Gdzie by tu postrzelać ?

czym się różni Glock od PePeSzy i vice versa
Awatar użytkownika
mtobi
Krwiopijca
Krwiopijca
Posty: 5
Rejestracja: 10 sty 2007, o 21:25
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Piotrków Tryb.

Post autor: mtobi »

Ja właśnie chcę zacząć swoją przygodę z Airsoftem. Możecie mi polecić jakiegoś dobrego AEG-a do 200 zł. ?? Mam na oku H&K G36C za 150 zł.
$00pociskow/min., zasieg 30 m. A może coś innego ? Szukam porady

PS. X-76 Ja też z Piotrkowa Jestem :P

Awatar użytkownika
Plonk
Rekrut
Rekrut
Posty: 29
Rejestracja: 6 sty 2007, o 00:33
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Kontakt:

Post autor: Plonk »

Chodzi Ci o tego ze składaną kolbą? Z tego co kumpel mówił, to on po poważniejszej strzelance w lesie zrobił sobie 'przez przypadek' z tego PMa. Po prostu kolba mu się złamała:D

Ja mam do sprzedania Colta Commando, stan bardzo dobry, prawie nie używany [dokładnie 2 razy:P ]. W zestawie "tłumiki" dźwięku i płomienia, kolimator, chwyt pistoletowy, celownik laserowy, ładowarka do baterii, ładownica, okulary i inne szpargały. No, może dorzucę kilkaset kulek:) Cena: ok 100-120 zł. [działająca nówka ok 150-170 zł...]
Oczywiście jest płynna regulacja Hop-Up i możliwość strzelania ogniem ciągłym i pojedynczym.
Jak coś to pisz na maila: sirplonk@gmail.com albo gg: 5237822

Problem z zakupem takiej broni w necie polega na tym, iż często ma ona niewielkie mankamenty, więc jeśli będziesz kupował na stronie pokroju Tanie Militaria, to licz się z tym że...możesz dostać średnio działający sprzęt. My kupiliśmy 3 sztuki takich Coltów, jeden z nich nie pobierał kulek. Wystarczyło rozkręcić magazynek, pogrzebać troszkę i było wszystko ok, ale mimo wszystko ... :D
"Gdy marzenia płonęły na stosie codzienności, gdy została nienawiść i zabrakło litości..."

www.piotr.pitula.salon24.pl - oto, co sądzę o polityce:)

Awatar użytkownika
X-76
Top secret
Top secret
Posty: 3174
Rejestracja: 23 lut 2006, o 20:25
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: znikąd
Kontakt:

Post autor: X-76 »

mtobi pisze:Ja właśnie chcę zacząć swoją przygodę z Airsoftem. Możecie mi polecić jakiegoś dobrego AEG-a do 200 zł. ?? Mam na oku H&K G36C za 150 zł.
$00pociskow/min., zasieg 30 m. A może coś innego ? Szukam porady

PS. X-76 Ja też z Piotrkowa Jestem :P
Oooo Renegat z Piotrkowa noooo super :twisted: :D
▂ ▃ ▄ ▆ ▇ Cybernetyczny Bóg Chaosu Wersja: X-76 "Piromedyk" ▇ ▆ ▄ ▃ ▂
"Pierdolnięty chaos! Mikstura wybuchowa" by Delein
"IKS to chodzący chaos. Jak kiedyś będzie koniec świata to na pewno go zatrudnią" by Dante

Awatar użytkownika
mtobi
Krwiopijca
Krwiopijca
Posty: 5
Rejestracja: 10 sty 2007, o 21:25
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Piotrków Tryb.

Post autor: mtobi »

Hahahahaah, będzie jatka :twisted: Ekhem, znaczy się, mam nadzieję ze wpadniesz zobaczyć moją imponującą kolekcje znaczkow :P

Awatar użytkownika
Adam G
Pretorianin
Pretorianin
Posty: 503
Rejestracja: 3 lut 2007, o 00:20
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Adam G »

Mtobi! Jeśli jeszcze nie kupiłeś tej g36 to nie kupuj! Za tą cenę to pewnie jakieś Double Eagle albo Umarex?? Miałem taką, po niecałym miesiącu gearbox się zmiksował... Efekt taki, że teraz tylko body fajnie na ścianie wygląda :evil:

Dla mnie bardziej sensowne by było kupić jakiegoś shotguna-sprężynę(np. Mossberga Double Eagle za 50 zł bo ten jeszcze działa bez ekscesów od prawie pół roku)
Osobiście odłożyłbym kasę na MP5A5 Wella (mniej wiecej 350zł),co właśnie sam robię:) Moja druga opcja to G36K Both Elephant(400zł)-koniecznie z metalowym GB, bo jest jeszcze tańsza wersja z plastikowym, a do tych już się zraziłem :P

Awatar użytkownika
Falka Valiarde
Major Renegatów
Major Renegatów
Posty: 1001
Rejestracja: 1 kwie 2006, o 20:34
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Falka Valiarde »

