Madzikowe tournee ;)

Magazyn staroci
Awatar użytkownika
Tamos
Krwiopijca
Krwiopijca
Posty: 870
Rejestracja: 6 mar 2007, o 17:04
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: Tamos »

Niestety...siła wyższa :(
Jeszcze zobacze ale mój los przesądzony z góry już jest.

Awatar użytkownika
Qadesh
Główny logistyk
Główny logistyk
Posty: 3778
Rejestracja: 16 kwie 2007, o 14:55
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: kraków

Post autor: Qadesh »

"their destiny was foreordained" byała manga taka :D hehehe - ale się w pl nie ukazał do końca, więc nie wiadomo nic o co chodzi z tym przeznaczeniem :D

kraków w takim razie czeka na ukrytego. jakieś krakowskie wąpierze forumowe poinformowałam na pw, może łaskawie ruszą leniwe nogi i się przejdą :P

kedar
Rekrut
Rekrut
Posty: 42
Rejestracja: 2 cze 2006, o 00:07
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Kraków\Kluczbork
Kontakt:

Post autor: kedar »

Jeśli tylko będę w tych dniach w Krakowie, to możecie na mnie liczyć. Nie ma to jak walnąć sobie zdrowo krwi z innymi wąpierzami.
SSDD

Awatar użytkownika
Qadesh
Główny logistyk
Główny logistyk
Posty: 3778
Rejestracja: 16 kwie 2007, o 14:55
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: kraków

Post autor: Qadesh »

to ja czekam na ostateczny termin...

Awatar użytkownika
Madzik
Ukryty
Ukryty
Posty: 836
Rejestracja: 10 lut 2006, o 00:24
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: B24
Kontakt:

Post autor: Madzik »

ja też ;)
Arma virumque cano

Awatar użytkownika
Vorevol
Top secret
Top secret
Posty: 1123
Rejestracja: 6 cze 2007, o 17:17
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: B24
Kontakt:

Post autor: Vorevol »

Nie mowiac o mnie.... Madzik, nie wiem czy czytalas temet o mozliwym Paintballu w Kraku, przy okazji jak bylibysmy na Pasterniku to poruszyloby sie temata.....
Cedo Nulli

Awatar użytkownika
Alienor
Aurora Borealis
Aurora Borealis
Posty: 880
Rejestracja: 21 wrz 2006, o 17:48
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Alienor »

Kasiek pisze:A ja będę w Warszawie 24. I zobaczymy, jak się uda to zostanę do 25. Ktoś chętny się spotkać? Na pewno mam w planach Muzeum PW o 12. Bo przyjeżdżam z grupą zorganizowaną. Po Muzeum mamy czas wolny niby w Łazienkach, ale myślę, że gdzieś niedaleko będę mogła pójść. Ewentualnie odłączyć się i już zostać.
Muzeum PW bardzo fajne. Zupełnie inne. I bardzo szeroko rozumie swoją misję. No, ale zobaczymy czy Ci się spodoba.

Ja 24 wracam z Nidzicy, więc odpada. 25 z rana powinnam być na mieście, ale to trochę zależy od pracy. Jakby co, dajcie znać.
Lecz gdyby mi kazały wyroki ponure
Na ziemi się meldować, by drugi raz żyć
Chciałbym starą wraz z mundurem wdziać na siebie skórę
Po dawnemu: wojować, kochać się i pić.
(Wieniawa)

Awatar użytkownika
Max Sparrow
Rekrut
Rekrut
Posty: 23
Rejestracja: 20 cze 2007, o 21:33
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: from the darkness
Kontakt:

Post autor: Max Sparrow »

Buuu ^^;

Ja w Polsce bede dopiero za miesiac, kiedy dopiero wakacje mi sie zaczna, a bedzie to 22.07.2007... Zamierzam do Opola pojechac (tatus i piesek ^^) oraz na pare dni do Katowic, badz Krakowa... Ogolnie zamierzam w tym roku pozwiedzac troche Polski ^^;

Bosh... Pierwszy raz zamierzam nie siedziec w domu... Wystarczy mi to, ze tutaj na wsi siedze calymi dniami w domciu z galami wlepionymi w ekran laptopa ^^;

Czyli te wakacje beda krajoznawcze... Przynajmniej tak zamierzam, bo nie wiem, czy mi sie jednak nie odwidzi... (nie lubie slonca >.<)
Jesteś tutaj zaledwie chwilę, jedyny raz zjawiasz się. Zrób co możesz, ale nie tyle, by cię ktoś zapamiętał źle. Pozwól sobie na zachwycenie, a znajdziesz sens, ufaj mi. Zrób, co jeszcze masz do zrobienia I cicho zamknij za sobą drzwi…

Awatar użytkownika
Qadesh
Główny logistyk
Główny logistyk
Posty: 3778
Rejestracja: 16 kwie 2007, o 14:55
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: kraków

Post autor: Qadesh »

maxie - masz najbardziej kochany, sliczny, słodki, mięciutki avatar na całym tym mrocznym, złym, ciemnym forum.

