Wolne rozważania filmowo-anatomiczne

Magazyn staroci
Awatar użytkownika
Harna
Na misji...
Posty: 250
Rejestracja: 13 sie 2006, o 16:55
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Festung Breslau

Post autor: Harna »

No i macie CIACH. Następnym razem będzie ciach całkowite, czyli poklikam sobie w taki ładny guziczek, co to posty likwiduje >:-)
Żeby mi to było ostatni raz! No!
Wszak rodzić się nie jest to, co zmartwychwstawać;
trumna nas odda, lecz nie spojrzy na nas jak matka.

Awatar użytkownika
Falk
Major Nocarzy
Major Nocarzy
Posty: 2611
Rejestracja: 25 kwie 2006, o 13:47
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Tam, gdzie żyją Forfitery
Kontakt:

Post autor: Falk »

Acerola pisze:ke?

Napisałem Ci w PM o co chodzi. Jak chcesz, to wklej :).
Głową muru nie przebijesz, ale jeśli zawiodły inne metody należy spróbować i tej.

J. Piłsudski

Awatar użytkownika
Zelgadis
Krwiopijca
Krwiopijca
Posty: 256
Rejestracja: 26 sie 2006, o 16:40
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: z nienacka :P
Kontakt:

Post autor: Zelgadis »

No, czyli wstepne proceduray masz już za sobą. Nie trzeba będzie z Tobą zaczynać od zera
Dobry Boże... o ile istniejesz, wyjaśnij mi dlaczego akurat na mnie rrzucają się wszystkie yaoistki, którym wlezę w zasięg wzroku?
Zdecydowanie, żle do tego podchodzisz. Nie chwytaj się tak kurczowo narzuconej Ci przez sfołeczeństwo roli. Skontaktuj się z kobiecą stroną swej osobowości! Odkryj swą Wewnętrzną Vaginę! Nie jesteś skazany na heterosexualizm - pomożemy Ci!
Daj mi spokój! Ty i reszta tych fanatyczek z sekty yaoi!!! :P
Padłeś ofiarą wrażej propagandy prokreacjonistów. Ale nie wszystko jeszcze stracone. Nie trać ducha! Wierzymy w Ciebie!
Mnie się podoba moja propaganda.
Mary mała pierdolca miała.
Pierdolca białego niczym śnieg.
Gdziekolwiek Mary mała biegała, pierdolec rozsadzał jej łeb.
(oklaski)

Awatar użytkownika
Urdhgag
Krwiopijca
Krwiopijca
Posty: 76
Rejestracja: 21 sie 2006, o 23:07
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Czarna Twierdza Sabatu: Wrocław

Post autor: Urdhgag »

...
[pierwszy raz Sabatnik nie może znaleźć odpowiednich słow, żeby znaleźć takie, które odmalowałyby jego emocje]

Zelgadis! Pędź po ludzką krew - trzeba sobie coś zarzucić na miły sen. Od takich haseł uczciwy Wampir może koszmarów załąpać, albo oszaleć niczym synowie i córki Malkava...

Awatar użytkownika
Zelgadis
Krwiopijca
Krwiopijca
Posty: 256
Rejestracja: 26 sie 2006, o 16:40
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: z nienacka :P
Kontakt:

Post autor: Zelgadis »

...
[pierwszy raz Sabatnik nie może znaleźć odpowiednich słow, żeby znaleźć takie, które odmalowałyby jego emocje]
Na razie się trzymam... nie wiem na jak długo starczy mi sił ale się trzymam ;)
Zelgadis! Pędź po ludzką krew - trzeba sobie coś zarzucić na miły sen. Od takich haseł uczciwy Wampir może koszmarów załąpać, albo oszaleć niczym synowie i córki Malkava...
Czy ja już wspominałem, że jednym z moich ulubionych klanów są Malkavianie :3 ?
Mary mała pierdolca miała.
Pierdolca białego niczym śnieg.
Gdziekolwiek Mary mała biegała, pierdolec rozsadzał jej łeb.
(oklaski)

Awatar użytkownika
Urdhgag
Krwiopijca
Krwiopijca
Posty: 76
Rejestracja: 21 sie 2006, o 23:07
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Czarna Twierdza Sabatu: Wrocław

Post autor: Urdhgag »

Heh... cóż u mnie królują Nosferzy i Malkavianie... oczywiście sabatu. Uwielbiam ich za ich wyobcowanie ze społeczeństwa! To co Zelgadis? Zbieramy ekpię na Yaoistki? :twisted: Mam wołać resztę Ręki w mieście?