X-76 pisze:
mtobi pisze:Ja właśnie chcę zacząć swoją przygodę z Airsoftem. Możecie mi polecić jakiegoś dobrego AEG-a do 200 zł. ?? Mam na oku H&K G36C za 150 zł.
$00pociskow/min., zasieg 30 m. A może coś innego ? Szukam porady

PS. X-76 Ja też z Piotrkowa Jestem :P
Oooo Renegat z Piotrkowa noooo super :twisted: :D
Po tej wypowiedzi spodziewam się w gazetach artykułu typu: "Szaleniec biegający po Piotrkowie wymachiwał pistoletem, strzelał na prawo i lewo. Co dziwniejsze wykrzykiwał coś w stylu: "Renegacie nie tak szybko... zatrzymaj się, ja Ci nic nie zrobie!" Po czym w stronę ów renegata wystrzelona została seria z karabinu. :twisted:
"Jeśli zamierzasz czytać dalej, pamiętaj proszę, że słowa mogą krwawić."

Awatar użytkownika
Plonk
Rekrut
Rekrut
Posty: 29
Rejestracja: 6 sty 2007, o 00:33
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Kontakt:

Post autor: Plonk »

Widziałem gdzieś na necie metalową replikę AKMSu za 350-400 zł.
Wniosek? Lepiej zaoszczędzić te dwie stówki niż kupować syf, który za pół roku trzeba będzie wymienić... i tej wersji się trzymajmy :)
"Gdy marzenia płonęły na stosie codzienności, gdy została nienawiść i zabrakło litości..."

www.piotr.pitula.salon24.pl - oto, co sądzę o polityce:)

Awatar użytkownika
X-76
Top secret
Top secret
Posty: 3174
Rejestracja: 23 lut 2006, o 20:25
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: znikąd
Kontakt:

Post autor: X-76 »

Falka Valiarde pisze:Po tej wypowiedzi spodziewam się w gazetach artykułu typu: "Szaleniec biegający po Piotrkowie wymachiwał pistoletem, strzelał na prawo i lewo. Co dziwniejsze wykrzykiwał coś w stylu: "Renegacie nie tak szybko... zatrzymaj się, ja Ci nic nie zrobie!" Po czym w stronę ów renegata wystrzelona została seria z karabinu. :twisted:
A to podobno Nocarze uciekają :twisted: hę ?
▂ ▃ ▄ ▆ ▇ Cybernetyczny Bóg Chaosu Wersja: X-76 "Piromedyk" ▇ ▆ ▄ ▃ ▂
"Pierdolnięty chaos! Mikstura wybuchowa" by Delein
"IKS to chodzący chaos. Jak kiedyś będzie koniec świata to na pewno go zatrudnią" by Dante

Awatar użytkownika
Falka Valiarde
Major Renegatów
Major Renegatów
Posty: 1001
Rejestracja: 1 kwie 2006, o 20:34
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Falka Valiarde »

X-76 pisze:
Falka Valiarde pisze:Po tej wypowiedzi spodziewam się w gazetach artykułu typu: "Szaleniec biegający po Piotrkowie wymachiwał pistoletem, strzelał na prawo i lewo. Co dziwniejsze wykrzykiwał coś w stylu: "Renegacie nie tak szybko... zatrzymaj się, ja Ci nic nie zrobie!" Po czym w stronę ów renegata wystrzelona została seria z karabinu. :twisted:
A to podobno Nocarze uciekają :twisted: hę ?
A kto nie ucieka przed szaleńcami ? :roll:
"Jeśli zamierzasz czytać dalej, pamiętaj proszę, że słowa mogą krwawić."

Awatar użytkownika
X-76
Top secret
Top secret
Posty: 3174
Rejestracja: 23 lut 2006, o 20:25
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: znikąd
Kontakt:

Post autor: X-76 »

Falka Valiarde pisze:
X-76 pisze:
Falka Valiarde pisze:Po tej wypowiedzi spodziewam się w gazetach artykułu typu: "Szaleniec biegający po Piotrkowie wymachiwał pistoletem, strzelał na prawo i lewo. Co dziwniejsze wykrzykiwał coś w stylu: "Renegacie nie tak szybko... zatrzymaj się, ja Ci nic nie zrobie!" Po czym w stronę ów renegata wystrzelona została seria z karabinu. :twisted:
A to podobno Nocarze uciekają :twisted: hę ?
A kto nie ucieka przed szaleńcami ? :roll:
Najpierw piszesz ze Nocarze uciekaja przed Renegatami, teraz piszesz ze Renegaci uciekaja przed Nocarzami bo to szaleńcy :roll:

A może to tylko ja jestem szalencem, a przy okazji złodziejem orzeszków, i dementywnym Nocarzem w czerwonych stringach ? :shock:

