Pyrkon 2009

Magazyn staroci
Awatar użytkownika
XaZaX
Podpułkownik Nocarzy
Podpułkownik Nocarzy
Posty: 497
Rejestracja: 4 lis 2008, o 23:16
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Wrocław

Re: Pyrkon 2009

Post autor: XaZaX »

Super było, dzięki wszystkim :) Kaiii moje naszywki :twisted:
If you not serve in combat, then you will serve on the fireing line! - Imperial Guard Commissar

Tata! Tata! Biją renegata!!
Przyjdzie Tata i pozamiata!

Jestem Nocarzem - powiedział Nex - i nie obchodzą mnie wasze drożdże! <cytat niedokładny :P>

Kurt

Re: Pyrkon 2009

Post autor: Kurt »

Dziękuję wszystkim!!! :) Zabawa była przednia *h* Jesteście cudowni. To był niezapomniany weekend :ninja:

Awatar użytkownika
Smilodon
Pan/Pani Domów Krwi
Pan/Pani Domów Krwi
Posty: 2400
Rejestracja: 18 mar 2009, o 09:53
Płeć: Mężczyzna

Re: Pyrkon 2009

Post autor: Smilodon »

Ciesze się, że wszystcy wróciliście cali i zdrowi. żałuje, że mnie tam nie było!!!
Jesteście najlepsi!!!
Dante:
Extra zdjecia!!
Psi c%#j i Last True Rebellious
"Smilodon Straszny jestes i czasem sie Ciebie boje ...
D."

| Prywata / Ratuj się kto może czyli... kursik pierwszej pomocy / Manewry IV - Waterworld / Nocarz - Premiera / Młody - Premiera - "Tor taktyczny" / Polcon 2017 / WTF II / CC II / Moto / WTF III / CC III |

Awatar użytkownika
Tasiek
Porucznik Nocarzy
Porucznik Nocarzy
Posty: 318
Rejestracja: 12 lut 2009, o 23:58
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa

Re: Pyrkon 2009

Post autor: Tasiek »

Uhh...Trochę odespałem, zaraz idę na część drugą...
Dzięki za świetny konwent, bardzo mi się podobało, mimo, że to mój pierwszy w życiu, a myślę, że nie ostatni :D
Btw a propos zgubionych rzeczy...Zostawiłem w końcu kalendarz na bramce B :D Jeśli go ktoś przygarnął i o tym powie będę hepi:P
http://noson.pl/

http://www.lastfm.pl/user/Metalizer_


|Pyrkon 2009|
|Manewry IV|
|Ava V|
|Fiolet|
|Nocarz-Premiera|
|Pyrkon 2010|

Awatar użytkownika
X-76
Top secret
Top secret
Posty: 3174
Rejestracja: 23 lut 2006, o 20:25
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: znikąd
Kontakt:

Re: Pyrkon 2009

Post autor: X-76 »

Zamoyski pisze:Drobny błąd Dante - to Pyrkon, nie Polcon :wink:


No własnie.

Kategoria założona, zdjęcia przniesione, tyle..... że kurde sam opis na zdjęciach to też Polcon a nie Pyrkon a na to nie mam wpływu. Jak coś to moge fotki usunąć a Dante je wstawi jeszcze raz z poprawnym opisem.

A co do samego konwentu, to wielki pierdyliard podziękowań DLA WSZYSTKICH uczestników !

Normalnie jesteście BEZ KON KU REN CYJ NI ! O!
▂ ▃ ▄ ▆ ▇ Cybernetyczny Bóg Chaosu Wersja: X-76 "Piromedyk" ▇ ▆ ▄ ▃ ▂
"Pierdolnięty chaos! Mikstura wybuchowa" by Delein
"IKS to chodzący chaos. Jak kiedyś będzie koniec świata to na pewno go zatrudnią" by Dante

Awatar użytkownika
Wilkołak
Kapitan Nocarzy
Kapitan Nocarzy
Posty: 713
Rejestracja: 17 kwie 2007, o 12:51
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Sulnówko (a teraz znajdźcie to na mapie:-D)

Re: Pyrkon 2009

Post autor: Wilkołak »

Ja Chcę Wrócić!!!
Było tak fajnie a teraz znowu tkwię w biurze.
Jesteście wszyscy cudowni (tak renegaci też).
Let the end of the world come tumbling down
I'll be the last man standing on the ground
As long as I got blood rush trough my veins
I'm still alive

Awatar użytkownika
Smilodon
Pan/Pani Domów Krwi
Pan/Pani Domów Krwi
Posty: 2400
Rejestracja: 18 mar 2009, o 09:53
Płeć: Mężczyzna

Re: Pyrkon 2009

Post autor: Smilodon »

Ogólnie mi się wydaje, że jesteście (jak na razie mam nadzieje, że będę mógł napisać jesteśmy :) ) najlepiej zorganizowaną grupą na takich eventach!! WIELKI SZACUN!!!!! :ninja:
Psi c%#j i Last True Rebellious
"Smilodon Straszny jestes i czasem sie Ciebie boje ...
D."

| Prywata / Ratuj się kto może czyli... kursik pierwszej pomocy / Manewry IV - Waterworld / Nocarz - Premiera / Młody - Premiera - "Tor taktyczny" / Polcon 2017 / WTF II / CC II / Moto / WTF III / CC III |

Awatar użytkownika
Magnus
Dowódca G.R.O.T.
Dowódca G.R.O.T.
Posty: 1957
Rejestracja: 22 mar 2007, o 16:50
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: z czarnej mgły
Kontakt:

Re: Pyrkon 2009

Post autor: Magnus »

Mogę w końcu coś sensownie napisać, i wybaczcie za młodzieżowe słowo, ale ... było..

