Walentajns dej

Magazyn staroci
Eshealon
Generał Renegatów
Generał Renegatów
Posty: 1975
Rejestracja: 23 sty 2007, o 00:13
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Eshealon »

Kasiek pisze:Halo! Kupała czyli Sobótka czyli Noc Świętojańska jest w czerwcu! 23/24!
Dlatego ja mówie że nie ma sensu czekać do czerwca, próbę można zrobić wcześniej, gdy zrobi się cieplej, i będzie można normalnie w namiociku spać... i siedzieć przy ogniu do rana.
I'm strong to the finish
cuz I eat my Spinach

Awatar użytkownika
Madzik
Ukryty
Ukryty
Posty: 836
Rejestracja: 10 lut 2006, o 00:24
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: B24
Kontakt:

Post autor: Madzik »

Namiocik przednia koncepcja. A ja mam do namiociku ciąg dalszy czyli działkę pod Warszawą, z której nikt nie wygoni. Nic tam nie ma jeno kawał pola. I rzeka i las. I opuszczony dom niedaleko, w którym można by się nocarsko-renegacko postrzelać...
No tylko mi nie każcie tego organizować, bo się zarąbię normalnie. I tak juz robię na dwa etaty, pisarski i ten dla pieniędzy, i ledwo dycham. Umrę i kto "Nikta" napisze?
Tym razem zyczę sobie przyjść na gotowe. O! Są chętni do czarnej, niewdzięcznej roboty?
No nie tak zaraz, mamy jeszcze trochę czasu... :wink:
Arma virumque cano

Awatar użytkownika
Kasiek
Pułkownik Nocarzy
Pułkownik Nocarzy
Posty: 3683
Rejestracja: 30 sty 2007, o 17:35
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Post autor: Kasiek »

Jasne! Na Nocarzy możesz zawsze liczyć!

Eshealon
Generał Renegatów
Generał Renegatów
Posty: 1975
Rejestracja: 23 sty 2007, o 00:13
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Eshealon »

Kasiek pisze:Jasne! Na Nocarzy możesz zawsze liczyć!
Do garów! Renegaci robią strzelaninę, wy rozbijacie obóz na działce. Czyli podział ról jak zwykle... :twisted:
I'm strong to the finish
cuz I eat my Spinach

Aremo
Kapitan Nocarzy
Kapitan Nocarzy
Posty: 508
Rejestracja: 11 wrz 2006, o 20:42
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Zgorzelec
Kontakt:

Post autor: Aremo »

Jakbym mieszkal w Warszawie, to chetnie bym sie zajal organizacja :P A wiec Warszawiacy do dziela!!! :D
"Trudno jest być człowiekiem,
stać samotnie pośród wirujących
na szklanym oceanie gwiazd."
A.K.

Awatar użytkownika
Alienor
Aurora Borealis
Aurora Borealis
Posty: 880
Rejestracja: 21 wrz 2006, o 17:48
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Alienor »

Madzik pisze:Namiocik przednia koncepcja. A ja mam do namiociku ciąg dalszy czyli działkę pod Warszawą, z której nikt nie wygoni. Nic tam nie ma jeno kawał pola. I rzeka i las. I opuszczony dom niedaleko, w którym można by się nocarsko-renegacko postrzelać...
No tylko mi nie każcie tego organizować, bo się zarąbię normalnie. I tak juz robię na dwa etaty, pisarski i ten dla pieniędzy, i ledwo dycham. Umrę i kto "Nikta" napisze?
Tym razem zyczę sobie przyjść na gotowe. O! Są chętni do czarnej, niewdzięcznej roboty?
No nie tak zaraz, mamy jeszcze trochę czasu... :wink:
Madzik, jesteś wielka.

Jasne, że są chętni.

Co do kwietnia, to pamiętajcie że jeden weekend odpada na Wielkanoc, ostatni jest chyba początkiem majówki (to zależy czy kto gdzie wyjeżdża), a na razie nie wiadomo czy nie będzie wtedy zimy - nic nie wiadomo (no dobrze, chodzi o to że w kolejny kwietniowy weekend jest ślub kumpla:) Ale tym się pomartwimy w marcu, jak powiedział Esh.