Pasternik. Gdzie oni mnie chcą ganiać, no gdzie. 8)

Awatar użytkownika
Max Sparrow
Rekrut
Rekrut
Posty: 23
Rejestracja: 20 cze 2007, o 21:33
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: from the darkness
Kontakt:

Post autor: Max Sparrow »

^^; O bosh... To raczej jest ten avek nie jest odzwierciedleniem mnie i duszy...^^

A co, przeszkadza cos w moim avku? Taki fajny chomek, ktory paluszka lize... ^^

A to forum wcale nie jest mroczne, zle i ciemne. Tylko odwrotnie : p
Jesteś tutaj zaledwie chwilę, jedyny raz zjawiasz się. Zrób co możesz, ale nie tyle, by cię ktoś zapamiętał źle. Pozwól sobie na zachwycenie, a znajdziesz sens, ufaj mi. Zrób, co jeszcze masz do zrobienia I cicho zamknij za sobą drzwi…

Awatar użytkownika
Qadesh
Główny logistyk
Główny logistyk
Posty: 3778
Rejestracja: 16 kwie 2007, o 14:55
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: kraków

Post autor: Qadesh »

... hehe, albo odgryza, kwestia interpretacji :D
chomiczek wypaśny jest szczonek [chryste,skąd ja te cytaty dziś biorę...] i dziko wręcz ocieka słodyczą :P
a tu są odwrotnie ludzie - masz rację :twisted:

Awatar użytkownika
Max Sparrow
Rekrut
Rekrut
Posty: 23
Rejestracja: 20 cze 2007, o 21:33
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: from the darkness
Kontakt:

Post autor: Max Sparrow »

Ja osobiście wolałabym, by odgryzał... ale nie mojego paluszka. ;-)

Oj nie zawsze... Mój homek wręcz za każdym razem się wścieka, gdy go budzę...A gdy włożę paluszka do klateczki, to zawsze mnie gryzie ^^;

Lecz na rece to spokojne "maleństwo niewinne" jest.

A zależy jak patrzysz na człowieka. Oczywiście, ze z wyglądu są słodcy ludzie... Patrz na taka Dode, Mandaryne czy Barbie, lecz to ogólnie Słodkie Idiotki.

Lecz o Madzi (Kozak) nie powiem tego samego, bo jest ładna, lecz i mądra... Patrzcie na Nocarza czy Renegata... Toz to pychota napisane, wiec znaczy, ze ma coś, a raczej wiele w główce. :-)
Jesteś tutaj zaledwie chwilę, jedyny raz zjawiasz się. Zrób co możesz, ale nie tyle, by cię ktoś zapamiętał źle. Pozwól sobie na zachwycenie, a znajdziesz sens, ufaj mi. Zrób, co jeszcze masz do zrobienia I cicho zamknij za sobą drzwi…

Awatar użytkownika
Kasiek
Pułkownik Nocarzy
Pułkownik Nocarzy
Posty: 3683
Rejestracja: 30 sty 2007, o 17:35
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Post autor: Kasiek »

Max Sparrow pisze:Oj nie zawsze... Mój homek wręcz za każdym razem się wścieka, gdy go budzę...A gdy włożę paluszka do klateczki, to zawsze mnie gryzie ^^;
Taaa, propaganda homoseksualna dopadła także chomiki...

Ekhm, zwracam uwagę, że to wątek Magdy o jej turnee.

dziękuję za uwagę.


Co do samego turnee.
Majorka jutro wyrusza do Warszawy. Będzie ok 16-17 w Fanaberii na Nowym Świecie, czyli tam gdzie ostatnio (ze wskazówek Eshealona: idźcie prosto :P:P:P). Nastąpi tam bratanie z forum SF (chyba że dziewczyny nie przyjdą), to będziemy się bratać i integrować we własnoforumowym gronie. Natomiast w poniedziałek ok 13 wyruszamy z Madzikiem do Lublina. LUFA odbędzie się ok g. 17-18 w Aviatorze, czyli tam gdzie ostatnio (była Fantasy).
Pułkownik Majorka w służbie Lorda Ultora!

Manewry: I, II
Akcje: MTK, Urodziny Ukrytego, Polcon2007, "V", "K", Falcon2007, "S"

Ruda Wywłoka mająca pierdolca, którego nie zawaha się użyć!!!

Awatar użytkownika
Annikki
Głowa Rodu
Głowa Rodu
Posty: 1372
Rejestracja: 16 kwie 2007, o 13:38
Płeć: Kobieta
Kontakt:

Post autor: Annikki »

Cholerny egzamin...byłabym z Wami gdyby nie on :(
"Nocarze i pretorianie drzemali (...). Vesper przyjrzał im się z zaciśniętym gardłem. Poszli między rannych, krwawiących ludzi. Udzielili pierwszej pomocy, uratowali im życie. I wrócili jak gdyby nigdy nic (...). Kiedyś też tak umiałeś, stwierdził z porażającym smutkiem wewnętrzny głos (...). Ale wybrałeś inaczej, renegacie. Ugiąłeś się przed Wężem, to teraz mu służ."
M.Kozak - Nikt

Awatar użytkownika
Vorevol
Top secret
Top secret
Posty: 1123
Rejestracja: 6 cze 2007, o 17:17
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: B24
Kontakt:

Post autor: Vorevol »

Jeśli to możliwe, proszę o potwierdzenie terminu spotkania krakowskiego.
Muszę wyjechać do czwartku i chciałbym zdążyć z powrotem NA CZAS.... :roll:
Cedo Nulli

ODPOWIEDZ