WYJEBIŚCIE! :D

Rodzina nam się powiększa, Kurt, Karll, Taś(ek), Pablo z dziewczyną, Lupus i Fió-Fió. Nie chcę popadać w samozachwyt, ale wg. mnie było nas BARDZO widać na konwencie, zwłaszcza Renegatów, bo nie sposób nas nie zauważyć w naszych samozajebistych mundurach :D Cieszy mnie, że pomimo takiej ilości potrafimy być zorganizowani, potrafimy działać wspólnie (vide interwencja w trakcie prelekcji, kiedy wszystkie "trupy" wyleciały aż się kurzyło), komunikować się, wspierać. Ach, cieszy to serce i duszę. :)

Cieszę się, że mogłem być również w ochronie, pomagać, doradzać innym. A widoki pyrkonowiczów nad ranem były bezcenne :) Udało mi się poznać nowych ludzi spoza forum, nawet zaprosić na forum. Ogólnie mam nadzieję, że nie udało mi się wygłÓpić :)
To był pierwszy konwent, na który pojechałem w dobrym humorze i z dobrym nastawieniem i opłaciło się :) (być mooooże.. to też zasługa Kai, która przyjechała do mnie tydzień wcześniej :D ).

Dzięki wszystkim, byliście i jesteście megafakinzajebiści. I 'świerzaki' i starszyzna :D

Madzik, byłaś wspaniała :D Nie miałaś humoru na prelekcję, a jednak wyszło inaczej :) Poradziłaś sobie, tryskałaś humorem, ożywiłaś ludków :)

Generale - prowadź nas zawsze ku zwycięstwie i chwale Rodu Renegatów! Powiem Wam, że za takim Generałem to w ogień (i na drechów :D). SZACUN!


A na koniec zaśpiewajmy....

Szaaaatan szaaaaaatan, szaaaatan szaaaaatan, oł jeeeeeeee... oł jeeeeeee :pop:



ps2. kilka zdjęć ze stron BLUBRY:
http://blubry.pl/galeria272,pyrkon_2009 ... wentu.html
TKM!

Awatar użytkownika
columb
Głowa Rodu
Głowa Rodu
Posty: 706
Rejestracja: 18 sty 2008, o 11:16
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Posen
Kontakt:

Re: Pyrkon 2009

Post autor: columb »

Wielkie dzięki wszystkim,
super było was znowu zobaczyć i poznać w realu co niektórych.
Bawiłem się przednio, choć inne obowiązki mnie trochę odciągały.

Ochrona zbiera póki co same pochwały *h*
(Parafrazując: Jeszcze nigdy tak wielu nie było ochranianych tak dobrze przez tak nielicznych ;) )
Bankierzy mają cichowęża w kieszeni.

Bóg, Honorarium, Ojczyzna!

Awatar użytkownika
Wilkołak
Kapitan Nocarzy
Kapitan Nocarzy
Posty: 713
Rejestracja: 17 kwie 2007, o 12:51
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Sulnówko (a teraz znajdźcie to na mapie:-D)

Re: Pyrkon 2009

Post autor: Wilkołak »

Korzystając z chwilowego braku nadzoru uzupełnię poprzednią wypowiedź.
1 - Tak zajefajnego konwentu jeszcze nie było.
2 - Dziękuję dziekuję dziękuję
-Wszystkim po pierwsze Kai i Magnusowi którzy przygarneli bezpańskiego Wilkołaka na dworcu,
- dziękuję Mistrzowi Jajecznicy (domyślcie się kto :wink: ) za nakarmienie biednego Nocarza rzuconego między Renegatów i Watykańskich.
-Dziękuję wszystkim współspaczom którzy jakoś nie zamordowali mnie za picce z pierwszego dnia.
- dziękuję grupie kolegów Nocarzy za wsparcie w kwestii regulaminowości mojej kochanej rusznicy
- Dziękuję Ukrytej za to że jest po prostu cudowna i samą swoją osobowością przyciąga do nas nowych rekrutów (po prelekcji Magdy otrzymałem od osoby która nie czytała żadnej z książek zapewnienie że przeczyta i zapisze się na forum "Bo takiej fajnej Autorki to jeszcze w Fandomie nie było")
- Dziękuję Nadi za wspólną dyskusję z "tubylcami" (Masz parę dziewczyno. Jak zaczęlaś ich objeżdżać to myślałem że połknę fajkę z wrażenia)
- Dziękuję Eshowi za niezapomniane wrażenia wizualne w sobotę o świcie. (nie ma to jak się przebudzić i zobaczyć jak wielki renegat klęczy na kimś innym :D )
- Dziękuję wam wszystkim za to że jesteście i z jakichś powodów mnie tolerujecie *:*
Let the end of the world come tumbling down
I'll be the last man standing on the ground
As long as I got blood rush trough my veins
I'm still alive