A w czerwcu oby nie wlazło na Nidzicę, popieram Kasiek...
Lecz gdyby mi kazały wyroki ponure
Na ziemi się meldować, by drugi raz żyć
Chciałbym starą wraz z mundurem wdziać na siebie skórę
Po dawnemu: wojować, kochać się i pić.
(Wieniawa)

Awatar użytkownika
X-76
Top secret
Top secret
Posty: 3174
Rejestracja: 23 lut 2006, o 20:25
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: znikąd
Kontakt:

Post autor: X-76 »

Eshealon pisze:
Kasiek pisze:Jasne! Na Nocarzy możesz zawsze liczyć!
Do garów! Renegaci robią strzelaninę, wy rozbijacie obóz na działce. Czyli podział ról jak zwykle... :twisted:
No ledwo sie dowiedział, że nie ma na niego zlecenia i jaki sie chojrak zrobił no ? A co Wy Renegaci wiecie o strzelaniu ? :roll:

A co do IKSA to jak najbardziej jest chętny :wink:

Nawet towarzystwo Esh`a zniose i w ostatecznosci tej przebrzydłej Renegackiej Wiewiórki :wink: :P
▂ ▃ ▄ ▆ ▇ Cybernetyczny Bóg Chaosu Wersja: X-76 "Piromedyk" ▇ ▆ ▄ ▃ ▂
"Pierdolnięty chaos! Mikstura wybuchowa" by Delein
"IKS to chodzący chaos. Jak kiedyś będzie koniec świata to na pewno go zatrudnią" by Dante

Eshealon
Generał Renegatów
Generał Renegatów
Posty: 1975
Rejestracja: 23 sty 2007, o 00:13
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Eshealon »

X-76 pisze:
Eshealon pisze:
Kasiek pisze:Jasne! Na Nocarzy możesz zawsze liczyć!
Do garów! Renegaci robią strzelaninę, wy rozbijacie obóz na działce. Czyli podział ról jak zwykle... :twisted:
Nawet towarzystwo Esh`a zniose i w ostatecznosci tej przebrzydłej Renegackiej Wiewiórki :wink: :P
Renegacka wiewiórka i Esh oświadczają z nieukrywanym głębokim obrzydzeniem że zniosą obecność pewnej liczby nocarzy... :twisted:
Madzik pisze:I opuszczony dom niedaleko, w którym można by się nocarsko-renegacko postrzelać...
Boże... moje AK aż zapiszczało z radości, i poprosiło o większą porcję amunicji na kwiecień. Najchętniej tej najgrubszego kalibru... :twisted: :twisted:
I'm strong to the finish
cuz I eat my Spinach

Awatar użytkownika
X-76
Top secret
Top secret
Posty: 3174
Rejestracja: 23 lut 2006, o 20:25
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: znikąd
Kontakt:

Post autor: X-76 »

Eshealon pisze: Boże... moje AK aż zapiszczało z radości, i poprosiło o większą porcję amunicji na kwiecień. Najchętniej tej najgrubszego kalibru... :twisted: :twisted:
A to to sobie sprawiłeś :twisted:
▂ ▃ ▄ ▆ ▇ Cybernetyczny Bóg Chaosu Wersja: X-76 "Piromedyk" ▇ ▆ ▄ ▃ ▂
"Pierdolnięty chaos! Mikstura wybuchowa" by Delein
"IKS to chodzący chaos. Jak kiedyś będzie koniec świata to na pewno go zatrudnią" by Dante

Eshealon
Generał Renegatów
Generał Renegatów
Posty: 1975
Rejestracja: 23 sty 2007, o 00:13
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Eshealon »

X-76 pisze:
Eshealon pisze: Boże... moje AK aż zapiszczało z radości, i poprosiło o większą porcję amunicji na kwiecień. Najchętniej tej najgrubszego kalibru... :twisted: :twisted:
A to to sobie sprawiłeś :twisted:
A to to... Cudo, zobaczycie, poczujecie. Gwarantuje wam że poczujecie... :twisted:
I'm strong to the finish
cuz I eat my Spinach

