Pyrkon 2009

Magazyn staroci
Eshealon
Generał Renegatów
Generał Renegatów
Posty: 1975
Rejestracja: 23 sty 2007, o 00:13
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa

Re: Pyrkon 2009

Post autor: Eshealon »

Ja się na razie nie wypowiem bo musi ze mnie uczucie wkurwienia i rozczarowania zejść. Głównie osobami takimi jak tfurca wątku na pyrforum.

I na chwilę obecną powiem tak, że następnym razem facetowi który będzie stanowił zagrożenie dla innych uczestników konwentu należy połamać ręce i nogi, wyrwać język, podpalić włosy - widać niektórzy tego po nas oczekują. Pozatym chociaż będę wiedział dlaczego teraz słucham że byliśmy brutalni, niemili, niekoleżeńscy itd itd.

I do tego w mundurach.

A na chwilę obecną żałuje że wogóle daliśmy się w to wciągnąć.
Ostatnio zmieniony 30 mar 2009, o 15:44 przez Eshealon, łącznie zmieniany 1 raz.
I'm strong to the finish
cuz I eat my Spinach

Dreamy

Re: Pyrkon 2009

Post autor: Dreamy »

Szkoda słów na te komentarze, ale cóż ... Jeżeli ktoś jest nad wyraz czuły na swoim punkcie to potem takie rzeczy wychodzą. Poza tym, jak chce się do czegokolwiek przyczepić to zawsze znajdzie się jakiś powód. Bez względu na całość. Nie ma co się denerwować. Szkoda własnego zdrowia na przewrażliwionych ; )
Ostatnio zmieniony 30 mar 2009, o 15:56 przez Dreamy, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Silmeth
Major Nocarzy
Major Nocarzy
Posty: 496
Rejestracja: 10 cze 2008, o 19:58
Płeć: Mężczyzna

Re: Pyrkon 2009

Post autor: Silmeth »

Cóż, ochrona powinna chodzić w piżamach, w rękach kwiatki i błagać na kolanach o pokazanie jakiejś opaski ;).

Jakkolwiek fuknięcia z irytacją w głosie "OPASKA!..." mogły co niektórych, wchodzących -dziesiąty czy -setny raz wkurwiać. No i ten KM wyposażony w Esha po swej tylnej stronie i wycelowany we wchodzącego mógł niektórych... niepokoić.

Ale nie rozumiem aż takiego oburzenia. Jeśli konwent nie ma (bo i nigdy nie miał) profesjonalnej ochrony, to niech chociaż ma w niej ludzi, którzy postawą, a już na pewno ubiorem i wyposażeniem, budzą respekt...
Jam po prostu jest librofil - antychómanista.

Давай за жизнь, давай брат до конца,
Давай за тех, кто с нами был тогда.
Давай за жизнь, будь проклята война,
Помянем тех, кто с нами был тогда.

Awatar użytkownika
columb
Głowa Rodu
Głowa Rodu
Posty: 706
Rejestracja: 18 sty 2008, o 11:16
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Posen
Kontakt:

Re: Pyrkon 2009

Post autor: columb »

Eshu - spokojnie. Mam nadzieję, że normalni uczestnicy nas wybronią, a ten oszołom.. cóż.
Napisał że przyjechał na konwent bawić się na mieście i mu opaska przeszkadzała...
Było 2800, to nawet jak będzie 28 frustratów to nie ma się co przejmować - tylko przeważnie oni są najaktywniejszymi spamerami.
Większość jest wdzięczna mam wrażenie normalnych uczestników). Ba - pisarze nie zgłaszali zastrzeżeń, o ile wiem, że ochrona ich sprawdza.

Ze spokojem. Goosefraba.
Bankierzy mają cichowęża w kieszeni.

Bóg, Honorarium, Ojczyzna!