Awatar użytkownika
Mcbet
Top secret
Top secret
Posty: 3235
Rejestracja: 11 lut 2007, o 20:44
Płeć: Mężczyzna

Re: Pyrkon 2009

Post autor: Mcbet »

Dobrato ja dorzuce kilka linkow ktore znalazlem a ktore nas dotycza np:

Napewno beda pamietac Esha

obstawiamy kim jest ten renegat
stasus UnKnow
Si quisquam pro me mori non volat, mihi non dice quemadmodum debo vivere
By Qadesh: "renegackie ścierwo, zawzięte i złe"

Awatar użytkownika
Magnus
Dowódca G.R.O.T.
Dowódca G.R.O.T.
Posty: 1957
Rejestracja: 22 mar 2007, o 16:50
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: z czarnej mgły
Kontakt:

Re: Pyrkon 2009

Post autor: Magnus »

To ja! :D To ja! :D

Columb, ciesze się,że ochrona zbiera pochwały, jeśli mógłbyś jakieś przytoczyć, byłoby miło :D

ps. my tylko wykonywaliśmy swoją pracę :D
TKM!

Awatar użytkownika
Acerola
Na misji...
Posty: 980
Rejestracja: 23 sie 2006, o 22:58
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: NEMO scit
Kontakt:

Re: Pyrkon 2009

Post autor: Acerola »

Nawet jeśli konwent miał jakieś niedociągnięcia, nudny program czy słabe atrakcje, to WASZA obecność uczyniła mi z niego zajefajną imprezę! Serio serio, gdzie nie spojrzeć tam ekipa nocarz.pl knującą niecne akcje i dobrze się bawiąca (pomimo ciężkiej pracy, która była równie intensywnie wykonywalna :wink: ). Bardzo budujący widok :lol:
Tylko szkoda, że nie było kiedy posiedzieć razem w większych "podgrupach". Niemniej stwierdzam, że kiedy się samemu nie śpi, to ma się wrażenie jakby wszyscy w koło nic innego nie robili :lol: Co się pytałam, gdzie jest osoba X, tfu..! Y :lol: , to padała odpowiedź: "śpi" :roll:

Dziękuję wszystkim za megahiperwyczesane towarzystwo! :D

A teraz... Sama w to nie wierzę... Idę sp... Nie no nie przejdzie mi przez klawiaturę... Położę się, zamknę oczy i poproszę Morfeusza, żeby nie strzelał focha i wrócił do mnie :lol:
Wise men talk because they have something to say; fools, because they have to say something.

Blue skies!

Awatar użytkownika
columb
Głowa Rodu
Głowa Rodu
Posty: 706
Rejestracja: 18 sty 2008, o 11:16
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Posen
Kontakt:

Re: Pyrkon 2009

Post autor: columb »

Pochwały ze strony orgów i szkoły słyszałem (mniejsze straty itp)...
Trochę się jednak mogłem z tym pospieszyć... jeśli chodzi o uczestników, to właśnie opinie są podzielone i negatywne częściej...
Głównie:
- przyjechali się polansować, a byli niemili
- bramka (głównie B), gdzie siedziało 10 osób, trudno było wejść, etc (a nie mówiłem?)
- władanie ludziom w twarze kija z napisem "dziękujemy" [niektórym to się akurat podobało]
- siedzieli non stop na bramce a w budynkach nikt nie pilnował.
- ochrona z opaskami na ramionach i bronią się źle kojarzyła, zwłaszcza ta w brunatnych koszulach...

Może powinniśmy sobie gdzieś topic osobny na ten temat zrobić? [nie chcę nastroju psuć, przecież spotkanie było super]
Narzekających zidentyfikować trzeba, adresy i :pop:
Bankierzy mają cichowęża w kieszeni.

Bóg, Honorarium, Ojczyzna!

Awatar użytkownika
Acerola
Na misji...
Posty: 980
Rejestracja: 23 sie 2006, o 22:58
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: NEMO scit
Kontakt:

Re: Pyrkon 2009

Post autor: Acerola »

http://pyrforum.pyrkon.pl/viewtopic.php ... sc&start=0

Ładna dyskusja się zrobiła, nie powiem... No ale przecież zawsze coś się komuś nie będzie podobało, nie ma inaczej. Niemniej pogadać o tym można. Niech już będzie w tym wątku, nie zgubi się przynajmniej.
Wise men talk because they have something to say; fools, because they have to say something.

Blue skies!

ODPOWIEDZ