idealny Facet i idealna nie facet czyli kobieta

Magazyn staroci
Awatar użytkownika
Mcbet
Top secret
Top secret
Posty: 3235
Rejestracja: 11 lut 2007, o 20:44
Płeć: Mężczyzna

Post autor: Mcbet »

Madzik a nosil okulary ?? Bo jak tak to cozz nad reszta rzeczy mozna popracowac ( zmiana koloru oczu tez nie jest trudna) ;) A daj przeczytc co ?
stasus UnKnow
Si quisquam pro me mori non volat, mihi non dice quemadmodum debo vivere
By Qadesh: "renegackie ścierwo, zawzięte i złe"

Awatar użytkownika
Rogal
Kapitan Nocarzy
Kapitan Nocarzy
Posty: 669
Rejestracja: 8 wrz 2007, o 11:47
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Kętrzyn
Kontakt:

Post autor: Rogal »

[quote="Madzik"]
Obiekt mego zainteresowania był szczupły, dość wysoki. Śniada cera, ciemne włosy, czarne oczy w sensie dosłownym: czarne zarówno tęczówki, jak i źrenice (co miało swoje uzasadnienie, ponieważ był w połowie Ciemnym Elfem). Zajmował stanowisko szefa tajnych służb, podwładni wręcz fanatycznie go uwielbiali. Gwałcić raczej nie musiał, zawsze miał wzięcie, ale w razie potrzeby nie szlochałby bynajmniej tylko brał się do roboty - i to bez względu na płeć ofiary, albowiem był biseksualny.

MC ale z tego co widziałem to:
1. Jesteś człowiek oficjalnie nieoficjalnie Wampierzem, a o Ciemnych Elfach jeszcze nie słyszałem.
2. Szczupły owszem dość wysoki... jak dla kogo :P :twisted: :wink:
3. Ale twoja Biseksualność no to naprawdę nowość :!: :!:
What is your life?
My Honour is my life.
What is your fate?
My duty is my fate
CODEX OF BLACK TEMPLARS

Tata, tata! Biją Renegata!!

Awatar użytkownika
X-76
Top secret
Top secret
Posty: 3174
Rejestracja: 23 lut 2006, o 20:25
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: znikąd
Kontakt:

Post autor: X-76 »

Yyyy.... nooooo.... jakby to....... to gdzie ów maszynopis ? :lol:
▂ ▃ ▄ ▆ ▇ Cybernetyczny Bóg Chaosu Wersja: X-76 "Piromedyk" ▇ ▆ ▄ ▃ ▂
"Pierdolnięty chaos! Mikstura wybuchowa" by Delein
"IKS to chodzący chaos. Jak kiedyś będzie koniec świata to na pewno go zatrudnią" by Dante

Awatar użytkownika
Kasiek
Pułkownik Nocarzy
Pułkownik Nocarzy
Posty: 3683
Rejestracja: 30 sty 2007, o 17:35
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Post autor: Kasiek »

O właśnie, do Tfurczości, proszę autorki, raz, raz.
Pułkownik Majorka w służbie Lorda Ultora!

Manewry: I, II
Akcje: MTK, Urodziny Ukrytego, Polcon2007, "V", "K", Falcon2007, "S"

Ruda Wywłoka mająca pierdolca, którego nie zawaha się użyć!!!

Awatar użytkownika
Alienor
Aurora Borealis
Aurora Borealis
Posty: 880
Rejestracja: 21 wrz 2006, o 17:48
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Alienor »

Och, mroczny i seksowny. MNIAM (nie mylić z Pasią! Chociaż w sumie... he he) I na pewno był fontanną demonicznych spisków (czy jak to szło, Mcbet?).
Tylko jak mu się udało jeszcze wyciąć paskudny numer? Przy takim wyglądzie, gustach i manierach to niemal niewykonalne, wszyscy naokoło nie spodziewają się niczego innego...
Madzik, Madzik, a opisałabyś chociaż jego przeciętny dzień???
Rogal pisze:
MC ale z tego co widziałem to:
1. Jesteś człowiek oficjalnie nieoficjalnie Wampierzem, a o Ciemnych Elfach jeszcze nie słyszałem.

