Pokaż mi swój pulpit a powiem ci kim jestem

Magazyn staroci
Awatar użytkownika
Mcbet
Top secret
Top secret
Posty: 3235
Rejestracja: 11 lut 2007, o 20:44
Płeć: Mężczyzna

Post autor: Mcbet »

interpretuje na podstawie tego co widze
stasus UnKnow
Si quisquam pro me mori non volat, mihi non dice quemadmodum debo vivere
By Qadesh: "renegackie ścierwo, zawzięte i złe"

Awatar użytkownika
Dante
Top secret
Top secret
Posty: 1337
Rejestracja: 24 paź 2006, o 16:15
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Wa-wa

Post autor: Dante »

Nie neguje :-)
Aczkolwiek :-) sklonny jestem zauwazyc ze dostrzegles jegnak swoj subtelny blad ...
Nie mniej podoba nam sie twoja interpretacja i sklonni jestesmy byc Ci od tej chwili przychylnymi ... :-)
"młodzieńcze ! ciesz sie w młodości swojej " -platoon /Eklezjastes

747170

kainita
Zaginiona w akcji
Posty: 196
Rejestracja: 4 cze 2007, o 10:12
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: .....

Post autor: kainita »

Mcbet pisze:
Obrazek
cóż... jesteś szczególnie interesującą osoba :) czerń i biel obrazu na pulpicie jest jedyną uporządkowaną rzeczą na nim... ikony, programów folderów i jakiś obrazków nie są poukładane ...poszeregowane tylko porozrzucane po całym pulpicie... co mogło by wskazywac na bałaganiarstwo acz kolwiek są rozrzucone tak ...aby nie przysłonić kobiety na tapecie...
zastanawiające...

_____________________________
Moja tapeta Obrazek

Awatar użytkownika
Kasiek
Pułkownik Nocarzy
Pułkownik Nocarzy
Posty: 3683
Rejestracja: 30 sty 2007, o 17:35
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Post autor: Kasiek »

Kai...

Niebanalna perspektywa zdjęcia instrumentu muzycznego jakim jest gitara dowodzi dwóch zainteresowań. Jednym jest miłość do gry na gitarze (i muzyki), drugim zaś do artystycznych zdjęć. Skąd to wiemy? Chociażby z podpisu pod zdjęciem, który mówi o tym, że autorką jest właścicielka pulpitu. Kolor zdjęcia świadczy o ukrytym pragnieniu wyciszenia, którego przeciwieństwem byłaby kolorowa, krzykliwa fotografia. Niemal pusty ekran świadczy o potrzebie przestrzeni, wolności.
Kilka słów o ikonkach.
Ich niewielka ilość świadczy o tym, że właścicielka albo korzysta z komputera w ściśle określonych celach (których nie jest zbyt wiele), albo lubi mieć wszystko poukładane i schowane.
Poszczególne ikonki:
Na samej górze zdjęcia (z błędem ortograficznym mówiącym, że właścicielka pulpitu jest osobą roztrzepaną). Potwierdza to wcześniej postawioną tezę o zamiłowaniach artystycznych właścicielki.
Dalej programy- czyli ikonka rozwiązująca nam problem małej ilości innych na pulpicie,
oraz ikona mp3-potwierdzająca wcześniejszą tezę o zamiłowaniu Kainity do muzyki.
Ikonki znajdują się na górze ekranu-są najważniejsze dla Kai.
Po przekątnej, a dole ekranu znajdują się ikony Internetu (Mozilla) i Kosz. Ikona Mozilli świadczy o dużym przywiązaniu właścicielki komputera do kontaktu ze światem, co potwierdza zminimalizowane okno poczty.
Na pasku widzimy także ikonkę gg. Kai jest osobą, która lubi kontaktować się z innymi. Zminimalizowane okno rozmowy z Mcbetem potwierdza to. Mówi także o przywiązaniu Kainity do forum i forumowiczów.

Kai, faktycznie Ty robiłaś to zdjęcie? Na 100 masz gdzieś więcej. Dawaj do tFurczości bo spiere po dupsku i powiem ojcu że takie foty ukrywasz i spierze Cię drugi raz, zobaczysz!

edit: wklejam swój pulpit :P:P:P

Obrazek
Pułkownik Majorka w służbie Lorda Ultora!

Manewry: I, II
Akcje: MTK, Urodziny Ukrytego, Polcon2007, "V", "K", Falcon2007, "S"

Ruda Wywłoka mająca pierdolca, którego nie zawaha się użyć!!!

kainita
Zaginiona w akcji
Posty: 196
Rejestracja: 4 cze 2007, o 10:12
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: .....

