Pokaż mi swój pulpit a powiem ci kim jestem

Magazyn staroci
Awatar użytkownika
Magnus
Dowódca G.R.O.T.
Dowódca G.R.O.T.
Posty: 1957
Rejestracja: 22 mar 2007, o 16:50
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: z czarnej mgły
Kontakt:

Post autor: Magnus »

Manet - 'Pijący absynt' :]
TKM!

Awatar użytkownika
Kasiek
Pułkownik Nocarzy
Pułkownik Nocarzy
Posty: 3683
Rejestracja: 30 sty 2007, o 17:35
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Post autor: Kasiek »

No właśnie, tak mi się wydawało że to on, tylko tytułu nie pamiętałam. Dzięki :)
Pułkownik Majorka w służbie Lorda Ultora!

Manewry: I, II
Akcje: MTK, Urodziny Ukrytego, Polcon2007, "V", "K", Falcon2007, "S"

Ruda Wywłoka mająca pierdolca, którego nie zawaha się użyć!!!

Awatar użytkownika
Mcbet
Top secret
Top secret
Posty: 3235
Rejestracja: 11 lut 2007, o 20:44
Płeć: Mężczyzna

Post autor: Mcbet »

Dexter pisze:Ludu, co Wy macie tyle tych programów pootwieranych w tle? Start --> Uruchom --> msconfig --> zakładka 'Uruchamianie' (to dla WinXP - w Win98 wyglada to nieco inaczej) i wywalić wszystko z wyjątkiem programu antywirusowego oraz firewalla. Windows żre sam mnóstwo pamięci operacyjnej, więc czemu mu jeszcze kumpli do pomocy dodajecie?
Chcial bym zauwazyc ze niektorzy korzystaja z notebookow i np taka ikonka w tray-u od tachpada jest czasem przydatna to byl tylko przyklad to samo dotyczy ikonki zasilania/baterii. A poza tym niektorzy kozystaja z takich dziwnych cusiow jak bluetooth.

I pamietajmy ze nie kazdy musi byc informatykiem zeby znac takie polecenia jak msconfig :)

A co by nie bylo o offtopach:

Magnus:

Skorty do dyskow twardych potwierdzaja chec posiadania szybkiego dostepu do swoich danych, Kursy czego by nie dotyczyly uwidatniaja ped za wiedza i poglabianiem swoich kwalifikacji Explorer 7.0 cozzz legalne oprogramowanie sie klania szacunek i uznanie ( zapewne dostarczone z notebookiem :) ) A Opera to indywidualizm, nie stawiasz na komerche Mozzili a jednoczesnie cenisz bezpieczenstwo na co rowniez wskazuje spyboot

Pozdrawiam Mcbet
stasus UnKnow
Si quisquam pro me mori non volat, mihi non dice quemadmodum debo vivere
By Qadesh: "renegackie ścierwo, zawzięte i złe"

Awatar użytkownika
Magnus
Dowódca G.R.O.T.
Dowódca G.R.O.T.
Posty: 1957
Rejestracja: 22 mar 2007, o 16:50
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: z czarnej mgły
Kontakt:

Post autor: Magnus »

Masz u mnie duże piwo :]
TKM!

Awatar użytkownika
Dexter
Na misji...
Posty: 1317
Rejestracja: 27 mar 2007, o 14:18
Płeć: Mężczyzna

Post autor: Dexter »

No to ja liczę na analizę psychologiczną mojego pulpitu:
EDYTOWANO (plik usunięty z serwera)
Ostatnio zmieniony 3 mar 2009, o 20:38 przez Dexter, łącznie zmieniany 1 raz.
Niezwykle ważne jest, aby codzienna twoja postawa stała się postawą żołnierza,
a postawa żołnierza - postawą na co dzień.
(Miyamoto Musashi, Księga Pięciu Kręgów)

In the warzone marines shit tactically.
(Ray w "Generation Kill")

Awatar użytkownika
Millenium Falcon
Nimfa
Nimfa
Posty: 238
Rejestracja: 25 lut 2007, o 23:00
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Post autor: Millenium Falcon »

Pesymistyczno destruktywny. No i straszliwie uporządkowany.