I przyznać się forumowicze! Kto jeszcze gra w Wampira i po jakiej stronie?!
Camarillanie nie bać się - nie zabiję was... przynajmniej nie od razu...

Awatar użytkownika
psychotique
Użytkownik ZBANOWANY
Posty: 524
Rejestracja: 13 cze 2006, o 14:37
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: saytara qawiyya
Kontakt:

Post autor: psychotique »

Zelgadis pisze:Dobry Boże... o ile istniejesz, wyjaśnij mi dlaczego akurat na mnie rrzucają się wszystkie yaoistki, którym wlezę w zasięg wzroku?
MŁAHAHAHHAHAHA! Obrazek

A Boga lepiej w to nie mieszaj. Bo Ona też jest yaoistką :mrgreen:
Daj mi spokój! Ty i reszta tych fanatyczek z sekty yaoi!!! :P
Mowy nie ma! Uratujemy Cię, czy tego chcesz, czy nie! Obrazek
Mnie się podoba moja propaganda.
Na tym właśnie polega problem. To jakbyś był w sekcie. Ale nie bój nic, nowoczesna farmakologia, przekazy podprogowe i intensywna pscyhoterapia pomogą nam wyrwać Cię z tego bagna Obrazek
Urdhgag pisze:...
[pierwszy raz Sabatnik nie może znaleźć odpowiednich słow, żeby znaleźć takie, które odmalowałyby jego emocje]

Zelgadis! Pędź po ludzką krew - trzeba sobie coś zarzucić na miły sen. Od takich haseł uczciwy Wampir może koszmarów załąpać, albo oszaleć niczym synowie i córki Malkava...
No wiesz co, Urdhgagu! Przecież wiadomo, że większość wąpierzy jest bisexualna. I nawet niezrównany Zaraki Kempachi, którego masz w avatarze też był zawsze zadeklarowanym bisexualistą! Obrazek
Zelgadis pisze:Na razie się trzymam... nie wiem na jak długo starczy mi sił ale się trzymam ;)
Spokojnie, Twoje męki w skorupie zatwardziałego heteryka nie potrwają już długo.... Obrazek
Urdhgag pisze:To co Zelgadis? Zbieramy ekpię na Yaoistki? Twisted Evil Mam wołać resztę Ręki w mieście?
Przybywajcie zatem! Przybywajcie! Z przyjemnością pomożemy wyzwolić się Wam wszsytkim! Obrazek
pierwszy sitcom skydierski: www.un4spendable.blog.onet.pl Obrazek

Awatar użytkownika
Urdhgag
Krwiopijca
Krwiopijca
Posty: 76
Rejestracja: 21 sie 2006, o 23:07
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Czarna Twierdza Sabatu: Wrocław

Post autor: Urdhgag »

Psycho... Psycho... AAAAAAAAaaaaaaaaaaaaAAAAAAAAAaAAAAAAAaaAaaAaA!!!
...
Overheat! Overheat...
Turning off the sytsem...
Reorganizing Data...
Loading Windowx Xp...
We are sorry - Windows Xp - has f*** up...
Loading MacosX...

Wracamy na wizję...

JEzusie kochany... Ten strzał o Zarakim nie rozjechał... Zaraki nie może być bisexem... on nawet nie jest hetero... ja podejrzewam, że on... w ogóle... no... jest prawiczkiem -.-"

Psychotique - jakbyś obejrzałą odcinki Bleacha z Zarakim - to byś wiedziałą o czym mówie... on nie kocha nikogo i niczego... oprócz walki... Owszem - biega dookoła szukając ichigo, ale tylko dlatego, że chce mu nakopać do d***...

To jest be. To jest wyraźnie be! Niedopsie, niedopsie KUR*** jak niedopsie... Vea Victus... przebacz mi boże, że zgrzeszyłem przeciw tobie, ale kara w postaci Yaoistek jest niewspółmierna w stosunku do winy T.T... Boże w którego nie wierzyłem... ZABIEEEEERZ MNIE STĄĄĄD!!!

Trzeba sprowadzić tu inkwizycję... Trzeba plugastwo wypalać ogniem...

Awatar użytkownika
Victus
Licencjat
Licencjat
Posty: 273
Rejestracja: 23 gru 2006, o 13:26

Post autor: Victus »

Urdhgag pisze:Vea Victus... przebacz mi boże, że zgrzeszyłem przeciw tobie, ale kara w postaci Yaoistek jest niewspółmierna w stosunku do winy T.T... Boże w którego nie wierzyłem... ZABIEEEEERZ MNIE STĄĄĄD!!!
Prosisz, a zatem przebaczam Ci.


