Knebelki, pejczyki, kajdaneczki ...

Magazyn staroci

Co wolisz mój drogi padawanie?

Knebelki + kajdanki + pejcze
27
84%
Wiśnie + lody + kwiatki
5
16%
 
Liczba głosów: 32

Awatar użytkownika
REMOV
--------
--------
Posty: 105
Rejestracja: 2 lip 2008, o 01:52
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: REMOV »

Dlahcim pisze:Mysz a jakie to są masochistyczne gadżety?
Laptop o 2.30, kiedy do zakończenia pracy zostało jeszcze dwie godziny ;)
Oni, gdy walił się firmament,
poszli, chociaż ich ścigał szloch,
za swym najemnym powołaniem,
i wzięli żołd i legli w proch.

Niebo podparli w strasznej chwili,
Trwali. I wytrwał ziemski glob.
Co Bóg opuścił - obronili.
I ocalili świat - za żołd.

Awatar użytkownika
Acerola
Na misji...
Posty: 980
Rejestracja: 23 sie 2006, o 22:58
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: NEMO scit
Kontakt:

Post autor: Acerola »

Mysz258 pisze:O nieprawda Ace. Czyżbyś mi teraz chciała zasugerować, że podczas zabawy z przedmiotami wybranymi przeze mnie, czytaj małymi owocami, lodami wszelakimi, bitą śmietaną, bądź czymś podobnym nie można się wykazać wyobraźnią? No to się chyba z Tobą nie zgodzę :D.
Dokładnie to Ci niniejszym sugeruję :wink: Bo co tu sobie jeszcze wyobrażać? Wszystkie rekwizyty masz pod ręką, scenerię dowolną... Wmawiasz sobie, że wisienki to kulki analne, czy co? :lol:
Mysz258 pisze:@Krzyżyk - Obudzić to można różne rzeczy :twisted: :twisted: :twisted: . Smoka, diabła, nawet Ace ^^. Ale poddać się temu, co się obudziło to inna sprawa.
Znaczy się wolisz dominować? Ale bez udziału "masochistycznych" gadżetów... Fakt, trzeba mieć wyobraźnię, żeby się dać zdominować kwiatkiem... :lol:
Dlahcim pisze:Mysz a jakie to są masochistyczne gadżety? :)
Mysz258 pisze: Ależ proszę już wyjaśniam xP

Pejcze, kneble, obroże z kolcami et ceatera et ceatera
Po mojemu to teraz krzywdzisz masochistów i to bynajmniej nie zgodnie z ich oczekiwaniami. :wink: Bo zaliczanie w/w przedmiotów do kategorii masochistycznych jest naprawdę nie na miejscu... Bo co zrobisz w tym wypadku z lwią częścią zabawek NAPRAWDĘ sado-ciacho? W jakiej kategorii je wtedy umieścisz? :wink:
Wise men talk because they have something to say; fools, because they have to say something.

Blue skies!

Awatar użytkownika
Mysz258
Nimfa
Nimfa
Posty: 809
Rejestracja: 5 sie 2007, o 14:56
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Okolice Torunia
Kontakt:

Post autor: Mysz258 »

Ace pisze:Wmawiasz sobie, że wisienki to kulki analne, czy co? Laughing
Wisienka to zawsze wisienka, ale to co z nią zrobić to inna sprawa xP. Po prostu bardziej leży mi coś takiego od "klasycznych" gadżetów.
Ace pisze:Znaczy się wolisz dominować?
To teraz wymyśliłaś :lol: ! I pomyśleć, że wywnioskowałaś to z "Poddać się to inna sprawa" :P.
Ace pisze:W jakiej kategorii je wtedy umieścisz? Wink
W kategorii - Śmietnik xP! Umieszczę je w śmietniku, do którego będę miał najbliżej :lol: :lol: :lol:
Manewry IV - Wodny Świat

Ludzie byli dawniej bliżsi sobie.
Musieli.
Broń nie niosła daleko.

Awatar użytkownika
Acerola
Na misji...
Posty: 980
Rejestracja: 23 sie 2006, o 22:58
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: NEMO scit
Kontakt:

Post autor: Acerola »

Mysz258 pisze:Wisienka to zawsze wisienka, ale to co z nią zrobić to inna sprawa xP. Po prostu bardziej leży mi coś takiego od "klasycznych" gadżetów.
W porządku, ale to wciąż gadżet. To, że ktoś używa pejcza zamiast paprotki, jest podyktowane tylko osobistymi preferencjami, ewentualnie okazją/kaprysem. I absolutnie nie ma to NIC wspólnego z brakiem wyobraźni.
Mysz258 pisze:W kategorii - Śmietnik xP! Umieszczę je w śmietniku, do którego będę miał najbliżej :lol: :lol: :lol:
Tylko nie opróżniaj go pochopnie, bo może się okazać, że kiedyś poczujesz chęć odkurzenia starych śmieci :twisted: (Co w większości przypadków nie jest związane z pytaniem "czy?", lecz "kiedy?" :wink: )
Wise men talk because they have something to say; fools, because they have to say something.