Oj, nie bądźmy drobiazgowi. :twisted:
Lecz gdyby mi kazały wyroki ponure
Na ziemi się meldować, by drugi raz żyć
Chciałbym starą wraz z mundurem wdziać na siebie skórę
Po dawnemu: wojować, kochać się i pić.
(Wieniawa)

Awatar użytkownika
Mcbet
Top secret
Top secret
Posty: 3235
Rejestracja: 11 lut 2007, o 20:44
Płeć: Mężczyzna

Post autor: Mcbet »

Rogal wampirze malej wiary ale nie dziwie sie wy macie jedna jedyna i sluszna droge wiary ;(
stasus UnKnow
Si quisquam pro me mori non volat, mihi non dice quemadmodum debo vivere
By Qadesh: "renegackie ścierwo, zawzięte i złe"

Awatar użytkownika
Rogal
Kapitan Nocarzy
Kapitan Nocarzy
Posty: 669
Rejestracja: 8 wrz 2007, o 11:47
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Kętrzyn
Kontakt:

Post autor: Rogal »

MC wolę tę drogę niż latać po Ciemku i trafić na słup z wysokim napięciem :wink:
What is your life?
My Honour is my life.
What is your fate?
My duty is my fate
CODEX OF BLACK TEMPLARS

Tata, tata! Biją Renegata!!

Awatar użytkownika
Mcbet
Top secret
Top secret
Posty: 3235
Rejestracja: 11 lut 2007, o 20:44
Płeć: Mężczyzna

Post autor: Mcbet »

A co masz juz jakies doswiadczenia w tej dziedzinie latania po ciemaku i walenia glowa w slup??
stasus UnKnow
Si quisquam pro me mori non volat, mihi non dice quemadmodum debo vivere
By Qadesh: "renegackie ścierwo, zawzięte i złe"

Awatar użytkownika
Acerola
Na misji...
Posty: 980
Rejestracja: 23 sie 2006, o 22:58
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: NEMO scit
Kontakt:

Post autor: Acerola »

Ekhem, ekhem!
Modelowy, podręcznikowy spam i offtop od kilku postów się jątrzy. No nie wierzę, że każdy napisał już wszystko o wymarzonym partnerze/partnerce, więc do roboty! :wink:
Wise men talk because they have something to say; fools, because they have to say something.

Blue skies!

Awatar użytkownika
Dexter
Na misji...
Posty: 1317
Rejestracja: 27 mar 2007, o 14:18
Płeć: Mężczyzna

Post autor: Dexter »

Ideał... nie poznałem jeszcze żadnego, ale mam na ten temat pewne wyobrażenie.

Zaczne od tego, na co pierwsze zwraca się uwagę - wygląd.
Włosy w zasadzie dowolne, choć preferuję długie rude lub ciemnoblond (farbowanie generuje punkty ujemne). Oczy bez wątpienia jasne (hopla mam na punkcie zielonych), do ciemnych nie mogę się przekonać nadal. Usta pełne. Sylwetka szczupła - nie mylić z chudą; kobieta powinna mieć trochę tłuszczyku tu i ówdzie (acz nie przesadzajmy), a nie przypominać deskę. Idealna kobieta jest zadbana, ma minimum makijażu (najlepiej wcale), jest ubrana schludnie (kwestia stroju to sprawa na oddzielny topic) i często się uśmiecha.

Teraz wypadałoby troche o psychice i reszcie.
Przede wszystkim musi być tolerancyjna (wszelki fanatyzm, czy to religijny, czy muzyczny, jest zabroniony), otwarta na nowe pomysły (konserwatyzm do mnie nie przemawia, tak samo pruderyjność), schludna (nie lubię skrajności - ani pedantyzmu, ani bałaganiarstwa), ciekawa świata, rozmowna (acz nie gadatliwa). Musi doceniać lojalność, akceptować swobodę (że na przykład - o ile sama nie będzie w ekipie - nie będzie kręcić nosem na kilkudniowe Manewry) i mieć kilka wspólnych zainteresowań ze mną (ale nie wszystkie, bo wtedy nie ma o czym rozmawiać). Musi umieć gotować (bo sam wciąż nie będę), uprawiać jakiś sport i sporo czytać. Nie może być marudna, pozbawiona poczucia humoru, ani brać narkotyków. Nie powinna palić ani nadużywać alkoholu. No i oczywiście musi być mną zainteresowana - najlepiej, jeśli odpowiadałbym jej wyobrażeniu ideału.

