Impreza z okazji premiery <Renegata>

Magazyn staroci
Awatar użytkownika
X-76
Top secret
Top secret
Posty: 3174
Rejestracja: 23 lut 2006, o 20:25
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: znikąd
Kontakt:

Post autor: X-76 »

Eshealon pisze:
psychotique pisze:Tia, reszta kraju wiesza na nas psy. Natomiast prawda jest taka, że zaledwie 40% mieszkańców Warszawy to rdzenni Warszawiacy, pozostałe 60% zaś, to napływowi. I to właśnie oni odpowiadają w dużej mierze za taki a nie inny image zasobów ludzkich stolicy :mrgreen:
Brawo dla tego pana! Trafił w sedno :!:
Zaaaraaz zaaaraaz ..... dla tego PANA ? :D :D :D
▂ ▃ ▄ ▆ ▇ Cybernetyczny Bóg Chaosu Wersja: X-76 "Piromedyk" ▇ ▆ ▄ ▃ ▂
"Pierdolnięty chaos! Mikstura wybuchowa" by Delein
"IKS to chodzący chaos. Jak kiedyś będzie koniec świata to na pewno go zatrudnią" by Dante

Awatar użytkownika
Victus
Licencjat
Licencjat
Posty: 273
Rejestracja: 23 gru 2006, o 13:26

Post autor: Victus »

psychotique pisze:Ej, te niebieskie to aby na pewno mózgotrzepy są? Bo coś mi świta, jak przez mgłę, że one tylko ukrwienie poprawiają selektywnie..... :mrgreen:
Taaa ... selektywnie ... wręcz bardzo miejscowo ... no i też dość krótko okresowo.

Ponieważ znam (już) ich przeznaczenie, to mogę Ci Wiewióro oddać wszystkie jakie będę dostawał ... mi one nie są potrzebne ... jeszcze.
Quidquid latine dictum sit altum videtur

Awatar użytkownika
psychotique
Użytkownik ZBANOWANY
Posty: 524
Rejestracja: 13 cze 2006, o 14:37
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: saytara qawiyya
Kontakt:

Post autor: psychotique »

Eshealon pisze:Hmmm... znaczy się w Matrixie to nie chodziło wcale o wolność tylko o ukrwienie? :oops: Cholera...
E, niee! W Matrixie chodziło o coś jeszcze innego.

Niebieska pigułka - powrót do generowanej przez energorzercze Maszyny rzeczywistości. Czerwona pigułka - trwałe odłączenie. I nie bez kozery twórcy zdecydowali się na taki dobór kolorów.

Niebieski symbolizuje spokój, harmonię, pobożność, uduchowienie... jest też związany z arystokratycznym pochodzeniem ("błękitna krew"). Z kolei czerwień, to kolor ludu pracującego, krwi robotników i rewolucji. Chodzi więc w istocie o odwieczny konflikt dwóch życiowych postaw. Fabuła filmu potwierdza tę interpretację Obrazek
psychotique pisze:Tia, reszta kraju wiesza na nas psy. Natomiast prawda jest taka, że zaledwie 40% mieszkańców Warszawy to rdzenni Warszawiacy, pozostałe 60% zaś, to napływowi. I to właśnie oni odpowiadają w dużej mierze za taki a nie inny image zasobów ludzkich stolicy :mrgreen:
Eshealon pisze:Brawo dla tego pana! Trafił w sedno :!:
X-76 pisze:Zaaaraaz zaaaraaz ..... dla tego PANA ? :D :D :D
No cóż, kiedy byłam mała przeważnie brano mnie za chłopca :mrgreen:

Teraz się to już wprawdzie nie zdarza, ale jeśli wypowiadam się w Sieci, przybrawszy nietransparentny pseudonim i pisząc tak, żeby formy wyrazów nie zdradzały mojej płci, to też wszyscy zwykle zakładają, że jestem facetem :mrgreen:

Tak, czy inaczej - brawa za czujność, Iksie :D
psychotique pisze:Ej, te niebieskie to aby na pewno mózgotrzepy są? Bo coś mi świta, jak przez mgłę, że one tylko ukrwienie poprawiają selektywnie..... :mrgreen:
Victus pisze: Taaa ... selektywnie ... wręcz bardzo miejscowo ... no i też dość krótko okresowo.

