Zgrzyty - czyli co nam nie pasuje

Awatar użytkownika
Annikki
Głowa Rodu
Głowa Rodu
Posty: 1372
Rejestracja: 16 kwie 2007, o 13:38
Płeć: Kobieta
Kontakt:

Zgrzyty - czyli co nam nie pasuje

Post autor: Annikki »

W każdej beczce miodu jest łyżka dziegciu.
"Nocarze i pretorianie drzemali (...). Vesper przyjrzał im się z zaciśniętym gardłem. Poszli między rannych, krwawiących ludzi. Udzielili pierwszej pomocy, uratowali im życie. I wrócili jak gdyby nigdy nic (...). Kiedyś też tak umiałeś, stwierdził z porażającym smutkiem wewnętrzny głos (...). Ale wybrałeś inaczej, renegacie. Ugiąłeś się przed Wężem, to teraz mu służ."
M.Kozak - Nikt

Awatar użytkownika
LunaticProphet
Pułkownik Renegatów
Pułkownik Renegatów
Posty: 223
Rejestracja: 2 lis 2015, o 14:48
Płeć: Mężczyzna

Re: Zgrzyty - czyli co nam nie pasuje

Post autor: LunaticProphet »

A przyczepię się, co mi tam.
W książce mi zgrzytała jedna rzecz - może nie doczytałem, albo przeczytałem i od razu mi wyparowało, ale trochę dziwne była ilość pozwoleń, stosu papieru by dopuścić maćka do Maga. Natomiast dziewczyny wchodzą tak na dobrą sprawę ot tak, na krótką koszulę. I w sumie odkąd się pojawiają siedzą i brużdżą w magowych planach, są nawet pochwycone z paziami a mag nie stwierdzi że "gość gościem, ale pod prysznic gospodarzowi się nie wpiernicza, starczy tej gościny". Są to fajne postacie, ale mam zgrzyt z swobodnym hasaniu.
"Taka jest najokrutniejsza z oczywistości: śmierć -niepodważalny pewnik biologii, ponieważ wszystko co żyje, musi umrzeć -przejawia charakter ponadczasowy i metafizyczny zawsze jednak pozostawia trupa, nieustannie obecnego i rzeczywistego, będącego ośrodkiem głębokich przeobrażeń organicznych. Cóż więc trzeba, aby powstał trup? Co różni trupa od martwego ciała żywej istoty?"

Little_voice
--------
--------
Posty: 2
Rejestracja: 14 wrz 2020, o 10:03
Płeć: Kobieta

Re: Zgrzyty - czyli co nam nie pasuje

Post autor: Little_voice »

Mnie nie pasuje przede wszystkim to, że jeszcze nie ma ciągu dalszego.

ODPOWIEDZ