Ciekawe Quizzy

Magazyn staroci
Awatar użytkownika
Alienor
Aurora Borealis
Aurora Borealis
Posty: 880
Rejestracja: 21 wrz 2006, o 17:48
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Ciekawe Quizzy

Post autor: Alienor »

Hm, dlaczego Nurbika miałaby rozwiązywać ten problem? Poza tym, zauważ, na prowadzenie wysuwa się inny szkopuł, coraz większy.

Bo najważniejsze powoli staje się wg mnie to, co napisała Qadesh. Że w ścisłym gronie kilkunastu osób jest ktoś, kto walnął głupotę i nadużył zaufania (może zbyt pospieszyłam się z tymi podziękowaniami za zachowanie z klasą podczas kręcenia teledysku), a teraz chowa łeb w piasek. A wierzę, że sprawa jest do załatwienia.

Po prostu klasyka psychotechniki. Wszyscy patrzą po sobie, snują przypuszczenia i bardzo ładnie podgryza się to, co łączy grupę. I tak z rośnie stugłowa hydra. Przypadek studyjny po prostu.

I tego żadne olewanie nie rozwiąże.
Lecz gdyby mi kazały wyroki ponure
Na ziemi się meldować, by drugi raz żyć
Chciałbym starą wraz z mundurem wdziać na siebie skórę
Po dawnemu: wojować, kochać się i pić.
(Wieniawa)

Nurbika

Re: Ciekawe Quizzy

Post autor: Nurbika »

ja nie wiem, może jestem inna, może ".. mój rozwój intelektualny zakończył się na poziomie kombinerek..." , ale przez zwykły szacunek do drugiej osoby i może odrobinę wyższy poziom empatii niż u przeciętnego człowieka przez gardło(przez klawiaturę?) by nie przeszło to co zostało o mnie napisane. To co sobie myślę, to moje, ale nie mam zamiaru upubliczniać swoich jakichkolwiek sądów bez odpowiednich dowodów. Poczułam się urażona i nie ukrywam,że chciałabym zostać przeproszona - jeśli ten ktoś zrobi to przez PW, to zachowam informacje o "twórcy" dla siebie, i jedynie poinformuję, ze zostałam przeproszona i będzie luz. Wtedy będzie w porządku. Jeśli jednak ta osoba tego nie zrobi.. no cóż...będzie mniej miło.

pisałam post wraz z Alienor - i dokładnie o to mi chodzi - jeśli to nie wyjdzie, to kazdy będzie każdego podejrzewał, a z tego co widzę forum to zgrana paczka przyjaciół, pierwszy raz mam okazję obserwować aż taka sympatię. Szkoda by było to zmarnować...

Awatar użytkownika
Delein
Podpułkownik Nocarzy
Podpułkownik Nocarzy
Posty: 1801
Rejestracja: 18 lis 2007, o 19:31
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Poznań XIII
Kontakt:

Re: Ciekawe Quizzy

Post autor: Delein »

wiece co...mam kurwa jego mać dość.
Ja pieprzę, teraz każdy każdego nawzajem będzie osądzał, ŚWIETNIE.

KIMKOLWIEK DO JASNEJ CHOLERY JESTEŚ (JESTEŚCIE). W TYM MOMENCIE W DUPIE MAM TO, CZY JESTEŚ NOWYM UŻYTKOWNIKIEM FORUM, CZY WETERANEM. DO KU*WY NĘDZY MIEJ CHOĆ ODOBINE TEJ RESZTKI PRZYZWOITOŚCI I ODKRĘĆ TO GÓWNO. NIE WIEM, CZY CHODZIŁO CI O OSOBISTE POJAZDY, CZY SKŁÓCENIE FORUMOWICZÓW, CZY NIE MASZ WYCZUCIA DOBREJ ZABAWY, ALE UDAŁO CI SIE WPROWADZIĆ TĄ NĘDZNĄ ATMOSFERĘ, CAŁE FORUM JEST CI KURE*WSKO WDZIĘCZNE, POSTAWIMY CI POMNIK, ALE TERAZ JUŻ SIĘ TO STAJE ŻAŁOSNE I NUDNE (CHOĆ ŻAŁOSNE BYŁO OD POCZĄTKU) I DOŚĆ MAMY WZAJEMNYCH NA SIEBIE NAJAZDÓW, PODEJRZEŃ I POMÓWIEŃ. OSZCZĘDŹ NAM JUŻ TEJ SWOJEJ WIELCE WYDUMANEJ KONSPIRY, NAPRAWDĘ MAMY CZYM SIĘ ZAJĄĆ, O CZYM PEWNIE BARDZO DOBRZE WIESZ.

