O bieliźnie, powitaniach i... New stanikowy wątek od str. 34

Magazyn staroci
Awatar użytkownika
Czosnek
Krwiopijca
Krwiopijca
Posty: 1324
Rejestracja: 12 lut 2007, o 18:23
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: okolice Warszawy

Post autor: Czosnek »

Może według Ciebie.
Czosnka

Awatar użytkownika
mawete
Kapitan Nocarzy
Kapitan Nocarzy
Posty: 679
Rejestracja: 23 lut 2006, o 14:04

Post autor: mawete »

Falka Valiarde pisze:Jasne prawo nie działa wstecz... a my nie potrafimy przejść na sztuczną krew... zaczęliśmy pić prawdziwą....to jest zew krwi. Jedynie bardzo potężne wampiry były w stanie się przestawić, lub wampiry które nie miały na tyle bliskiego kontaktu z krwią i adrenaliną... Dlatego jedynie problem nastąpił w rodzie wojowników...
heheh... juz gdzieś pytałem czy macie jakies dowody na to, że nie możecie pić sztucznej krwi. Cały czas ich nie dostałem. Wyglada na to, że Wam po prostu "konserwa" nie smakuje. A to już jest najzwyklejsza zdrada. Mięczaki...
Weneryczny i pijański,
To trzynasty pułk ułański.

Awatar użytkownika
Kasiek
Pułkownik Nocarzy
Pułkownik Nocarzy
Posty: 3683
Rejestracja: 30 sty 2007, o 17:35
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Post autor: Kasiek »

No nie? Żeby nie szanować prawa dlatego,że nie smakuje krew sztuczna! Phi! :P Też mi powód... Falka, stając przeciwko woli Ukrytego stajesz od razu na przegranej pozycji. Pamiętaj o tym. zresztą, co ja ci będę móiwć. Sama o tym doskonale wiesz.
Pułkownik Majorka w służbie Lorda Ultora!

Manewry: I, II
Akcje: MTK, Urodziny Ukrytego, Polcon2007, "V", "K", Falcon2007, "S"

Ruda Wywłoka mająca pierdolca, którego nie zawaha się użyć!!!

Aremo
Kapitan Nocarzy
Kapitan Nocarzy
Posty: 508
Rejestracja: 11 wrz 2006, o 20:42
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Zgorzelec
Kontakt:

Post autor: Aremo »

Kto powiedzial, ze my nosimy kamasze? A tak poza tym... I'm not your friend any more!!!
"Trudno jest być człowiekiem,
stać samotnie pośród wirujących
na szklanym oceanie gwiazd."
A.K.

Awatar użytkownika
Operator
Krwiopijca
Krwiopijca
Posty: 312
Rejestracja: 23 lut 2007, o 13:28
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: HQ Renegatów na Śląsku
Kontakt:

Post autor: Operator »

Neither do I. :twisted:
Show some respect, DOG!!!

Awatar użytkownika
psychotique
Użytkownik ZBANOWANY
Posty: 524
Rejestracja: 13 cze 2006, o 14:37
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: saytara qawiyya
Kontakt:

Post autor: psychotique »

Aremo pisze:Arabskie Salaam Alaikum fui :P Tak mowi wiekszosc fanatykow Islamu.
Powiadasz? A cała masa Rosjan mówi zdrasvujcie, tak jak Stalin i Lenin.... z kolei Niemcy wyjeżdżają z tym swoim faszystowskim guten Tag... o tym, że większość mężczyzn na Zachodzie chadza w spodniach, tak jak Stalin, Lenin, Hitler, Mao i całe stada innych zbrodniarzy, nie wspominając. Jaki z tego wniosek, Aremo? Obrazek
pierwszy sitcom skydierski: www.un4spendable.blog.onet.pl Obrazek

Aremo
Kapitan Nocarzy
Kapitan Nocarzy
Posty: 508
Rejestracja: 11 wrz 2006, o 20:42
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Zgorzelec
Kontakt:

Post autor: Aremo »

psychotique pisze: Powiadasz? A cała masa Rosjan mówi zdrasvujcie, tak jak Stalin i Lenin....
Do tego momentu sie z Toba zgadzam :)
z kolei Niemcy wyjeżdżają z tym swoim faszystowskim guten Tag...
Ja nic faszystowskiego nie widze w formie powitania "guten Tag" (dzien dobry). Jakby Niemcy witali sie mowiac "Heil Deutschland", albo "Deutschland ueber alles", to bym zrozumial Twoja opinie...
o tym, że większość mężczyzn na Zachodzie chadza w spodniach, tak jak Stalin, Lenin, Hitler, Mao i całe stada innych zbrodniarzy, nie wspominając. Jaki z tego wniosek, Aremo?Obrazek