Ponieważ znam (już) ich przeznaczenie, to mogę Ci Wiewióro oddać wszystkie jakie będę dostawał ... mi one nie są potrzebne ... jeszcze.
Wiesz, może lepiej zrobić przezornie zapas na przyszłość, bo jeszcze elyty rządzące gotowe zdelegalizować takie środki..... :mrgreen:
pierwszy sitcom skydierski: www.un4spendable.blog.onet.pl Obrazek

Awatar użytkownika
Falka Valiarde
Major Renegatów
Major Renegatów
Posty: 1001
Rejestracja: 1 kwie 2006, o 20:34
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Falka Valiarde »

Victus pisze:Ponieważ znam (już) ich przeznaczenie, to mogę Ci Wiewióro oddać wszystkie jakie będę dostawał ... mi one nie są potrzebne ... jeszcze.
Ups... i wpadka...
Czy ja mówiłam o niebieskich??
Miałam na myśli zielone ;P

Normlanie przypomina mi się motyw ze Shreka jak osioł szukał niebiekich kwiatów z kolcami... >.<
"Niebieski kwiat i kolce, niebieski kwiat i kolce. Kurcze czemu jestem daltonistą!" - made by osioł ;P
"Jeśli zamierzasz czytać dalej, pamiętaj proszę, że słowa mogą krwawić."

Awatar użytkownika
Alienor
Aurora Borealis
Aurora Borealis
Posty: 880
Rejestracja: 21 wrz 2006, o 17:48
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Alienor »

Eshealon pisze:
psychotique pisze:
A tak pozatym to rozumiem że X zajmuje się Falkiem, a reszta (czyli kto? Dobrze by było aby wszyscy pozostali się zdeklarowali. Będzie wiadomo na ile osób czekamy) spotyka się pod Empikiem przy rondzie de Gaulla o 16.00, right?
Dołączam radośnie.
Mam glany, czarny płaszcz i dłuugi jasny warkocz.
Dobrze byłoby obczaić lokalizację, gdzie można też coś przegr... chciałam, tego, powiedzieć, zjeść. Falk i X-76 po podróży, wszyscy przed imprezą... :)
Lecz gdyby mi kazały wyroki ponure
Na ziemi się meldować, by drugi raz żyć
Chciałbym starą wraz z mundurem wdziać na siebie skórę
Po dawnemu: wojować, kochać się i pić.
(Wieniawa)

Eshealon
Generał Renegatów
Generał Renegatów
Posty: 1975
Rejestracja: 23 sty 2007, o 00:13
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Eshealon »

psychotique pisze:
psychotique pisze:
Tia, reszta kraju wiesza na nas psy. Natomiast prawda jest taka, że zaledwie 40% mieszkańców Warszawy to rdzenni Warszawiacy, pozostałe 60% zaś, to napływowi. I to właśnie oni odpowiadają w dużej mierze za taki a nie inny image zasobów ludzkich stolicy :mrgreen:
Eshealon pisze:Brawo dla tego pana! Trafił w sedno :!:
X-76 pisze:Zaaaraaz zaaaraaz ..... dla tego PANA ? :D :D :D
No cóż, kiedy byłam mała przeważnie brano mnie za chłopca :mrgreen:
Aaaaaaaaa! Przepraszać. Ja nie chcieć :) Ja chcieć powiedzieć że wczoraj mieć ciężki egzamin z trzech lat studiów, być zmolestowany intelektualnie, i móc pomylić płeć Psychotique. Aaaaaaaaaa :!:
I'm strong to the finish
cuz I eat my Spinach

