Pokaż mi swój pulpit a powiem ci kim jestem

Magazyn staroci
Awatar użytkownika
NEV3RMORE
--------
--------
Posty: 13
Rejestracja: 5 lis 2008, o 17:11

Re: Pokaż mi swój pulpit a powiem ci kim jestem

Post autor: NEV3RMORE »

Aktualnie taki:
http://img220.imageshack.us/img220/2068/beztytuuem1.jpg

Wszystko jest ukryte:
http://img220.imageshack.us/img220/2761/dfcjbh6.jpg

A ładnie to tak rozjeżdżać takie piękne nowe forum takimi wielkimi obrazkami ? hę ? :wink:
Zamieniłem na linki a w forum ustawiłem limit szerokości obrazka na 800px X-76 [IKS]

Awatar użytkownika
Qadesh
Główny logistyk
Główny logistyk
Posty: 3778
Rejestracja: 16 kwie 2007, o 14:55
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: kraków

Re: Pokaż mi swój pulpit a powiem ci kim jestem

Post autor: Qadesh »

wszystko pięknie, ale zanim zaczniesz się chwalić, powinieneś ocenić pulpit Ines Roux z poprzedniego posta!!

Awatar użytkownika
NEV3RMORE
--------
--------
Posty: 13
Rejestracja: 5 lis 2008, o 17:11

Re: Pokaż mi swój pulpit a powiem ci kim jestem

Post autor: NEV3RMORE »

Ines Roux pisze:o proszę, jak czyściutko jak minimalistycznie. To się chwali, nie lubie jak pulpit jest zaśmiecony ikonami. Mogło by to wskazywać na pedantyzm, ale może po prostu stoi za tym uwielbienie dla tapety i niechec do zasłaniania jej ikonami xD Na mnie nie zrobiła on wrazenia, nie lubie kanciastych komputerowych grafik, ale to rzecz gustu. Nie znam się, ale przypuszczam, że to pstać z jakiejś gry (?). Zatem mamy do czynienia z zapalonym graczem?

Mój obecny pulpit:

ObrazekObrazek
Z Mercedes Thompson (Patricii Briggs) w roli głównej; wykonanie ja + Corel Photo Paint. Obrazek autorstwa Daniela Dos Santos'a --> http://www.dandossantos.com/home.html
Nie doczytałem, zapomniałem :oops:

Hmm... No więc tak... Nie potrafię ocenić kogoś po upodobaniach kolorystycznych, ale myślę, że jasne kolory świadczą o otwartości człowieka. Dla mnie wszystko jest za jasne. Troszkę porozrzucanych ikon na pulpicie na pewno nie świadczy o bałaganiarstwie, ale także nie o przesadnym pedantyzmie. Kobieta z czymś w rodzaju białej broni prezentuję się bardzo dobrze, choć osobiście usunął bym z niej tatuaże i zastąpił to coś w rodzaju broni jakimś pięknym mieczem. Tapeta moim zdaniem świadczy o zainteresowaniu abstrakcjonizmem, fantastyką i przyszłością ludzkości.

Awatar użytkownika
Tredo
Magazynier
Magazynier
Posty: 65
Rejestracja: 21 lut 2007, o 22:25
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Kontakt:

Re: Pokaż mi swój pulpit a powiem ci kim jestem

Post autor: Tredo »

Obrazek

Widać że to pulpit organizatora Polconu?



edit
Pulpit NEV3RMORE bardzo klimatyczny, widać odpowiedni dobór tapety do zainteresowań, no i do tego sprytnie schowane ikonki :) w mojej ocenie 9/10 :)
Ostatnio zmieniony 27 lis 2008, o 00:40 przez Tredo, łącznie zmieniany 2 razy.
etatowy organizator fandomowy do wynajęcia

/ta grafika to nie błąd... muszę wam wreszcie coś powiedzieć... wasz forumowy żywieniowiec to niedźwiedziołak (tzn Gurahl - jak z WoD :P)

Awatar użytkownika
Qadesh
Główny logistyk
Główny logistyk
Posty: 3778
Rejestracja: 16 kwie 2007, o 14:55
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: kraków

Re: Pokaż mi swój pulpit a powiem ci kim jestem

Post autor: Qadesh »

wszystko pięknie, ale zanim zaczniesz się chwalić, powinieneś ocenić pulpit NEV3RMORE

Awatar użytkownika
__Raven__
Krwiopijca
Krwiopijca
Posty: 662
Rejestracja: 23 wrz 2008, o 20:23
Płeć: Mężczyzna

Re: Pokaż mi swój pulpit a powiem ci kim jestem

Post autor: __Raven__ »

Tredo pisze: Widać że to pulpit organizatora Polconu?
Czy widać.. Hmm.. :D

Wyeksponowane logo - cała reszta kręci sie wokół tego.
Poczucie dumy z ww loga na pulpicie widzę w tobie.. Jak powiedziałby mistrz J.