Gdzie podstawić taksówkę? :wink:
Quidquid latine dictum sit altum videtur

Awatar użytkownika
psychotique
Użytkownik ZBANOWANY
Posty: 524
Rejestracja: 13 cze 2006, o 14:37
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: saytara qawiyya
Kontakt:

Post autor: psychotique »

Urdhgag pisze:Psycho... Psycho... AAAAAAAAaaaaaaaaaaaaAAAAAAAAAaAAAAAAAaaAaaAaA!!!
...
Overheat! Overheat...
Turning off the sytsem...
Reorganizing Data...
Loading Windowx Xp...
We are sorry - Windows Xp - has f*** up...
Loading MacosX...
I właśnie w takich momentach ujawnia się wyższość tablic kamiennych nad komputerami :mrgreen:
JEzusie kochany... Ten strzał o Zarakim nie rozjechał... Zaraki nie może być bisexem... on nawet nie jest hetero... ja podejrzewam, że on... w ogóle... no... jest prawiczkiem -.-"

Psychotique - jakbyś obejrzałą odcinki Bleacha z Zarakim - to byś wiedziałą o czym mówie... on nie kocha nikogo i niczego... oprócz walki...
Zapewniam Cię, podobnych panów chodzi po tym świecie baaaardzo wielu. Nie mają może takiej czaderskiej fryzury, jaką szpanuje Zaraki, ale mimo tego prą przez życie na podobieństwo czołgów sunących przez pole zasłane noworodkami - niepowstrzymani, zabójczo skuteczni, bezwzględni... wspaniali....

Natomiast fakt, że się nikogo nie kocha bynajmniej nie stanowi przeszkody w uprawianiu sexu. A już szczególnie dla facetów, którym Matka Natura fundnęła niezasłużony prezent w postaci domyślnego rozdzielenia uczuć i porządania.
Owszem - [Zaraki] biega dookoła szukając ichigo, ale tylko dlatego, że chce mu nakopać do d***...
Czy rzeczywiście tylko dlatego.... wiesz, jeśli pogrzebać w tym głębiej.... dojrzały mężczyzna i młody chłopiec.... toczący walkę na śmierć i życie.... adrenalina, rywalizacja.... no i te miecze.....

Na pewno jesteś świadom, że broń biała, tak jak wszystkie podlużne, ostre przedmioty, ma symbolikę falliczną. Z kolei ranom przypisuje się charakter vaginalny. Jeśli widziałeś kiedyś ślad np. po cięciu nożem z pewnością przyznasz mi rację. Wąskie, wilgotne od krwi rozcięcie i czerwone nabrzmiałe brzegi....

Zabicie przeciwnika można tu uznać za analogiczne posiąściu go w sensie erotycznym. W końcu, czyż orgazmu nie nazywa się niekiedy Małą Śmiercią? Obrazek

I co powiesz, Urdhgagu? Czy moja nekrofiliczno-homosexualna interpretacja wątku zmagań Ichiego i Zarakiego wydaje Ci się przekonująca? Obrazek
To jest be. To jest wyraźnie be! Niedopsie, niedopsie KUR*** jak niedopsie... Vea Victus... przebacz mi boże, że zgrzeszyłem przeciw tobie, ale kara w postaci Yaoistek jest niewspółmierna w stosunku do winy T.T... Boże w którego nie wierzyłem... ZABIEEEEERZ MNIE STĄĄĄD!!!
Nie ma ratunku! Porzućcie Wszelką Nadzieję Wy, Którzy To Czytacie! Obrazek
Trzeba sprowadzić tu inkwizycję... Trzeba plugastwo wypalać ogniem...
A tam zaraz! :mrgreen:
pierwszy sitcom skydierski: www.un4spendable.blog.onet.pl Obrazek

Awatar użytkownika
Falk
Major Nocarzy
Major Nocarzy
Posty: 2611
Rejestracja: 25 kwie 2006, o 13:47
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Tam, gdzie żyją Forfitery
Kontakt:

Post autor: Falk »

Victus pisze:
Urdhgag pisze:Vea Victus... przebacz mi boże, że zgrzeszyłem przeciw tobie, ale kara w postaci Yaoistek jest niewspółmierna w stosunku do winy T.T... Boże w którego nie wierzyłem... ZABIEEEEERZ MNIE STĄĄĄD!!!
Prosisz, a zatem przebaczam Ci.


Gdzie podstawić taksówkę? :wink:
To być druga strefa, efendi. Kośtować bardźo duzio...