Eshealon
Generał Renegatów
Generał Renegatów
Posty: 1975
Rejestracja: 23 sty 2007, o 00:13
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa

Re: Pyrkon 2009

Post autor: Eshealon »

Silmeth pisze:No i ten KM wyposażony w Esha po swej tylnej stronie i wycelowany we wchodzącego mógł niektórych... niepokoić.
Silmeth, ten karabin był wycelowany w ludzi przez około 15 minut. W niedzielę. Dlatego że jeden z licznych konwentowiczów którzy chcieli się z nim zapoznać bądź zrobić zdjęcie, odstawił go właśnie w ten sposób, a ja nie zauważyłem tego przez czas podany wyżej :)

Nie jest to moja pierwsza replika ASG. Wiem jak się z nią obchodzić by nie robiła kuku.
Do tego sugestia tego człowieka (?) że miała wpiętą baterię to już jest po prostu kpina.
I'm strong to the finish
cuz I eat my Spinach

Dreamy

Re: Pyrkon 2009

Post autor: Dreamy »

W ogóle wszyscy tak narzekają na te opaski, a szczerze - ja na swoją kompletnie nie zwracałam uwagi, nie przeszkadzała mi ani za dnia ani nocą ;)

Awatar użytkownika
Acerola
Na misji...
Posty: 980
Rejestracja: 23 sie 2006, o 22:58
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: NEMO scit
Kontakt:

Re: Pyrkon 2009

Post autor: Acerola »

Eshu, my znamy tego pana...Oj znamy... ;>
Pamiętasz gościa, którzy się o wszystko do nas przypier....ł na Milsimie Talvisota? Welcome back, Apollyon :lol:
Znak to niechybny, że olać sikiem prostym trzeba. I nie tykać :wink:
Wise men talk because they have something to say; fools, because they have to say something.

Blue skies!

Awatar użytkownika
Silmeth
Major Nocarzy
Major Nocarzy
Posty: 496
Rejestracja: 10 cze 2008, o 19:58
Płeć: Mężczyzna

Re: Pyrkon 2009

Post autor: Silmeth »

Później nie było jeszcze jakiegoś karabinu z kartką "pokaż opaskę", czy coś w ten deseń? Przy czym kartka owa akurat faktycznie zabawna była i chyba (tak sądzę po opisach na pyrforum) ludzie ją jako taką odbierali ;).
Jam po prostu jest librofil - antychómanista.

Давай за жизнь, давай брат до конца,
Давай за тех, кто с нами был тогда.
Давай за жизнь, будь проклята война,
Помянем тех, кто с нами был тогда.

Eshealon
Generał Renegatów
Generał Renegatów
Posty: 1975
Rejestracja: 23 sty 2007, o 00:13
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa

Re: Pyrkon 2009

Post autor: Eshealon »

Silmeth pisze:Później nie było jeszcze jakiegoś karabinu z kartką "pokaż opaskę", czy coś w ten deseń? Przy czym kartka owa akurat faktycznie zabawna była i chyba (tak sądzę po opisach na pyrforum) ludzie ją jako taką odbierali ;).
No właśnie o tym mówię, że w niedzielę :)
I'm strong to the finish
cuz I eat my Spinach

Awatar użytkownika
Silmeth
Major Nocarzy
Major Nocarzy
Posty: 496
Rejestracja: 10 cze 2008, o 19:58
Płeć: Mężczyzna

Re: Pyrkon 2009

Post autor: Silmeth »

Ahh, źle zrozumiałem. Myślałem, że tylko przez 15 min była tam w ogóle ta replika ;).
Jam po prostu jest librofil - antychómanista.

Давай за жизнь, давай брат до конца,
Давай за тех, кто с нами был тогда.
Давай за жизнь, будь проклята война,
Помянем тех, кто с нами был тогда.

Awatar użytkownika
Mcbet
Top secret
Top secret
Posty: 3235
Rejestracja: 11 lut 2007, o 20:44
Płeć: Mężczyzna

Re: Pyrkon 2009

Post autor: Mcbet »

Do sesji zdjeciowej byla wykozystywana na bramce w budynku B i z tego co wiem to kilku cywilnych konwentowiczow tez sobie zdjecia cykali
stasus UnKnow
Si quisquam pro me mori non volat, mihi non dice quemadmodum debo vivere
By Qadesh: "renegackie ścierwo, zawzięte i złe"

Awatar użytkownika
columb
Głowa Rodu
Głowa Rodu
Posty: 706
Rejestracja: 18 sty 2008, o 11:16
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Posen
Kontakt:

Re: Pyrkon 2009

Post autor: columb »

Wypowiedzi użytkowników na forum to jedno, relacje oficjalne to drugie...
http://www.tawerna.rpg.pl/Pyrkon-2009-relacja-a596.php

Przykre :/ zwłaszcza, że nie tylko my w ochronie byliśmy.