A mnie nikt analizy psychologicznej nie zrobił:(. Tylko liczyli smokowi ogony...

drwisz
Krwiopijca
Krwiopijca
Posty: 20
Rejestracja: 3 mar 2007, o 13:37
Płeć: Mężczyzna

Post autor: drwisz »

Dexter pisze:No to ja liczę na analizę psychologiczną mojego pulpitu:
http://www.kaszycki.pronet.lublin.pl/pulpit_nocarz.jpg
Hmmm.... jakbym za okno wyjrzał :twisted: Duża ilość przeglądarek wskazuje raczej na poszukiwanie doskonałości. Zamiast dostosować jedną do własnych wymagań, wciąż szukasz. Z drugiej strony możesz być twórcą stron internetowych, i musisz sprawdzać ich wygląd pod różnymi silnikami renderującymi. Na pewno lubisz porządek. Ale dziwi mnie to pragnienie chaosu. Dalej nie śmiem dociekać.
Born to be burn :)

Awatar użytkownika
Dexter
Na misji...
Posty: 1317
Rejestracja: 27 mar 2007, o 14:18
Płeć: Mężczyzna

Post autor: Dexter »

Milena, zgodnie z życzeniem:
Na pulpicie manifestuje się twa dracofilia (tapeta oraz ikona komputera), jak również rozproszenie sił na różne działania, miast skupiania się na jednym (liczne skróty do prac, książek). Liczne ikony paska zadań mogą swiadczyć o chęci powszechnej kontroli, która jednak sprawia, że gubisz się czasem pośród natłoku spraw. Pogrupowanie ikon może wynikać ze zwyczaju szufladkowania, bądź po prostu dążenia do porządku. Liczne ukryte dane (zwinięte paski) mogą wskazywać na hierarchizację róznych dziedziń, bądx na tajemniczosć. Wreszcie pomieszanie programów darmowych z komercyjnymi wskazuje na chęć optymalizacji pracy, bez zwracanai nadmeirnej uwagi na przepisy, czy opinie otoczenia.

Dlaczego uważasz mój pulpit za pesymistyczny? W końcu nad ruinami świata wstał świt...
Niezwykle ważne jest, aby codzienna twoja postawa stała się postawą żołnierza,
a postawa żołnierza - postawą na co dzień.
(Miyamoto Musashi, Księga Pięciu Kręgów)

In the warzone marines shit tactically.
(Ray w "Generation Kill")

Awatar użytkownika
Czosnek
Krwiopijca
Krwiopijca
Posty: 1324
Rejestracja: 12 lut 2007, o 18:23
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: okolice Warszawy

Post autor: Czosnek »

Magnusie - Manet - 'Pijący absynt' u Ciebie na stałe czy na chwilę? Moją uwagę zwrócił cień...
Ciekawa sprawa z absyntem, przypomniał mi się mój pobyt w Paryżu, absynt genialnie wpisuje się tam w klimat :) . Nie tylko w muzeach i galeriach sztuki.
Sam trunek jest niezwykle fascynujący, jego wpływ niezbadany. Podobno właśnie jemu niektórzy artyści "zawdzięczali" problemy ze wzrokiem a w ich obrazach dominował kolor zielony i niebieski...

W Warszawie jest restauracja francuska absynt:
www.siesta.com.pl/absynt.php?action=oNas

Zdarzyło mi się raz w niej gościć, absyntu oczywiście można tam skosztować ale nie zrobiłam tego :) .
Czosnka

Awatar użytkownika
Magnus
Dowódca G.R.O.T.
Dowódca G.R.O.T.
Posty: 1957
Rejestracja: 22 mar 2007, o 16:50
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: z czarnej mgły
Kontakt:

Post autor: Magnus »

Od jakiegoś czasu jest. A i lubię zieleń. Zwróciłaś uwagę na wyeksponowanie kieliszka z absyntem? Tą intensywną zieleń i ... brak cienia? Nie mówiąc już o dziwnym cieniu pijącego?
TKM!

