Corrupt-a-wish

Magazyn staroci
Awatar użytkownika
Fumiko
Major Nocarzy
Major Nocarzy
Posty: 956
Rejestracja: 20 mar 2007, o 16:17
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Virtual Reality

Corrupt-a-wish

Post autor: Fumiko »

Biorąc pod uwagę popularność gier forumowych, spróbuję wystartować na Nocarzu z grą wymagającą kreatywności, a dającą sporo zabawy.
Zasady gry są proste - jedna osoba podaje swoje życzenie, a kolejna musi wymyślić sposób na spełnienie tego życzenia tak, by pierwszej się odechciało.
Przykład:
Życzenie: Chciałbym mieć darmową wejściówkę na wszystkie mecze Euro 2012
Wygrywasz w konkursie darmową wejściówkę dla dwóch osób. Wszyscy Twoi koledzy liczą, że zabierzesz właśnie ich, wskutek czego, gdy postanawiasz jednak pójść ze swoją dziewczyną, automatycznie tracisz wszystkich przyjaciół i znajomych. A na 2 dni przed pierwszym meczem, ktoś włamuje się do Twojego domu i oprócz telewizora i komputera kradnie również wejściówkę.
Życzenie:[...]


Mam nadzieję, że zasady są zrozumiałe. No to zaczynam.

Życzenie: Chciałabym mieć inteligentnego robota.
Let the revels begin
Let the fire be started
We're dancing for the restless and the broken-hearted

Nocarski wydział PsyOps zaprasza do służby...

Awatar użytkownika
Kasiek
Pułkownik Nocarzy
Pułkownik Nocarzy
Posty: 3683
Rejestracja: 30 sty 2007, o 17:35
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Post autor: Kasiek »

Życzenia śmierci to na SFFiH się nazywa :D

Masz inteligentnego robota, który zaczyna się robić cholernie ciekawski, jak małe dziecko. No i któregoś dnia sprawdza jak wygląda śmieciarka. Od środka :P

Chciałabym mieć olbrzymia bibliotekę z tysiącami książek...
Pułkownik Majorka w służbie Lorda Ultora!

Manewry: I, II
Akcje: MTK, Urodziny Ukrytego, Polcon2007, "V", "K", Falcon2007, "S"

Ruda Wywłoka mająca pierdolca, którego nie zawaha się użyć!!!

Awatar użytkownika
Fumiko
Major Nocarzy
Major Nocarzy
Posty: 956
Rejestracja: 20 mar 2007, o 16:17
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Virtual Reality

Post autor: Fumiko »

Odziedziczyłaś w spadku po dalekim krewnym posiadłość mającą wielką, wiekową bibliotekę, sama nawet nie wiesz, co się w niej znajduje. Zanim jednak zdążysz się dowiedzieć, nad posiadłością przechodzi gwałtowna burza, a piorun uderza w dach biblioteki, powodując zwarcie i pożar. Tysiące Twoich książek idą z dymem.

Chciałabym, żeby w Polsce rządzili uczciwi i porządni ludzie.
Let the revels begin
Let the fire be started
We're dancing for the restless and the broken-hearted

Nocarski wydział PsyOps zaprasza do służby...

Awatar użytkownika
Rogal
Kapitan Nocarzy
Kapitan Nocarzy
Posty: 669
Rejestracja: 8 wrz 2007, o 11:47
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Kętrzyn
Kontakt:

Post autor: Rogal »

Fumiko twoje życzenia prawię się spełniły. Jest nowy rząd nowe twarze. Wszyscy krystaliczni jak łza, uczciwi. Ale okazało się że potrzeba wykwalifikowanych kadr w Anglii i cały rząd tam rusza, a do rządów dorwała się "stara" gwardia....

Chciałbym wieść spokojne i ciche życie.
What is your life?
My Honour is my life.
What is your fate?
My duty is my fate
CODEX OF BLACK TEMPLARS

Tata, tata! Biją Renegata!!