Blue skies!

Awatar użytkownika
Dexter
Na misji...
Posty: 1317
Rejestracja: 27 mar 2007, o 14:18
Płeć: Mężczyzna

Post autor: Dexter »

A jak by tak zamienić pejcz na gałązki jeżyny a kajdanki na konopie? I wilk syty, i owca cała...
Niezwykle ważne jest, aby codzienna twoja postawa stała się postawą żołnierza,
a postawa żołnierza - postawą na co dzień.
(Miyamoto Musashi, Księga Pięciu Kręgów)

In the warzone marines shit tactically.
(Ray w "Generation Kill")

Awatar użytkownika
Mcbet
Top secret
Top secret
Posty: 3235
Rejestracja: 11 lut 2007, o 20:44
Płeć: Mężczyzna

Post autor: Mcbet »

Dex coz dalem podobna propozycje kilka postow wyzej baaa nawet zaproponowalem kroki dalsze ;) I wybacz ale nigdy sie chyba tak nie da wyposrodkowac zeby moc jesc obiad z wilkiem i owca przy jednym stole bo zawsze sie znajdzie jakis owczarek w poblizu chcacy ropedzic cale towazystwo do domow, i na nic zdadza sie wyjasnienia owieczki ze chciala tylko lekkiej zmiany menu ;)
stasus UnKnow
Si quisquam pro me mori non volat, mihi non dice quemadmodum debo vivere
By Qadesh: "renegackie ścierwo, zawzięte i złe"

Awatar użytkownika
Acerola
Na misji...
Posty: 980
Rejestracja: 23 sie 2006, o 22:58
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: NEMO scit
Kontakt:

Post autor: Acerola »

Ja nie lubię tego typu kompromisów - w takim wypadku albo igraszki na łonie natury z tymi wszystkimi wisienkami (noo... Czasem się można zmusić :wink: ), albo dobra, pikantna zabawa z wiązaniem, różnymi akcesoriami, kostkami lodu itp. Jak się chce wypośrodkować, to wychodzi nijako :roll: :P
Wise men talk because they have something to say; fools, because they have to say something.

Blue skies!

Awatar użytkownika
Mysz258
Nimfa
Nimfa
Posty: 809
Rejestracja: 5 sie 2007, o 14:56
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Okolice Torunia
Kontakt:

Post autor: Mysz258 »

Wyjątkowo się zgodzę z Lwicą ... znaczy z Ace chciałem powiedzieć.

Złotego środka nie ma xP! Trzeba się zdecydować i ja wolę naturę od sztucznych zabawek, o xP!

A wy róbcie co chcecie :D.
Manewry IV - Wodny Świat

Ludzie byli dawniej bliżsi sobie.
Musieli.
Broń nie niosła daleko.

Awatar użytkownika
Acerola
Na misji...
Posty: 980
Rejestracja: 23 sie 2006, o 22:58
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: NEMO scit
Kontakt:

Post autor: Acerola »

Mysz258 pisze:Wyjątkowo się zgodzę z Lwicą ... znaczy z Ace chciałem powiedzieć.
Hmm... Jeszcze nie wiem, czy mi się to podoba... :roll: :D
Mysz258 pisze:Złotego środka nie ma xP! Trzeba się zdecydować i ja wolę naturę od sztucznych zabawek, o xP!
No i znowu dyskryminujesz... :roll: A może ktoś lubi łączyć? Ja tylko wyraziłam swoje zdanie w tym temacie. Cieszę się, że się zgadzamy, ale to nie znaczy, że opinia jest jedynie słuszna... Oj, widać, żeś wąpierz po ultorowym praniu mózgu :P
Mysz258 pisze:A wy róbcie co chcecie :D.


O, o, o! I nie można tak było od razu?? :twisted:
Wise men talk because they have something to say; fools, because they have to say something.

Blue skies!

Awatar użytkownika
columb
Głowa Rodu
Głowa Rodu
Posty: 706
Rejestracja: 18 sty 2008, o 11:16
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Posen
Kontakt:

Post autor: columb »

Mysz258 pisze: ja wolę naturę
Mysz
a co Ty robisz zimą?
Szukasz partnerki w klubie morsa czy pościsz :?:
Bankierzy mają cichowęża w kieszeni.

Bóg, Honorarium, Ojczyzna!