Rewelacja, nie przeszkadzajcie sobie :mrgreen:

Awatar użytkownika
Zelgadis
Krwiopijca
Krwiopijca
Posty: 256
Rejestracja: 26 sie 2006, o 16:40
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: z nienacka :P
Kontakt:

Post autor: Zelgadis »

Urdhgag bracie wkopałeś się... było siedzieć cicho się nie odzywać... moja też wina, że Cię wcześniej nie ostrzegłem.
Z yaoistką jak z terrorystą, nie dyskutujesz. One są fanatyczkami, przecież dla nich to wręcz oczywiste, że Zaraki to gej... I możesz mówić co chcesz, nie zmienią zdania.
Tyle, że Al-kaidę można jakoś tam rozpieprzyć a yaoistek nie... Choćbyś nie wiem jak walczył. Nie wygrasz.
Słuchaj, dla nich nawet Roy Mustang to ewidentny gej! One nie widza tego, że umawia się z kobietami i że chce zostać Głównodowodzącym armii by wprowadzić obowiązkowe mini-spódniczki dla damskiego personelu oraz zrobić z wojska osobisty harem..
A Boga lepiej w to nie mieszaj. Bo Ona też jest yaoistką
Nie ma Boga... Po prostu nie ma. Od kiedy powstało yaoi i kobiety Bóg zniknął w pustce...
Mowy nie ma! Uratujemy Cię, czy tego chcesz, czy nie!
Już ja dziękujęza takie wyzwolenie. Zbyt wiele razy to słyszałem :P
a tym właśnie polega problem. To jakbyś był w sekcie. Ale nie bój nic, nowoczesna farmakologia, przekazy podprogowe i intensywna pscyhoterapia pomogą nam wyrwać Cię z tego bagna
Yaoistki to fanatyczki a nie hetero! I lubię swoją sektę...
No wiesz co, Urdhgagu! Przecież wiadomo, że większość wąpierzy jest bisexualna. I nawet niezrównany Zaraki Kempachi, którego masz w avatarze też był zawsze zadeklarowanym bisexualistą!
Grrr.. Alucard jest hetero i Cię nienawidzi xD
Spokojnie, Twoje męki w skorupie zatwardziałego heteryka nie potrwają już długo....
Elli, Elli lamma sabathani?
Mary mała pierdolca miała.
Pierdolca białego niczym śnieg.
Gdziekolwiek Mary mała biegała, pierdolec rozsadzał jej łeb.
(oklaski)

Awatar użytkownika
Urdhgag
Krwiopijca
Krwiopijca
Posty: 76
Rejestracja: 21 sie 2006, o 23:07
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Czarna Twierdza Sabatu: Wrocław

Post autor: Urdhgag »

Dobra walczmy z przeciwnikiem jego własną bronią! Jak zboczenie to zboczenie... A co droga Psychotique poweisz na wieczną obecność Yachiru na ramieniu Zarakiego? Czy to o czymś nie świadczy? To, że czegoś nie widzieliśmy nie znaczy, że nie istnieje, a jakiś związek między tą dwójką istnieje i ponadto jest baredfzo poważny - wystarczy spojrzeć jak YAchiru pastwi się nad Inoue (skąd inąd znaną niemal każdemu dzięki jakiemś idiocie co ją wkleił z tym pieprzionym porem), gdy ta w charakterze więźnia (czyżby analogia do BDSM? [ chyba jakoś tak] ) uwieszona jest jego drugiego ramienia?

Wiesz co? Czep ty się tego pedała co jest numerem 5 w skladzie - tago z pokolorowaną brewką, co biega razem z łysolcem ;) [dawno nie opglądałem - połowa imion z bani poszła]

A do tego: pomyśl o związku Ichigo - Rukia (czyżby biały rycerz przybł na odsiecz swojej księżniczce?) oraz związku Ichigo - Yourichi. Toż to tam są sceny niemalże erotyczne z (oklaski, oklaski) wspaniałymi elementami kobecej urdoy ;). Nie można być miękkim w walce z hjerezją. JAk Samiec to Samiec ;)

Hmmm... wiesz Victus... jakoś nie zauważyłem wcześniej twojego nicka - wybacz. A to oznacza tylko "cierpienie zwyciężonym" w tym wypadku nam...

Zelgadis - wdepnąłem w to gówn by cię bronić przed herezją (było nie było jako kumpla z sekty i Sabatu) toteż wyjdziemy razem...

