Pokaż mi swój pulpit a powiem ci kim jestem

Magazyn staroci
Awatar użytkownika
Heos
Porucznik Nocarzy
Porucznik Nocarzy
Posty: 415
Rejestracja: 11 wrz 2008, o 08:18
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Pokaż mi swój pulpit a powiem ci kim jestem

Post autor: Heos »

Widać Ty, Iksie nie rozumiesz skoro zaczynasz grozić, to najniższa forma dyskusji jaką znam. Więc ją kończę.

A co do tematu i mojego strasznego zachowania, już dodaję brakującą interpretację.

Właściciel pulpitu jest minimalistą (boczny panel), stawia na użyteczność i wydajność (racjonalista?), jednak jeżeli jedno nie wyklucza drugiego nie widzi powodu aby poszpanować i zabłysnąć w towarzystwie. Jest więc niejednoznaczny, na co jeszcze wskazuje zmienna cyklicznie tapeta.
Czarna chmura

Awatar użytkownika
X-76
Top secret
Top secret
Posty: 3174
Rejestracja: 23 lut 2006, o 20:25
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: znikąd
Kontakt:

Re: Pokaż mi swój pulpit a powiem ci kim jestem

Post autor: X-76 »

Heos. Widać Ty nadal nie rozumiesz. Ja z Tobą ani nie dyskutuję, ani Ci nie grożę. Ja zwyczajnie przedstawiłem Ci w jasny i miałem nadzieję, zrozumiały dla Ciebie sposób dwie dostępne opcje. KROPKA
▂ ▃ ▄ ▆ ▇ Cybernetyczny Bóg Chaosu Wersja: X-76 "Piromedyk" ▇ ▆ ▄ ▃ ▂
"Pierdolnięty chaos! Mikstura wybuchowa" by Delein
"IKS to chodzący chaos. Jak kiedyś będzie koniec świata to na pewno go zatrudnią" by Dante

Awatar użytkownika
Qadesh
Główny logistyk
Główny logistyk
Posty: 3778
Rejestracja: 16 kwie 2007, o 14:55
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: kraków

Re: Pokaż mi swój pulpit a powiem ci kim jestem

Post autor: Qadesh »

Heos pisze:Widać Ty, Iksie nie rozumiesz skoro zaczynasz grozić, to najniższa forma dyskusji jaką znam. Więc ją kończę.

ale Iks jest adminem *nos*
grożenie to jego narzędzie pracy, man... :mrgreen:


tak, wiem wytniecie mi tego posta...ale niech mam chwilę radości.
chwilo - trwaj!!! jesteś piękna!!


Aby ta chwila trwala wiecznie, zostawimy Ci tego posta :-)
zagladaj tu gdy bedziesz miala slabsze dni :-)
Z pozdrowieniami Grono Moderatorow

Awatar użytkownika
Falk
Major Nocarzy
Major Nocarzy
Posty: 2611
Rejestracja: 25 kwie 2006, o 13:47
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Tam, gdzie żyją Forfitery
Kontakt:

Re: Pokaż mi swój pulpit a powiem ci kim jestem

Post autor: Falk »

OK, to wracając do tematu i w imię zasad[/i, oto amatorska psychoanaliza.

Właściciel zna się na informatyce, o czym świadczy najnowsze (wg mej najlepszej wiedzy) Ubuntu i katalog skryptów. Pulpit spełnia dlań funkcję estetyczną (ładna tapeta, o której niżej), ale też zbioru podstawowych i najczęściej używanych aplikacji. Lubi klasyczne cRPG, czego dowodem skrót do Morrowind. Korzysta z tlena, za co dostaje punkty, bo tlen jest fajny ;)

Tapeta obrazuje osobowość o dużym zmyśle estetycznym, ale także człowieka melancholijnego i introwertycznego, skłonnego do zamyślenia i o chmurnych myślach. Może też symbolizować chęć ucieczki (ptak i morze odwołujące się do chęci oddalenia się, odpłynięcia w nieznane).

A teraz zadanie ode mnie:

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Głową muru nie przebijesz, ale jeśli zawiodły inne metody należy spróbować i tej.

J. Piłsudski

Ashera
Porucznik Nocarzy
Porucznik Nocarzy
Posty: 145
Rejestracja: 8 sie 2010, o 18:11
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Pokaż mi swój pulpit a powiem ci kim jestem

Post autor: Ashera »

Artystyczna dusza, unikająca przesady, co pokazane jest w skąpych kolorach. Może akurat ma taki nastrój melancholijny, mina dziewczyny wydaje się być taka i może wlaściciel patrząc na nią, utożsamia się z jej stanem, a może po prostu jest ona jego wspomnieniem, a z racji spokoju wewnętrznego grafika nie jest przesycona ostrymi kolorami. Faktura cegiełek (zaszaleję) - mur wokół siebie, izolacja? Prostota i wygoda czyli panel boczny, porządek, ułożenie i spokój ale i chyba tęsknota. To mi się tu rzuca w oczy.
"Nothing in all the world is more dangerous than sincere ignorance and conscientious stupidity." Martin Luther King



ODPOWIEDZ