Kto wygra wojnę w III części?

Magazyn staroci

Kto wygra wojnę?

Nocarze (wojsko)
6
12%
Renegaci (partyzantka)
8
16%
Winorośle (sztuka i cwaniactwo)
5
10%
Żywieniowcy (pożywienie)
1
2%
Bankierzy (zasoby pieniężne)
1
2%
Naukowcy (wiedza)
1
2%
Synowie Siewcy (cholera wie co)
6
12%
Otwocka Policja (panowie z manewrów-szybko działają)
8
16%
Inne rozwiązanie (opiszę je w poście)
13
27%
 
Liczba głosów: 49

DRAKUL
--------
--------
Posty: 13
Rejestracja: 26 lip 2008, o 21:43

Post autor: DRAKUL »

Nightmer pisze:Z tym Siewcą to palnąłeś nieźle, biorąc pod uwagę, że według niego, "dobra pijawa, to martwa pijawa"*, więc raczej mu zwisa i powiewa, czy wąpierze się kochają, czy nienawidzą.

A pisząc o "zespole R", miałeś może na myśli renegatów? Kurcze no, nic mi nie wiadomo abym "walczył w służbie zła".

... i nie mieszaj do tego Boga (coś cię chyba fantazja ponosi) :wink: .

*cytując Kane'a :wink:
Czy wąpiry sie kochają to siewce nie obchodzi ale Ukrytego i owszem!
( a z zespołem R to jaja robie sobie z pokemonów :lol: )

Awatar użytkownika
columb
Głowa Rodu
Głowa Rodu
Posty: 706
Rejestracja: 18 sty 2008, o 11:16
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Posen
Kontakt:

Post autor: columb »

Ktokolwiek by nie wygrał - na pewno nie zrobi tego za darmo.
Obstawiam więc zgodnie z sumieniem, prawdą i logiką na ród bankierów - choć oczywiście oficjalnie i propagandowo zespół ds PR może wam sprzedać inną wersję, która pozwoli nam pozostać w cieniu :wink:
Bankierzy mają cichowęża w kieszeni.

Bóg, Honorarium, Ojczyzna!

Awatar użytkownika
Magnus
Dowódca G.R.O.T.
Dowódca G.R.O.T.
Posty: 1957
Rejestracja: 22 mar 2007, o 16:50
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: z czarnej mgły
Kontakt:

Post autor: Magnus »

Jak świat szeroki i wysoki, jak Godzilla japońska i gumowa, kto wygra wojnę i to wszelką wojnę? Kto ostanie się na samiusieńki koniec? Oczywista, że:

- karaluchy
- urząd podatkowy

I nie ma innej opcji.
TKM!

Awatar użytkownika
Mysz258
Nimfa
Nimfa
Posty: 809
Rejestracja: 5 sie 2007, o 14:56
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Okolice Torunia
Kontakt:

Post autor: Mysz258 »

Sorry za offtop, ale jakem Winorośl muszę zapytać Magnusa czy dorwał się do jakichś naszych prywatnych zapasów proszków! Bo jego humor jest podejrzany, a wszelkie proszki pochodzące z kradzieży są nielegalne i mogą powodowac wszelkiego rodzaju powikłania. Ekhem... na przyszłość się po prostu podziel :P!

A teraz OnTopic:

Moim zdaniem, jak też zaznaczyłem w Ankiecie, przetrwają Winorośle. Nocarze i Renegaci się wytłuką wzajemnie. Reszta rodów jest jeszcze bardziej na uboczu niż Winorosle, a więc na świeczniku zostaną właśnie potomkowie Bachusa :P. W końcu jak świat światem ludzie, tfu!, wampiry zawsze będą chciały się bawić, pić, tańczyć, szaleć. A który ród im to moze zagwarantować? No który ^^? Oczywiście Winorośle :P!
Manewry IV - Wodny Świat

Ludzie byli dawniej bliżsi sobie.
Musieli.
Broń nie niosła daleko.