Pewnie jeszcze w przyszłości coś dopiszę, jak mi się coś przypomni.
Niezwykle ważne jest, aby codzienna twoja postawa stała się postawą żołnierza,
a postawa żołnierza - postawą na co dzień.
(Miyamoto Musashi, Księga Pięciu Kręgów)

In the warzone marines shit tactically.
(Ray w "Generation Kill")

kai
Pan/Pani Domów Krwi
Pan/Pani Domów Krwi
Posty: 1580
Rejestracja: 29 paź 2007, o 17:21
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Śląsk.

Post autor: kai »

Macie Dziewoje :P
Test "jaki powinien być Twój idealny facet"
http://kobieta.gazeta.pl/kobieta/1,67545,887393.html

:P:P:P
What do you mean, I ain't kind?
I'm just not your kind.

Awatar użytkownika
Kasiek
Pułkownik Nocarzy
Pułkownik Nocarzy
Posty: 3683
Rejestracja: 30 sty 2007, o 17:35
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Post autor: Kasiek »

"Chcesz partnera dowcipnego, mądrego i niezależnego. Takie właśnie są osoby ze znaków powietrznych: Bliźnięta, Waga i Wodnik. Osoby te są zmienne, wesołe i bardzo inteligentne. Uwielbiają podróże, przygody i wesołe towarzystwo. Łatwo przystosowują się do nowych warunków, nie są przesadnie wymagający czy wybredni. Nie mają do nikogo pretensji i nie przywiązują nadmiernej wagi do materialnej strony życia. Sprawdzają się nie tylko jako kochankowie, ale i jako przyjaciele. Są bardzo ciekawi świata i ludzi, dlatego często ich partnerzy są o nich zazdrośni. Żyjąc z nimi nigdy nie będziesz się nudzić."

Takie ogólnikowe, że do każdego chyba pasuje.... :P
Pułkownik Majorka w służbie Lorda Ultora!

Manewry: I, II
Akcje: MTK, Urodziny Ukrytego, Polcon2007, "V", "K", Falcon2007, "S"

Ruda Wywłoka mająca pierdolca, którego nie zawaha się użyć!!!

Awatar użytkownika
Dexter
Na misji...
Posty: 1317
Rejestracja: 27 mar 2007, o 14:18
Płeć: Mężczyzna

Post autor: Dexter »

Zatem jestem znakiem powietrznym. Vivat skromność!
Pewnie ziemnym, wodnym i ognistymi także, jakby przytoczyć je również. Co z tego, żem rekin tygrysi.
Niezwykle ważne jest, aby codzienna twoja postawa stała się postawą żołnierza,
a postawa żołnierza - postawą na co dzień.
(Miyamoto Musashi, Księga Pięciu Kręgów)

In the warzone marines shit tactically.
(Ray w "Generation Kill")

Awatar użytkownika
Rogal
Kapitan Nocarzy
Kapitan Nocarzy
Posty: 669
Rejestracja: 8 wrz 2007, o 11:47
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Kętrzyn
Kontakt:

Post autor: Rogal »

Ja Waga ja Waga zgłaszam się :wink: :P
What is your life?
My Honour is my life.
What is your fate?
My duty is my fate
CODEX OF BLACK TEMPLARS

Tata, tata! Biją Renegata!!

Awatar użytkownika
Ines Roux
Krwiopijca
Krwiopijca
Posty: 34
Rejestracja: 28 lut 2008, o 22:11
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Ines Roux »

Ha znalazłam! Nie, nie swój ideał, bo szczerze wątpie żeby taki osobnik chodził po świecie. Mianowicie znalazłam opis swego ideał sprzed sześciu lat (byłam małą, głupią czternastolatką) i ku memu zdziwieniu okazuje się, że w tej kwesti doprawdy niewiele się zmieniło.

Jeśli chodzi o fizyczność mój idealny men miał się prezentować natępująco:

Miał być wysoki, jeśli jego wzrost był poniżej 182 cm odpadał dla mnie w przedbiegach. Niewiedzieć czemu mam straszną słabość do wysokich ludzi. Może to dlatego, że sama jestem nie za wysoka.

