To co mamy, planujemy mieć lub o czym marzymy... Czyli ASG

Wszystko co dotyczy replik ASG
Eshealon
Generał Renegatów
Generał Renegatów
Posty: 1975
Rejestracja: 23 sty 2007, o 00:13
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Eshealon »

No to ja się ustawiam w kolejce chyba...wiesz już ile to cudo będzie kosztować?
I'm strong to the finish
cuz I eat my Spinach

Awatar użytkownika
Operator
Krwiopijca
Krwiopijca
Posty: 312
Rejestracja: 23 lut 2007, o 13:28
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: HQ Renegatów na Śląsku
Kontakt:

Post autor: Operator »

Trudno powiedzieć... Z tego co udało mi się wygrzebać to na PLN wychodzi z 1200. Biorąc pod uwagę, że CA kosztuje 3,5 tysiąca jest to cena całkiem całkiem. Postaram się informować na bieżąco.

Obrazek

Wyszperane:
Kopia CA
380 fpsów w stocku
Full Metal (choć nie do końca)
Ostatnio zmieniony 6 maja 2007, o 22:47 przez Operator, łącznie zmieniany 1 raz.
Show some respect, DOG!!!

Eshealon
Generał Renegatów
Generał Renegatów
Posty: 1975
Rejestracja: 23 sty 2007, o 00:13
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Eshealon »

Hłe Hłe Hłe...400 fpsów w moich wielkich łapskach...Bójcie się nocarze... :twisted: :twisted:
I'm strong to the finish
cuz I eat my Spinach

Awatar użytkownika
Operator
Krwiopijca
Krwiopijca
Posty: 312
Rejestracja: 23 lut 2007, o 13:28
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: HQ Renegatów na Śląsku
Kontakt:

Post autor: Operator »

Już widzę zalew dzieciaków udających Rambo.... Boże broń...

Fotki L85 i UMP

Obrazek
Obrazek
Show some respect, DOG!!!

Eshealon
Generał Renegatów
Generał Renegatów
Posty: 1975
Rejestracja: 23 sty 2007, o 00:13
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Eshealon »

Wiesz Operator, nie każdego dzieciaka stać na wydatek 1200 złotych. Ale już może czas wystawiać na allegro czerwone opaski?
I'm strong to the finish
cuz I eat my Spinach

Awatar użytkownika
Operator
Krwiopijca
Krwiopijca
Posty: 312
Rejestracja: 23 lut 2007, o 13:28
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: HQ Renegatów na Śląsku
Kontakt:

Post autor: Operator »

Wychodze z założenia, że AIRSOFT = 18 LAT. :twisted:
Show some respect, DOG!!!

Eshealon
Generał Renegatów
Generał Renegatów
Posty: 1975
Rejestracja: 23 sty 2007, o 00:13
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Eshealon »

Powiedz to tym od Tanich Militariów... chcesz ich do bankructwa doprowadzić? :twisted: Byś im zlikwidował 80% klienteli... :wink:
I'm strong to the finish
cuz I eat my Spinach

Awatar użytkownika
Dexter
Na misji...
Posty: 1317
Rejestracja: 27 mar 2007, o 14:18
Płeć: Mężczyzna

Post autor: Dexter »

Tia, cena niezła.

Jakby ktoś znalazł gdzieś pistolet (dowolny model) full metal ~500fps, to niechaj da znać. Poszukuję takowego od jakiegoś czasu, bo słyszałem, że istnieją.
Niezwykle ważne jest, aby codzienna twoja postawa stała się postawą żołnierza,
a postawa żołnierza - postawą na co dzień.
(Miyamoto Musashi, Księga Pięciu Kręgów)

In the warzone marines shit tactically.
(Ray w "Generation Kill")

Awatar użytkownika
Operator
Krwiopijca
Krwiopijca
Posty: 312
Rejestracja: 23 lut 2007, o 13:28
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: HQ Renegatów na Śląsku
Kontakt:

Post autor: Operator »

Pistolet full metal?? Ojjj.... Ciężko będzie Ci taki znaleźć. Jeśli chodzi o moc to w stocku najmocniejsze są Ruger Mk1 i Mk23 SOCOM. Tyle, że full metal to one nie są :twisted:

Zresztą po co Ci pistolet o mocy 500 fpsów? Przecież z założenia jest to broń poboczna, a broń długa ma mieć moc. :?
Show some respect, DOG!!!

Awatar użytkownika
Dexter
Na misji...
Posty: 1317
Rejestracja: 27 mar 2007, o 14:18
Płeć: Mężczyzna

Post autor: Dexter »

Bo ja nie potrzebuję tego pistoletu na strzelanki, a do noszenia za pazuchą. I dlatego musi być full metal - żeby wyglądała groźnie. I powinna mieć te swoje 500fps, by załadowana kulkami Al 0,88g mogła kopać na 11J. Na strzelanki raczej karabin, owszem. Ale odpowiedni dla siebie dość łatwo wyszukać; pistolet - nie.
Niezwykle ważne jest, aby codzienna twoja postawa stała się postawą żołnierza,
a postawa żołnierza - postawą na co dzień.
(Miyamoto Musashi, Księga Pięciu Kręgów)

In the warzone marines shit tactically.
(Ray w "Generation Kill")

Awatar użytkownika
Operator
Krwiopijca
Krwiopijca
Posty: 312
Rejestracja: 23 lut 2007, o 13:28
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: HQ Renegatów na Śląsku
Kontakt:

Post autor: Operator »

Człowieku... Czy Ty sam siebie słyszysz?? 11J z 0,88 :shock: ? Na takie cuda to pozwolenia powinny dawać...
500 fpsów to mają extremalnie tuningowane karabiny (notabene, mało który GB to wytrzymuje)... No ale z tego co wiem to full metalowe giwery mają grubo poniżej 400 fps'ów.
Zresztą... nie ma 0,88 6mm. Najcięższe to bodajże 0,50g ale są to 8mm dla strzelb Maruzena.

