LUFA

Magazyn staroci
Awatar użytkownika
Kasiek
Pułkownik Nocarzy
Pułkownik Nocarzy
Posty: 3683
Rejestracja: 30 sty 2007, o 17:35
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Post autor: Kasiek »

A próbował jakiś?
Co się z nim stało?

Awatar użytkownika
psychotique
Użytkownik ZBANOWANY
Posty: 524
Rejestracja: 13 cze 2006, o 14:37
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: saytara qawiyya
Kontakt:

Post autor: psychotique »

Ja nic nie wiem! Ja się do niczego nie przyznaję! Wszystkiemu zaprzeczam! Jestem niewinna! Jak zwykle.... Obrazek

Proszę tych zaginięć, ataków autyzmu i ciężkiego PTSD ze mną w żaden sposób nie łączyć! :mrgreen:
pierwszy sitcom skydierski: www.un4spendable.blog.onet.pl Obrazek

Awatar użytkownika
Kasiek
Pułkownik Nocarzy
Pułkownik Nocarzy
Posty: 3683
Rejestracja: 30 sty 2007, o 17:35
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Post autor: Kasiek »

Na nocarzy też są sposoby
Myślałam że już jakiś próbował i jakieś sposoby wypróbowałaś...

Awatar użytkownika
psychotique
Użytkownik ZBANOWANY
Posty: 524
Rejestracja: 13 cze 2006, o 14:37
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: saytara qawiyya
Kontakt:

Post autor: psychotique »

Bez komentarza Obrazek

Obrazek
pierwszy sitcom skydierski: www.un4spendable.blog.onet.pl Obrazek

Awatar użytkownika
Alienor
Aurora Borealis
Aurora Borealis
Posty: 880
Rejestracja: 21 wrz 2006, o 17:48
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Alienor »

psychotique pisze: To w praktyce. W teorii zaś najciekawsze są różnice i kontasty. Bo jak tu nie nazwać intrygującym faktu, że jeśli facet jest dobry w sexie francuskim, i sprawia mu przyjemność robienie tego kobietom, to zyskuje miano superkochanka, natomiast jeśli dobra jest w tym kobieta, i przyjemność sprawia jej robienei tego facetowi, to zaraz kreuje się ją na szmatę i automatycznie zakłada, że robi to każdemu, byle gdzie, itd.? :roll:
Jest taka postawa, jest taki pogląd. Jest głęboko niesłuszny i nie uważam, by należało poświęcać mu szczególną uwagę, bo na to nie zasługuje, i w żaden sposób nie określa kobiet. Osobników podzielających go omija się szerokim łukiem.
psychotique pisze: Natomiast w kwestii Vespera i jego odpowiedników; miałam na myśli sex z kimś, kogo nie pożądasz jakoś szczególnie, tak, jak Aranea nie pożadała Vespera.
Czyli każę kogoś za własną błędną decyzję :) To... małoduszne.

Nie uważam, by Aranea nie pożądała Vespera. Nie kochała go, ale czemu zakładać, że nie pożądała? Nie wiem też, czemu Lord Renegat miałaby udawać orgazm. Skąd to założenie?
Nie pożądając kogoś szczególnie można pożądać go w danej chwili. W scenie Vesper/Aranea na pamiętnym sylwestrze widziałam chwilę, kiedy ich rozbieżne chęci i uczucia zeszły się na jeden ulotny moment. W pewien sposób byli wtedy bardziej szczerzy wobec siebie niż kiedy indziej. Ich emocje były prawdziwe, nawet jeśli dotyczyły częściowo kogoś innego. I tu przechodzę do meritum: dlaczego ktoś, kto jest w takim układzie narzędziem, ale i współuczestnikiem, ma budzić negatywne emocje? Słowem - dlaczego wyciągając potem z szafy podartą sukienkę nie uśmiechnąć się? Fajnie było, no nie?
psychotique pisze: Jedyne sensowne wytłumaczenie, jakie przychodzi mi do głowy w kwestii podartej sukni, to takie, że Aranea po prostu za nią nie przepadała :mrgreen:
E tam. Sądzisz, że ktos tak świadomy własnej urody i o takich mozliwościach po prostu poszedłby na imprezę w nielubianej kiecce?
psychotique pisze:Na nocarzy też są sposoby
To jest jakiś system selekcji najlepszych. Nie da się ubić, znaczy wart inwestycji.

Ciekawam, jak się na to wszystko Panowie zapatrują :)
Lecz gdyby mi kazały wyroki ponure
Na ziemi się meldować, by drugi raz żyć
Chciałbym starą wraz z mundurem wdziać na siebie skórę
Po dawnemu: wojować, kochać się i pić.
(Wieniawa)

Awatar użytkownika
mawete
Kapitan Nocarzy
Kapitan Nocarzy
Posty: 679
Rejestracja: 23 lut 2006, o 14:04

Post autor: mawete »

Na któro? Nie da się ubić? Czy w jaki sposób lubi? :D
Weneryczny i pijański,
To trzynasty pułk ułański.

