U-Bot 2008

Magazyn staroci
Awatar użytkownika
Nightmer
Oprawca
Oprawca
Posty: 1017
Rejestracja: 6 kwie 2007, o 21:12
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Łorsoł
Kontakt:

Post autor: Nightmer »

Kasiek, przecież radochy przy przygotowaniach jest co nie miara (... dziwne) :wink:
Póki co udaje się, Nam (jako grupie z Tego forum), przygotować na tyle ciekawe prelekcje, że ludzie chętnie na nie przychodzą... Ba, myślę, że ci którzy raz nas odwiedzili przez przypadek, na kolejnych prelekcjach pojawiają się bo "Skoro ostatnio było tak super to... ciekawe co ta banda świrów wymyśli tym razem" :wink:
Przypuśćmy, że zorganizujesz tą "za kulisową" prelekcję, ludzie przyjdą i... się zawiodą, bo pokaz slajdów, dotyczący osób/zdarzeń o którch się wie niewiele, bądź nic, jest raczej nieciekawy dla przeciętnego widza(przynajmniej tak mi się wydaje. I chcę by było jasne. Jestem pełen podziwu, że mimo tylu innych rzeczy na głowie, chcesz sie podjąć przeprowadzenia kolejnej prelekcji). Koniec końców, narobisz się, a efekt, mimo szczerych chęci, będzie mizerny.
Na koniec przypomnę, że dotychczasowym prelekcjom towarzyszyły zarówno zdjęcia jak i różne opowieści dotyczące naszej "zabawy" tak poza pokazami jak i poza forum - w mocno okrojonej formie, ale jednak - jak dla mnie w sam raz by nie zanudzić.

BTW, I na tyle na ile znam Was, śmiem twierdzić, że jeszcze nie jeden raz widza zaskoczymy. 8)
Pacyfista

Mistrz złotej myśli

Zdarza mi się zachowywać jak cham i prostak. Dążę do ideału:]

"You offended me!
You have cast your shadow upon me!
SHIT!"

Awatar użytkownika
Madzik
Ukryty
Ukryty
Posty: 836
Rejestracja: 10 lut 2006, o 00:24
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: B24
Kontakt:

Post autor: Madzik »

Myślę, że wszystko, co tylko mogło być powiedziane w tym temacie, zostało już przekazane w sposób wystarczająco jasny i czytelny.

Wszyscy, prócz Kasiek, są przeciwni jedno- i kilku(2-3)osobowej prelekcji (nie tylko na U-bocie, ale i w ogóle). A jesteśmy zespołem i robimy coś wspólnie albo wcale. I sprawiedliwie, razem, zbieramy owoce naszej pracy (punkty lansu bądź obciachu ;)). Dlatego też kwestię potencjalnej prelekcji forumowo-nocarsko-renegackiej w tym przypadku uważam za zamkniętą. Preli NIE będzie.
Ufamy, Kasiu, że nie zdecydujesz się robić niczego za naszymi plecami. Przecież jesteśmy zespołem :)

Żeby niepotrzebnie nie jątrzyć, zamykam temat.
Arma virumque cano

Zablokowany