Jedynym komentarzem, który najtrafnij oddaj moje uczucia jest: " O JA PIER****!!!"

Awatar użytkownika
Zelgadis
Krwiopijca
Krwiopijca
Posty: 256
Rejestracja: 26 sie 2006, o 16:40
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: z nienacka :P
Kontakt:

Post autor: Zelgadis »

A co droga Psychotique poweisz na wieczną obecność Yachiru na ramieniu Zarakiego?
Wybacz ale wjeżdżasz na pedofilię... Zaraki i Yachiru!? Sory ale dla mnie to jest niesmaczne :P
Co nie zmiennia faktu, że Zaraki jest zupełnie jak Gutts z Berserka czy Greed z FMA IMHO całkiem nie do zyaoizowania... oni są urodzeni hetero. Ale do yaoistek to nie trafia...
Wiesz co? Czep ty się tego pedała co jest numerem 5 w skladzie - tago z pokolorowaną brewką, co biega razem z łysolcem Wink [dawno nie opglądałem - połowa imion z bani poszła]
Łysol nazywa się Ikkaku a brewka Yumichika i wątpię czy on byłby w stanie pokochać kogoś poza samym sobą. On jest idealnym wręcz przykładem narcyzmu ;)
A do tego: pomyśl o związku Ichigo - Rukia (czyżby biały rycerz przybł na odsiecz swojej księżniczce?) oraz związku Ichigo - Yourichi. Toż to tam są sceny niemalże erotyczne z (oklaski, oklaski) wspaniałymi elementami kobecej urdoy Wink. Nie można być miękkim w walce z hjerezją. JAk Samiec to Samiec
Nie trafią do nich takie argumenty... Nawet jak pokażą jak Ichigo współżyje z Rukią to i tak będzie dla nich gejem. A poza tym sceny z Yoruichi tylko przemawiają na niekorzyść Ichigo, uwierz ja się borykam z yaoistkami na codzień i wiem jakie wysnuwają agumenty... Ja już jestem prawie jedną noga po tamtej stronie... ;_;
Mary mała pierdolca miała.
Pierdolca białego niczym śnieg.
Gdziekolwiek Mary mała biegała, pierdolec rozsadzał jej łeb.
(oklaski)

Awatar użytkownika
Urdhgag
Krwiopijca
Krwiopijca
Posty: 76
Rejestracja: 21 sie 2006, o 23:07
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Czarna Twierdza Sabatu: Wrocław

Post autor: Urdhgag »

Zelgadis nie mów tak nawet. Wiesz - gram w Warhammera 40.000 armią co się zowie Gwardia Imperialna. Tam jest taka śmiszna jednostka jak komisarz. Otóż Komisarz ma bardzo ciekawą zasadę: nazywa się to to: "Its for your own good!" i polega na tym, że jeżeli oddział nie zda testu morale - komisarz natychmiast rozwala łeb przełożonemu kierującemu oddziałem - tak dla ich własnego dobra, żeby przypadkiem dla ich własnego dobra nie zaczęli uciekać.

Zelgadis - cieszę się, że znalazłem tutaj uczciwego sabatnika i mangowca - ale ostrzegam: "If it'll be needed Ill do it for your own good!" ;) bez urazy.

A co do zahaczania o pedofilię? Cóż. Zapowiedziałem, że przeciw zboczeniu zaatakuję zboczeniem. Niestety - jako że to konflikt jak każdy inny - musi nastąpić eskalacja, w związku z czym mój argument był stosownie "cięższy" od argumentu mojego oponenta. Dla mnie to też jest niesmaczne (ba - za to to bym bez pytania delikwenta rozstrzelał), ale jak to było powiedziane w Renegacie: "[...] czasami trzeba podejmować decyzję, których za wszelką cenę chciałoby się uniknąć."

Faktycznie :oops: przepraszam - zagalopowałem się - wsyzstkich urażonych i zniesmaczonych tą niestosowną teorią spiskową- serdecznie przepraszam...

Co do Yumichiki - pamiętaj, że mamy do czynienia z Yaoistkami - rzućmy im coś na pożarcie by zyskać trochę czasu - Yumichika sporo wytrzyma (ze względy na potężny narcyzm) a co za tym idzie - my będziemy mieli więcej czasu na przygotowanie dobrej linii obrony...

Ale, ale... proponuję przenieść takie dywagację do innego działu - bo to co tutaj zaczyna się dziać to raczej pogadanka demoralizująca.

Innymi słowy: CIACH! KONIEC!

Nowy temat: Ładną dziś pogodę mamy, prawda?

ODPOWIEDZ