Post autor: kainita »

Pani Pułkownik Nocarzy
Tapeta jest jednoznaczna.Kasiek jest osoba romantyczną... ponieważ jak inaczej określić osobę która trzyma na pulpicie zdięcie ukochanej osoby?? Ona po prostu uwielbia ludzi z forum...na forum to okazuje ale jak widać nie tylko, rozmawia na komunikatorze Gadu-Gadu z Dowódcą renegatów.... jak i z jego zastępca...hmmm...Jak już mówiłam Uwielbia Forumowiczów...jednak ze czy rozmowy z renegatami nie są nudne dla Pani Pułkownik?... mozna by się zastanawiać patrząc na pulpit ponieważ widać ze podświetlona jest ikonka pasjonującego pasjansa...
Widać umiłowanie muzyki przez Odtwarzać Plików Dźwiękowych "Windows Media Player",oraz przez pliki muzyczne.Oraz jakąś wieź miedzy nią a KOLEJNYM RENEGATEM... na pulpicie widnieje folder "dzika sowa"....
Dawaj do tFurczości bo spiere po dupsku i powiem ojcu że takie foty ukrywasz i spierze Cię drugi raz, zobaczysz!
Kaśku... nie gróź nie gróź...:P bo i tak sie zemszczę ...:D sama wiesz za co ...;>

Awatar użytkownika
Kasiek
Pułkownik Nocarzy
Pułkownik Nocarzy
Posty: 3683
Rejestracja: 30 sty 2007, o 17:35
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Post autor: Kasiek »

Racja. Romantyczna bo kocha forum.... No ładnie. Akurat i z jednym i z drugim wtedy kochana Kai obrabialiśmy Ci 4 litery... a folder Dzika Sowa jest na zdjęcia z Afgana :) Pasjansa układa moja mama, a muza leci cały czas. Najczęściej LUBE (pierdolec jeszcze nie przeszedł). Dzięki Kai i zapraszam do kolejnego wklejania.
Pułkownik Majorka w służbie Lorda Ultora!

Manewry: I, II
Akcje: MTK, Urodziny Ukrytego, Polcon2007, "V", "K", Falcon2007, "S"

Ruda Wywłoka mająca pierdolca, którego nie zawaha się użyć!!!

Awatar użytkownika
Kot w kapeluszu
Nimfa
Nimfa
Posty: 321
Rejestracja: 6 cze 2007, o 21:52
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Dublin/Warszawa
Kontakt:

Post autor: Kot w kapeluszu »

Kai już nie ma czego wrzucić, chyba że zmieni pulpit (co nie jest takim złym pomysłem, bo ujawniłaby kolejne zdjęcie z kolekcji). Dlatego dam Wam rzadką okazję zajrzenia w prywatne sprawy Kota.

Obrazek

P.S. Kainita, przyłączam się do prośby o Twój własny kącik w tfurczości. Bardzo ładnie pomyślane i wykonane zdjęcie.

O, i brawo ten pan, dać mu mleka.
Kai, wklejaj zdjęcia. portrety. i budynki. i krajobrazy. No już już, szybciutko, bo my tu gadu, gadu, a prawie północ nas zastała.

Kasiek
Nieważne jak kręta jest ścieżka
I jakie kary mi pisane
Ja jestem panem mego losu
Jam mojej duszy kapitanem.

Awatar użytkownika
Nightmer
Oprawca
Oprawca
Posty: 1017
Rejestracja: 6 kwie 2007, o 21:12
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Łorsoł
Kontakt:

Post autor: Nightmer »

Lubisz grać w gry - głównie RPG, nie grafika jest dla ciebie najważniejsza, a klimat/fabuła - o czym informuje nas ikonka chociażby Fallouta czy też BG - co pochwalam :lol:

Również forum odcisnęło swoje piętno na twoim pulpicie - o czym świadczą różne pliki txt
Ponadto jesteś jedną z nielicznych osób u których widziałem by pasek miały z boku, a nie u dołu

Interesujesz się Kung Fu a ponadto na twoim pulpicie panuje chaos, który jednak nie przeszkada ci w odnalezieniu poszukiwanego pliku, ba świetnie wiesz gdzie się znajduje

... i wiele innych rzeczy które pewnie później przyjdą mi do głowy

Ok teraz ja:

pulpit Nighta 8)

EDIT: parę rzeczy właśnie przyszło mi do głowy :wink:
Pacyfista

Mistrz złotej myśli

Zdarza mi się zachowywać jak cham i prostak. Dążę do ideału:]

"You offended me!
You have cast your shadow upon me!
SHIT!"

Awatar użytkownika
X-76
Top secret
Top secret
Posty: 3174
Rejestracja: 23 lut 2006, o 20:25
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: znikąd
Kontakt:

Post autor: X-76 »

EDIT

Nightmer.....
Jego dostawcą internetu jest Netia, dwa programy graficzne sugerują zainteresowania łobrazkami, ogląda filmy ( sądząc po tle pulpitu Gwiezdne wojny :wink: ) Rozsądnie używa thunderbirda i firefoxa. Gra w second life. Jego a/virus to Panda. Folder SGGW mówi sam za siebie.