Awatar użytkownika
psychotique
Użytkownik ZBANOWANY
Posty: 524
Rejestracja: 13 cze 2006, o 14:37
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: saytara qawiyya
Kontakt:

Re: Walentajns dej

Post autor: psychotique »

psychotique pisze:Rozrywka i nauka w jednym. Uważaj, w kogo mierzysz strzałą amora... bo może się okazać, że to zawodowiec, który ma swoje odruchy i wtedy oberwiesz całą serię :mrgreen:
Aremo pisze:Moze to ma ukryty, glebszy sens. Moze trzeba uwazac, komu wyznaje sie milosc, byc moze ta osoba jest psychopata... cholera wie?! :mrgreen:
A jużci! Psychopaci są wśród nas. I choć nie wszyscy mordują seryjnie, wchodzą w konflikt z prawem, itd. to spotkania z nimi zawsze są niezapomniane :mrgreen:

Aczkolwiek wyznawać miłości wprost w takich sytuacjach zazwyczaj nie trzeba. Psychopaci bowiem instynktownie niemal wyczuwają ludzkie słabości. No cóż, co człowieka nie zabije, uczyni go silniejszym. Ale to już temat na oddzielny wątek...
pierwszy sitcom skydierski: www.un4spendable.blog.onet.pl Obrazek

Awatar użytkownika
Falk
Major Nocarzy
Major Nocarzy
Posty: 2611
Rejestracja: 25 kwie 2006, o 13:47
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Tam, gdzie żyją Forfitery
Kontakt:

Post autor: Falk »

Eshealon pisze:
X-76 pisze:
Eshealon pisze: A co do wypadu to nie wiem. Do kwietnia dużo czasu, mogę nie dożyć.
<przeglada system> <przeglada zlecenia, priorytet pierwszy, drugi, trzeci> :roll: Esh no narazie "rozkazu" na Ciebie nie widze :wink:
JAK TO NIE????

Czuję się urażony. Kurde, na mnie? Na mnie nie ma wyroku????
O żesz... :evil: :evil: :evil: :wink:
Spoko, spoko, da sie zrobić. Nocarz Twoim przyjacielem i obrońcą, a klient nasz pan :twisted: .

A co do Kupały (a nie jest to aby 22 VI ?), to bardzo chętnie wpadnę, jak sesyja mi nie przeszkodzi :).
Głową muru nie przebijesz, ale jeśli zawiodły inne metody należy spróbować i tej.

J. Piłsudski

Awatar użytkownika
X-76
Top secret
Top secret
Posty: 3174
Rejestracja: 23 lut 2006, o 20:25
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: znikąd
Kontakt:

Post autor: X-76 »

Falk von Breslau pisze: to bardzo chętnie wpadnę, jak sesyja mi nie przeszkodzi :).
Nie przeszkodzi :evil:

:wink:
▂ ▃ ▄ ▆ ▇ Cybernetyczny Bóg Chaosu Wersja: X-76 "Piromedyk" ▇ ▆ ▄ ▃ ▂
"Pierdolnięty chaos! Mikstura wybuchowa" by Delein
"IKS to chodzący chaos. Jak kiedyś będzie koniec świata to na pewno go zatrudnią" by Dante

Awatar użytkownika
mawete
Kapitan Nocarzy
Kapitan Nocarzy
Posty: 679
Rejestracja: 23 lut 2006, o 14:04

Post autor: mawete »

Ja się piszę :D to co? Pijemy? kto chętny do organizowania? dareko (bliżej masz)? :D czy ja mam gonić ludzi?
Weneryczny i pijański,
To trzynasty pułk ułański.

Awatar użytkownika
Falk
Major Nocarzy
Major Nocarzy
Posty: 2611
Rejestracja: 25 kwie 2006, o 13:47
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Tam, gdzie żyją Forfitery
Kontakt:

Post autor: Falk »

Iksie - masz zamiar wpaść z glockiem do katedr prawa cywilnego i administracyjnego i przekonać ich? :twisted:

Postaram się spreparować coś dobrego na wypad, mam nadzieję, że wyjdzie. Ale o tym, póki co, sza...!
Głową muru nie przebijesz, ale jeśli zawiodły inne metody należy spróbować i tej.

J. Piłsudski

ODPOWIEDZ