010||Tricon 2010|
|Falkon 2010| |Pyrkon 2011|

Lupus

Re: Ciekawe Quizzy

Post autor: Lupus »

Ace zmieniłem zdanie, bo nie widziałem opisu Nurbiki. Dopiero przeczytałem go po tym jak napisałem co mnie cieszy.

Awatar użytkownika
Vorevol
Top secret
Top secret
Posty: 1123
Rejestracja: 6 cze 2007, o 17:17
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: B24
Kontakt:

Re: Ciekawe Quizzy

Post autor: Vorevol »

Jest więcej chamskich opisów, moim zdaniem dotyczy to np.także opisu Staszka.
Nie zapominajmy także o tym, że za naszymi nickami kryją się prawdziwe osoby, łatwe do zidentyfikowania. Moim zdaniem niektóre opisy kwalifikują się jako podstawa do cywilnego procesu o zniesławienie.
Ale cóż, ja wszak jestem cholerykiem, którego nawet spojrzenie motyla obraża. ;]
Cedo Nulli

Zablokowany