Awatar użytkownika
Greysad
Krwiopijca
Krwiopijca
Posty: 238
Rejestracja: 4 lut 2007, o 20:59
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Greysad »

Nie ulegnę, nie ulegnę, nie ulegnę...ulegnę...
Rogal jedyna droga : reinkarnacja...albo emigracja!
:twisted:

Hmmm a co ja? Może małe:
Chcę rządzić światem! :twisted: :twisted: :twisted:
Smoke and Mirrors,Smoke and Mirrors....

Ten mąciwoda...

Nie ma ludzi normalnych, są tylko źle zdiagnozowani!

Awatar użytkownika
Rogal
Kapitan Nocarzy
Kapitan Nocarzy
Posty: 669
Rejestracja: 8 wrz 2007, o 11:47
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Kętrzyn
Kontakt:

Post autor: Rogal »

Niestety potknąłeś się o krawężnik i przejechał Cię rozpędzony samochód. Nici z rządzenia światem i została tylko reinkarnacja :wink: :twisted:

Chciałbym zdać na ratownika WOPR (ale to tak na serio bo pierwszy stopień to mam)
What is your life?
My Honour is my life.
What is your fate?
My duty is my fate
CODEX OF BLACK TEMPLARS

Tata, tata! Biją Renegata!!

Awatar użytkownika
Vorevol
Top secret
Top secret
Posty: 1123
Rejestracja: 6 cze 2007, o 17:17
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: B24
Kontakt:

Post autor: Vorevol »

Zdajesz i możesz samodzielnie pracować na akwenie...Podczas Twojego dyżuru pomocy potrzebuje 4 osobowa rodzina. wyciągasz ich po kolei, przy ostatnim jesteś tak wyczerpany że w wodzie po kolana padasz i sam toniesz... na oczach gapiów z których nikt nie udziela Ci pomocy. (To autentyczne wydarzenie, tak zginął kolega z którym razem kurs robiliśmy).

Chciałbym zostać generałem...
Cedo Nulli

Eshealon
Generał Renegatów
Generał Renegatów
Posty: 1975
Rejestracja: 23 sty 2007, o 00:13
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Eshealon »

Zostajesz generałem, hodujesz sumiaste wąsy i brzuszysko rozmiaru XXL. Podczas kolejnego napadu szału, bo twój adiutant miast jajecznicy z czterech jaj przyniósł Ci na śniadanie potrawę przyrządzoną jedynie z trzech, dostajesz zawału i schodzisz.

Cała dywizja ze łzami w oczach żegna swojego dowódcę. Zapas cebuli wyczerpany na najbliższe dwa miesiące.

Esh chce pojechać do Laosu.
I'm strong to the finish
cuz I eat my Spinach

Awatar użytkownika
Kasiek
Pułkownik Nocarzy
Pułkownik Nocarzy
Posty: 3683
Rejestracja: 30 sty 2007, o 17:35
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Post autor: Kasiek »

Jedziesz do Laosu, ale w przedziale Kolei Transsyberyjskiej pijesz z Ruskimi wódkę, która okazuje sie być skażona. Schodzisz na 20 km od granicy z Laosem, praktycznie u celu wyprawy.

Kasiek chce napisać książkę

(Jak już jesteśmy na forum literackim ;))
Pułkownik Majorka w służbie Lorda Ultora!

Manewry: I, II
Akcje: MTK, Urodziny Ukrytego, Polcon2007, "V", "K", Falcon2007, "S"

Ruda Wywłoka mająca pierdolca, którego nie zawaha się użyć!!!