Zdecyduj się w koncu, bo gubisz się w zeznaniach :evil:
▂ ▃ ▄ ▆ ▇ Cybernetyczny Bóg Chaosu Wersja: X-76 "Piromedyk" ▇ ▆ ▄ ▃ ▂
"Pierdolnięty chaos! Mikstura wybuchowa" by Delein
"IKS to chodzący chaos. Jak kiedyś będzie koniec świata to na pewno go zatrudnią" by Dante

Awatar użytkownika
Falka Valiarde
Major Renegatów
Major Renegatów
Posty: 1001
Rejestracja: 1 kwie 2006, o 20:34
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Falka Valiarde »

X-76 pisze:Najpierw piszesz ze Nocarze uciekaja przed Renegatami, teraz piszesz ze Renegaci uciekaja przed Nocarzami bo to szaleńcy :roll:

A może to tylko ja jestem szalencem, a przy okazji złodziejem orzeszków, i dementywnym Nocarzem w czerwonych stringach ? :shock:

Zdecyduj się w koncu, bo gubisz się w zeznaniach :evil:
Hmm... a czy ja owóle powiedziałam, że renegat w Piotrkowie by uciekał? Powiedziałam, że ty byś biegł w jego kierunku i strzelał ;P Poza tym nie wiem czy biegłbyś wogóle w kierunku renegata...
Nie wiem jak tam u nocarzy rozpoznawanie renegatów pośród ludzi o.O

Czerwone stringi i inne zdjęcia zostały już wyjaśnione - sprawa zamknięta.

Zaś co do orzeszków nadal się nie przyznałeś - sprawa w toku.
"Jeśli zamierzasz czytać dalej, pamiętaj proszę, że słowa mogą krwawić."

Awatar użytkownika
X-76
Top secret
Top secret
Posty: 3174
Rejestracja: 23 lut 2006, o 20:25
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: znikąd
Kontakt:

Post autor: X-76 »

Falka Valiarde pisze: "Renegacie nie tak szybko... zatrzymaj się, ja Ci nic nie zrobie!" Po czym w stronę ów renegata wystrzelona została seria z karabinu. :twisted:
A jak to rozumiesz jeśli nie jako szybko uciekajacego Renegata ?
▂ ▃ ▄ ▆ ▇ Cybernetyczny Bóg Chaosu Wersja: X-76 "Piromedyk" ▇ ▆ ▄ ▃ ▂
"Pierdolnięty chaos! Mikstura wybuchowa" by Delein
"IKS to chodzący chaos. Jak kiedyś będzie koniec świata to na pewno go zatrudnią" by Dante

Awatar użytkownika
Falka Valiarde
Major Renegatów
Major Renegatów
Posty: 1001
Rejestracja: 1 kwie 2006, o 20:34
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Falka Valiarde »

X-76 pisze:
Falka Valiarde pisze: "Renegacie nie tak szybko... zatrzymaj się, ja Ci nic nie zrobie!" Po czym w stronę ów renegata wystrzelona została seria z karabinu. :twisted:
A jak to rozumiesz jeśli nie jako szybko uciekajacego Renegata ?
Chociażby jako szalonego nocarza ? o.O
Toż to takie logiczne :D
Nie zdziwiłabym się jeśli ów nocarz upatrzył sobie renegata w całkiem nieoczekiwanej formie (może jakieś drzewko lubo jego cień w oddali?) :twisted:
"Jeśli zamierzasz czytać dalej, pamiętaj proszę, że słowa mogą krwawić."

Awatar użytkownika
X-76
Top secret
Top secret
Posty: 3174
Rejestracja: 23 lut 2006, o 20:25
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: znikąd
Kontakt:

Post autor: X-76 »

Falka Valiarde pisze: Chociażby jako szalonego nocarza ? o.O
Toż to takie logiczne :D
Nie zdziwiłabym się jeśli ów nocarz upatrzył sobie renegata w całkiem nieoczekiwanej formie (może jakieś drzewko lubo jego cień w oddali?) :twisted:
:shock:
Idę spać ..... ta logika mnie przerasta.
▂ ▃ ▄ ▆ ▇ Cybernetyczny Bóg Chaosu Wersja: X-76 "Piromedyk" ▇ ▆ ▄ ▃ ▂
"Pierdolnięty chaos! Mikstura wybuchowa" by Delein
"IKS to chodzący chaos. Jak kiedyś będzie koniec świata to na pewno go zatrudnią" by Dante

Awatar użytkownika
Falka Valiarde
Major Renegatów
Major Renegatów
Posty: 1001
Rejestracja: 1 kwie 2006, o 20:34
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Falka Valiarde »

X-76 pisze: :shock:
Idę spać ..... ta logika mnie przerasta.
Po prostu logika wiewiórki :twisted:
"Jeśli zamierzasz czytać dalej, pamiętaj proszę, że słowa mogą krwawić."

ODPOWIEDZ