Nie wiem jaki wniosek, bo nie wiem do czego zmierzasz ;)

Wiem jedno... za bardzo sie wglebilismy w tematyke powitania i stworzyl sie lekki offtop :? Ja napisalem o Salaam Alaikum tylko dla informacji, a Ty zaczelas ze Swoja piekna nadinterpretacja, ale coz... za to Cie kochamy :mrgreen: Piszmy "siema zioooom" i po klopocie :P
"Trudno jest być człowiekiem,
stać samotnie pośród wirujących
na szklanym oceanie gwiazd."
A.K.

Awatar użytkownika
psychotique
Użytkownik ZBANOWANY
Posty: 524
Rejestracja: 13 cze 2006, o 14:37
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: saytara qawiyya
Kontakt:

Post autor: psychotique »

psychotique pisze:z kolei Niemcy wyjeżdżają z tym swoim faszystowskim guten Tag...
Aremo pisze:Ja nic faszystowskiego nie widze w formie powitania "guten Tag" (dzien dobry). Jakby Niemcy witali sie mowiac "Heil Deutschland", albo "Deutschland ueber alles", to bym zrozumial Twoja opinie...
To bardzo dobra analogia. Guten Tag jest faszystowskie na takiej samej zasadzie, na jakiej Ty utożsamiłeś as-salaam alaikum z fanatycznymi wyznawcami Islamu. Przy okazji, wiesz co ten zwrot oznacza?
psychotique pisze:]o tym, że większość mężczyzn na Zachodzie chadza w spodniach, tak jak Stalin, Lenin, Hitler, Mao i całe stada innych zbrodniarzy, nie wspominając. Jaki z tego wniosek, Aremo? Obrazek
Aremo pisze:Nie wiem jaki wniosek, bo nie wiem do czego zmierzasz ;)
Już wyjaśniam. Wniosek z tego taki, że jesteś faszystą, komunistą, leninistą, trockistą, maoistą i Bóg raczy wiedzieć kim jeszcze, dlatego, że chodzisz w spodniach, tak jak wymienieni panowie :mrgreen:
Wiem jedno... za bardzo sie wglebilismy w tematyke powitania i stworzyl sie lekki offtop :?
Offtop? Mówienie o powitaniach w temacie służącym do powitań to offtop? :mrgreen:
Ja napisalem o Salaam Alaikum tylko dla informacji, a Ty zaczelas ze Swoja piekna nadinterpretacja, ale coz... za to Cie kochamy :mrgreen:
Kochacie? He, he. No cóż. Shit happens! Tylko się nie przyzwyczajajcie za bardzo! Obrazek

A Twoja informacja to dezinformacja, tak naprawdę. To tak, jakbyś wmawiał komuś, że nożem i widelcem to jedzą seryjni mordercy, bo większość seryjnych morderców to mężczyźni rasy białej, która głownie takimi narzędziami się podczas spożywania posiłków posługuje :mrgreen:
Piszmy "siema zioooom" i po klopocie :P
A w życiu! :mrgreen:
pierwszy sitcom skydierski: www.un4spendable.blog.onet.pl Obrazek

Aremo
Kapitan Nocarzy
Kapitan Nocarzy
Posty: 508
Rejestracja: 11 wrz 2006, o 20:42
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Zgorzelec
Kontakt:

Post autor: Aremo »