Awatar użytkownika
Magnus
Dowódca G.R.O.T.
Dowódca G.R.O.T.
Posty: 1957
Rejestracja: 22 mar 2007, o 16:50
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: z czarnej mgły
Kontakt:

Post autor: Magnus »

To nie proszki. To prawdziwa. Z tych i owych, których trzymam w piwnicy.
TKM!

Awatar użytkownika
Wiśnia
Użytkownik ZBANOWANY
Posty: 133
Rejestracja: 18 maja 2008, o 20:01
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: skądinąd
Kontakt:

Post autor: Wiśnia »

Ja uważam (i tak zaznaczyłem) że wygrają Synowie Siewcy. Narazie mało o nich wiadomo i mało sił wepchnęli do konfliktu. Sądzę że dopiero w ostatniej części pójdą na całego :D . Renegaci i Nocarze wzajemnie się wytłuką do spółki z otwockimi policjantami. A jeśli renegaci tamtą walkę przetrwają to wezma sie za żywieniowców, winorośle i inne odłamy :D Narazie najmniej strat mają Synowie siewcy i największe szanse na zwyciestwo. :D

Awatar użytkownika
Anirin
Krwiopijca
Krwiopijca
Posty: 270
Rejestracja: 9 lut 2008, o 02:55
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: "a Ty wampir z probówki jesteś" - X-76 ;)
Kontakt:

Post autor: Anirin »

Wiśnia pisze:A jeśli renegaci tamtą walkę przetrwają to wezma sie za żywieniowców, winorośle i inne odłamy :D
Misiu, ale po jaką cholerę? To Wy się z nami napieprzacie, a nie my z Wami. To my Wam nie pasujemy, a nie Wy nam. My wybraliśmy własną drogę - Wam, praworządnym wampirom to wadzi i jak się przychrzaniliście, tak się przychrzaniacie. ;) I nadal jesteście ślepi na wspólne zagrożenie jakim są Watykańscy. Nie chcecie połączyć sił. Chcecie wytłuc i nas, i ich. Cóż, życzę szczęścia. :)
Zrenegacona Winorośl. ;)

Awatar użytkownika
Wiśnia
Użytkownik ZBANOWANY
Posty: 133
Rejestracja: 18 maja 2008, o 20:01
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: skądinąd
Kontakt:

Post autor: Wiśnia »

Acha. To luz. Skoro wy nie nie chcecie wytłuc żywieniowców , winorośli etc. To wytłuką to Siewcy :D . Cieszę się że nie was będzie się obwiniać o całe zło na trzeciej planecie od słońca :D . A i tak synowie siewcy wezmą się za wszystkie wampiry czy dobre czy złe.

Awatar użytkownika
Anirin
Krwiopijca
Krwiopijca
Posty: 270
Rejestracja: 9 lut 2008, o 02:55
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: "a Ty wampir z probówki jesteś" - X-76 ;)
Kontakt:

Post autor: Anirin »

A mi się właśnie coś wydaje, że to Vesper umrze. Tak pod koniec jakoś. Jakieś takie przeczucie mam. :D
Zrenegacona Winorośl. ;)

Awatar użytkownika
Smoq
Podpułkownik Nocarzy
Podpułkownik Nocarzy
Posty: 207
Rejestracja: 20 lut 2008, o 13:09
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Smoq »

a jak dla mnie nie wygra NIKT ... woja będzie trwać dalej bo jest ona konieczna dla istnienia wszystkich stron barykady renegaci potrzebują nocarzy tak jak nocarze renegatów a synowie siewcy potrzebują wampirów by siewca miał swoją małą armie i wroga z, którym może walczyć ... więc nikt nie może wygrać

Awatar użytkownika
Sophia
Podporucznik Nocarzy
Podporucznik Nocarzy
Posty: 90
Rejestracja: 2 wrz 2008, o 16:17
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Lublin Nad

Post autor: Sophia »

Anirin pisze:A mi się właśnie coś wydaje, że to Vesper umrze. Tak pod koniec jakoś. Jakieś takie przeczucie mam. :D
Nie kracz! Raz już umarł i wystarczy. Więcej nie trzeba. Ja jednak stawiam na Nocarzy. W końcu mają jakieś tam umocowania z góry. Któż to wie? Chyba tylko Madzik. Zobaczymy :)
Kiedy człowiek zstępuje w przepaść, jego życie zawsze zyskuje jasno określony kierunek.

