Ród vs. Ród...

Magazyn staroci
Awatar użytkownika
Tamos
Krwiopijca
Krwiopijca
Posty: 870
Rejestracja: 6 mar 2007, o 17:04
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: Tamos »

Coraz bardziej cię lubie, masz fajne poczucie humoru :D Świetne, świetne...

Awatar użytkownika
Annikki
Głowa Rodu
Głowa Rodu
Posty: 1372
Rejestracja: 16 kwie 2007, o 13:38
Płeć: Kobieta
Kontakt:

Post autor: Annikki »

Mcbet, naprawdę świetne.... :)
"Nocarze i pretorianie drzemali (...). Vesper przyjrzał im się z zaciśniętym gardłem. Poszli między rannych, krwawiących ludzi. Udzielili pierwszej pomocy, uratowali im życie. I wrócili jak gdyby nigdy nic (...). Kiedyś też tak umiałeś, stwierdził z porażającym smutkiem wewnętrzny głos (...). Ale wybrałeś inaczej, renegacie. Ugiąłeś się przed Wężem, to teraz mu służ."
M.Kozak - Nikt

Awatar użytkownika
Tamos
Krwiopijca
Krwiopijca
Posty: 870
Rejestracja: 6 mar 2007, o 17:04
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: Tamos »

Koniec offtopowania!!!
Nie podoba mi się ciągłe offtopowanie Magnusa i Kaśki...no to temat się rozkręca na nowo :D
Powinno się coś z tym zrobić, bo to jest nabijanie postów...
Jak już zacząłem pisać: denerwuje niektórych ostatnie zachowanie Fumiko. Pisze dość agresywne posty o w ogóle. Fumiko, nie możesz komuś kazać siadać na dupie jak to napisałaś w temacie naszywki dla rodów czy coś...
Wszyscy wyrażają tam swoje poglądy i opinie wiesz dobrze iż większość lepszych naszywek nie umie zrobić choć pomysły mogą mieć genialne.
Rozmowa Kaśki i Fumiko też się niektórym nie podoba (ta rozmowa o maszynie dla Fumiko) moim i nie tylko moim zdaniem jest to durnowaty pomysł choć przypuszczam iż były to rozmowy bez sensowne tzn.takie ooo...
Przemyśl to Fumiko...

Awatar użytkownika
Nightmer
Oprawca
Oprawca
Posty: 1017
Rejestracja: 6 kwie 2007, o 21:12
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Łorsoł
Kontakt:

Post autor: Nightmer »

Jak już zacząłem pisać: denerwuje niektórych ostatnie zachowanie Fumiko. Pisze dość agresywne posty o w ogóle.
Niby racja, choć...
Wszyscy wyrażają tam swoje poglądy i opinie.
Niekiedy sposób wyrażania tych "poglądów i opini" może być denerwujący.

So, racji trochę z każdej strony jest.
Złotym środkiem wydaje się być pisanie sensownych postów i zachowanie spokoju. Powstrzymanie nerwów itp. :wink:
Pacyfista

Mistrz złotej myśli

Zdarza mi się zachowywać jak cham i prostak. Dążę do ideału:]

"You offended me!
You have cast your shadow upon me!
SHIT!"

Awatar użytkownika
Kasiek
Pułkownik Nocarzy
Pułkownik Nocarzy
Posty: 3683
Rejestracja: 30 sty 2007, o 17:35
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Post autor: Kasiek »

Po 1, co do naszywek, mimo, że temat nie ten. Skoro jednak zacząłeś tutaj... Tamosie. Skoro inni nie umieją zrobić lepszych naszywek , a mają świetne pomysły, mogą je np opisać na PW czy w poście i takie szkice się zrobi. Jeśli nie robią nic, a krytykują i krzyczą, po prostu ich ignoruję. I tyle.

O co chodzi z Fumiko? Pisze agresywne posty bo ma dość wołania o naszywki, choć napisała jasno, że ma dużo pracy i nie za bardzo ostatnio ma czas się nimi zająć. W związku z tym, to uważam za nabijanie postów, jeżeli ktoś mimo jasnej odpowiedzi, dalej drąży. A to może denerwować. Jeżeli tak Cię interesuje sprawa naszywek, może zajmiesz się nią osobiście? Proszę Cię bardzo. Sprawa jest Twoja.

A co masz do moich postów?Jeżeli masz jakieś wątpliwości i przemyślenia, to zapraszam na PW. Napisz, a ja Ci odpiszę i wszystko wyjaśnię.

Jak na razie uważam, że Twój post i mówienie w nim "nie tylko ja" oraz "niektórzy", co sugeruje, że piszesz nie tylko w swoim imieniu ma wywołać ostrą i ciekawą dysputę? Wybacz, jakoś nie widzę sensu w przekrzykiwaniu się z szesnastolatkiem.

Jeżeli masz jakieś wątpliwości to zapraszam na PW.
Pułkownik Majorka w służbie Lorda Ultora!

