33 Parszywe Zasady Twardziela

Magazyn staroci
Eshealon
Generał Renegatów
Generał Renegatów
Posty: 1975
Rejestracja: 23 sty 2007, o 00:13
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Eshealon »

Kasiek, adopcja? Dla samotnej matki? W tym kraju? Powodzenia życzę :D

Zdajesz sobie sprawę że bezpłodne małżeństwa z dużym dochodem mają problemy z adopcją? Procedura jest straszna, zaufaj mi. Przykro mi, ale pozostaje ci chyba jednak "normalna" droga.
I'm strong to the finish
cuz I eat my Spinach

Awatar użytkownika
Kasiek
Pułkownik Nocarzy
Pułkownik Nocarzy
Posty: 3683
Rejestracja: 30 sty 2007, o 17:35
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Post autor: Kasiek »

A kto powiedział że samotną matką chciałąbym być? Co? Nie ma mowy. Ja się nie nadaję do bycia samą. Za bardzo facetów lubię :P
Pułkownik Majorka w służbie Lorda Ultora!

Manewry: I, II
Akcje: MTK, Urodziny Ukrytego, Polcon2007, "V", "K", Falcon2007, "S"

Ruda Wywłoka mająca pierdolca, którego nie zawaha się użyć!!!

Awatar użytkownika
Mcbet
Top secret
Top secret
Posty: 3235
Rejestracja: 11 lut 2007, o 20:44
Płeć: Mężczyzna

Post autor: Mcbet »

dziewne ja tam wole kobiety ale zwsze dziwny byle :)
stasus UnKnow
Si quisquam pro me mori non volat, mihi non dice quemadmodum debo vivere
By Qadesh: "renegackie ścierwo, zawzięte i złe"

Awatar użytkownika
Kasiek
Pułkownik Nocarzy
Pułkownik Nocarzy
Posty: 3683
Rejestracja: 30 sty 2007, o 17:35
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Post autor: Kasiek »

Lesbijka. Woli kobiety.
Pułkownik Majorka w służbie Lorda Ultora!

Manewry: I, II
Akcje: MTK, Urodziny Ukrytego, Polcon2007, "V", "K", Falcon2007, "S"

Ruda Wywłoka mająca pierdolca, którego nie zawaha się użyć!!!

Awatar użytkownika
Bebe
Na misji...
Posty: 285
Rejestracja: 16 sie 2006, o 20:49
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: GEdynia
Kontakt:

Post autor: Bebe »

Ostrzegać, czy ciąć od razu? Jeszcze jeden post nie na temat i polecą wszystkie offtopiczne.

Awatar użytkownika
Czosnek
Krwiopijca
Krwiopijca
Posty: 1324
Rejestracja: 12 lut 2007, o 18:23
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: okolice Warszawy

Post autor: Czosnek »

Poród to nic takiego, jest przecież możliwość skorzystania ze znieczulenia. Trochę boli ale ten ból bardzo szybko się zapomina a radość z nowego życia jest ogromna :D .

Wracając do tematu proponuję dwie kolejne zasady:

17 - W towarzystwie pięknych kobiet czuje się wyluzowany. To czysta przyjemność. Niech one się spinają.

18 - Twardziel zawsze wie co ma powiedzieć w obecności pięknych kobiet, a jak nie wie, to ma to w dupie.

He he - co Wy na to?
Czosnka

Awatar użytkownika
Myrmidon
Licencjat
Licencjat
Posty: 231
Rejestracja: 24 sty 2007, o 18:25
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: Myrmidon »

Z 17 punktem zgadzam się w pełni, trzeba być wyluzowanym i podchodzić do siebie z dystansem.

Co do 18 to nie do końca, bo wydaje mi się, że lepiej jest chyba słuchać. Oczywiście bez przesady, swoje poglądy prezentować stanowczo i bronić ich zaciekle. A to wszystko okraszone niewybrednym żartem i dużą ilością uśmiechów.

Tako rzecze kundel z kromką! :D
Green to green,
red to red,
perfect safety,
go ahead!

Awatar użytkownika
Czosnek
Krwiopijca
Krwiopijca
Posty: 1324
Rejestracja: 12 lut 2007, o 18:23
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: okolice Warszawy

Post autor: Czosnek »

Ale dlaczego piękne kobiety mają się spinać? Hę? (pkt 17)

Pkt 18 - jeśli Twardziel "ma w dupie" sytuację, gdy nie wie, co ma powiedzieć w obecności pięknych kobiet ... to rzeczywiście jest Twardzielem... :mrgreen: .

Ja czytałam, że "piękne kobiety są jak gwiazdy i pokazują drogę mężczyznom - jak gwiazdy żeglarzom..." a mężczyźni "widząc je ( te piękne kobiety) umierają tysiące razy i tyle razy zmartwychwstają"...