Awatar użytkownika
Heos
Porucznik Nocarzy
Porucznik Nocarzy
Posty: 415
Rejestracja: 11 wrz 2008, o 08:18
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Heos »

Nie kracz! Raz już umarł i wystarczy. Więcej nie trzeba. Ja jednak stawiam na Nocarzy. W końcu mają jakieś tam umocowania z góry. Któż to wie? Chyba tylko Madzik. Zobaczymy
A ja sądzę, że jednak umrze. Zasłużenie swoją drogą i byłoby to ciekawe zakończenie trylogii.
A kto wygra? Nikt, równowaga musi być zachowana, nie mogą jedni dominować, tak jak nie może dominować noc nad dniem ani dzień nad nocą.
Czarna chmura

Awatar użytkownika
Sophia
Podporucznik Nocarzy
Podporucznik Nocarzy
Posty: 90
Rejestracja: 2 wrz 2008, o 16:17
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Lublin Nad

Post autor: Sophia »

Heos pisze:A kto wygra? Nikt, równowaga musi być zachowana, nie mogą jedni dominować, tak jak nie może dominować noc nad dniem ani dzień nad nocą.
Idealistyczne podejście do rzeczywistości! Ja jednak stawiam na Nocarzy. Mają zdecydowanie większe możliwości od Renegatów i co nie mniej ważne- umocowania na górze. Nie wykluczam jednak chwilowego sojuszu na rzecz walki z Watykańskimi. Ale oczywiście to tylko takie wesołe dywagacje. Ostatnie słowo i tak należy do Ukrytego :)
Kiedy człowiek zstępuje w przepaść, jego życie zawsze zyskuje jasno określony kierunek.

Awatar użytkownika
Anirin
Krwiopijca
Krwiopijca
Posty: 270
Rejestracja: 9 lut 2008, o 02:55
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: "a Ty wampir z probówki jesteś" - X-76 ;)
Kontakt:

Post autor: Anirin »

Moim skromnym zdaniem wygrają Watykańscy. Jest jeszcze jedna możliwość. Nocarze odrzucą na bok swe prawe zasady i razem z nami staną do walki przeciwko Watykańskim. Jeżeli w takiej konfiguracji wampirom udałoby się wygrać, to być może zapadłaby zgoda. Wtedy to dopiero byłoby ciekawie. No i zastanawiam się, na jakich zasadach. ;]

PS. Witam Was moje drogie wampirki po krótkiej przerwie. Postaram się teraz zaglądać tutaj częściej. ;)
Zrenegacona Winorośl. ;)

Awatar użytkownika
Inkwizytor
Użytkownik ZBANOWANY
Posty: 55
Rejestracja: 4 wrz 2008, o 15:14
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Ze Świętego Officjum w Hez-Hezronie

Post autor: Inkwizytor »

Zakładając że nocarze zabiorą się za siewców to wygra......my oczywiście my!! (zaskoczenie prawda?) A zakładając że nocarze będą trwać w wierze że nie mogą zabić ludzi to wygrają Siewcy :twisted: .
-No to deraz do karczmy
-Ale mistrzu....
-No nie powiesz mi chyba że wiedźmy porwały karczmarza a skrzaty naszczały do piwa??
-Nie, ale...
-To dobrze. Zakładając że mówisz o piwie, bo na karczmarzu mi tak bardzo nie zależy

ODPOWIEDZ