Awatar użytkownika
Falk
Major Nocarzy
Major Nocarzy
Posty: 2611
Rejestracja: 25 kwie 2006, o 13:47
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Tam, gdzie żyją Forfitery
Kontakt:

Post autor: Falk »

Psychotique, a czemu nie potraktować takiego zachowania jako rodzaju komplementu? Nie byłoby Ci miło mieć świadomość, że na kogoś tak działasz że aż przestaje nad sobą panować?
Głową muru nie przebijesz, ale jeśli zawiodły inne metody należy spróbować i tej.

J. Piłsudski

Awatar użytkownika
Kasiek
Pułkownik Nocarzy
Pułkownik Nocarzy
Posty: 3683
Rejestracja: 30 sty 2007, o 17:35
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Post autor: Kasiek »

No właśnie, Psychotique, nie byłoby ci miło? Świadomość, że straciłaś, nawet ulubioną kieckę, jest niczym w porównaniu z tym, że ktoś stracił dla ciebie głowę i to absolutnie. Tak, że nie wie co robi. Ja tam nie miałabym nic przeciwko :D :D :D
A kieckę zawsze można kupić drugą taką samą. Najważniejsze, żeby nie zostały ślady zadrapań np na rękach bo potem można się narazić na różne komentarze...

Awatar użytkownika
psychotique
Użytkownik ZBANOWANY
Posty: 524
Rejestracja: 13 cze 2006, o 14:37
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: saytara qawiyya
Kontakt:

Post autor: psychotique »

psychotique pisze:To w praktyce. W teorii zaś najciekawsze są różnice i kontasty. Bo jak tu nie nazwać intrygującym faktu, że jeśli facet jest dobry w sexie francuskim, i sprawia mu przyjemność robienie tego kobietom, to zyskuje miano superkochanka, natomiast jeśli dobra jest w tym kobieta, i przyjemność sprawia jej robienei tego facetowi, to zaraz kreuje się ją na szmatę i automatycznie zakłada, że robi to każdemu, byle gdzie, itd.? :roll:
Alienor pisze:Jest taka postawa, jest taki pogląd. Jest głęboko niesłuszny i nie uważam, by należało poświęcać mu szczególną uwagę, bo na to nie zasługuje, i w żaden sposób nie określa kobiet. Osobników podzielających go omija się szerokim łukiem.
W takim razie, należałoby omijać szerokim łukiem całą Polskę :mrgreen:

A ignorowanie problemu to chyba nie do końca słuszną taktyka. Zwłaszcza, że to tylko czubeczek góry lodowej. Przykłady podobnych asymetrycznośc można by mnożyć. Inna rzecz, że tak naprawdę wiele zrobić się nie da.
psychotique pisze:Natomiast w kwestii Vespera i jego odpowiedników; miałam na myśli sex z kimś, kogo nie pożądasz jakoś szczególnie, tak, jak Aranea nie pożadała Vespera.
Czyli każę kogoś za własną błędną decyzję :) To... małoduszne.
Tam zaraz za własną błędną! Za zbytnią śmiałość i brak wyobraźni tego kogoś, prędzej Obrazek
Nie uważam, by Aranea nie pożądała Vespera. Nie kochała go, ale czemu zakładać, że nie pożądała?
Niby mogła. Fakt. Ale w takim razie czemu kochając się z nim myślała o kim innym?
Nie wiem też, czemu Lord Renegat miałaby udawać orgazm. Skąd to założenie?
Zapraszam do stosownego watku na Poligonie Dyskusyjnym.
Nie pożądając kogoś szczególnie można pożądać go w danej chwili.
Hmm. No z ogarnięciem tego konceptu mam niejakie trudności :mrgreen:

Na pewno można pożądać konkretnej osoby. Można też odczuwać pożądanie jako takie, nie ukierunkowane na nikogo. Ale pożądać kogoś w danej chwili nie pożądając go szczególnie...? Chyba musiałabyś mi to bliżej objaśnić Obrazek
W scenie Vesper/Aranea na pamiętnym sylwestrze widziałam chwilę, kiedy ich rozbieżne chęci i uczucia zeszły się na jeden ulotny moment. W pewien sposób byli wtedy bardziej szczerzy wobec siebie niż kiedy indziej. Ich emocje były prawdziwe, nawet jeśli dotyczyły częściowo kogoś innego. I tu przechodzę do meritum: dlaczego ktoś, kto jest w takim układzie narzędziem, ale i współuczestnikiem, ma budzić negatywne emocje? Słowem - dlaczego wyciągając potem z szafy podartą sukienkę nie uśmiechnąć się? Fajnie było, no nie?
No co Ty, trzymać taką podartą w szafie, i irytować się za każdym razem widząc ją? Obrazek

