Falkon 2007

Magazyn staroci
Awatar użytkownika
Mcbet
Top secret
Top secret
Posty: 3235
Rejestracja: 11 lut 2007, o 20:44
Płeć: Mężczyzna

Post autor: Mcbet »

Kane nie chodzi o to zeby zadbac o to czy tamto chodzi bardziej o wypracowanie metody i skutecznego dzialania i tego zeby odpowiednio uczestnikow przygotowac na takie widoki. A co do Pyrkonu to mi cos juz swita tylko bede musial to jeszcze obgadac z kilkoma osobami a potem jak przejdzie z toba :)
stasus UnKnow
Si quisquam pro me mori non volat, mihi non dice quemadmodum debo vivere
By Qadesh: "renegackie ścierwo, zawzięte i złe"

Awatar użytkownika
Magnus
Dowódca G.R.O.T.
Dowódca G.R.O.T.
Posty: 1957
Rejestracja: 22 mar 2007, o 16:50
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: z czarnej mgły
Kontakt:

Post autor: Magnus »

Dajcie bana dla paru osób albo dla jednej i się sytuacja uspokoi. Nie widziałem żadnych nieprawidłowości w zachowaniu 'naszych'. Nikt bronią nie wymachiwał, ani do siebie ani do ludzi. Nikt nie miał broni naładowanej. NIKT nikogo nie straszył. Byłem świadkiem JEDNEJ sytuacji, kiedy jeden z naszych miał palec na spuście, stojąc z bronią, i Magda zwróciła mu uwagę. O co tyle szumu??
A o to, że nie wszyscy przestrzegają zasad, z teamów asg, gdzie w większości pewnie są gówniarze, którzy naoglądali się za dużo filmów wojennych. A inni za to płacą.
TKM!

Awatar użytkownika
Mcbet
Top secret
Top secret
Posty: 3235
Rejestracja: 11 lut 2007, o 20:44
Płeć: Mężczyzna

Post autor: Mcbet »

Magnus toc przeciez Fumiko powiedziala ze to nie bylo kierowane konkretnie do naszej grupy ale ogolnie bylo rzucone w strone wszytkich konwentowych ASG-owcow.
stasus UnKnow
Si quisquam pro me mori non volat, mihi non dice quemadmodum debo vivere
By Qadesh: "renegackie ścierwo, zawzięte i złe"

Awatar użytkownika
gorim1
Krwiopijca
Krwiopijca
Posty: 165
Rejestracja: 14 sty 2007, o 11:27
Płeć: Mężczyzna
Kontakt:

Post autor: gorim1 »

fakt dziwne zachowania widziałem z strony jednej z grup na pewno nie z lublina i nie was robili pokaz w niedzielę, dawali się bawić bronią ;/ nie sprawdziłem czy zabezpieczyli
Pierwszym warunkiem nieśmiertelności jest śmierć.

Stanisław Jerzy Lec "Myśli nieuczesane"

Renegat w remoncie. ;)

Awatar użytkownika
Kane
Syn Siewcy
Syn Siewcy
Posty: 362
Rejestracja: 27 wrz 2007, o 23:11
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Kane »

Jak napisałem że zadbam to zadbam :)
Też już się trochę w ASG bawię, duży chłopczyk jestem to i regulamin jak i organizatorów Pyrkonu odpowiednio ustawie .
A odwróciwszy się,
nie ujrzałem nic.
Tylko własny cień.
Cień Anioła Śmierci.

Awatar użytkownika
gorim1
Krwiopijca
Krwiopijca
Posty: 165
Rejestracja: 14 sty 2007, o 11:27
Płeć: Mężczyzna
Kontakt:

Post autor: gorim1 »

miejmy nadzieję by później nie było tego typu nieporozumień
Pierwszym warunkiem nieśmiertelności jest śmierć.