Awatar użytkownika
Czosnek
Krwiopijca
Krwiopijca
Posty: 1324
Rejestracja: 12 lut 2007, o 18:23
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: okolice Warszawy

Post autor: Czosnek »

Właśnie dziwny cień człowieka siedzącego/stojącego obok kieliszka (on nie pije absyntu, możemy się tylko domyślać, że być może to robi - ale nie w chwili przedstawionej) zwrócił moją uwagę. Czy to jest jego cień?

Absynt jest piękny, intensywnie zielony. Podobno należy go pić po przelaniu przez cukier.

Nie radzę Wam przedłużać dyskusji o absyncie. Wszystkie offtopy wycinam precz. Bebe
Czosnka

Awatar użytkownika
Kasiek
Pułkownik Nocarzy
Pułkownik Nocarzy
Posty: 3683
Rejestracja: 30 sty 2007, o 17:35
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Post autor: Kasiek »

po II manewrach zgadaliśmy się z Vilkiem, że mamy tę samą tapetę i ten sam wygaszacz ekranu. Odpowiednio- tapeta wykonana przez Nighta (który nota bene niedługo do nas wraca) ze zdjęciem grupowym z manewrów II i wygaszacz autorstwa Iksa, ten ze zdjęciem Magdy, ślubowaniem ABW, oraz okładkami książek. Czy ktoś jeszcze ma tak samo? :D
Pułkownik Majorka w służbie Lorda Ultora!

Manewry: I, II
Akcje: MTK, Urodziny Ukrytego, Polcon2007, "V", "K", Falcon2007, "S"

Ruda Wywłoka mająca pierdolca, którego nie zawaha się użyć!!!

Awatar użytkownika
Dante
Top secret
Top secret
Posty: 1337
Rejestracja: 24 paź 2006, o 16:15
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Wa-wa

Post autor: Dante »

moj pulpit


Obrazek


Tez mam wygaszacz Iksa, w domu.
"młodzieńcze ! ciesz sie w młodości swojej " -platoon /Eklezjastes

747170

Awatar użytkownika
Mcbet
Top secret
Top secret
Posty: 3235
Rejestracja: 11 lut 2007, o 20:44
Płeć: Mężczyzna

Post autor: Mcbet »

coz mosci Dante widze u ciebie dwie skajnosci jedna to wlzatywanie ponad poziomy, wrecz nawet chwilowe bujanie w oblokach bycie ponadto wszytko ( myslwiec lecacy do gory) a z drugiej chec skrycia sie w najglebszych odmentach oceanu swego jestestwa w nadziei ze nikt Cie z nich nie wyrwie i pozwoli trwac pozostawionym razem ze swoimi marzeniami ( x-wing zatoniety). Chec posiadania szybkiego dostepu do roznych waznych informacji a przedewszytkim nie zpominanie o sprawach o ktorych nie wolno zapomniec zapisanych na roznych kolorowych karteczkach. Jednakoż zwazajac na twa fascynacje nowinkami technicznymi zwykly papier zameniles na piekne yelektoniczne cudo brakuje mi tam tylko jednej karteczki z zapisem "aczkolwiek".
Aplikacja do zarzadzania wydatkami wskazuje na uwielbienie planowania wszytkiego co tylko mozna.

Dobra teraz Twoja Kolej albo lub kogos innego ale chodzi o to ze trzeba zinterpretowac czyj pulit a potem wkleic swoj.

Obrazek
stasus UnKnow
Si quisquam pro me mori non volat, mihi non dice quemadmodum debo vivere
By Qadesh: "renegackie ścierwo, zawzięte i złe"

Awatar użytkownika
Dante
Top secret
Top secret
Posty: 1337
Rejestracja: 24 paź 2006, o 16:15
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Wa-wa

Post autor: Dante »

Pragne zwrocic szczegolna uwage na fakt ze falcon na zdjeciu zmienia sie co 30 min. i jest losowo pobierany z Avia Magazine ....

Wiec z tymi wzlotami ...
Teraz mam B676 ladujacy ....
"młodzieńcze ! ciesz sie w młodości swojej " -platoon /Eklezjastes

747170

ODPOWIEDZ