Moje małe IkSpEkOwE coś.

Obrazek
God grant me the serenity to accept the things I can not shoot,

The courage to shoot the things I can,

and the wisdom to hide the bodies.


Bądź erotomanem i bądź z tego dumny. / By Acry

Awatar użytkownika
Mysz258
Nimfa
Nimfa
Posty: 809
Rejestracja: 5 sie 2007, o 14:56
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Okolice Torunia
Kontakt:

Re: Pokaż mi swój pulpit a powiem ci kim jestem

Post autor: Mysz258 »

Niewiele widać konkretów takich jak nazwy nieznanych z ikonek programów ale przeżyję chyba xP.

A więc tak:
Pare znajomych rzeczy widzę. Dwie przeglądarki, plus trzecia w standardzie do windowsa mówią mi, iż sporo biegasz po necie i/lub ktoś inny korzysta z Twego komputera używając innej przeglądarki. Widzę utwór Prodigy xD. Tak wiem, że mam dobry wzrok. Widać też dwa pliki Excela zaczynające się od "Zdrowie", a więc albo jesteś na jakimś medycznym kierunku, albo nie czujesz się najlepie, bądź ktoś z otoczenia Twojego nie czuję się najlepiej. Wszystkie ikony położone na skraju pulpitu odsłaniając napis obwieszczający, gdzie znajduje się wyjście. Oznacza to, ze masz krypto-klaustrofobię i wolisz wiedzieć, którędy uciekać :twisted: . Death Silence, znaczy horror i to jeden z mocniejszy mówi mi, a właściwie szepcze by nie przerywać tej ciszy, że lubisz się bać. Bądź przytulać... zwłaszcza podczas oglądania filmu z drugą połówką :ninja: .

Dobra, pomysły mi się kończą...

Moja składnia mnie poraża.

A to moje :)
Obrazek
Manewry IV - Wodny Świat

Ludzie byli dawniej bliżsi sobie.
Musieli.
Broń nie niosła daleko.

Awatar użytkownika
XaZaX
Podpułkownik Nocarzy
Podpułkownik Nocarzy
Posty: 497
Rejestracja: 4 lis 2008, o 23:16
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Wrocław

Re: Pokaż mi swój pulpit a powiem ci kim jestem

Post autor: XaZaX »

Mój artystyczny nieporządek Obrazek
EDIT:
Zapomniałem :) Najbardziej w oczy rzucił mi się mój ukochany wolfenstein :D no i kilka innych gierek :) widzę że pobierasz coś z neta osiołkiem i aresem :) Ogólnie masz niezły porządek i ładną tapetę, co pozwala stwierdzić, że jesteś zorganizowany. I pora na update office'a :P
Ostatnio zmieniony 16 gru 2008, o 01:04 przez XaZaX, łącznie zmieniany 2 razy.
If you not serve in combat, then you will serve on the fireing line! - Imperial Guard Commissar

Tata! Tata! Biją renegata!!
Przyjdzie Tata i pozamiata!

Jestem Nocarzem - powiedział Nex - i nie obchodzą mnie wasze drożdże! <cytat niedokładny :P>

Awatar użytkownika
Dexter
Na misji...
Posty: 1317
Rejestracja: 27 mar 2007, o 14:18
Płeć: Mężczyzna

Re: Pokaż mi swój pulpit a powiem ci kim jestem

Post autor: Dexter »

XaZaX, nie zapomniałeś aby o czymś?
Niezwykle ważne jest, aby codzienna twoja postawa stała się postawą żołnierza,
a postawa żołnierza - postawą na co dzień.
(Miyamoto Musashi, Księga Pięciu Kręgów)

In the warzone marines shit tactically.
(Ray w "Generation Kill")

Awatar użytkownika
XaZaX
Podpułkownik Nocarzy
Podpułkownik Nocarzy
Posty: 497
Rejestracja: 4 lis 2008, o 23:16
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Wrocław

Re: Pokaż mi swój pulpit a powiem ci kim jestem

Post autor: XaZaX »

zrobione :D
If you not serve in combat, then you will serve on the fireing line! - Imperial Guard Commissar

Tata! Tata! Biją renegata!!
Przyjdzie Tata i pozamiata!