Stanisław Jerzy Lec "Myśli nieuczesane"

Renegat w remoncie. ;)

Awatar użytkownika
Fumiko
Major Nocarzy
Major Nocarzy
Posty: 956
Rejestracja: 20 mar 2007, o 16:17
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Virtual Reality

Post autor: Fumiko »

gorim1 pisze:fakt dziwne zachowania widziałem z strony jednej z grup na pewno nie z lublina i nie was robili pokaz w niedzielę, dawali się bawić bronią ;/ nie sprawdziłem czy zabezpieczyli
Chodzi Ci o pokaz AT w niedzielę? To akurat Lublin był. Broń, która poszła "w publikę" była bez baterii a te gazowe Desert Eagle bez kulek i gazu. Sama jeszcze przed pokazem sprawdzałam. Bronie z bateriami (grupy AT) do oglądania nie szły.
Let the revels begin
Let the fire be started
We're dancing for the restless and the broken-hearted

Nocarski wydział PsyOps zaprasza do służby...

Awatar użytkownika
Qadesh
Główny logistyk
Główny logistyk
Posty: 3778
Rejestracja: 16 kwie 2007, o 14:55
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: kraków

Post autor: Qadesh »

Dante pisze:Q:
wyczysc cache przegladarki.
serwer dziala.
ping (nij) 83.243.107.100.

Ale wiesz dlaczego nie dziala ? pamietasz ? he? :-)

Dante
upieram się, ze nie wiem o co chodzi.
a ja nawet nie wiem, co to cache.
i gdzie można to znaleźć w IE?

Awatar użytkownika
Mekto
Krwiopijca
Krwiopijca
Posty: 31
Rejestracja: 13 lip 2007, o 13:21
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Zamość
Kontakt:

Post autor: Mekto »

Tak patrzę na te zdjęcia i żałuję że nie byłem na Falkonie tak bardziej.... "służbowo" :)
A ta prelekcja na którą wpadli renegaci to bardzo ciekawa była, już mi się udało kumpla nakręcić na tą tematykę :)
RENEGAT- to brzmi dumnie!

Awatar użytkownika
gorim1
Krwiopijca
Krwiopijca
Posty: 165
Rejestracja: 14 sty 2007, o 11:27
Płeć: Mężczyzna
Kontakt:

Post autor: gorim1 »

Fumiko no to wszystko jasne dwóch pozostałych grup ASG na oczy nie widziałem :P fakt na terenie konwentu w sobotę to mało w sumie byłem
Pierwszym warunkiem nieśmiertelności jest śmierć.

Stanisław Jerzy Lec "Myśli nieuczesane"

Renegat w remoncie. ;)

Awatar użytkownika
Khorne_S
Porucznik Nocarzy
Porucznik Nocarzy
Posty: 191
Rejestracja: 20 cze 2007, o 17:31
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszwa/Wrocław Wrocław/Warszawa
Kontakt:

Post autor: Khorne_S »

Eshealon pisze: Nie było zgłoszeń do orgów o najeździe kosmitów? Bo ja się straszliwie wystraszyłem na widok szturmowców w białych gumiakach.
Którzy też z reszta noszą broń, wielokrotnie także widziałem ludzi którzy nosili niebezpieczne narzędzia, w rodzaju mieczy, toporów, solidnych kijów i tak dalej, a jakoś nikt im uwagi nie zwrócił.
Żaden ze szturmowców nie miał nawet repliki broni.Chyba że za broń uznasz kawałek kijka pomalowanego i odp. ukształtowanego.
Po za tym różnica między bronią airsoftową a bronią ostrą polega na bardzo specyficznej ale zauważalnej różnicy.Broń biała a konkretnie jej repliki nie strzelają na ok 10-15 m tylko są bronią do walk bezpośrednich i na dodatek na konwentach pojawiają się już circa 12 lat więc ludzie się przyzwyczaili.
Blood for the Blood God !!
-----------------------------------------------------------
Souls in revolt on your side!
Fight Fight Fight Fight!
You are the one to decide!

Awatar użytkownika
Acerola
Na misji...
Posty: 980
Rejestracja: 23 sie 2006, o 22:58
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: NEMO scit
Kontakt:

Post autor: Acerola »

