Nocarze vs. Renegaci - ujęcie 425.

Magazyn staroci
kai
Pan/Pani Domów Krwi
Pan/Pani Domów Krwi
Posty: 1580
Rejestracja: 29 paź 2007, o 17:21
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Śląsk.

Post autor: kai »

Smoq pisze:A na wieść, że kolejni wybierają tą dobrą stronę i idą do nas. W końcu młode wampiry rozumieją, że to jest najlepsza dla nich droga. Nie chcą być niewolnikami prawdziwej krwi i tych wszystkich śmieci które w niej pływają. To jest odrażające co ta krew może zrobić z tak porządnymi wampirami. ;]
Eeee.... tak tak pieseczku Twój Pan od zawsze pije sztuczną nigdy nie miał kontaktu z prawdziwą..... NIGDY :) tak Wam mówią? a jak pomerdacie ogonkami ze zrozumieliście to Was za uszkami miziają? ...
Biedaku. Nazywając nas niewolnikami zastanów sie czy jesteś całkowicie Wolny.
What do you mean, I ain't kind?
I'm just not your kind.

Awatar użytkownika
Wiśnia
Użytkownik ZBANOWANY
Posty: 133
Rejestracja: 18 maja 2008, o 20:01
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: skądinąd
Kontakt:

Post autor: Wiśnia »

Człowieku!!! Wampirem widać nie jesteś!!! Czytałeś Nocarza i Renegata?!?!?!

kai
Pan/Pani Domów Krwi
Pan/Pani Domów Krwi
Posty: 1580
Rejestracja: 29 paź 2007, o 17:21
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Śląsk.

Post autor: kai »

najwyraźniej człowieczku Ty nie czytałeś :) albo czytałeś ale bez zrozumienia :)
What do you mean, I ain't kind?
I'm just not your kind.

Awatar użytkownika
Wiśnia
Użytkownik ZBANOWANY
Posty: 133
Rejestracja: 18 maja 2008, o 20:01
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: skądinąd
Kontakt:

Post autor: Wiśnia »

Ja czytałem. I choć rzeczywiście jest tam ten cytat z mizianiem po brzuszku to jest też o tym że Ultor pił nieobojętną krew.

kai
Pan/Pani Domów Krwi
Pan/Pani Domów Krwi
Posty: 1580
Rejestracja: 29 paź 2007, o 17:21
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Śląsk.

Post autor: kai »

a ile lat ma ultor jest napisane? i od ile lat jest sztuczna krew?
wiec sprawdz. ze ultor jest duuuuuuuuuuuuuuuuzo starszy od sztucznej krwi i wcześniej pił prawdziwą.
What do you mean, I ain't kind?
I'm just not your kind.

Awatar użytkownika
Kot w kapeluszu
Nimfa
Nimfa
Posty: 321
Rejestracja: 6 cze 2007, o 21:52
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Dublin/Warszawa
Kontakt:

Post autor: Kot w kapeluszu »

Oczywiście, że pił. Każdy to wie, poza niektórymi Nocarzami, nie potrafiącymi dopuścić do siebie myśli, że ich szef mógł robić to samo, za co teraz głowy ścina. Najlepszy przykład, co ta krew może zrobić z porządnymi wampirami, jeśli pije się ją bez umiaru.
Nieważne jak kręta jest ścieżka
I jakie kary mi pisane
Ja jestem panem mego losu
Jam mojej duszy kapitanem.

Awatar użytkownika
Wiśnia
Użytkownik ZBANOWANY
Posty: 133
Rejestracja: 18 maja 2008, o 20:01
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: skądinąd
Kontakt:

Post autor: Wiśnia »

Chodzi o to że teraz krew się zmieniła. A Ultorowi chodzi o picie bez umiaru. A każdy kto czytał i Nocarza i Renegata wie to o czym my rozmawiamy.

kai
Pan/Pani Domów Krwi
Pan/Pani Domów Krwi
Posty: 1580
Rejestracja: 29 paź 2007, o 17:21
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Śląsk.

Post autor: kai »

...... każdy ...........................na tym forum czytał!
What do you mean, I ain't kind?
I'm just not your kind.

Awatar użytkownika
Kot w kapeluszu
Nimfa
Nimfa
Posty: 321
Rejestracja: 6 cze 2007, o 21:52
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Dublin/Warszawa
Kontakt:

Post autor: Kot w kapeluszu »

Zmieniła się? Naprawdę? Krew w ciągu ostatnich kilkuset lat się zmieniła? Ultor wtedy nieźle potrafił zaszaleć i sam pił.
Nieprawdę jest też, że chodzi mu jedynie o karanie tych, którzy piją bez umiaru. Ultor zetnie każdego wampira, który spróbuje prawdziwej krwi. Nie zezwala nawet na spróbowanie i wyrobienie sobie własnego zdania.
Nieważne jak kręta jest ścieżka
I jakie kary mi pisane
Ja jestem panem mego losu
Jam mojej duszy kapitanem.

Awatar użytkownika
Wiśnia
Użytkownik ZBANOWANY
Posty: 133
Rejestracja: 18 maja 2008, o 20:01
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: skądinąd
Kontakt:

Post autor: Wiśnia »

Każdy który przeczytał książki bądź przeczytał tu na forum.