A co powiecie o laptosiowym pulpicie IKSa ? hę ? :wink:

http://wloka.pl/nocarz/pulpit.jpg

:twisted:
Ostatnio zmieniony 6 lis 2007, o 22:13 przez X-76, łącznie zmieniany 1 raz.
▂ ▃ ▄ ▆ ▇ Cybernetyczny Bóg Chaosu Wersja: X-76 "Piromedyk" ▇ ▆ ▄ ▃ ▂
"Pierdolnięty chaos! Mikstura wybuchowa" by Delein
"IKS to chodzący chaos. Jak kiedyś będzie koniec świata to na pewno go zatrudnią" by Dante

Awatar użytkownika
Mcbet
Top secret
Top secret
Posty: 3235
Rejestracja: 11 lut 2007, o 20:44
Płeć: Mężczyzna

Post autor: Mcbet »

IKS skrewiles zabawe

wstawic swoj pulpit mozesz tylko wtedy gdy zanalizujesz pulpit poprzednika :P

Pobite gary pobite gary pobite gary

Nie podniecaj się Mc bo się spocisz :P już editnąłem :lol: [IKS]
stasus UnKnow
Si quisquam pro me mori non volat, mihi non dice quemadmodum debo vivere
By Qadesh: "renegackie ścierwo, zawzięte i złe"

Awatar użytkownika
Falk
Major Nocarzy
Major Nocarzy
Posty: 2611
Rejestracja: 25 kwie 2006, o 13:47
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Tam, gdzie żyją Forfitery
Kontakt:

Post autor: Falk »

Technokrata - ma Windows Vistę ;)

Dba o bezpieczeństwo -NOD32 to ponoć bardzo skuteczny antywir.

Zainteresowania filmowe, ale nie tylko. Czzęsto używane - kalkulator i fax, co pozwala domniemywać, że używa komputera bardziej do pracy, iż do rozrywki.

Wskaźnik naładowania baterii mówi, że to laptop.

Na tapecie jakieś śliczne dziewczę, bardzo ładnie sfotografowane (oświetlenie boczne plus czerń - biel). Sympatia naszego bohatera...? :)

A teraz ja:
Obrazek
Głową muru nie przebijesz, ale jeśli zawiodły inne metody należy spróbować i tej.

J. Piłsudski

Awatar użytkownika
Kot w kapeluszu
Nimfa
Nimfa
Posty: 321
Rejestracja: 6 cze 2007, o 21:52
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Dublin/Warszawa
Kontakt:

Post autor: Kot w kapeluszu »

Falk, to zdjęcie u Iksa na tapecie, to jedno ze zdjęć Kai.

Co do Twojego pulpitu, to:
Widać że z przysłowiowego duetu "szybkie panie i piękne samochody" wolisz to drugie. Może odrobinę staromodny, wolisz dobre i sprawdzone, najlepiej stylowe rzeczy, a nie pełne fajerwerków nowości. Minimalista, nie potrzebujesz dużo do pracy. Cenisz też porządek, a przynajmniej brak chaosu.

Ja co prawda dawałem już swój pulpit, ale żeby nie przerywać zabawy, dam drugi. Tym razem z pracy. Możecie ocenić czym się różni Kot prywatny od Kota służbowego. :)

Obrazek
Nieważne jak kręta jest ścieżka
I jakie kary mi pisane
Ja jestem panem mego losu
Jam mojej duszy kapitanem.

Awatar użytkownika
Falk
Major Nocarzy
Major Nocarzy
Posty: 2611
Rejestracja: 25 kwie 2006, o 13:47
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Tam, gdzie żyją Forfitery
Kontakt:

Post autor: Falk »

Dodam tylko, że zdjęcie na pulpicie jest autorstwa mojej skromnej osoby 8)
Głową muru nie przebijesz, ale jeśli zawiodły inne metody należy spróbować i tej.

J. Piłsudski

Awatar użytkownika
Alienor
Aurora Borealis
Aurora Borealis
Posty: 880
Rejestracja: 21 wrz 2006, o 17:48
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Alienor »

Kasiek pisze:
edit: wklejam swój pulpit :P:P:P

Obrazek
Pokazałam mężowi, bo to jego pomysł i robota (pieczołowite nakładanie filtrów), cieszy się że przerobione zdjęcie egzystuje i się rozpełza :)
Lecz gdyby mi kazały wyroki ponure
Na ziemi się meldować, by drugi raz żyć
Chciałbym starą wraz z mundurem wdziać na siebie skórę
Po dawnemu: wojować, kochać się i pić.
(Wieniawa)

Awatar użytkownika
Fumiko
Major Nocarzy
Major Nocarzy
Posty: 956
Rejestracja: 20 mar 2007, o 16:17
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Virtual Reality

Post autor: Fumiko »

Kattea (siostra Mekto) też to miała na pulpicie :D Chwaliła się kiedyś :D
Let the revels begin
Let the fire be started
We're dancing for the restless and the broken-hearted

Nocarski wydział PsyOps zaprasza do służby...

ODPOWIEDZ