Awatar użytkownika
Mcbet
Top secret
Top secret
Posty: 3235
Rejestracja: 11 lut 2007, o 20:44
Płeć: Mężczyzna

Post autor: Mcbet »

Piszesz ksiazke, na samym poczatku nikt nie chce jej wydac, w wydanie tych kilku sztuk angazujesz wszytkie swoje oszczednosci i oszczednosci calej swojej rodziny i dentysy. Oczywisci ksiazka okazuje sie nie wypalem totalnym bakrutyjesz a twoje dlugi siegaja 3 pokolenia, ty sobie wybaczasz, rodzina dlugi anuluje ale ten dentysta... Probujesz mu wytlumaczyc co i jak niemniej jedak twoje grymasy i jeki nie robia na nim wrazenia slyszal je juz nie raz. Nasyla na ciebie panow w dresie niestety nie udaje im sie bo w tajemniczych okolicznosciach trafiaja do szpitala dla psychicznie chorych. Na swoich sesjach terapeutycnzych przekrzykujac sie na wzajem opoiwadaja o dziwnych gosciach latajacych w powietrzu ubranych na czarno z Pemami przewieszonymi na plecach owiacych do siebie w pieknej klasycznej lacinie. Niestety dentysta jest nie ugiety nasyla komornika. Tutaj juz nic nie pomagaja znajomi z ABW. Lądujesz na moscie i sie rzucach do rzeki. Utapiasz sie w wieku 26 lat . Wczesniej wysylasz rękopis ksiazki do Mcbeta. Mcbetowi udaje sie ja wydac okazuje sie ze to swiatowy bestseller. Mcbet zgarnia mnostwo forsy i stawia piekny i sliczny pomniczek autorce w holdzie. I zgarnia bardzo duza kase co miesiac. A autorka coz..... zyje wiecznie w pamieci swoich czytelnikow.

Mcbet chce aby Kasiek napisala ksiazke i wyslala mi rekopis......:D

A tak na serjo to chce miec pieknego żółtego Harleya z pieknymi chromowanymi rurkami i pieknym silniczkiem piekny mowie wam.
stasus UnKnow
Si quisquam pro me mori non volat, mihi non dice quemadmodum debo vivere
By Qadesh: "renegackie ścierwo, zawzięte i złe"

Awatar użytkownika
Greysad
Krwiopijca
Krwiopijca
Posty: 238
Rejestracja: 4 lut 2007, o 20:59
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Greysad »

Kupiłeś pięknego żółtego Harleya za wygraną w totku. Wyjeżdżasz szczęśliwy z Liberatora. Już marzysz o spokojnej jeździe trasą AK. Głęboki wdech, , but w dół...jedynka...manetka do przodu, sprzęgło... Buch! Nie zauważyłeś TIRa... Nie ma co zbierać, a kask utkwił w chłodnicy mastodonta...

/tech/ Zauważyliście, że wszystkie te marzenia tak sie kończą :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: Zazdrość czy co?/tech/

Ja chcę czarnego Harleya(hmm Night Rod?). I nie chcę zginąć :). Warzywko i paraliż też nie wchodzi w grę :P
Smoke and Mirrors,Smoke and Mirrors....

Ten mąciwoda...

Nie ma ludzi normalnych, są tylko źle zdiagnozowani!

Awatar użytkownika
Falk
Major Nocarzy
Major Nocarzy
Posty: 2611
Rejestracja: 25 kwie 2006, o 13:47
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Tam, gdzie żyją Forfitery
Kontakt:

Post autor: Falk »

Masz super harley'a, miód, nie motor. Jedziesz więc tam, gdzie można go godnie wypróbować, czyli na A4 (jedyną autostradę w tym kraju :P). Pogoda jest piękna, złota polska jesień, złote liście, ptaszki świergolą, słonko świeci, motor gna jak szalony, jesteś w siódmym niebie.
Gdy wymijasz pędzącego TIR-a bieżnik opony koła jego naczepy odrywa się, naczepą zarzuca. Kierowcy udaje się ustabilizować tor jazdy ciężarówki, ale Tobie niewielką to robi różnicę, ponieważ naczepa zdążyła Cię już rzucić na barierkę. Od uderzenia w barierkę wylatujesz z siodełka i przelatujesz na drugą nitkę autostrady. Wprost pod pędzące subaru imprezę.