Przystojny, ale nie ładny. Facet jak dla mnie o ładnej regularnej buźce z miejsca leci na odstrzał. Tylko jedną taką męską gębę toleruje, a należy ona do Johnny'ego Depp'a, ale tylko dlatego, że jest świetnym aktorem. Facet musi mieć odpowiednią figurę, prostą, stanowczą, a twarz niekoniecznie ładną, lecz drapieżną, może nawet odrobinę niesymetryczną, stanowczą. Ładne chłopaczki pokroju Brada Pitta czy Orlando Blooma lub też nasi rodzimi jak Zakościelny czy Małaszyński wzbudzają we mnie dziką agresję. Btw lubie u facetów duże, złamane nosy i wąskie usta xD

Oczy musi mieć jasne. Moje zboczenie. Sama mam ciemne toteż zazdroszcze każdemu kogo natura obdarzyła jasnymi oczami. Zielone lub niebieskie, przy kolrze się bardzo upierać nie będę, mogą być nawet jasnoszare. I długie rzęsy. Niechże ma coś ładnego. I niech to będą rzęsy xD

Włosy czarne obowiazkowo i długie. Do ramion. A co. Bo lubię. Jeśli chodzi o zarost moze być kilku dniowy, ale żadne brody ani wąsy nie wchodzą w rachubę. W ogóle nie lubię jak facet jest przesadnie owłosiony >.> Chociaż z dwojga złego wole owłosionego niż depilowanego >.>

Musi mieć białe i równe zęby. Musi. Nie ma innego wyjścia.



Jeśli chodzi o usposobienie...
Cóż, inteligencja to raz. Ma być człowiekiem otwartym i rozumnym, potrafiącym się zachować. Poza tym dziwnie upodobałam sobie że ma być: złośliwy, cyniczny, ironiczny, ma umieć kłamać lepiej niż oddychać, zawsze ma mieć swoje zdanie, nie dawać sobą manipulować a jednocześnie umieć manipulować innymi, stanowczy, opanowany a jednocześnie temperamentny i żywiołowy.
Mam wrażenie, że mogłoby się zdarzyć, że jakieś te cechy sie wzajemnie wykluczają, ale zapanować w tej dziedzinie nad moimi wymogami jest bardzo trudno. Oczywiście muszę mu się podbać ja i tylko ja (zatem to bedzie jakiś zwyrodnialec najpewniej >.>), ma mnie na rękach nosić, a w przypływie natchnienia kłócić się ze mną namiętnie tak żebym mogła sobie porzucać talerzami o podłogę. Taki mój odchył. Jestem awanturna, i czerpię z tego chorą satyswakcię xD

Zawód musi mieć niezwykły. Oczywiście oprócz tego, że ma umieć wszystko: strzelać, jeżdzić na motorze, latać odrzutowcem, jeździć konno wyczynowo, rzucać nożami, naprawić pralkę, prasować (!!!) bo ja nie umiem, grać na gitarze i śpiewać, grać we wszystkie gry zespołowe, grać i umieć dobrze kantować w karty, znać się na komputerach, umieć perfekt przynajmniej trzy języki obce, siekać cebulę i nie uronioć przy tym jednej łzy. (Tak, wiem, jestem nawiedzona xD)

Wracając do zawodu to coś niebanalnego. W gre wchodzi: architekt, muzyk, fotograf, dziennikarz, żołnierz, przedsiębiorca pogrzebowy, kaskader, reżyser.

Poza tym musi lubić: kalafior, fasolke szparagową, makaron pod każdą postacią zwłaszcza z żółtym serem, zupe pomidorową, wode niegazowaną, drób, jajka, mleko i produkty mleczne oraz kebab. Bo tylko tym będę go w stanie nakarmić >.>

Tak przy okazji nie obraziłabym się gdyby miał na przykład tatuaż. Nie mówie o dziarze na całą łapę, festyniarskiej i kolorowej, ale o czymś z klasą, nie naćkanym i z wyczuciem. Kolczyki też lubię... to juz tak w ramach moich rozmaitych zboczeń... :oops:
http://mercythompson.cba.pl
I read a book about the self, Said I should get expensive help

ODPOWIEDZ