Moim zdanie najlepiej olać i nie myśleć o tym, a nie wchodzić w dyskusje z "konwentowiczami". Zostawmy appolyona z jego kompleksami, argumentów to on raczej nie zrozumie.
Bankierzy mają cichowęża w kieszeni.

Bóg, Honorarium, Ojczyzna!

Awatar użytkownika
Kane
Syn Siewcy
Syn Siewcy
Posty: 362
Rejestracja: 27 wrz 2007, o 23:11
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Pyrkon 2009

Post autor: Kane »

No cóż
Chce tylko napisać,że orgowie Pyrkonu jak i wielu konwentowiczów doceniają robotę jaka wykonaliśmy podczas Pkonwentu. Niestety kilku malkontentów psuję ogólną opinię.
Z tego miejsca chciałbym wszystkim podziękować za pomoc- kochani, byliście zajebisci :)
i jednocześnie przeprosić za wrobienie w tą robotę.
Ostatnio zmieniony 30 mar 2009, o 17:18 przez Kane, łącznie zmieniany 1 raz.
A odwróciwszy się,
nie ujrzałem nic.
Tylko własny cień.
Cień Anioła Śmierci.

Awatar użytkownika
Magnus
Dowódca G.R.O.T.
Dowódca G.R.O.T.
Posty: 1957
Rejestracja: 22 mar 2007, o 16:50
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: z czarnej mgły
Kontakt:

Re: Pyrkon 2009

Post autor: Magnus »

Ręce opadły... Eshu, trzeba było ten element trzypaskowy wpuścić do budynku A, pozwalać im zaczepiać dziewczyny w kiblu, a temu kolesiowi z soboty rano pozwolić rozwalić parę ławek, kwiatków itp.
TKM!

Awatar użytkownika
KoSa
--------
--------
Posty: 390
Rejestracja: 29 mar 2009, o 21:35
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: KRAKÓW
Kontakt:

Re: Pyrkon 2009

Post autor: KoSa »

Witam
Część osób mnie poznała na Pyrku, gdyż całanoc z soboty na niedziele i torche niedzieli siedziałem z ochronąw Budynku B, Pustynna patrolówka, w pinglach i często z Aparatem.
Kim jestem, nick.

Głównie na Pyrka przyjechałem na prelekcie Pani Magdaleny.
Wrażanie: Przepieknie pozytywne, choć walnełem gafe z "Ja bym dał watykańskich Strixowi" ale to chyba przez "nasjonaliste", raczej wiecie o jakiego typka mi chodzi.
Co do was jako ochrony. Bardzo pozywtnie i nierozumiem osób pokroju założyciela wątku na Pryforum...
I jak obiecałem link do fot: z prelekcji i reszty dnia, czyli foty na nocarsko-renagackie ;)
http://www.sendspace.com/file/2rfwwn

Przedewszystkim super się z wami gawędziło czasami i przepraszam Kai za nie posłuchanie pójścia spać, ale jestem nocnym markiem, i tak nie udało mi się zasnąć...
Było wiele humoru (według mnie)
I przedewszystkim mam nadzieję że wam nie przeszkadzałem, nie irytowałęm itd.

A i chyba zostawiłem zupki :shock:

Pozdrawiam
Konrad Sadowski ( Czasem zwany Iwan)
-----------------------------------------
Pyrkon 2009 - Completed
Pyrkon 2010 - Completed
Grojkon 2010 - Completed
Fornost 2010 - Completed
Grojkon 2011 - Completed
Fornost 2011 - Przygotowania w toku.

ODPOWIEDZ