+Even if the voices are not real, they have pretty good ideas.

|Pyrkon 2008||Polcon 2008|
|Falkon 2008||NIKTowa|
|Pyrkon 2009||Manewry IV|
|Ava V||Polcon 2009|
|Falkon 2009||Closterkeller|
|Pyrkon 2010||Tricon 2010|
|Falkon 2010| |Pyrkon 2011|

Awatar użytkownika
Viisaan
Podpułkownik Nocarzy
Podpułkownik Nocarzy
Posty: 31
Rejestracja: 12 sty 2010, o 21:19
Płeć: Mężczyzna

Re: Ciekawe Quizzy

Post autor: Viisaan »

Lupus pisze:
niektórych takie rzeczy dotykają, po innych spływają..
... i kto ma łatwiej ? Wszystko co nas spotyka można wykorzystać do rozwoju, bądź...
Nikt nie rodzi się idealny, ale wszyscy dążą do osiągnięcia tego stanu, - więc zacznijmy już teraz.
To tylko propozycja, zawsze można rozczulać się dalej i pozostać w tym samym punkcie rozwoju, wybór należy do nas.

Wóz z węglem - Viisaan.
Pojechał tata, kto tu pozamiata?

Tata! Tata! Biją renegata!!

Musisz to się zesrać i umrzeć, reszta jest warunkowa.

Awatar użytkownika
Qadesh
Główny logistyk
Główny logistyk
Posty: 3778
Rejestracja: 16 kwie 2007, o 14:55
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: kraków

Re: Ciekawe Quizzy

Post autor: Qadesh »

Ja sie ROZCZULAM.i UWSTECZNIAM.
Bo dotarło do mej pustej mózgownicy, że skoro Nurbika jest forumowiczem, NASZYM forumowiczem, to ma prawo domagać się przeprosin.
i CHUJ za przeproszeniem z rozwojem duchowym, poczuciem wyższości, oszczędzaniem wątroby i zmarszczkami.

bo ja tu nie jestem przechodniem, mam poczucie wspólnoty z ludźmi tu obecnymi i NIE ŻYCZĘ sobie, żeby ktoś mi pluł do zupy, nawet jeśli to motylek, a potem nawet nie rzucił sory.

oczywiście, że przesadzam. ale nie mam ochoty dywagować KTO z NAS. wole to załatwić "wkurwem krótkim" i oczyścić atmosferę.
a rozwijać duchowo się będę wieczorem. przy wiśniówce.

Awatar użytkownika
Qadesh
Główny logistyk
Główny logistyk
Posty: 3778
Rejestracja: 16 kwie 2007, o 14:55
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: kraków

Re: Ciekawe Quizzy

Post autor: Qadesh »

i w ogóle Viisaan, pitolisz.

Awatar użytkownika
Alienor
Aurora Borealis
Aurora Borealis
Posty: 880
Rejestracja: 21 wrz 2006, o 17:48
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Ciekawe Quizzy

Post autor: Alienor »

Viisaan, bardzo dobrze, ze starasz się pomóc, ale po pierwsze, Twe rady o rozczulaniu i rozwoju kierujesz do osoby, która jest dyplomowanym psychologiem, więc obawiam się, że to podejście to dla niej nic nowego. Jest jeszcze coś takiego jak wytyczanie granic wokół siebie i tu uważam Nurbika jest bardzo konstruktywna, bo wyraźnie je wskazuje i pokazuje, jak można naprawić błąd.

Po drugie zrozumże, drogi wozie z węglem, że problem dawno już wyszedł poza obrażenie jednej osoby i jej podejście czy zachowanie nic tu nie zmieni - vide posty Delein i Qadesh, trudno o jaśniejsze postawienie sprawy.
Lecz gdyby mi kazały wyroki ponure
Na ziemi się meldować, by drugi raz żyć
Chciałbym starą wraz z mundurem wdziać na siebie skórę
Po dawnemu: wojować, kochać się i pić.
(Wieniawa)

Awatar użytkownika
X-76
Top secret
Top secret
Posty: 3174
Rejestracja: 23 lut 2006, o 20:25
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: znikąd
Kontakt:

Re: Ciekawe Quizzy

Post autor: X-76 »

Iksa zaś ciekawi jedna rzecz.
Iks poszperał, powęszył, przecałkował, wyciągnął którąś tam pochodną i..... wytypował podejrzanych. Najwyższy wynik około 80% nie wystarcza do podania kto to. Bo zawsze jest około 20%, że jest to wynik błędny.
Jednak, jest to osoba którą (wydaje mi się) dość dobrze znam i nie wydaje mi się, żeby ów quizz to była jego/jej robota.. I tak analizując problem wydaje mi się, że jest to bardziej skomplikowane.
Otóż IKS wpadł na pomysł, że ktoś tu kogoś chce tym quizem udupić. Znaczy ktoś napisał tego quizza w taki sposób, aby opisy, analiza tekstowa itp. wskazywały na autorstwo innego członka forum (którego autor własnie chce zdyskredytować).
Czyli.
Np. Ja nie lubię Dantego. Więc wymyśliłem sobie, że napiszę na facebooku quiza z opisami szkalującymi forumowiczów. Jednak w tych opisach bede uzywac takich zwrotów, powiedzonek, itp., których zazwyczaj uzywa Dante. Niech wszyscy pomyślą, że to Dante jest autorem. Kapujecie ?
Nic to. IKS drąży dalej. I to chyba nie z chęci ukrzyżowania twórcy, tylko z czystej ciekawości ;)
▂ ▃ ▄ ▆ ▇ Cybernetyczny Bóg Chaosu Wersja: X-76 "Piromedyk" ▇ ▆ ▄ ▃ ▂
"Pierdolnięty chaos! Mikstura wybuchowa" by Delein
"IKS to chodzący chaos. Jak kiedyś będzie koniec świata to na pewno go zatrudnią" by Dante

