Manga & anime

Magazyn staroci
Awatar użytkownika
Magnus
Dowódca G.R.O.T.
Dowódca G.R.O.T.
Posty: 1957
Rejestracja: 22 mar 2007, o 16:50
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: z czarnej mgły
Kontakt:

Post autor: Magnus »

Tandetna nie tandetna, a na avatara sobie wstawiłeś, ale hipokryzja :P
TKM!

Awatar użytkownika
Deliaard
Kapitan Nocarzy
Kapitan Nocarzy
Posty: 534
Rejestracja: 11 lut 2007, o 01:55
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Zgorzelec/Wrocław/Szczecin
Kontakt:

Post autor: Deliaard »

Widać renegacie, że nie czytasz uważnie. podziwiam ten rysunek, a nie wizerunki wampirów. sam jesteś hipokryta!

When you're gone
I never land
in neverland

Awatar użytkownika
Magnus
Dowódca G.R.O.T.
Dowódca G.R.O.T.
Posty: 1957
Rejestracja: 22 mar 2007, o 16:50
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: z czarnej mgły
Kontakt:

Post autor: Magnus »

A Ty Nocarz. Przykro mi, większej obelgi chyba już nie ma.
TKM!

Awatar użytkownika
Mysz258
Nimfa
Nimfa
Posty: 809
Rejestracja: 5 sie 2007, o 14:56
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Okolice Torunia
Kontakt:

Post autor: Mysz258 »

Oj chłopcy, chłopcy. Zostawić was na chwilę bez Winorośli-arbitra i już się kłócicie :).
Manewry IV - Wodny Świat

Ludzie byli dawniej bliżsi sobie.
Musieli.
Broń nie niosła daleko.

Awatar użytkownika
Sophia
Podporucznik Nocarzy
Podporucznik Nocarzy
Posty: 90
Rejestracja: 2 wrz 2008, o 16:17
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Lublin Nad

Post autor: Sophia »

Mi ostatnio koleżanka pożyczyła „Haibane renmei” czyli Stowarzyszenie Szaropiórych. Niesamowity klimat. Bardzo spokojny serial anime z nieco dziwnym klimatem. Polecam szczególnie na długie, jesienne wieczory.
Kiedy człowiek zstępuje w przepaść, jego życie zawsze zyskuje jasno określony kierunek.

Awatar użytkownika
Inova
Krwiopijca
Krwiopijca
Posty: 205
Rejestracja: 5 wrz 2008, o 20:03
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Zielona Góra / Poznań
Kontakt:

Post autor: Inova »

O tu sie moge w pełni zgodzić :) Haibane jestem w stanie z czystym sumieniem kazdemu polecic.Bo historia niby lekka łatwa i przyjemna nie jest taką jak sie wydaje a wątki się mieszaja xD naprawde polecam serdecznie!

A swoja droga zachęcam do obejrzenia Ouran High School Host Club.Ale to raczej dziewczynom.Głupawe ale wciagające.
"Ręka, noga, mózg na ścianie
nic z Nocarza nie zostanie :D"


Pyrkon 2010

allantiee.deviantart.com

Awatar użytkownika
Heos
Porucznik Nocarzy
Porucznik Nocarzy
Posty: 415
Rejestracja: 11 wrz 2008, o 08:18
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Manga & anime

Post autor: Heos »

Hm, anime...:
Naruto i Naruto Shippuoden,
FullMetal Alchemist (!), moje ulubione chyba.
Bleach
Shaman King
Fate Stay Night
Elfen Lied
Czarna chmura

Awatar użytkownika
Shivunia
Amatorka
Amatorka
Posty: 9
Rejestracja: 30 lis 2008, o 03:49
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Warszawka

Re:

Post autor: Shivunia »