Manewry: I, II
Akcje: MTK, Urodziny Ukrytego, Polcon2007, "V", "K", Falcon2007, "S"

Ruda Wywłoka mająca pierdolca, którego nie zawaha się użyć!!!

Awatar użytkownika
Fumiko
Major Nocarzy
Major Nocarzy
Posty: 956
Rejestracja: 20 mar 2007, o 16:17
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Virtual Reality

Post autor: Fumiko »

Kasiek pisze:Jeżeli tak Cię interesuje sprawa naszywek, może zajmiesz się nią osobiście? Proszę Cię bardzo. Sprawa jest Twoja.
Dziękuję, Pani Major. To ja mam wolne, tak? Super, mnóstwo innych rzeczy czeka.
Let the revels begin
Let the fire be started
We're dancing for the restless and the broken-hearted

Nocarski wydział PsyOps zaprasza do służby...

Awatar użytkownika
Annikki
Głowa Rodu
Głowa Rodu
Posty: 1372
Rejestracja: 16 kwie 2007, o 13:38
Płeć: Kobieta
Kontakt:

Post autor: Annikki »

Tamos... a Tobie co się nagle stało? I co oznacza słowo "niektórzy"? Czyżby niektórzy nie mieli odwagi ujawnić się ze swoimi pretensjami? Aż tak się nagle zdenerwowałeś, że aż sam przypadkiem napisałeś posta nie tam gdzie trzeba?
"Nocarze i pretorianie drzemali (...). Vesper przyjrzał im się z zaciśniętym gardłem. Poszli między rannych, krwawiących ludzi. Udzielili pierwszej pomocy, uratowali im życie. I wrócili jak gdyby nigdy nic (...). Kiedyś też tak umiałeś, stwierdził z porażającym smutkiem wewnętrzny głos (...). Ale wybrałeś inaczej, renegacie. Ugiąłeś się przed Wężem, to teraz mu służ."
M.Kozak - Nikt

Awatar użytkownika
Bachio
--------
--------
Posty: 67
Rejestracja: 20 lut 2007, o 22:14
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Kontakt:

Post autor: Bachio »

Tja... Twoja wypowiedź była lekko agresywna. Moim skromnym zdaniem na kobiety nie powinno sie krzyczeć ni to denerwować choć dziwne to stworzenia i wzrost adrenaliny potrafią czasem spowodować:P
Ostatniej bitwy płomień
Palący zrodził gniew.
Bezwględnej ciężkiek karze
Ostateczny nada sens.
By sięgnąć po zwycięstwo,
By PRAWDZIE oddać ster.
Za głosem wiecznej rasy
Wieczna podąży krew.

Awatar użytkownika
A.Mason
Wrażencjusz R.P.M.
Wrażencjusz R.P.M.
Posty: 156
Rejestracja: 20 lip 2006, o 00:55
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Z MONu
Kontakt:

Post autor: A.Mason »

Sluchajcie kochaniency!
Tamos poniekad ma troche racji, chociaz jego post byl rownie napastliwy w brzmieniu, co te, ktore krytykuje. W dodatku zajal sie krytykowaniem offtopow, pomimo ze sam nie jest bez winy.
Jezeli macie uwagi co do konkretnych osob, zawsze warto skorzystac z opcji prywatnej korespondencji i sprobowac wyjasnic miedzy soba problemy. Jesli to nie zadziala, porozmawiac tez na priv z adminem. A dopiero potem zaczynac publiczna dyskusje.

Poniewaz uwazam Was za ludzi (i nieludzi) rozumnych, proponuje, zebyscie sie kulturalnie porozumieli i wyjasnili wszystko.
Dogadajcie sie i na przyszlosc niech kazde pilnuje oprocz innych takze siebie samego. Ja, poki co nie bede sie wtracal.

Bo jak ja sie wkurze, to wytne calusienkie forum do czysta i kazdusienka nowa wypowiedz bedzie analizowana pod wzgledem tematycznosci. Watpie, zeby komukolwiek sie to podobalo.
Wszystko lezy w granicach mozliwosci! Z nas bowiem
bierze poczatek wszelka rzeczywistosc! [...] Jestesmy
marzeniem Boga, swiat zas jest naszym marzeniem.
W.S.Reymont - "Wampir"

Awatar użytkownika
Magnus
Dowódca G.R.O.T.
Dowódca G.R.O.T.
Posty: 1957
Rejestracja: 22 mar 2007, o 16:50
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: z czarnej mgły
Kontakt:

Post autor: Magnus »

Tamos, otarłeś już łzy? Wykrzyczałeś się w poduszkę? To teraz stuknij się w głowę kilka razy, odetchnij głęboko i idź na długi spacer. A jak wrócisz, to nie siadaj już dziś do komputera.
Offtopy, powiadasz. A kto tu nie offtopuje? Nie mówię, że to dobrze, tylko to, że każdego to dotyczy, każdemu się zdarza. A Ty się przykleiłeś do mnie i do Kasiek, jak zużyta guma do żucia do buta. Czepiasz się naszywek, jak zapach smażonych ryb do ubrania, samemu nie robiąc nic. Łatwo jest krytykować, a samemu siedzieć z podkulonym ogonem. Jeśli masz coś, na pw, bo tutaj dyskutować już nie zamierzam. Dorośnij, zanim kogokolwiek zaczniesz atakować.
TKM!