Nie wspominam, że to brzmi dziecinnie "żeby wyglądała groźnie"... Geezz...
Jak szukasz takich mocnych pistoletów to kup sobie guna do paintballa.
Show some respect, DOG!!!

Awatar użytkownika
Fumiko
Major Nocarzy
Major Nocarzy
Posty: 956
Rejestracja: 20 mar 2007, o 16:17
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Virtual Reality

Post autor: Fumiko »

Operator: nie wiesz o co chodzi to się człowieka nie czepiaj, planuję zrobić dokładnie to samo co on, w tym samym celu - żeby bezpiecznie wracać wieczorem do domu.
Let the revels begin
Let the fire be started
We're dancing for the restless and the broken-hearted

Nocarski wydział PsyOps zaprasza do służby...

Awatar użytkownika
Operator
Krwiopijca
Krwiopijca
Posty: 312
Rejestracja: 23 lut 2007, o 13:28
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: HQ Renegatów na Śląsku
Kontakt:

Post autor: Operator »

Okej, okej przepraszam za nadgorliwość. :roll: Ale skoro tak to czy nie lepiej kupić straszaka albo na naboje z gazem? Bo rozumiem, że ma boleć, ale zważ na to, że nawet jeśli Ty się obronisz to komuś zrobisz krzywdę (może i słusznie), a sąd może uznać to za przekroczenie ochrony osobistej (czy jakoś tak). :?

Zresztą jeśli byście chcieli kupić na przykład G17 to full metal wam nie potrzebny. Kupujecie tylko z zamkiem posiadającym oznaczenia oryginału i tyle. No chyba, że ktos lubi kozaczyć i kupi sobie Desert Eagle Hard Kick od Marui.

Gorzej jak zatrzyma Was policja z wystającym pistoletem spod kurtki. Wtedy nie ma zmiłuj. Lecisz na 48 :?
Show some respect, DOG!!!

Awatar użytkownika
Fumiko
Major Nocarzy
Major Nocarzy
Posty: 956
Rejestracja: 20 mar 2007, o 16:17
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Virtual Reality

Post autor: Fumiko »

Widzisz, pozwolenie trzeba mieć na broń powyżej 12 J. A tak to mogę iść w zaparte że to nowe kulki, że nie wiedziałam że może zrobić krzywdę, że przecież to zabawka.

Z pistoletem ASG? Nie zatrzymają, byliby pośmiewiskiem, zwłaszcza że w Lublinie jest klub ASG i mogę powiedzieć że wracam ze strzelanki.
Let the revels begin
Let the fire be started
We're dancing for the restless and the broken-hearted

Nocarski wydział PsyOps zaprasza do służby...

Awatar użytkownika
Dexter
Na misji...
Posty: 1317
Rejestracja: 27 mar 2007, o 14:18
Płeć: Mężczyzna

Post autor: Dexter »

Operator, ja nie zamierzam z tym chodzić na strzelanki, tylko bezpiecznie do domu wracać. A uznano by to za broń w świetle prawa, gdyby miała 12J (do 12J nie potrzebne jest pozwolenie na broń miotającą pociski na zasadzie rozprężania gazu). Natomiast kulki 0,88g istnieją - aluminiowe. Proponuję przejrzeć asortymenty ważniejszych sklepów internetowych.

Ma wyglądac groźnie, żeby jak wyciągnę to bandziorowi na ulicy, to się w gacie zesrał. Nie wystarczy oznacenie, musi mieć metalową obudowę (plastik, nie wiem jak byłby dobry, zawsze pozostaje plastikiem).
I ma mieć odpowiednią moc obalającą, żeby jak mimo wszystko się nie zesra ze strachu, to się posra z bólu. Żeby się do końca zycia oduczył kogokolwiek napadać, jak mu będą aluminiowe kulki z czaszki wyjmowali. I jakoś już nie mam oporów przed robieniem krzywdy.

Policja mi moze skoczyć, bo nie zamierzam tego na wierzchu nosić, ani tym bardziej nigdzie wyjmować w miejscach publicznych. Nawet w knajpie znajomym, bo to za poważna sprawa. I dlatego też nie potrzebuję żadnego hard kick - to ma wyglądać jak prawdziwy i zadawać prawdziwe obrażenia. A nie być równie kłopotliwe w obsłudze.
Przekroczenie obrony? Najpierw muszą człowieka złapać, a to nie takie proste. Poza tym który bandzior pójdzie na policję i się przyzna do napadu?

Na straszaki (pistolety hukowe) potrzebne jest pozolenie. O irionio, na wiatrówki nie... Naboje z gazem są skuteczne tylko na odległość 5m... czasami to stanowczo za mały dystans - przeładować, wycelowac, odpalić; zwłaszcza jak leci na Ciebie dwóch byczków z nożami.

I jeśli ten post jest zbyt agresywny, to wybaczcie, ale jestem dziś trochę niestabilny.
Niezwykle ważne jest, aby codzienna twoja postawa stała się postawą żołnierza,
a postawa żołnierza - postawą na co dzień.
(Miyamoto Musashi, Księga Pięciu Kręgów)

In the warzone marines shit tactically.
(Ray w "Generation Kill")

ODPOWIEDZ