idealny dzień lesbijki ;)))

Magazyn staroci
Awatar użytkownika
Bachio
--------
--------
Posty: 67
Rejestracja: 20 lut 2007, o 22:14
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Kontakt:

Post autor: Bachio »

Myślę, że po wynużeniu sie sex pięnkności w czerwonej bielixnie zachodzą jakieś czynności jeszcze, nastepuje ona o 23;45. Nasza idealna blondynka wstaje o 5;00 nawet gdyby była Chuckiem Norrisem nie pociagla by dlugo.... dajmy dziewczynom przynajmniej godzine baraszkowania.... otrzymujemy 24;45 , a jak mówie przynajmniej osiągamy 4 godziny snu.... czyli dokladnie 1/2 potrzebnych. 2....3 ....dni i zaczna sie miedzy nimi niesnaski, zwiazek sie rozleci. Braknie sił, ogólne rozdrażnienie niewyspaniem, blond istota w pracy.... pozatym 240koni przy opóźnionej reakcji mózgu też nie prowadzi do niczego dobrego. Więc idealne dni lesbijek są samodestrukcyjne. Facet w swym wymozonym dniu skupia sie na sobie, przez co nie martwi sie niczym... :twisted: tyle:]
Ostatniej bitwy płomień
Palący zrodził gniew.
Bezwględnej ciężkiek karze
Ostateczny nada sens.
By sięgnąć po zwycięstwo,
By PRAWDZIE oddać ster.
Za głosem wiecznej rasy
Wieczna podąży krew.

Awatar użytkownika
Czosnek
Krwiopijca
Krwiopijca
Posty: 1324
Rejestracja: 12 lut 2007, o 18:23
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: okolice Warszawy

Post autor: Czosnek »

Jak to związek się rozleci? Ja nie rozumiem.
Czosnka

Awatar użytkownika
psychotique
Użytkownik ZBANOWANY
Posty: 524
Rejestracja: 13 cze 2006, o 14:37
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: saytara qawiyya
Kontakt:

Post autor: psychotique »

Bachio pisze:Myślę, że po wynużeniu sie sex pięnkności w czerwonej bielixnie zachodzą jakieś czynności jeszcze.
A jużci! Obrazek

Ale bielizna była czarna. To tak na marginesie tylko Obrazek
Nasza idealna blondynka wstaje o 5;00
Zaraz, zaraz! Jaka znowu blondynka? Text nie stwierdza niczego takiego :mrgreen:
[Przy tak wczesnym wstawaniu] nawet gdyby była Chuckiem Norrisem nie pociagla by dlugo.... dajmy dziewczynom przynajmniej godzine baraszkowania.... otrzymujemy 24;45 , a jak mówie przynajmniej osiągamy 4 godziny snu.... czyli dokladnie 1/2 potrzebnych. [...] Braknie sił, ogólne rozdrażnienie niewyspaniem, blond istota w pracy....
Nie do końca masz rację. Po pierwsze, stan erotycznego zafascynowania drugą osobą, charakteryzuje się m.in. wyzwoleniem niesamowitych energii. Człowiek chodzi jak w transie, może nie jeść, nie spać, kochać się z obiektem swojej fascynacji praktycznie na okrągło, i wcale nie przeszkadza mu to działać na najwyższych obrotach w sensie intelektualnym.

Oczywiście stan ów nie trwa wiecznie. Gdyby Matka Natura nie przewidziała tu jakichś zabezpieczeń, każdemu dane byłoby zakochać sie w życiu tylko raz, bo po prostu wykończyłby się, ot, samym tylko uprawianym bez opamietania sexem :mrgreen:

Niemniej jednak, funkcjonować można w stanie totalnego odurzenia drugim człowiekiem dosyć długo. Na pewno dłużej niż 2-3 dni.

To raz. A dwa. Text, o którym tu dyskutujemy, jest opisem pojedynczego idealnego dnia, a nie uśrednionego trybu życia les w skali klikudziesięciu lat :mrgreen:
Pozatym 240 koni przy opóźnionej reakcji mózgu też nie prowadzi do niczego dobrego.
Tu się zgodzę.
Więc idealne dni lesbijek są samodestrukcyjne. Facet w swym wymozonym dniu skupia sie na sobie, przez co nie martwi sie niczym... :twisted: tyle:]
Dokładnie. Jak to facet :mrgreen:

Wiecie co, tak sobie myślę.... zamiast się pośmiać i podyskutować o stereotypach, Wy staracie się udowodnić, że takiego życia nikt by nie wytrzymał, że takich kobiet nie ma, a jak są, to ograniczone nudziary z nich.... itd. Wypieracie. Odrzucacie. Ciekawe to jest. Ciekawe.... Obrazek
pierwszy sitcom skydierski: www.un4spendable.blog.onet.pl Obrazek

Awatar użytkownika
Bebe
Na misji...
Posty: 285
Rejestracja: 16 sie 2006, o 20:49
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: GEdynia
Kontakt:

Post autor: Bebe »

Przepraszam przepraszam. Są tu jeszcze istoty całkowicie niezainteresowane tematem. Prosze nas nie pomijać! :D

Awatar użytkownika
psychotique
Użytkownik ZBANOWANY
Posty: 524
Rejestracja: 13 cze 2006, o 14:37
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: saytara qawiyya
Kontakt:

Post autor: psychotique »

I to też jest ciekawe na swój sposób.... bo, jak dla mnie przynajmniej, to, co inne, jest intrygujące....