Inova pisze: A swoja droga zachęcam do obejrzenia Ouran High School Host Club.Ale to raczej dziewczynom.Głupawe ale wciagające.
genialne :D oglądałam i śmiałam się do rozpuku. Jedno z moich ulubionych.
Tamaki jest uroczym idiotą hehehe Bliźniacy wymiatają.A Kyoya to mój wzorzec jeśli chodzi o poranne wstawanie :D
Przeraza mnie ze niektórzy porównują to z Friuts Baskets ( czy jakoś tak) - nie byłam wstanie obejrzeć...klasyczny przykład robienie z głównej bohaterki jako słodkiej kretynki. Az boli
„przygotuj się na rewanż ”

Awatar użytkownika
Deliaard
Kapitan Nocarzy
Kapitan Nocarzy
Posty: 534
Rejestracja: 11 lut 2007, o 01:55
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Zgorzelec/Wrocław/Szczecin
Kontakt:

Re: Manga & anime

Post autor: Deliaard »

Hajime no Ippo - anime o boksie. Wydaje się niemożliwe? A jednak, na dodatek świetnie zrobione!

When you're gone
I never land
in neverland

Awatar użytkownika
Zamoyski
Major Nocarzy
Major Nocarzy
Posty: 564
Rejestracja: 26 paź 2008, o 00:46
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa

Re: Manga & anime

Post autor: Zamoyski »

Moje najukochańsze - Kaze no Tani no Nausicaa.
Najbardziej zapadające w pamięć: GitS, Akira, Kaubōi Bibappu :D, Shin Seiki Evangelion, inne Mijazajki - Mononoke Hime, Laputa, Totoro, Hauru etc.
Prawie wszystkie mi, mniej lub bardziej, znane były już wymienione. Lodoss, Alita, Escaflowne (Falk, nie znasz się :wink: ), Ranma to klasyka sama w sobie.
Chyba nie było wspomniane Fushigi Yuugi?

Duże znaczenie dla mnie ma muzyka. Tłukę czołem w glebę przed Yoko Kanno, Joe Hisaishi i Kenji Kawai. :pop: :D
Tata! Tata! Biją renegata!!

Awatar użytkownika
Qadesh
Główny logistyk
Główny logistyk
Posty: 3778
Rejestracja: 16 kwie 2007, o 14:55
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: kraków

Re: Manga & anime

Post autor: Qadesh »

Nie podobał mnie się evangelion [seria].
Napięcie rośnie, a potem wszytsko sprowadzone do introwertycznych rozważań nastolatka.
Chyba za mało jestem rozchwiana emocjonalnie, żeby coś takiego przypadło mi do gustu... :twisted:

Awatar użytkownika
Darviel
Pośredniczka
Pośredniczka
Posty: 582
Rejestracja: 10 gru 2008, o 22:32
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Kraków

Re: Manga & anime

Post autor: Darviel »

Mnie świat mangi i anime nie wciągnął aż tak bardzo..Może dlatego,że czasu na to zbytnio nie mam? :P Jednak pamiętam czasy tego wczesnego dzieciństwa,kiedy mangę i anime uwielbiałem :) Moje naj naj anime to Dragon Ball :D Pamiętam te czasy,kiedy tuż po lekcjach zapieprzałem do domu,by zdążyć na kolejny odcinek Dragon Balla,który wtedy leciał jeszcze na RTL :) Potem jak już zlikwidowali ten program to na TV7 leciało chyba..Jeszcze pamiętam,że leciały po Dragon Ballu Rycerze Zodiaku? Coś takiego..Też nawet było :P O! Jeszcze Yaiba Legendarny Samuraj! (Nie mogłem sobie przypomnieć imienia głównego bohatera,ale wujek google mi pomógł :wink: ). Ranmę (o czym już Zamoyski wspomniał) - to anime oglądałem z siostrą na kompie.Przyniosła płytki ze wszystkimi odc. ^^ W przeciwieństwie do Q mnie się Neon Genesis Evangelion podobał ^^

W wieku 12-13 lat jakoś zapomniałem już o mandze anime.Nie miałem skąd je brać,a i jakoś mnie do tego nie ciągnęło.Może we wakacje pomyślę nad odświeżeniem sobie informacji na ten temat :D
Afraid to shoot strangers...