psychotique pisze: To bardzo dobra analogia. Guten Tag jest faszystowskie na takiej samej zasadzie, na jakiej Ty utożsamiłeś as-salaam alaikum z fanatycznymi wyznawcami Islamu. Przy okazji, wiesz co ten zwrot oznacza?
Ja tylko napisalem, ze wiekszosc fanatykow Islamu tak sie wita. Ten zwrot jest ogolnie zle przyjmowany w krajach dawnej Persji (jakbym mogl nie wiedziec co oznacza ^^). Twoja analogia jest w tym wypadku bledna, bo wcale nie twierdze, ze kazdy, kto powie Salaam Alaikum jest powiazany z fanatykami. Sam nawet zartuje sobie z tata mowiac Salaam Alaikum :D
o tym, że większość mężczyzn na Zachodzie chadza w spodniach, tak jak Stalin, Lenin, Hitler, Mao i całe stada innych zbrodniarzy, nie wspominając. Jaki z tego wniosek, Aremo? Obrazek
Aremo pisze:Nie wiem jaki wniosek, bo nie wiem do czego zmierzasz ;)
Już wyjaśniam. Wniosek z tego taki, że jesteś faszystą, komunistą, leninistą, trockistą, maoistą i Bóg raczy wiedzieć kim jeszcze, dlatego, że chodzisz w spodniach, tak jak wymienieni panowie :mrgreen:
Pieknie, juz zostalem powiazany :D
Aremo pisze:Wiem jedno... za bardzo sie wglebilismy w tematyke powitania i stworzyl sie lekki offtop :?
Offtop? Mówienie o powitaniach w temacie służącym do powitań to offtop? :mrgreen:
Wykladanie wizytowek to niekoniecznie powitanie, dlatego napisalem lekki
A Twoja informacja to dezinformacja, tak naprawdę. To tak, jakbyś wmawiał komuś, że nożem i widelcem to jedzą seryjni mordercy, bo większość seryjnych morderców to mężczyźni rasy białej, która głownie takimi narzędziami się podczas spożywania posiłków posługuje :mrgreen:
Naprawde uwazasz moja informacje za falszywa? A bylas w ktoryms kraju arabskim/perskim?
"Trudno jest być człowiekiem,
stać samotnie pośród wirujących
na szklanym oceanie gwiazd."
A.K.

Awatar użytkownika
Kasiek
Pułkownik Nocarzy
Pułkownik Nocarzy
Posty: 3683
Rejestracja: 30 sty 2007, o 17:35
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Post autor: Kasiek »

Jaka rola? Przekonasz się jaka jest moja rola jak się spotkamy :twisted: :twisted: :twisted: Nie mogę się doczekać :twisted: :twisted: :twisted:
Pułkownik Majorka w służbie Lorda Ultora!

Manewry: I, II
Akcje: MTK, Urodziny Ukrytego, Polcon2007, "V", "K", Falcon2007, "S"

Ruda Wywłoka mająca pierdolca, którego nie zawaha się użyć!!!

Awatar użytkownika
Operator
Krwiopijca
Krwiopijca
Posty: 312
Rejestracja: 23 lut 2007, o 13:28
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: HQ Renegatów na Śląsku
Kontakt:

Post autor: Operator »

Uuuuu... Już trzęse renegackimi portkami :twisted:
Show some respect, DOG!!!

Awatar użytkownika
Kasiek
Pułkownik Nocarzy
Pułkownik Nocarzy
Posty: 3683
Rejestracja: 30 sty 2007, o 17:35
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Post autor: Kasiek »

Lepiej nie trzęś bo postrzelisz się w oko.
Pułkownik Majorka w służbie Lorda Ultora!

Manewry: I, II
Akcje: MTK, Urodziny Ukrytego, Polcon2007, "V", "K", Falcon2007, "S"

Ruda Wywłoka mająca pierdolca, którego nie zawaha się użyć!!!

Awatar użytkownika
Operator
Krwiopijca
Krwiopijca
Posty: 312
Rejestracja: 23 lut 2007, o 13:28
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: HQ Renegatów na Śląsku
Kontakt:

Post autor: Operator »

Spoko wodza. Mam kaburę na szelkach. :twisted:
Show some respect, DOG!!!

Awatar użytkownika
Kasiek
Pułkownik Nocarzy
Pułkownik Nocarzy
Posty: 3683
Rejestracja: 30 sty 2007, o 17:35
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Post autor: Kasiek »

to jeszcze zawieś sobie pukawkę na gumce od majtek, żebyś nie zgubił. :twisted:
Pułkownik Majorka w służbie Lorda Ultora!

Manewry: I, II
Akcje: MTK, Urodziny Ukrytego, Polcon2007, "V", "K", Falcon2007, "S"

Ruda Wywłoka mająca pierdolca, którego nie zawaha się użyć!!!

Awatar użytkownika
Operator
Krwiopijca
Krwiopijca
Posty: 312
Rejestracja: 23 lut 2007, o 13:28
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: HQ Renegatów na Śląsku
Kontakt:

Post autor: Operator »

Uuuuu... nocarzątko pokazało pazurki :twisted: BTW nic Ci do moich majtek :P a tym bardziej do gumki :twisted:
Show some respect, DOG!!!

ODPOWIEDZ