Oczywiście nie wszystko i nie zawsze, bo np. umysłości nekrofilicznych kanibali-zoofilów dogłębnie poznawać nie muszę, ale... chyba wiecie w czym rzecz Obrazek
pierwszy sitcom skydierski: www.un4spendable.blog.onet.pl Obrazek

Awatar użytkownika
Kasiek
Pułkownik Nocarzy
Pułkownik Nocarzy
Posty: 3683
Rejestracja: 30 sty 2007, o 17:35
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Post autor: Kasiek »

I tu się z tobą zgodzę. Też bym nie chciała znać takich nekrofilicznych kanibali-zoofilów. Boże, przy Tobie Psychotique de Sade to pikuś... :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Pułkownik Majorka w służbie Lorda Ultora!

Manewry: I, II
Akcje: MTK, Urodziny Ukrytego, Polcon2007, "V", "K", Falcon2007, "S"

Ruda Wywłoka mająca pierdolca, którego nie zawaha się użyć!!!

Awatar użytkownika
mawete
Kapitan Nocarzy
Kapitan Nocarzy
Posty: 679
Rejestracja: 23 lut 2006, o 14:04

Post autor: mawete »

psychotique: masz talent... :twisted:
Weneryczny i pijański,
To trzynasty pułk ułański.

Awatar użytkownika
psychotique
Użytkownik ZBANOWANY
Posty: 524
Rejestracja: 13 cze 2006, o 14:37
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: saytara qawiyya
Kontakt:

Post autor: psychotique »

Kasiek pisze:I tu się z tobą zgodzę. Też bym nie chciała znać takich nekrofilicznych kanibali-zoofilów.
Znać ich osobiście, a grzebać się w tym, co im się pod czaszką kłębi, to nie koniecznie musi być to samo, ale fakt faktem - tego typu znajomości mogły by przybrać niespodziewanie przykry obrót :mrgreen:

Przypomniała mi sie w tym miejscu anegdota o kolesiu, którego sądzono za zabójstwo i akt kanibalizmu dokonane na kochanku. Obrona argumentowała, że zabicie i pożarcie zwłok odbyło się za zgodą drugiej strony, męzczyzna odpowiedział bowiem na zamieszczone w prasie ogłoszenie oskarżonego. Anons miał treść: ZJEM TWOJE PYSZNE CIAŁO :mrgreen:
Boże, przy Tobie Psychotique de Sade to pikuś... :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
No co Ty, Kaśku! De Sad to świr był, a ja jestem normalna! Obrazek
mawete pisze:psychotique: masz talent... :twisted:
A tam zaraz! :mrgreen:
Ostatnio zmieniony 23 lut 2007, o 13:00 przez psychotique, łącznie zmieniany 1 raz.
pierwszy sitcom skydierski: www.un4spendable.blog.onet.pl Obrazek

Awatar użytkownika
Czosnek
Krwiopijca
Krwiopijca
Posty: 1324
Rejestracja: 12 lut 2007, o 18:23
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: okolice Warszawy

Post autor: Czosnek »

:mrgreen:
To może porozmawiamy o idealnym dniu lesbijki? Mam na myśli rozmowę z rodzaju zdystansowanych, wg mnie przedstawianie subiektywnych opinii prowadzi donikąd.

Lesbijki są. Czy ktoś zaprzeczy?
Czosnka

Awatar użytkownika
psychotique
Użytkownik ZBANOWANY
Posty: 524
Rejestracja: 13 cze 2006, o 14:37
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: saytara qawiyya
Kontakt:

Post autor: psychotique »

He, he. Znam gościa, który powiedział wprost, że on istnienia lejów i gezbijek do wiadomości nie przyjmuje. Nie i koniec! Bo to wszystko bujda i mistyfikacja :mrgreen:
pierwszy sitcom skydierski: www.un4spendable.blog.onet.pl Obrazek

Awatar użytkownika
Czosnek
Krwiopijca
Krwiopijca
Posty: 1324
Rejestracja: 12 lut 2007, o 18:23
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: okolice Warszawy

Post autor: Czosnek »

Hmm...
No, on może nie przyjmuje do wiadomości ale to nie zmienia faktu, że lesbijki są :D .
Czosnka

ODPOWIEDZ