A negatywne emocje ktoś taki wzbudza dlatego, że zniszczył coś bezmyślnie, pod pretextem namiętności :mrgreen:
psychotique pisze:Jedyne sensowne wytłumaczenie, jakie przychodzi mi do głowy w kwestii podartej sukni, to takie, że Aranea po prostu za nią nie przepadała :mrgreen:
E tam. Sądzisz, że ktos tak świadomy własnej urody i o takich mozliwościach po prostu poszedłby na imprezę w nielubianej kiecce?
No fakt. Raczej by tego nie zrobiła. Tym bardziej dziwię się, że Vesperowi uszło na sucho.
psychotique pisze:Na nocarzy też są sposoby
To jest jakiś system selekcji najlepszych. Nie da się ubić, znaczy wart inwestycji.
Otóż to! A jak jeszcze przeżyje do rana, to kto wie... Obrazek
Falk von Breslau pisze:Psychotique, a czemu nie potraktować takiego zachowania jako rodzaju komplementu? Nie byłoby Ci miło mieć świadomość, że na kogoś tak działasz że aż przestaje nad sobą panować?
Kasiek pisze:No właśnie, Psychotique, nie byłoby ci miło? Świadomość, że straciłaś, nawet ulubioną kieckę, jest niczym w porównaniu z tym, że ktoś stracił dla ciebie głowę i to absolutnie. Tak, że nie wie co robi. Ja tam nie miałabym nic przeciwko :D :D :D
Po tylu latach, każdy by się przyzwyczaił Obrazek

Żartuję. Aż takim bufonem nie jestem. Żeby powiedzieć to otwarcie :mrgreen:

Znowu żart. Ale teraz serio; za nieudolnością w formach wszelakich zdecydowanie nie przepadam. W pewnych sytuacjach może być to słodkie, ale w wykonaniu facetów rzadko takie bywa. Wolę kiedy osoba, z którą jestem w łóżku wie co robi. A to, że ktoś stracił głowę jakoś szczególnie na mnie nie działa. No chyba, że ja również straciłam głowę dla tego kogoś. Wtedy to co innego. Ale ot tak, jakiś koleś, napalony, niepanujący nad sobą... mało sexowna rzecz.

Są lepsze sposoby komplementowania kobiet, niż darcie im ubrań. Dużo, dużo lepsze Obrazek
pierwszy sitcom skydierski: www.un4spendable.blog.onet.pl Obrazek

Awatar użytkownika
Kasiek
Pułkownik Nocarzy
Pułkownik Nocarzy
Posty: 3683
Rejestracja: 30 sty 2007, o 17:35
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Post autor: Kasiek »

Opowiedz nam o tym... :D

Awatar użytkownika
psychotique
Użytkownik ZBANOWANY
Posty: 524
Rejestracja: 13 cze 2006, o 14:37
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: saytara qawiyya
Kontakt:

Post autor: psychotique »

No, nie wiem... w końcu wiekszość użytkowników to nieletni... :mrgreen:
pierwszy sitcom skydierski: www.un4spendable.blog.onet.pl Obrazek

Awatar użytkownika
Kasiek
Pułkownik Nocarzy
Pułkownik Nocarzy
Posty: 3683
Rejestracja: 30 sty 2007, o 17:35
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Post autor: Kasiek »

To na pw, ja jestem letnia, a takimi doświadczeniami trzeba się wymieniać bo przecież wiadomo, że faceci to ofermy i trzeba ich instruować. A jakiś nowy sposób komplementowania zawsze się przyda... :D

Awatar użytkownika
X-76
Top secret
Top secret
Posty: 3174
Rejestracja: 23 lut 2006, o 20:25
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: znikąd
Kontakt:

Post autor: X-76 »

Kasiek pisze:bo przecież wiadomo, że faceci to ofermy i trzeba ich instruować. A jakiś nowy sposób komplementowania zawsze się przyda... :D
:roll: :lol:
▂ ▃ ▄ ▆ ▇ Cybernetyczny Bóg Chaosu Wersja: X-76 "Piromedyk" ▇ ▆ ▄ ▃ ▂
"Pierdolnięty chaos! Mikstura wybuchowa" by Delein
"IKS to chodzący chaos. Jak kiedyś będzie koniec świata to na pewno go zatrudnią" by Dante

Awatar użytkownika
Kasiek
Pułkownik Nocarzy
Pułkownik Nocarzy
Posty: 3683
Rejestracja: 30 sty 2007, o 17:35
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Post autor: Kasiek »

Przepraszam, zapomniałam o tym co na stole, za stołem, pod stołem, przy stole, obok stołu, na ławie, pod ławą, za ławą, obok ławy itd... Ciebie nie trzeba było instruować. Wszyscy faceci za wyjątkiem skończonej ilości :D

Awatar użytkownika
X-76
Top secret
Top secret
Posty: 3174
Rejestracja: 23 lut 2006, o 20:25
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: znikąd
Kontakt:

Post autor: X-76 »

Uffff..... to mi ulzyło ;) :D
▂ ▃ ▄ ▆ ▇ Cybernetyczny Bóg Chaosu Wersja: X-76 "Piromedyk" ▇ ▆ ▄ ▃ ▂
"Pierdolnięty chaos! Mikstura wybuchowa" by Delein
"IKS to chodzący chaos. Jak kiedyś będzie koniec świata to na pewno go zatrudnią" by Dante

ODPOWIEDZ