Jestem Nocarzem - powiedział Nex - i nie obchodzą mnie wasze drożdże! <cytat niedokładny :P>

toywars
Krwiopijca
Krwiopijca
Posty: 283
Rejestracja: 13 gru 2008, o 22:55
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Szczecin

Re: Pokaż mi swój pulpit a powiem ci kim jestem

Post autor: toywars »

XaZaX - ale Ty masz tam burdello bum bum... ja tak nie potrafię, tak mój pulpit wygląda tylko jak pracuje nad jakimś projektem... bo wtedy wszystko leci na pulpit :) Hmm i cóż tam na nim widać? :) Widać ze dużo grasz, że wszystko na pulpicie trzymasz... leniuszek... za dużo szukania w razie czego? :P mmm PS CS3 masz... ja też... lubię :) A generalnie to chyba Ci miejsca zaczyna brakować :P Ogólnie... wybacz muszę to powiedzieć na minus - zgubiłam się :P

A co sie mnie tyczy...
A to co ja widzę ostatnimi czasy... lobię na pulpit swoje twory wrzucać... tym razem jakiś bardziej niezidentyfikowany ptaszek uchwycony w ciepłych krajach... "ZACZAJ SIĘ A PRZYCZAJ SIĘ" :P

Obrazek
Ne invoces expellere non possis... Nocarzu.
Nie przywołuj tego, czego nie potrafisz pokonać... Nocarzu

Awatar użytkownika
Darviel
Pośredniczka
Pośredniczka
Posty: 582
Rejestracja: 10 gru 2008, o 22:32
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Kraków

Re: Pokaż mi swój pulpit a powiem ci kim jestem

Post autor: Darviel »

Afraid to shoot strangers...

Awatar użytkownika
Qadesh
Główny logistyk
Główny logistyk
Posty: 3778
Rejestracja: 16 kwie 2007, o 14:55
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: kraków

Re: Pokaż mi swój pulpit a powiem ci kim jestem

Post autor: Qadesh »

zaje*&#y. :evil:
jak już się pochwaliłeś, to oceń pulpit vhax, okey?

Awatar użytkownika
Darviel
Pośredniczka
Pośredniczka
Posty: 582
Rejestracja: 10 gru 2008, o 22:32
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Kraków

Re: Pokaż mi swój pulpit a powiem ci kim jestem

Post autor: Darviel »

Ymm..Tak tak,już śpieszę z oceną..Zateem..

Vhax - Pulpit Twój jest niezwykle przejrzysty (Ja też się staram,by nie był zawalony różnymi niepotrzebnymi ikonami,ale Twój pulpit jest na tyle przejrzysty,że w miniaturce nie zauważyłem żadnych ikon,toteż pomyślałem,że wrzuciłaś jedynie tapetę :P Dlatego też nie skomentowałem od razu..Jednak Quadesh jak zwykle czuwa :wink:). Kierując się pulpitem,wydaję mi się,że jesteś niesamowicie ułożoną osobą i nie znosisz bałaganu. Pewnie nie masz też problemu z utrzymaniem porządku na biurku jak i w pokoju,czyż nie? :wink: Wydaję mi się,że bardzo pracowita z Ciebie osóbka :) No i jedna rada - zrób sobie czasem przerwę i chodź spać wcześniej :wink:
Afraid to shoot strangers...

toywars
Krwiopijca
Krwiopijca
Posty: 283
Rejestracja: 13 gru 2008, o 22:55
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Szczecin

Re: Pokaż mi swój pulpit a powiem ci kim jestem

Post autor: toywars »

heheh
1. ja ułożona? nieee.. mój komp to jedyne miejsce gdzie porządek trzymam. jak z kompem przebrnę przez pokój to jest ok :D a czasem z tym przebrnięciem może być problem :) a w bałaganie, takim moim, artystycznym, czuję się jak ryba w wodzie :D

2. spać nie mogę... nie ważne jak długo z boku na bok się przewracam. No nie mogę po prostu.

3. pracowita... mam pewne zrywy, jak już trzeba i wiem, ze beze mnie sobie nie poradzą, albo, ze będę miała łatwiej załatwić pewne rzeczy... ale ogólnie lubię się lenić :]

PULPIT MYLNY JEST :P

P.S.
qadesh - kocham Twoja bezpośredniość:)
Ne invoces expellere non possis... Nocarzu.
Nie przywołuj tego, czego nie potrafisz pokonać... Nocarzu

ODPOWIEDZ