Awatar użytkownika
Mysz258
Nimfa
Nimfa
Posty: 809
Rejestracja: 5 sie 2007, o 14:56
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Okolice Torunia
Kontakt:

Post autor: Mysz258 »

Krew jest dla wampirów pożywieniem, ale i czyms czym dla nas alkohol, a fakt, iż Ultor pił zwykłą, ludzką, krew jest niezaprzeczalny, Wisienko :). Różnica polega na tym, że Ultor po wcześniejszych zabawach z krwią wybrał w tej chwila takie stanowisko i broni go w sposób baaaardzo zdecydowany :). Z autopsji może wiedzieć czym to grozi i za wszelką cenę stara się nie dopuścić do tego innych :). Wszyscy Lordowie pili prawdziwą krew... każdy prawie się na niej wychowywał, a więc wiedzą o czym mowa i dlatego tak zażarcie walczą z Renegatami... chociaż kto wie co Ultor robi poza domem :P?!
Manewry IV - Wodny Świat

Ludzie byli dawniej bliżsi sobie.
Musieli.
Broń nie niosła daleko.

Awatar użytkownika
Nightmer
Oprawca
Oprawca
Posty: 1017
Rejestracja: 6 kwie 2007, o 21:12
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Łorsoł
Kontakt:

Post autor: Nightmer »

Ultor poza domem ? Nie no jeszcze by go ktoś napadł :wink: Za to w domu jest już panem i władcą. Musowo codziennie pierze. To już jest taki jego prywatny rytuał (otwiera pralkę, wrzuca do środka paru nocarzy, ustawia wirowanie na pełnych obrotach i idzie się zdrzemnąć, następnie o ile mu to tylko z głowy nie wyleci wypuszcza te najukochańsze pieski na wolność - a później wszyscy się dziwują, że takie zakręcone). :lol:
Pacyfista

Mistrz złotej myśli

Zdarza mi się zachowywać jak cham i prostak. Dążę do ideału:]

"You offended me!
You have cast your shadow upon me!
SHIT!"

Awatar użytkownika
Smoq
Podpułkownik Nocarzy
Podpułkownik Nocarzy
Posty: 207
Rejestracja: 20 lut 2008, o 13:09
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Smoq »

My przynajmniej nie czołgamy sie na kolanach i Ultorowi z ręki kropelek krwi nie zlizujemy a w końcu to takie pieskie zachowanie ... Gdy pieski posłusznie liżą rękę swego pana ... I nie jestem pieskiem jest to mój wolny wybór, nieprzysłonięty przez śmieci ludzkiej krwi. Fakt kiedyś wampiry piły prawdziwą krew ale tylko dla tego, że nie było wyboru. Dziś dzięki sztucznej możemy spokojnie koło ludzi żyć bez obaw, że ruszą na nas z widłami i pochodniami. Dzięki temu jesteśmy bezpieczni. Ale co po niektóre wampirki tego nie rozumieją i starają sie wszystko ... ale co wam tłumaczyć trzeba by być najpierw tak bezmyślnym workiem symbiotow by zacząć mówić waszym językiem ...

kai
Pan/Pani Domów Krwi
Pan/Pani Domów Krwi
Posty: 1580
Rejestracja: 29 paź 2007, o 17:21
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Śląsk.

Post autor: kai »

Czołgać to sie bedziesz.... błagając o litość jak któryś/któraś z naszych Cię złapie.... bedziesz sie czołgać .... i błagać znając wasze wmontowane poczucie honoru (jak to ktoś kiedyś określił) o kulę w łeb! bo przecież tak sie nie da żyć....
Naprawdę nie wiem czy każdemu z osobna trzeba tłumaczyć? jesteś psem! jesteś bo tak zostałeś wychowany przez Twojego "tatę-mamę" Ultora... siat! siedzisz, warcz! - wkurzasz sie ( pewnie sam nie wiedząc o co ale trzeba to trzeba.... ) zabij! - zabijesz, nawet jeśli był by to Twój brat. Taki wasz psi los. co Pan Katana karze wykonacie... jak głupie dzieciaczki nie potrafiące jeszcze samodzielnie myśleć ....
What do you mean, I ain't kind?
I'm just not your kind.

Awatar użytkownika
Smoq
Podpułkownik Nocarzy
Podpułkownik Nocarzy
Posty: 207
Rejestracja: 20 lut 2008, o 13:09
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Smoq »

Najpierw musicie złapać ... a co sama sie boisz sprobować mnie złapać a może wiesz, że nie masz szans? Dla tego w przypływie odwagi masz nadzieje , że złapie mnie ktoś inny, poza tym to wy zachowujcie sie jak kundle i przez nikogo nie byłem wychowywany to jest moja decyzja sam o tym zdecydowałem.
Przynajmniej ja wiem czym jest honor bo wam to jest całkiem obce.

A wojownik czasami musi wykonać rozkaz, tak wiem u was niema rozkazów dla tego dostajecie bo nie wiecie jak walczyć.

ODPOWIEDZ