Awatar użytkownika
Acerola
Na misji...
Posty: 980
Rejestracja: 23 sie 2006, o 22:58
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: NEMO scit
Kontakt:

Post autor: Acerola »

:lol: :lol:

Oj, Columb, na pewno wystarczy tylko trochę wyobraźni, żeby zamarznięty badyl zmienił się w krwistoczerwoną różę... Ajć, nie, róże mają kolce, a my nie lubimy masochistów... :P Ekhem, aby zamarznięty badyl zmienił się w kwiat paproci, a "żółty śnieg" w kostki zmrożonego soku z ananasa... :P :lol:
Wise men talk because they have something to say; fools, because they have to say something.

Blue skies!

Awatar użytkownika
Mcbet
Top secret
Top secret
Posty: 3235
Rejestracja: 11 lut 2007, o 20:44
Płeć: Mężczyzna

Post autor: Mcbet »

Tylko niech nikt sie skusi na sprawdzanie teorii o zmiennym smaku po zlizaniu tego soku no chyba ze ktos preferuje takie walory smakowe ;)
stasus UnKnow
Si quisquam pro me mori non volat, mihi non dice quemadmodum debo vivere
By Qadesh: "renegackie ścierwo, zawzięte i złe"

Awatar użytkownika
Mysz258
Nimfa
Nimfa
Posty: 809
Rejestracja: 5 sie 2007, o 14:56
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Okolice Torunia
Kontakt:

Post autor: Mysz258 »

Oj, dajcie mi spokój co ^^!

Koniec tematu, moi drodzy na temat natury, masochizmu, bądź czegokolwiek innego :D! To, że nie lubię "waszych" środków nie znaczy, ze zawsze używam moich. Wątpie również czy zawsze korzystacie z kajdanek, bądź innych akcesoriów. A jeżeli korzystacie to gorsi z was dewianci niż myślałem :D...

Columbie mój drogi xP... Nie zimą nie poszczę, bo nie jestem Jezusem, a to on odpowiedzialny był za posty. Co do morsów, to też je nie za bardzo lubię, gdyż są gruuuube i tłuste, o :D! Ale może głodnemu chleb na myśli względem tego sadełka, ssoo :D?


Ace.... Ja tam nie wiem czy lubisz zółty śnieg czy nie, ale ja go nie próbowałem xP! Ananasa zresztą też nie lubię bo jest zbyt słodki. Aż mdli przecież....

Co do wyszydzanej wyobraźni ... Też z niej korzystacie, panienki :D! Korzystacie z akcesoriów bo tak wam nakazuje wyobraźnia, przecież. I nie chodzi tu o wyobrażanie sobie tego, że coś jest czymś, a raczej tego jak tym czymś można się zabawić z ukochaną osobą by bawić się jeszcze lepiej xP!

Następnego który szydzić będzie z wyobraźni pokąsam xP!
Manewry IV - Wodny Świat

Ludzie byli dawniej bliżsi sobie.
Musieli.
Broń nie niosła daleko.

Awatar użytkownika
Acerola
Na misji...
Posty: 980
Rejestracja: 23 sie 2006, o 22:58
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: NEMO scit
Kontakt:

Post autor: Acerola »

Ech... A gdzie ja szydzę z wyobraźni? :roll:
W poprzednim poście pozwoliłam sobie na złośliwość względem toku myślenia, a nie konkretnego zagadnienia, a już tym bardziej nie wyobraźni.

Ja tylko prosiłam Cię, na początku wtrącania moich "trzech groszy" w dyskusji, abyś nie mieszał pojęć i odczepił się od twierdzenia, że korzystanie z akcesoriów jest wynikiem braku wyobraźni.
Mysz258 pisze:Też z niej korzystacie, panienki :) ! Korzystacie z akcesoriów bo tak wam nakazuje wyobraźnia, przecież. I nie chodzi tu o wyobrażanie sobie tego, że coś jest czymś, a raczej tego jak tym czymś można się zabawić z ukochaną osobą by bawić się jeszcze lepiej xP!
:shock: :shock: Żarrrtujesz.... Naprawdęęęę? O ja Cieee...

Mysz. Świadomość posiadania wyobraźni i poznanie jej możliwości nie jest wygórowanym zadaniem i większość nie ma z tym problemu (chyba, że ktoś ma jej na tyle mało, by samo korzystanie z niej było już czymś abstrakcyjnym :wink: ).
Uświadamianie mi korzystania z wyobraźni (sam, powiedziałabym - akt) jest wyrazem jej braku z Twojej strony. :wink:
Wise men talk because they have something to say; fools, because they have to say something.

Blue skies!

Awatar użytkownika
columb
Głowa Rodu
Głowa Rodu
Posty: 706
Rejestracja: 18 sty 2008, o 11:16
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Posen
Kontakt:

Post autor: columb »

Mysz...
No chyba nie da się nie zauważyć, że Ace ma baaardzo wybujałą wyobraźnię, przynajmniej pod jednym względem.
:lol:
Bankierzy mają cichowęża w kieszeni.

Bóg, Honorarium, Ojczyzna!

ODPOWIEDZ