Awatar użytkownika
Qadesh
Główny logistyk
Główny logistyk
Posty: 3778
Rejestracja: 16 kwie 2007, o 14:55
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: kraków

Re: Ciekawe Quizzy

Post autor: Qadesh »

Inanita w klawiaturę kopany... :mrgreen:
i nic nie powie, bo musiałby zabić, tak? ;>

Dreamy

Re: Ciekawe Quizzy

Post autor: Dreamy »

Iks ma rację - faktycznie niektóre sformułowania, powiedzenia i opisy wskazują dobitnie na pewno osoby, więc ktoś chce tu kogoś wrobić. Z tego wychodzi, że chyba nie ma co snuć domysłów. Przykre jest tylko to, że komuś aż tak zależy na zepsuciu całej tej pozytywnej atmosfery na forum ...

Awatar użytkownika
Viisaan
Podpułkownik Nocarzy
Podpułkownik Nocarzy
Posty: 31
Rejestracja: 12 sty 2010, o 21:19
Płeć: Mężczyzna

Re: Ciekawe Quizzy

Post autor: Viisaan »

Alienor pisze:Viisaan, bardzo dobrze, ze starasz się pomóc, ale po pierwsze, Twe rady o rozczulaniu i rozwoju kierujesz do osoby, która jest dyplomowanym psychologiem,

Tym trudniej zrozumieć dlaczego utożsamia się z kombinerkami.
Określając kogoś mianem kombinerek pwiniśmy sobie uzmysłowić, tak naprawdę tkwią w nas (te kombinerki), więc nie rozumiem w czym problem?

Po drugie zrozumże, drogi wozie z węglem, że problem dawno już wyszedł poza obrażenie jednej osoby i jej podejście czy zachowanie nic tu nie zmieni - vide posty Delein i Qadesh, trudno o jaśniejsze postawienie sprawy.
Wóz z węglem rozumie: Osoba obrażona zyskała wsparcie grupy i tym samym został wysłany wyraźny komunikat do sprawcy, że jest to jego subiektywna ocena na poziomie kombinerek.
Zgadzm się że trudno funkcjonować grupie w atmosferze podejrzliwości.
Po mojemu - 1 do 10 czyli jedna osoba mi jedzie 10 dziesięć wspiera, reasumując jestem do przodu a problem ma ta 1 (osoba).
Tak naprawdę problem mają kombinerki (sprawca).

Viisaan.
Pojechał tata, kto tu pozamiata?

Tata! Tata! Biją renegata!!

Musisz to się zesrać i umrzeć, reszta jest warunkowa.

Awatar użytkownika
Qadesh
Główny logistyk
Główny logistyk
Posty: 3778
Rejestracja: 16 kwie 2007, o 14:55
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: kraków

Re: Ciekawe Quizzy

Post autor: Qadesh »

to łaskawie zwrócę honor przedmówcy, zszedł z kwiatu lotosu i wie o co kaman. :twisted:

Awatar użytkownika
Viisaan
Podpułkownik Nocarzy
Podpułkownik Nocarzy
Posty: 31
Rejestracja: 12 sty 2010, o 21:19
Płeć: Mężczyzna

Re: Ciekawe Quizzy

Post autor: Viisaan »

Qadesh pisze:to łaskawie zwrócę honor przedmówcy, zszedł z kwiatu lotosu i wie o co kaman. :twisted:
Od początku wiem o co kaman, tylko nie rozumiem po co zniżać się do poziomu kombinerek.
Przeć do przodu i w doopie mieć co na to kombinerki.

Viisaan ;>
Pojechał tata, kto tu pozamiata?

Tata! Tata! Biją renegata!!

Musisz to się zesrać i umrzeć, reszta jest warunkowa.

Awatar użytkownika
Qadesh
Główny logistyk
Główny logistyk
Posty: 3778
Rejestracja: 16 kwie 2007, o 14:55
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: kraków

Re: Ciekawe Quizzy

Post autor: Qadesh »

jakby to były kombinerki ze tesco, to prosze bardzo.
żal.pl *d* ściska, że to nasze kombinerki, które sa z nami jakis czas, a nie chcą na czysto załatwić sprawy, tylko chowają się do skrzynki z narzędziami.

ależ metafora. :shock:

Awatar użytkownika
Qadesh
Główny logistyk
Główny logistyk
Posty: 3778
Rejestracja: 16 kwie 2007, o 14:55
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: kraków

Re: Ciekawe Quizzy

Post autor: Qadesh »

A Nadziej się cieszył, że flame'a wywołał... Jaki głupi... 8)

Zablokowany