Awatar użytkownika
Madzik
Ukryty
Ukryty
Posty: 836
Rejestracja: 10 lut 2006, o 00:24
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: B24
Kontakt:

Post autor: Madzik »

Szanowni Państwo!
W załączeniu przedstawiam ostateczną listę gości:

1. Madzik
2. Bartek
3. Ika
4. Pan Krzysztof
5. Maja Kossakowska-Grzędowicz
6. Jarek Grzędowicz
7. Ewa Białołęcka
8. Tomek Bochiński
9. Rafał Kosik
10. Katatrzyna Kosik
11. F.W. Kres
12. Kreska
13. Jacek Komuda
14. Rafał Dębski
15. Marcin Przybyłek
16. Czarek Frąc
17. Maciej Parowski
18. Robert Szmidt
19. Łukasz Wiśniewski
20. Joanna Kułakowska
21. Eryk Górski
22. Robert Łakuta
23. Daniel Górski
24. Dorota Pacyńska
25. Piotr Cieśliński
26. lokje
27. Szanowna Małżonka dareko
28. Dareko
29. Kasiek
30. mawete
31. Miria
32. Bernhard
33. nosiwoda
34. Agnieszka
35. Ixolite
36. gorat
37. Victus
38. flamenco108
39. X-76
40. nureczka
41. Młody Kruk
42. gorim1
43. DlahciM
44. Wiedźma
45. Claygirl
46. Nattfiarill
47. psychotique
48. Zed
49. Adanedhel
50. Yuve
51. Anna W.
52. Alienor
53. Hoplita
54. Sanośka
55. Ewciorek
56. Zingibaris
57. Adam G.
58. Dante
59. Odi
60. Ina
61. Bomba
62. Kołowrotek
63. Karolina
64. Rafi
65. Ewa
66. Andrzej
67. Gocha
68. Piotrek
69. Budyń
70. Pucek
71. Leszczu
72. Prymol
73. Franek
74. Eshealon
75. Falk von Breslau
76. Tomasz Meka
77. Wojciech Szot
78. Gorgel
79. Szary
80. Falka Valiarda
81. dzejes
82. Tomek

Przyznaję, że frekwencja przekroczyła moje najśmielsze oczekiwania. Serdecznie dziękuję tym, którzy zgodnie z prośbą zgłosili się pod wskazany adres i zarejestrowali, bądź poprosili kogoś o uczynienie tego w ich imieniu. Z uwagi na ograniczoną pojemność lokalu zmuszeni jesteśmy nadać imprezie charakter zamkniętej. Z góry przepraszam wszystkich, którzy nie zdołali w stosownym miejscu wyrazić swojej woli w zakresie uczestnictwa, niestety z przyczyn technicznych nie byłam w stanie śledzić całego Internetu ;) Potencjalnym zawiedzionym obiecuję, że spotkamy się 24 lutego o 18.00 w EMPiKu w „Złotych Tarasach”.

Mam nadzieję, że będziemy się świetnie bawić!
:D
Arma virumque cano

yuve
--------
--------
Posty: 2
Rejestracja: 21 lip 2006, o 23:46
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Wawka
Kontakt:

Post autor: yuve »

psychotique pisze:A tak pozatym to rozumiem że X zajmuje się Falkiem, a reszta (czyli kto? Dobrze by było aby wszyscy pozostali się zdeklarowali. Będzie wiadomo na ile osób czekamy) spotyka się pod Empikiem przy rondzie de Gaulla o 16.00, right?
Choroba no... My z Anna W. pracujemy i niestety nie bedziemy mogly przybyc na pre-party, a szkoda... Spotkamy sie dopiero w Paradoxie :)

Awatar użytkownika
Falka Valiarde
Major Renegatów
Major Renegatów
Posty: 1001
Rejestracja: 1 kwie 2006, o 20:34
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Falka Valiarde »