Awatar użytkownika
Silmeth
Major Nocarzy
Major Nocarzy
Posty: 496
Rejestracja: 10 cze 2008, o 19:58
Płeć: Mężczyzna

Re: Manga & anime

Post autor: Silmeth »

Darviel pisze:Moje naj naj anime to Dragon Ball :D Pamiętam te czasy,kiedy tuż po lekcjach zapieprzałem do domu,by zdążyć na kolejny odcinek Dragon Balla,który wtedy leciał jeszcze na RTL :)
Na RTL7. I tja, też leciałem od razu po dzwonku do domu, żeby tylko kolejny odcinek zdążyć wciągnąć :D.
Darviel pisze:Jeszcze pamiętam,że leciały po Dragon Ballu Rycerze Zodiaku? Coś takiego..Też nawet było :P O! Jeszcze Yaiba Legendarny Samuraj! (Nie mogłem sobie przypomnieć imienia głównego bohatera,ale wujek google mi pomógł :wink: ).
Tja, jakkolwiek słao pamiętam oba wymienione anime, będzie trzeba skądś skombinować za 20 lat, coby powspominać "stare bajki" :P.
Ranmę (o czym już Zamoyski wspomniał) - to anime oglądałem z siostrą na kompie.Przyniosła płytki ze wszystkimi odc. ^^ W przeciwieństwie do Q mnie się Neon Genesis Evangelion podobało
Tychże nie kojarzę w ogóle.

Pamiętam jeszcze, też Akiry Toriyamy, "Dr. Slump" - to było coś! :D O dziewczynce-robocie stworzonej przez owego doktora właśnie. Ona nawet się przewija w którymś odcinku Dragon Balla :P.
Jam po prostu jest librofil - antychómanista.

Давай за жизнь, давай брат до конца,
Давай за тех, кто с нами был тогда.
Давай за жизнь, будь проклята война,
Помянем тех, кто с нами был тогда.

Awatar użytkownika
Darviel
Pośredniczka
Pośredniczka
Posty: 582
Rejestracja: 10 gru 2008, o 22:32
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Kraków

Re: Manga & anime

Post autor: Darviel »

Silmeth pisze:Darviel napisał(a):
Jeszcze pamiętam,że leciały po Dragon Ballu Rycerze Zodiaku? Coś takiego..Też nawet było :P O! Jeszcze Yaiba Legendarny Samuraj! (Nie mogłem sobie przypomnieć imienia głównego bohatera,ale wujek google mi pomógł :wink: ).

Tja, jakkolwiek słao pamiętam oba wymienione anime, będzie trzeba skądś skombinować za 20 lat, coby powspominać "stare bajki" :P.
O taaak :) Szczególnie Dragon Balla :wink: To były czasy.. :P
Silmeth pisze:Pamiętam jeszcze, też Akiry Toriyamy, "Dr. Slump" - to było coś! :D O dziewczynce-robocie stworzonej przez owego doktora właśnie. Ona nawet się przewija w którymś odcinku Dragon Balla :P.
A może to chodzi o którąś z Androidów? ;>
Afraid to shoot strangers...

Awatar użytkownika
Silmeth
Major Nocarzy
Major Nocarzy
Posty: 496
Rejestracja: 10 cze 2008, o 19:58
Płeć: Mężczyzna

Re: Manga & anime

Post autor: Silmeth »

A może to chodzi o którąś z Androidów? ;>
Nie, to było w pierwszej serii Dragon Balla. Goku miał rozwozić mleko bodajże i się zgubił - trafił do wioski Aralki - dziewczynki-robota. O ile dobrze pamiętam, Odcinek widziałem raz z 7 (?) lat temu...
Jam po prostu jest librofil - antychómanista.

Давай за жизнь, давай брат до конца,
Давай за тех, кто с нами был тогда.
Давай за жизнь, будь проклята война,
Помянем тех, кто с нами был тогда.

ODPOWIEDZ