... ale tego chyba nie napisał Twardziel... i dobrze :) .
Czosnka

Awatar użytkownika
psychotique
Użytkownik ZBANOWANY
Posty: 524
Rejestracja: 13 cze 2006, o 14:37
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: saytara qawiyya
Kontakt:

Post autor: psychotique »

nizzari pisze:prawdziwemu tfardzielowi (temu od wspomnianego gdzieś tutaj PTSD) nie dacie rady fiknąć. a jak dacie radę to wylądujecie na śmietniku historii jego erotycznych podbojów. natychmiast.
A i owszem, słusznie prawisz. Wspomniany subgatunek tfardziela nie przeżywa zbytnio relacji z kobietami. Jak już coś jest, to się rozwija, ale żadne tam oh! ah! i o Boże! Nie ta, to kolejna, nie kolejna to jeszcze inna, chętnych i tak jest zawsze od, nomen omen, groma :mrgreen:
czosnek pisze:Czy na śmietniku historii erotycznych podbojów prawdziwego Twardziela są nurki godne uwagi? :lol:
Cóż, to już rzecz gustu, a ten jest sprawą bardzo indywidualną. Na pewno wiele zależy od postlądowaniowego stanu danego egzemplarza kobiety. Dla jednej takie doświadczenie będzie jak lekki przytyczek, dla innej, by zacytować Janusza Leona Wiśniewskiego, jak zderzenie z ciężarówką. W drugim z wymienionych stanów, nawet najbardziej godny uwagi nurek nie przyda się na nic.

Zaiste, każdy ze Śmietników Historii Erotycznych Podbojów Tfardzieli od PTSD powinien mieć przypisany oddział dobijający rannych :mrgreen:
Kasiek pisze:Nizzari, a mistz Polski z największym bicepsem jest misiaczkiem?
Nie wiem, jak dla nizzari, ale dla mnie obwód w kablu nie ma nic do rzeczy. Tfardziel nie musi wcale być super pakerem.
Na niego wystarczy odpowiednio spojrzeć. Tyle, że to ja walnęłam go na śmietnik moich erotycznych podbojów, a nie on mnie. Tfardziel niby. Phi.
Skoro tak, to widać nie był Prawdziwym Tfardzielem. Fizyczność to nie wszystko.
I nie, nie wystarczy, że odbierze poród. Dla ciebie to dużo?
I znowu, wypowiadam się za siebie. TAK. Odebranie porodu to nie takie znowu nic.
Mcbet pisze:dziewne ja tam wole kobiety ale zwsze dziwny byle :)
Kasiek pisze:Lesbijka. Woli kobiety.
O nie, nie, nie - bynajmniej. Upraszczacie do bólu. Znowu! :mrgreen:

Kwestia męskiego lesbijstwa jest bardzo intrygująca, ale przy tym o wiele bardziej skomplikowana, niż się większości sfołeczeństwa wydaje. Podobnie zresztą jak problem Gejów W Ciałach Kobiet Obrazek

W razie, jakby się ktoś pisał na dyskusję, to wiecie, gdzie mnie znaleźć Obrazek
czosnek pisze:Wracając do tematu proponuję dwie kolejne zasady:

17 - W towarzystwie pięknych kobiet czuje się wyluzowany. To czysta przyjemność. Niech one się spinają.

18 - Twardziel zawsze wie co ma powiedzieć w obecności pięknych kobiet, a jak nie wie, to ma to w dupie.

He he - co Wy na to?
Widzę Czosnko, że przejęłaś rolę gospodyni tego wątku. Skoro tak, to praszszszsz - kontynuuj, kontynuuj :mrgreen:
pierwszy sitcom skydierski: www.un4spendable.blog.onet.pl Obrazek

Awatar użytkownika
Czosnek
Krwiopijca
Krwiopijca
Posty: 1324
Rejestracja: 12 lut 2007, o 18:23
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: okolice Warszawy

Post autor: Czosnek »

psychotique pisze: A i owszem, słusznie prawisz. Wspomniany subgatunek tfardziela nie przeżywa zbytnio relacji z kobietami. Jak już coś jest, to się rozwija, ale żadne tam oh! ah! i o Boże! Nie ta, to kolejna, nie kolejna to jeszcze inna, chętnych i tak jest zawsze od, nomen omen, groma :mrgreen:
Naprawdę tak jest? To mnie zainteresowało. Mogłabyś więcej napisać o tym subgatunku? Z tym, że nie interesuje mnie rozwinięcie w kierunku erotyczno-seksualnych przeżyć twardziela... chodzi mi raczej o to jaki to typ osobowości, jaki człowiek...
I dlaczego chętnych jest od groma?

Nie wiem czy jasno napisałam, o co mi chodzi...
Czosnka

ODPOWIEDZ