Eshealon pisze: A tak pozatym to rozumiem że X zajmuje się Falkiem, a reszta (czyli kto? Dobrze by było aby wszyscy pozostali się zdeklarowali. Będzie wiadomo na ile osób czekamy) spotyka się pod Empikiem przy rondzie de Gaulla o 16.00, right?
Więc nieoficjalna lista brzmi mniej więcej tak:
1. Eshealon
2. Psychotique
3. Wiewiór (tzn ja ;P)
4. Alienor

Plus spóźnialscy:
X-76
Falk von Breslau

Pominięci niech się wypowiedzą ^.^ Dobrze wiedzieć na ile robaczków się czeka.
"Jeśli zamierzasz czytać dalej, pamiętaj proszę, że słowa mogą krwawić."

Awatar użytkownika
Zingiberis
Krwiopijca
Krwiopijca
Posty: 9
Rejestracja: 28 sty 2007, o 21:33
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Stolicznaja
Kontakt:

Post autor: Zingiberis »

A ja tam byłem. Piwo i wiecej piwa piłem. Było super! Wizyta Nocarzy, "zastrzelenie" niezadowolonego czytelnika, rozsypane łuski, ID-Cardy, rozmowa z Magdą... Naprawdę niesamowita akcja :) Żałuję tylko, że musiałem tak wcześnie wyjść! A i tego, ze Renegaci nie rozwalili piesków Ultora jak mieli okazje :P
"Czy wszystko co widzę, myślę i wiem, jest tylko we śnie wyśnionym snem?" Edgar Allan Poe

Awatar użytkownika
Acerola
Na misji...
Posty: 980
Rejestracja: 23 sie 2006, o 22:58
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: NEMO scit
Kontakt:

Post autor: Acerola »

<pociąga nosem> chlip... <ociera ślinkę> chlip... Ja też chce... :cry:
Wise men talk because they have something to say; fools, because they have to say something.

Blue skies!

Aremo
Kapitan Nocarzy
Kapitan Nocarzy
Posty: 508
Rejestracja: 11 wrz 2006, o 20:42
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Zgorzelec
Kontakt:

Post autor: Aremo »

Acerola pisze:<pociąga nosem> chlip... <ociera ślinkę> chlip... Ja też chce... :cry:
Wiem, co czujesz kochana :<
"Trudno jest być człowiekiem,
stać samotnie pośród wirujących
na szklanym oceanie gwiazd."
A.K.

Awatar użytkownika
Adam G
Pretorianin
Pretorianin
Posty: 503
Rejestracja: 3 lut 2007, o 00:20
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Adam G »

Dopiero się zarejestrowałem, ale też tam byłem:D Żeby każda impreza z okazji premiery książki tak wyglądała... Niestety musieliśmy z Zingiberisem spadać, bo zostawiliśmy żelazko na gazie, po czym zagipsowaliśmy się za kioskiem i podpaliliśmy gardła ostrym sosem z kebabu:) A wystarczyło wracać prosto do domów:)

Awatar użytkownika
Acerola
Na misji...
Posty: 980
Rejestracja: 23 sie 2006, o 22:58
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: NEMO scit
Kontakt:

Post autor: Acerola »

Ach, Aremo, pojednajmy się jak Nocarz z Renegatem i uczcijmy to wydarzenie minutą ciszy... :cry:

... Przed burzą :twisted:
Wise men talk because they have something to say; fools, because they have to say something.

Blue skies!

Awatar użytkownika
Falka Valiarde
Major Renegatów
Major Renegatów
Posty: 1001
Rejestracja: 1 kwie 2006, o 20:34
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Falka Valiarde »

Też byłam ^.^ Z tego co widzę to w Paradoxie imprezka właśnie się kończy ( godzina 2 nastała).
Ja zaś dzisiaj za wiele nie napiszę (tzn. napiszę dzisiaj ale po kilku godzinkach snu ;P)
Ogólnie było SUPER i to jest mało powiedziane ^.^
"Jeśli zamierzasz czytać dalej, pamiętaj proszę, że słowa mogą krwawić."

ODPOWIEDZ