Khorne_S pisze:Żaden ze szturmowców nie miał nawet repliki broni.Chyba że za broń uznasz kawałek kijka pomalowanego i odp. ukształtowanego.
Wszystko zależy od podejścia. W odpowiednich rękach ten kawałek kijka może zrobić dużo większą krzywdę niż replika ASG.
Khorne_S pisze:Po za tym różnica między bronią airsoftową a bronią ostrą polega na bardzo specyficznej ale zauważalnej różnicy.
Różnica polega na różnicy? Odkrywcze masło maślane. Ale idźmy dalej.
Khorne_S pisze:Broń biała a konkretnie jej repliki nie strzelają na ok 10-15 m tylko są bronią do walk bezpośrednich i na dodatek na konwentach pojawiają się już circa 12 lat więc ludzie się przyzwyczaili.
Wolę dostać z 10 metrów plastikową kulką (którą nie mam prawa dostać, jeśli ta nie znajduje się w magazynku broni z nienaładowaną, nota bene, baterią) niż paść ofiarą replik broni białej, z którymi spotkałam się na konwencie. To, że ludzie się przyzwyczaili do czegoś takiego, dowodzi tylko, że kwestią czasu jest swobodne chodzenie z replikami ASG na konwentach.
Ostatnio zmieniony 22 lis 2007, o 20:01 przez Acerola, łącznie zmieniany 1 raz.
Wise men talk because they have something to say; fools, because they have to say something.

Blue skies!

Awatar użytkownika
Dante
Top secret
Top secret
Posty: 1337
Rejestracja: 24 paź 2006, o 16:15
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Wa-wa

Post autor: Dante »

qadesh ,call me 600 033 296 ( jesli ciagle masz problemy ).
Ps.
Widzialem filmy Nighta - twoja kozka, to byla poezja w kazdym calu.
Dante
"młodzieńcze ! ciesz sie w młodości swojej " -platoon /Eklezjastes

747170

Awatar użytkownika
Khorne_S
Porucznik Nocarzy
Porucznik Nocarzy
Posty: 191
Rejestracja: 20 cze 2007, o 17:31
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszwa/Wrocław Wrocław/Warszawa
Kontakt:

Post autor: Khorne_S »

Acerola pisze:
Wolę dostać z 10 metrów plastikową kulką (którą nie mam prawa dostać, jeśli ta nie znajduje się w magazynku broni z nienaładowaną, nota bene, baterią) niż paść ofiarą replik broni białej, z którymi spotkałam się na konwencie.
Osobiście ja też wolałbym dostać z airsofta niż z repliki broni białej :D
No inna bajka by z niej oberwać trzeba podejść blisko a z airsofta wystarczy przypadek czy rykoszet.I właśnie tego ludzie się ciut obawiają.Standartowa reakcja laików i nie zaznajomionych z tematem.
Acerola pisze:To, że ludzie się przyzwyczaili do czegoś takiego, dowodzi tylko, że kwestią czasu jest swobodne chodzenie z replikami ASG na konwentach.
Dokładnie tak. Ta sama sprawa była z mieczami itp
Blood for the Blood God !!
-----------------------------------------------------------
Souls in revolt on your side!
Fight Fight Fight Fight!
You are the one to decide!

Awatar użytkownika
Acerola
Na misji...
Posty: 980
Rejestracja: 23 sie 2006, o 22:58
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: NEMO scit
Kontakt:

Post autor: Acerola »

Khorne_S pisze:No inna bajka by z niej oberwać trzeba podejść blisko a z airsofta wystarczy przypadek czy rykoszet.I właśnie tego ludzie się ciut obawiają.Standartowa reakcja laików i nie zaznajomionych z tematem.
No właśnie. Jedyną kwestią do wyjaśnienia jest w tym wypadku bezpieczeństwo pozostałych uczestników. Jeśli padnie jasna informacja ze strony orgów, że broń jest zabezpieczona, rozładowana, nienabita, pozbawiona części zasadniczych i nie ma prawa wystrzelić, ludzie przestaną mieć wątpliwości. Stan broni powinien być sprawdzany bezpośrednio przed wejściem na konwent, przez odpowiednią ekipę. Ludzie powinni także wiedzieć o możliwości padania strzałów z broni hukowej, w związku z czym należy poinformować o braku zagrożenia ze strony takiej broni, oraz o zasadach bezpieczeństwa, do których stosują się posiadacze (nie celowanie w ludzi, palec na kabłąku itp.).
Uczestnicy zobaczą, że nie ma się czego obawiać oraz, że jesteśmy godną zaufania grupą.
Wise men talk because they have something to say; fools, because they have to say something.

Blue skies!

ODPOWIEDZ