Chciałbym umieć manipulować ludźmi.

EDIT:

to wyżej tyczyło się McBetowego marzenia. A co do Ciebie, Greysadzie, masz ślicznego czarnego harley'a. Podoba się wszystkim bez wyjątku. Także bossowi lokalnej mafii. Wysyła on kilku ludzi, by przekonali Cię do darowizny na jego rzecz. Gdy nie masz już wszystkich zębów, a Twoje kolana są połamane, ulegasz.
Głową muru nie przebijesz, ale jeśli zawiodły inne metody należy spróbować i tej.

J. Piłsudski

Awatar użytkownika
Greysad
Krwiopijca
Krwiopijca
Posty: 238
Rejestracja: 4 lut 2007, o 20:59
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Greysad »

hmm Falk, ciekawe podobieństwo wizji co do marzeń Mcbeta...
Mcbet, stary, może Ty zmień marzenia co do motorka? Raz to przypadek, ale dwa?
A, Falk, za kogo Ty mnie masz? To ja jestem szefem lokalnej mafii :) i nie tylko lokalnej :twisted: :twisted: :twisted:

No a teraz:
Nasz uroczy kapitan Falk podjął sie zdobycia trudnej sztuki MANIPULACJI. Zaczął z grubej rury: wpierw studia psychologiczne. I od razu na głęboką wodę równolegle medycyna z widokami na specjalność psychiatria. Tak mijają lata. Potem pedagogika. Łatwiej manipulować jak się czyni to od małego. Potem socjologia i politologia. Tłumy to jest to! Kolejne lata...
Czy coś pominąłem? No tak! Religia, opium dla mas! Wzorem Ojca Muchomora Falk dzielnie ruszył do seminarium... A latka lecą. Czyż jest tylko jedna religia na świecie? Dalsza długa nauka...
W końcu posiadł te trudną umiejętność. Możecie się od niego uczyć. Jak tylko lekarz prowadzący otworzy wam cele, a pacjent Falk przestanie wyć z obłędu....

A ja chcę teraz podróżować w czasie :). Zmienne mam te marzątka, co ? :twisted:
Smoke and Mirrors,Smoke and Mirrors....

Ten mąciwoda...

Nie ma ludzi normalnych, są tylko źle zdiagnozowani!

Awatar użytkownika
Rogal
Kapitan Nocarzy
Kapitan Nocarzy
Posty: 669
Rejestracja: 8 wrz 2007, o 11:47
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Kętrzyn
Kontakt:

Post autor: Rogal »

Niestety Grey w trakcie twojej pierwszej podróży zakleszczyłeś się i zostałeś w nicości czasoprzestrzeni.

A ja dla odmiany chciałbym mieć..... hmm święty spokój :twisted:
What is your life?
My Honour is my life.
What is your fate?
My duty is my fate
CODEX OF BLACK TEMPLARS

Tata, tata! Biją Renegata!!

Awatar użytkownika
Mcbet
Top secret
Top secret
Posty: 3235
Rejestracja: 11 lut 2007, o 20:44
Płeć: Mężczyzna

Post autor: Mcbet »

masz spokuj nikt ci nie zawraca gitary wogule z nikim nie rozawiasz jestes tylko ty i twoje mysli, ale one tez ci w pewnym momencie daja spokuj. Masz swiety spokuj i poprostu zaczynasz sie nudzic nudddaaaaaa nuuuuuuuuuddddddddddddddaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

i jeszcze nudno ci.

co do motorku to dlatego nigdy go nie bede mial ( a moze dlatego ze mnie nie stac na niego).

I jakos tak nadal chce miec motorek :P
stasus UnKnow
Si quisquam pro me mori non volat, mihi non dice quemadmodum debo vivere
By Qadesh: "renegackie ścierwo, zawzięte i złe"

ODPOWIEDZ