Awatar użytkownika
Tamos
Krwiopijca
Krwiopijca
Posty: 870
Rejestracja: 6 mar 2007, o 17:04
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: Tamos »

Przepraszam jeśli kogoś uraziłem...nie chciałem bardzo przepraszam. Tak usłyszałem to od pewnego źródła. Osoba ta nie chciała o tym napisać więc postanowiłem się tym zająć osobiście. Uznałem też, że to będzie świetny pomysł do mego tematu i miałem rację od razu więcej osób zaczęło się tym wszystkim interesować. Wiem wiem, ja też niekiedy offtopuję i dobrze o tym wiem. Nikt nie jest bez winy. Jak przejrzeć tak wszystkie tematy to chyba nie mam osoby która by nie offtopowała od czasu do czasu ;)
Postaram się ni episać już tak agresywnych, jak to nazwaliście, postów choć niekiedy być może mi się to zdarzy. Z góry przepraszam i pozdrawiam, Tamos.
Ja przynajmniej staram się nie pisać aż tak bezsensownych postów jak niektórzy o np.jakiś laćkach czy czymś takim...no ale dobra...oczywiście nie miałem tu nikogo namyśli, to był jedynie przykład.

Awatar użytkownika
Fumiko
Major Nocarzy
Major Nocarzy
Posty: 956
Rejestracja: 20 mar 2007, o 16:17
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Virtual Reality

Post autor: Fumiko »

Więc sobie moim kosztem zrobiłeś reklamę, tak? Zasmarkany obrońca uciśnionych. No to zrób sobie jeszcze lepszą załatwiając sprawę z naszywkami bo ja już palcem nie kiwnę.


Edit: ewentualnie niech się ten twój "ktoś" nimi zajmie. Ktoś, kto nawiasem mówiąc jest w moich oczach skrajnym tchórzem a do tego manipulatorem.
Ostatnio zmieniony 9 maja 2007, o 16:48 przez Fumiko, łącznie zmieniany 1 raz.
Let the revels begin
Let the fire be started
We're dancing for the restless and the broken-hearted

Nocarski wydział PsyOps zaprasza do służby...

Awatar użytkownika
Kasiek
Pułkownik Nocarzy
Pułkownik Nocarzy
Posty: 3683
Rejestracja: 30 sty 2007, o 17:35
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Post autor: Kasiek »

Tamos, ja przeprosiny przyjmuję. Mam nadzieję jednak, że następnym razem będziesz mówił za siebie. Nie wyrażając poglądów innej osoby. Nie widzisz że ta osoba chciała Cię wykorzystać? Zrobić sobie z Ciebie tarczę ochronną? Nie wiem kto to, ale zachowała się bardzo nieteges.

A z Fumiko o naszywkach to się dogaduj sam. Ja jej nie zmuszę.

I jeszcze o dobrych tematach. Jakich laćkach? To raz. Dwa, czasem można napisać zupełnie bzdurnego posta, który sprawi, że inni się po prostu uśmiechną, nie musi być mądry.
Pułkownik Majorka w służbie Lorda Ultora!

Manewry: I, II
Akcje: MTK, Urodziny Ukrytego, Polcon2007, "V", "K", Falcon2007, "S"

Ruda Wywłoka mająca pierdolca, którego nie zawaha się użyć!!!

Awatar użytkownika
Annikki
Głowa Rodu
Głowa Rodu
Posty: 1372
Rejestracja: 16 kwie 2007, o 13:38
Płeć: Kobieta
Kontakt:

Post autor: Annikki »

Tamos, a toś pozwolił zrobić siebie pięknego, dorodnego kozła...i to jeszcze komuś, komu brakuje cywilnej odwagi wystąpić publicznie.
No cóż, człowiek uczy się na błędach.
"Nocarze i pretorianie drzemali (...). Vesper przyjrzał im się z zaciśniętym gardłem. Poszli między rannych, krwawiących ludzi. Udzielili pierwszej pomocy, uratowali im życie. I wrócili jak gdyby nigdy nic (...). Kiedyś też tak umiałeś, stwierdził z porażającym smutkiem wewnętrzny głos (...). Ale wybrałeś inaczej, renegacie. Ugiąłeś się przed Wężem, to teraz mu służ."
M.Kozak - Nikt

Awatar użytkownika
Magnus
Dowódca G.R.O.T.
Dowódca G.R.O.T.
Posty: 1957
Rejestracja: 22 mar 2007, o 16:50
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: z czarnej mgły
Kontakt:

Post autor: Magnus »

Laćkach=kapciach?

A widzisz. Niby to przepraszasz, ale jak tylko człowiek się odwróci, leci w jego stronę błoto. I skoro jest tak, jak napisałeś, rzeczywiście daleś się wykorzystać. Gratulacje.

ps. projekty naszywek już zrobione?
TKM!

Zablokowany